Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36532:608TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
-8-79-7 1301
2.Stano Peter
Merkl Roman
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
12-6-710-82302
3.Kubový JanEberl Milan6-5-6583212
4.Beránek Václav ml.Přáda Jaroslav5-4-10-7 1313
5.Merkl RomanKocábek Pavel108-5-4-32314
6.Stano PeterPlch Jiří st.1165  3024
7.Beránek Václav ml.Eberl Milan-9566 3134
8.Merkl RomanPřáda Jaroslav-3-1-7  0335
9.Stano PeterKocábek Pavel1143  3045
10.Kubový JanPlch Jiří st.-6-3-12  0346
11.Merkl RomanHrabě Václav-7-4-9  0347
12.Stano PeterPřáda Jaroslav105-8-383257
13.Kubový JanKocábek Pavel-4-9-7  0358
14.Beránek Václav ml.Plch Jiří st.78-5-6-72359
15.Stano PeterHrabě Václav11-7713 3169
16.Kubový JanPřáda Jaroslav-3-89-4 13610
17.Beránek Václav ml.Kocábek Pavel-7-8   02  
18.Merkl RomanPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubový Jan13Eberl Milan02
Beránek Václav ml.12Přáda Jaroslav31
Merkl Roman03Kocábek Pavel21
Stano Peter40Plch Jiří st.21
   Hrabě Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18485:424TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Bohumský Petr
 
 
Hák Zdeněk
Jírovec Martin
 
 
10104  3010
2.Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
Klempířová Jiřina
Semrád Martin
 
 
884  3020
3.Sklenář OndřejJírovec Martin-6-811483230
4.Kulveit JonášSemrád Martin7-756 3140
5.Bohumský PetrHák Zdeněk-5-59-9 1341
6.Diblíková KláraKlempířová Jiřina106-96 3151
7.Kulveit JonášJírovec Martin-9-8-7  0352
8.Bohumský PetrSemrád Martin1295  3062
9.Diblíková KláraHák Zdeněk-6-7-8  0363
10.Sklenář OndřejKlempířová Jiřina796  3073
11.Bohumský PetrJírovec Martin4-4116 3183
12.Diblíková KláraSemrád Martin-910-10843293
13.Sklenář OndřejHák Zdeněk-8-7110732103
14.Kulveit JonášKlempířová Jiřina964  30  
15.Diblíková KláraJírovec Martin         
16.Sklenář OndřejSemrád Martin         
17.Kulveit JonášHák Zdeněk         
18.Bohumský PetrKlempířová Jiřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Ondřej30Jírovec Martin12
Kulveit Jonáš11Semrád Martin03
Bohumský Petr21Hák Zdeněk21
Diblíková Klára21Klempířová Jiřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:31700:678Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
-10586 3110
2.Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
-10786 3120
3.Vyskočil MichalNěmeček Jiří-107-9873230
4.Jež DominikHron Jiří81210  3040
5.Vojáček MilošRys Vilém8-4108 3150
6.Charamza Ondřej ml.Tůma Michal1212-614 3160
7.Jež DominikNěmeček Jiří-5811-8-62361
8.Vojáček MilošHron Jiří969  3071
9.Charamza Ondřej ml.Rys Vilém-56-6933281
10.Vyskočil MichalTůma Michal-10-785-62382
11.Vojáček MilošNěmeček Jiří-58-6-9 1383
12.Charamza Ondřej ml.Hron Jiří-7-88-8 1384
13.Vyskočil MichalRys Vilém9-44-1093294
14.Jež DominikTůma Michal8-58-7-92395
15.Charamza Ondřej ml.Němeček Jiří8-9-1110-72396
16.Vyskočil MichalHron Jiří-85-6-9 1397
17.Jež DominikRys Vilém986  30107
18.Vojáček MilošTůma Michal7-76  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyskočil Michal22Němeček Jiří31
Jež Dominik22Hron Jiří22
Vojáček Miloš21Rys Vilém04
Charamza Ondřej ml.22Tůma Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:19537:450SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Hondlík Josef
Betuštiak Petr
 
 
-6-74953210
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Satorie Michal
Moravec Roman
 
 
83-12-763220
3.Vyvadilová JitkaHondlík Josef-8-871313230
4.Přída KryštofBetuštiak Petr-14-1171093240
5.Kaucký JakubMoravec Roman86-8-7-102341
6.Plachý JiříSatorie Michal-897-663251
7.Přída KryštofHondlík Josef-8794 3161
8.Kaucký JakubBetuštiak Petr774  3071
9.Plachý JiříMoravec Roman7-8-12-7 1372
10.Vyvadilová JitkaSatorie Michal663  3082
11.Kaucký JakubHondlík Josef-891010 3192
12.Plachý JiříBetuštiak Petr7-1282 31102
13.Vyvadilová JitkaMoravec Roman4-8-8-7 13  
14.Přída KryštofSatorie Michal         
15.Plachý JiříHondlík Josef         
16.Vyvadilová JitkaBetuštiak Petr         
17.Přída KryštofMoravec Roman         
18.Kaucký JakubSatorie Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvadilová Jitka20Hondlík Josef03
Přída Kryštof20Betuštiak Petr03
Kaucký Jakub21Moravec Roman20
Plachý Jiří21Satorie Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
     0301
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     3011
3.Hudek TomášTichý Jiří     1312
4.Branžovský MilanZámyslický Jaroslav     3222
5.Fexa MartinČernoch Jan     3132
6.Kárník TomášAmbrož Jiří     3242
7.Branžovský MilanTichý Jiří     0343
8.Fexa MartinZámyslický Jaroslav     2344
9.Kárník TomášČernoch Jan     1345
10.Hudek TomášAmbrož Jiří     3155
11.Fexa MartinTichý Jiří     2356
12.Kárník TomášZámyslický Jaroslav     3166
13.Hudek TomášČernoch Jan     3176
14.Branžovský MilanAmbrož Jiří     3086
15.Kárník TomášTichý Jiří     3096
16.Hudek TomášZámyslický Jaroslav     1397
17.Branžovský MilanČernoch Jan     1398
18.Fexa MartinAmbrož Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudek Tomáš22Tichý Jiří31
Branžovský Milan22Zámyslický Jaroslav22
Fexa Martin13Černoch Jan22
Kárník Tomáš31Ambrož Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:26568:514TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
-8846 3110
2.Pour Tomáš
Milek Petr
 
 
Kutil Jan
Černý Martin
 
 
-7-106-6 1311
3.Rulec JakubForgáč Andrej-10-8-6  0312
4.Pour TomášFlekač Tomáš4-635 3122
5.Provazník PetrČerný Martin385  3032
6.Milek PetrKutil Jan410-6-713242
7.Pour TomášForgáč Andrej66-99 3152
8.Provazník PetrFlekač Tomáš82-510 3162
9.Milek PetrČerný Martin-949-1183272
10.Rulec JakubKutil Jan-137-4-7 1373
11.Provazník PetrForgáč Andrej911-8-1083283
12.Milek PetrFlekač Tomáš10-4-7843293
13.Rulec JakubČerný Martin5-8-8-4 1394
14.Pour TomášKutil Jan-5117-12732104
15.Milek PetrForgáč Andrej7    10  
16.Rulec JakubFlekač Tomáš         
17.Pour TomášČerný Martin         
18.Provazník PetrKutil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub03Forgáč Andrej12
Pour Tomáš30Flekač Tomáš03
Provazník Petr30Černý Martin12
Milek Petr30Kutil Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy