Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
     3010
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
     1311
3.Kocábek PavelFlekač Tomáš     3021
4.Plch Jiří st.Forgáč Andrej     3031
5.Eberl MilanČerný Martin     0332
6.Přáda JaroslavDuchoslav Petr     3142
7.Plch Jiří st.Flekač Tomáš     2343
8.Eberl MilanForgáč Andrej     0344
9.Přáda JaroslavČerný Martin     3054
10.Kocábek PavelDuchoslav Petr     3264
11.Eberl MilanFlekač Tomáš     3274
12.Přáda JaroslavForgáč Andrej     2375
13.Kocábek PavelČerný Martin     3185
14.Plch Jiří st.Duchoslav Petr     3095
15.Přáda JaroslavFlekač Tomáš     2396
16.Kocábek PavelForgáč Andrej     30106
17.Plch Jiří st.Černý Martin         
18.Eberl MilanDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel40Flekač Tomáš22
Plch Jiří st.21Forgáč Andrej22
Eberl Milan12Černý Martin12
Přáda Jaroslav22Duchoslav Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Zámyslický Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32652:616TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
-87-6-7 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Rulec Jakub
Kočvara Vlastimil
 
 
-6-6-5  0302
3.Tichý JiříMilek Petr7-816 3112
4.Ambrož JiříPoncar Patrik79-7-783222
5.Zámyslický JaroslavRulec Jakub86-6-11-72323
6.Černoch JanKočvara Vlastimil7128  3033
7.Ambrož JiříMilek Petr-10-7-5  0334
8.Zámyslický JaroslavPoncar Patrik139-74 3144
9.Černoch JanRulec Jakub95-6-643254
10.Tichý JiříKočvara Vlastimil-69-84-42355
11.Zámyslický JaroslavMilek Petr-8-6-9  0356
12.Černoch JanPoncar Patrik985  3066
13.Tichý JiříRulec Jakub7712  3076
14.Ambrož JiříKočvara Vlastimil7110  3086
15.Černoch JanMilek Petr-9-9-9  0387
16.Tichý JiříPoncar Patrik-6435 3197
17.Ambrož JiříRulec Jakub-11105-7-102398
18.Zámyslický JaroslavKočvara Vlastimil105-57 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří31Milek Petr31
Ambrož Jiří22Poncar Patrik04
Zámyslický Jaroslav22Rulec Jakub22
Černoch Jan31Kočvara Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebl Ondřej
Moravec Roman
 
 
Fexa Martin
Branžovský Milan
 
 
     1301
2.Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
     3111
3.Moravec RomanHudek Tomáš     1312
4.Hondlík JosefBranžovský Milan     2313
5.Müller RadekFexa Martin     0314
6.Lebl OndřejKárník Tomáš     3124
7.Hondlík JosefHudek Tomáš     3034
8.Müller RadekBranžovský Milan57WO  3044
9.Lebl OndřejFexa Martin     1345
10.Moravec RomanKárník Tomáš     2346
11.Müller RadekHudek Tomáš     3156
12.Lebl OndřejBranžovský Milan     3166
13.Moravec RomanFexa Martin     3276
14.Hondlík JosefKárník Tomáš     1377
15.Lebl OndřejHudek Tomáš     0378
16.Moravec RomanBranžovský Milan     1379
17.Hondlík JosefFexa Martin     03710
18.Müller RadekKárník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Roman13Hudek Tomáš22
Hondlík Josef13Branžovský Milan22
Müller Radek21Fexa Martin31
Lebl Ondřej22Kárník Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24603:485PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-8-6-8  0301
2.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
86-54 3111
3.Tůma MichalPlachý Jiří7-9-97-52312
4.Hron JiříKaucký Jakub-10-109-8 1313
5.Němeček JiříPřída Kryštof5-69-8143223
6.Rys VilémVyvadilová Jitka-6-589103233
7.Hron JiříPlachý Jiří-6865 3143
8.Němeček JiříKorchak Oleksandr245  3053
9.Rys VilémPřída Kryštof78-5-10-62354
10.Tůma MichalVyvadilová JitkaWO    3064
11.Němeček JiříPlachý Jiří6812  3074
12.Rys VilémKorchak Oleksandr685  3084
13.Tůma MichalPřída Kryštof-74-8-9 1385
14.Hron JiříVyvadilová JitkaWO    3095
15.Rys VilémPlachý Jiří6-6-86-82396
16.Tůma MichalKorchak Oleksandr655  30106
17.Hron JiříPřída Kryštof         
18.Němeček JiříVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal12Plachý Jiří22
Hron Jiří11Kaucký Jakub10
Němeček Jiří30Přída Kryštof21
Rys Vilém22Vyvadilová Jitka01
   Korchak Oleksandr03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Hák Zdeněk
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
     3110
2.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
     1311
3.Jírovec MartinCharamza Ondřej ml.     3121
4.Hák ZdeněkVojáček Miloš     3131
5.Semrád MartinVyskočil Michal     1332
6.Lazar MartinJež Dominik     3142
7.Hák ZdeněkCharamza Ondřej ml.     2343
8.Semrád MartinVojáček Miloš     2344
9.Lazar MartinVyskočil Michal     3054
10.Jírovec MartinJež Dominik     3164
11.Semrád MartinCharamza Ondřej ml.     0365
12.Lazar MartinVojáček Miloš     3275
13.Jírovec MartinVyskočil Michal     3285
14.Hák ZdeněkJež Dominik     1386
15.Lazar MartinCharamza Ondřej ml.     0387
16.Jírovec MartinVojáček Miloš     1388
17.Hák ZdeněkVyskočil Michal     3198
18.Semrád MartinJež Dominik     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin31Charamza Ondřej ml.31
Hák Zdeněk22Vojáček Miloš22
Semrád Martin13Vyskočil Michal13
Lazar Martin31Jež Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kubový Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32403:455TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
-6-534-122301
2.Sýs Alan
Chlumský Petr
 
 
Sklenář Ondřej
Kaba Radka
 
 
4-9-81263211
3.Chlumský PetrSklenář Ondřej4-9-8-10 1312
4.Beránek Václav ml.Pospíšil David-10-6-10  0313
5.Sýs AlanBohumský Petr-8-5-5  0314
6.Kubový JanKaba Radka-78-99-102315
7.Beránek Václav ml.Sklenář Ondřej-12-89-7 1316
8.Sýs AlanPospíšil David-89-8-7 1317
9.Kubový JanBohumský Petr-9-11-5  0318
10.Chlumský PetrKaba Radka-8-987-62319
11.Sýs AlanSklenář Ondřej-78-6-9 13110
12.Kubový JanPospíšil David         
13.Chlumský PetrBohumský Petr         
14.Beránek Václav ml.Kaba Radka         
15.Kubový JanSklenář Ondřej         
16.Chlumský PetrPospíšil David         
17.Beránek Václav ml.Bohumský Petr         
18.Sýs AlanKaba Radka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumský Petr02Sklenář Ondřej30
Beránek Václav ml.02Pospíšil David20
Sýs Alan03Bohumský Petr20
Kubový Jan02Kaba Radka20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy