Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:Budiš Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:Němeček Jiří
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1022:33 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
Plch Jiří st.
Přáda Jaroslav
 
 
     3010
2.
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
WO    0311
3.Přáda JaroslavWO    0312
4.Budiš OndřejEberl Milan     0313
5.Němeček JiříKocábek Pavel     3023
6.Hron JiříPlch Jiří st.     3033
7.Budiš OndřejPřáda Jaroslav     1334
8.Němeček JiříEberl Milan     3044
9.Hron JiříKocábek Pavel     0345
10.Plch Jiří st.WO    0346
11.Němeček JiříPřáda Jaroslav     3256
12.Hron JiříEberl Milan     3066
13.Kocábek PavelWO    0367
14.Budiš OndřejPlch Jiří st.     0368
15.Hron JiříPřáda Jaroslav     3178
16.Eberl MilanWO    0379
17.Budiš OndřejKocábek Pavel     03710
18.Němeček JiříPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Budiš Ondřej04Přáda Jaroslav12
Němeček Jiří30Eberl Milan12
Hron Jiří31Kocábek Pavel21
   Plch Jiří st.11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Jírovec Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Vidlák Miloš
 
 
Hondlík Josef
Fišer Petr
 
 
     2301
2.Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
Moravec Roman
Lebl Ondřej
 
 
     3211
3.Lazar MartinLebl Ondřej     2312
4.Klempířová JiřinaHondlík Josef     3222
5.Vidlák MilošMoravec Roman     0323
6.Jírovec MartinFišer Petr     3233
7.Klempířová JiřinaLebl Ondřej     0334
8.Vidlák MilošHondlík Josef     1335
9.Jírovec MartinMoravec Roman     3045
10.Lazar MartinFišer Petr     3155
11.Vidlák MilošLebl Ondřej     2356
12.Jírovec MartinHondlík Josef     3066
13.Lazar MartinMoravec Roman     3176
14.Klempířová JiřinaFišer Petr     3086
15.Jírovec MartinLebl Ondřej     0387
16.Lazar MartinHondlík Josef     1388
17.Klempířová JiřinaMoravec Roman     3298
18.Vidlák MilošFišer Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Martin22Lebl Ondřej40
Klempířová Jiřina31Hondlík Josef22
Vidlák Miloš13Moravec Roman13
Jírovec Martin31Fišer Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kubový Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34548:577TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
-9-8119103210
2.Kubový Jan
Beránek Václav ml.
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
-9-88-8 1311
3.Kubový JanZámyslický Jaroslav-104-44-32312
4.Beránek Václav ml.Tichý Jiří-78-98-92313
5.Stano PeterAmbrož Jiří968  3023
6.Bartošek JanRadil Milan476  3033
7.Beránek Václav ml.Zámyslický Jaroslav-144-5-3 1334
8.Stano PeterTichý Jiří-8-6-9  0335
9.Bartošek JanAmbrož Jiří-6-45-6 1336
10.Kubový JanRadil Milan886  3046
11.Stano PeterZámyslický Jaroslav769  3056
12.Bartošek JanTichý Jiří-59-69-82357
13.Kubový JanAmbrož Jiří-78-8-3 1358
14.Beránek Václav ml.Radil Milan-582-863268
15.Bartošek JanZámyslický Jaroslav-5-9-8  0369
16.Kubový JanTichý Jiří-5-9-6  03610
17.Beránek Václav ml.Ambrož Jiří-2-1-2  03  
18.Stano PeterRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubový Jan13Zámyslický Jaroslav31
Beránek Václav ml.12Tichý Jiří40
Stano Peter21Ambrož Jiří21
Bartošek Jan13Radil Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:21589:505TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
9-47-7-72301
2.Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
-910-87-82302
3.Sklenář OndřejFlekač Tomáš8148  3012
4.Bohumský PetrKutil Jan3511  3022
5.Kaba RadkaČerný Martin12-859 3132
6.Pospíšil DavidDuchoslav Petr636  3042
7.Bohumský PetrFlekač Tomáš-2-6117-72343
8.Kaba RadkaKutil Jan236  3053
9.Pospíšil DavidČerný Martin-64-9-8 1354
10.Sklenář OndřejDuchoslav Petr-1051111 3164
11.Kaba RadkaFlekač Tomáš668  3074
12.Pospíšil DavidKutil Jan-584-653284
13.Sklenář OndřejČerný Martin3711  3094
14.Bohumský PetrDuchoslav Petr-684-6-42395
15.Pospíšil DavidFlekač Tomáš-775-8832105
16.Sklenář OndřejKutil Jan         
17.Bohumský PetrČerný Martin         
18.Kaba RadkaDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej30Flekač Tomáš13
Bohumský Petr12Kutil Jan03
Kaba Radka30Černý Martin12
Pospíšil David31Duchoslav Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38 TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
     1301
2.Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
     1302
3.Vojáček MilošPoncar Patrik     3212
4.Vyskočil MichalRulec Jakub     3122
5.Jež DominikPour Tomáš     3132
6.Charamza Ondřej ml.Milek Petr     3242
7.Vyskočil MichalPoncar Patrik     2343
8.Jež DominikRulec Jakub     2344
9.Charamza Ondřej ml.Pour Tomáš     2345
10.Vojáček MilošMilek Petr     1346
11.Jež DominikPoncar Patrik     1347
12.Charamza Ondřej ml.Rulec Jakub     3057
13.Vojáček MilošPour Tomáš     3267
14.Vyskočil MichalMilek Petr     0368
15.Charamza Ondřej ml.Poncar Patrik     3078
16.Vojáček MilošRulec Jakub     2379
17.Vyskočil MichalPour Tomáš     23710
18.Jež DominikMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojáček Miloš22Poncar Patrik22
Vyskočil Michal13Rulec Jakub22
Jež Dominik12Pour Tomáš22
Charamza Ondřej ml.31Milek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:19480:431SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
9103  3010
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Chvojka Jaroslav
Branžovský Milan
 
 
-10-5-10  0311
3.Vyvadilová JitkaKárník Tomáš1088  3021
4.Přída KryštofChvojka Jaroslav-6-8-7  0322
5.Kaucký JakubHudek Tomáš-10-9-8  0323
6.Plachý JiříBranžovský Milan910-48 3133
7.Přída KryštofKárník Tomáš5-859 3143
8.Kaucký JakubChvojka Jaroslav-510106 3153
9.Plachý JiříHudek Tomáš-165-8683263
10.Vyvadilová JitkaBranžovský Milan-4611-343273
11.Kaucký JakubKárník Tomáš-7898 3183
12.Plachý JiříChvojka Jaroslav10-6-77103293
13.Vyvadilová JitkaHudek TomášWO    30103
14.Přída KryštofBranžovský Milan7-3   11  
15.Plachý JiříKárník Tomáš         
16.Vyvadilová JitkaChvojka Jaroslav         
17.Přída KryštofHudek Tomáš         
18.Kaucký JakubBranžovský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka20Kárník Tomáš03
Přída Kryštof11Chvojka Jaroslav12
Kaucký Jakub21Hudek Tomáš11
Plachý Jiří30Branžovský Milan02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy