Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Přáda Jaroslav
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
     2301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Poncar Patrik
Kočvara Vlastimil
 
 
     3111
3.Eberl MilanPoncar Patrik     0312
4.Kocábek PavelRulec Jakub     3222
5.Plch Jiří st.Provazník Petr     3032
6.Přáda JaroslavKočvara Vlastimil     3042
7.Kocábek PavelPoncar Patrik     2343
8.Plch Jiří st.Rulec Jakub     2344
9.Přáda JaroslavProvazník Petr     3254
10.Eberl MilanKočvara Vlastimil     0355
11.Plch Jiří st.Poncar Patrik     3265
12.Přáda JaroslavRulec Jakub     0366
13.Eberl MilanProvazník Petr     1367
14.Kocábek PavelKočvara Vlastimil     3177
15.Přáda JaroslavPoncar Patrik     3087
16.Eberl MilanRulec Jakub     2388
17.Kocábek PavelProvazník Petr     3098
18.Plch Jiří st.Kočvara Vlastimil     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eberl Milan04Poncar Patrik22
Kocábek Pavel31Rulec Jakub31
Plch Jiří st.31Provazník Petr13
Přáda Jaroslav31Kočvara Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Flekač Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:Flekač Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:31266:383TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Fexa Martin
Hudek Tomáš
 
 
-9-5-6  0301
2.Černý Martin
Kugler Filip
 
 
Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
-3-6-9  0302
3.Kugler FilipChvojka Jaroslav-7-4-4  0303
4.Černý MartinBranžovský Milan-7-4-4  0304
5.Forgáč AndrejHudek Tomáš-11-11-2  0305
6.Flekač TomášFexa Martin-9649 3115
7.Černý MartinChvojka Jaroslav-3-4-6  0316
8.Forgáč AndrejBranžovský Milan-9-11-9  0317
9.Flekač TomášHudek Tomáš-9-9-11  0318
10.Kugler FilipFexa Martin-5-8-7  0319
11.Forgáč AndrejChvojka Jaroslav8-14-5-11 13110
12.Flekač TomášBranžovský Milan         
13.Kugler FilipHudek Tomáš         
14.Černý MartinFexa Martin         
15.Flekač TomášChvojka Jaroslav         
16.Kugler FilipBranžovský Milan         
17.Černý MartinHudek Tomáš         
18.Forgáč AndrejFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kugler Filip02Chvojka Jaroslav30
Černý Martin02Branžovský Milan20
Forgáč Andrej03Hudek Tomáš20
Flekač Tomáš11Fexa Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34676:629TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-710-9383210
2.Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
657  3020
3.Zámyslický JaroslavPlachý Jiří-2-10-9  0321
4.Ambrož JiříVyvadilová Jitka-410-8-8 1322
5.Tichý JiříPřída Kryštof897  3032
6.Černoch JanKaucký Jakub6-4-11593242
7.Ambrož JiříPlachý Jiří-43-10-12 1343
8.Tichý JiříVyvadilová Jitka497  3053
9.Černoch JanPřída Kryštof-8-96743263
10.Zámyslický JaroslavKaucký Jakub4-105-7-92364
11.Tichý JiříPlachý Jiří9-78-833274
12.Černoch JanVyvadilová Jitka3-68-8-92375
13.Zámyslický JaroslavPřída Kryštof-61046 3185
14.Ambrož JiříKaucký Jakub11-4-5-11 1386
15.Černoch JanPlachý Jiří667  3096
16.Zámyslický JaroslavVyvadilová Jitka-10-8-9  0397
17.Ambrož JiříPřída Kryštof-7-9-7  0398
18.Tichý JiříKaucký Jakub55-711 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámyslický Jaroslav13Plachý Jiří22
Ambrož Jiří04Vyvadilová Jitka31
Tichý Jiří40Přída Kryštof13
Černoch Jan31Kaucký Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:33 Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Moravec Roman
 
 
Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
     2301
2.Hondlík Josef
Betuštiak Petr
 
 
Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
     3211
3.Lebl OndřejCharamza Ondřej ml.     0312
4.Moravec RomanVojáček Miloš     3122
5.Betuštiak PetrVyskočil Michal     2323
6.Hondlík JosefJež Dominik     2324
7.Moravec RomanCharamza Ondřej ml.     1325
8.Betuštiak PetrVojáček Miloš     2326
9.Hondlík JosefVyskočil Michal     3036
10.Lebl OndřejJež Dominik     3046
11.Betuštiak PetrCharamza Ondřej ml.     0347
12.Hondlík JosefVojáček Miloš     3057
13.Lebl OndřejVyskočil Michal     1358
14.Moravec RomanJež Dominik     2359
15.Hondlík JosefCharamza Ondřej ml.     13510
16.Lebl OndřejVojáček Miloš         
17.Moravec RomanVyskočil Michal         
18.Betuštiak PetrJež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebl Ondřej12Charamza Ondřej ml.40
Moravec Roman12Vojáček Miloš12
Betuštiak Petr03Vyskočil Michal21
Hondlík Josef22Jež Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
     3110
2.Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
     3120
3.Tůma MichalSklenář Ondřej     3130
4.Hron JiříPospíšil David     1331
5.Němeček JiříKaba Radka     1332
6.Rys VilémBohumský Petr     3142
7.Hron JiříSklenář Ondřej     3152
8.Němeček JiříPospíšil David     3062
9.Rys VilémKaba Radka     3172
10.Tůma MichalBohumský Petr     1373
11.Němeček JiříSklenář Ondřej     3183
12.Rys VilémPospíšil David     3293
13.Tůma MichalKaba Radka     31103
14.Hron JiříBohumský Petr         
15.Rys VilémSklenář Ondřej         
16.Tůma MichalPospíšil David         
17.Hron JiříKaba Radka         
18.Němeček JiříBohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal21Sklenář Ondřej03
Hron Jiří11Pospíšil David12
Němeček Jiří21Kaba Radka12
Rys Vilém30Bohumský Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Klempířová Jiřina
 
 

 
 
WO    3010
2.Jírovec Martin
Hák Zdeněk
 
 
Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
     1311
3.Hák ZdeněkStano Peter     0312
4.Semrád MartinKubový Jan     3222
5.Klempířová JiřinaBartošek Jan     1323
6.Jírovec MartinWO    3033
7.Semrád MartinStano Peter     0334
8.Klempířová JiřinaKubový Jan     1335
9.Jírovec MartinBartošek Jan     3245
10.Hák ZdeněkWO    3055
11.Klempířová JiřinaStano Peter     0356
12.Jírovec MartinKubový Jan     3066
13.Hák ZdeněkBartošek Jan     3176
14.Semrád MartinWO    3086
15.Jírovec MartinStano Peter     3196
16.Hák ZdeněkKubový Jan     30106
17.Semrád MartinBartošek Jan         
18.Klempířová Jiřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hák Zdeněk21Stano Peter31
Semrád Martin11Kubový Jan13
Klempířová Jiřina03Bartošek Jan12
Jírovec Martin30   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy