Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36604:642SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-38-88-82301
2.Kaba Radka
Zahrádka David
 
 
Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
-6-117-8 1302
3.Sklenář OndřejPlachý Jiří8-108-8-132303
4.Pospíšil DavidKaucký Jakub-5-7910103213
5.Kaba RadkaPřída Kryštof-8433 3123
6.Zahrádka DavidVyvadilová Jitka611-913 3133
7.Pospíšil DavidPlachý Jiří-3-8-12  0334
8.Kaba RadkaKaucký Jakub8410  3044
9.Zahrádka DavidPřída Kryštof-5-15118-62345
10.Sklenář OndřejVyvadilová Jitka-164-3-4 1346
11.Kaba RadkaPlachý Jiří-7-6-7  0347
12.Zahrádka DavidKaucký Jakub6511  3057
13.Bohumský PetrPřída Kryštof7-4-8-7 1358
14.Pospíšil DavidVyvadilová Jitka-36-8873268
15.Zahrádka DavidPlachý Jiří7-88-6-82369
16.Bohumský PetrKaucký Jakub5-2-3-8 13610
17.Pospíšil DavidPřída Kryštof         
18.Kaba RadkaVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej02Plachý Jiří40
Pospíšil David21Kaucký Jakub13
Kaba Radka21Přída Kryštof21
Zahrádka David22Vyvadilová Jitka12
Bohumský Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Stano Peter
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39598:651TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
-7788 3110
2.Podrazil Vojtěch
Skopec Daniel
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
-3-7-6  0311
3.Skopec DanielBranžovský Milan77-7-2-142312
4.Annayev SanjarKárník Tomáš6-69-873222
5.Podrazil VojtěchFexa Martin-8-6-8  0323
6.Stano PeterHudek Tomáš654  3033
7.Annayev SanjarBranžovský Milan-5986 3143
8.Podrazil VojtěchKárník Tomáš-10-6-9  0344
9.Stano PeterFexa Martin748  3054
10.Skopec DanielHudek Tomáš-10-8-7  0355
11.Podrazil VojtěchBranžovský Milan-8-6-5  0356
12.Stano PeterKárník Tomáš12-11-7783266
13.Skopec DanielFexa Martin9-7-89-82367
14.Annayev SanjarHudek Tomáš-9-3-4  0368
15.Stano PeterBranžovský Milan-96-6573278
16.Skopec DanielKárník Tomáš-3-77-8 1379
17.Annayev SanjarFexa Martin-97812 3189
18.Podrazil VojtěchHudek Tomáš-3-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopec Daniel04Branžovský Milan22
Annayev Sanjar31Kárník Tomáš22
Podrazil Vojtěch04Fexa Martin22
Stano Peter40Hudek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36587:615TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam
Jírovec Martin
 
 
Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
-5-107-8 1301
2.Semrád Martin
Hák Zdeněk
 
 
Provazník Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
-10-2-6  0302
3.Hák ZdeněkPoncar Patrik5-685 3112
4.Semrád MartinProvazník Petr-466-7-52313
5.Jírovec MartinKočvara Vlastimil6-66-6-62314
6.Suchý AdamDoležal Karel6-615-11-62315
7.Semrád MartinPoncar Patrik696  3025
8.Jírovec MartinProvazník Petr-67-91063235
9.Suchý AdamKočvara Vlastimil-6-4-7  0336
10.Hák ZdeněkDoležal Karel887  3046
11.Jírovec MartinPoncar Patrik-99-6663256
12.Suchý AdamProvazník Petr-8-8-7  0357
13.Hák ZdeněkKočvara Vlastimil666  3067
14.Semrád MartinDoležal Karel10-1066 3177
15.Suchý AdamPoncar Patrik-7-6-7  0378
16.Hák ZdeněkProvazník Petr-88-78-92379
17.Semrád MartinKočvara Vlastimil-5-8-8  03710
18.Jírovec MartinDoležal Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hák Zdeněk31Poncar Patrik13
Semrád Martin22Provazník Petr31
Jírovec Martin21Kočvara Vlastimil31
Suchý Adam04Doležal Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10419:268PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
658  3010
2.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Tůma MichalFlekač Tomáš-8-98-7 1321
4.Hron JiříForgáč Andrej712-9-8103231
5.Němeček JiříDuchoslav Petr61010  3041
6.Rys VilémWO    3051
7.Hron JiříFlekač Tomáš-6556 3161
8.Němeček JiříForgáč Andrej5-689 3171
9.Rys VilémDuchoslav Petr5-65-853281
10.Tůma MichalWO    3091
11.Němeček JiříFlekač Tomáš6-589 31101
12.Rys VilémForgáč Andrej         
13.Tůma MichalDuchoslav Petr         
14.Hron Jiří         
15.Rys VilémFlekač Tomáš         
16.Tůma MichalForgáč Andrej         
17.Hron JiříDuchoslav Petr         
18.Němeček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tůma Michal01Flekač Tomáš12
Hron Jiří20Forgáč Andrej02
Němeček Jiří30Duchoslav Petr02
Rys Vilém10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39745:749nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Hondlík Josef
 
 
Drbohlav Marek
Zámyslický Jaroslav
 
 
4-8-9853210
2.Moravec Roman
Lipták Milan
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
-8-6-7  0311
3.Moravec RomanAmbrož Jiří-1096-1053221
4.Lipták MilanZámyslický Jaroslav-910-9-3 1322
5.Fišer PetrRadil Milan7-878 3132
6.Hondlík JosefDrbohlav Marek7-7-6373242
7.Lipták MilanAmbrož Jiří8-6-3-7 1343
8.Fišer PetrZámyslický Jaroslav129-12-9-42344
9.Hondlík JosefRadil Milan799  3054
10.Moravec RomanDrbohlav Marek-81089 3164
11.Fišer PetrAmbrož Jiří12-129-12-82365
12.Hondlík JosefZámyslický Jaroslav97-89 3175
13.Moravec RomanRadil Milan87-89 3185
14.Lipták MilanDrbohlav Marek-957-4-122386
15.Hondlík JosefAmbrož Jiří-789-7-32387
16.Moravec RomanZámyslický Jaroslav-9-99-8 1388
17.Lipták MilanRadil Milan-97-96113298
18.Fišer PetrDrbohlav Marek-87-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Roman31Ambrož Jiří31
Lipták Milan13Zámyslický Jaroslav31
Fišer Petr13Radil Milan04
Hondlík Josef31Drbohlav Marek22
ne

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy