Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:40 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Roman
Hondlík Josef
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
     0301
2.Lipták Milan
Lebl Ondřej
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
     0302
3.Hondlík JosefPřáda Jaroslav     3212
4.Lebl OndřejEberl Milan     3022
5.Lipták MilanKocábek Pavel     0323
6.Moravec RomanPlch Jiří st.     0324
7.Lebl OndřejPřáda Jaroslav     0325
8.Lipták MilanEberl Milan     3235
9.Moravec RomanKocábek Pavel     1336
10.Hondlík JosefPlch Jiří st.     0337
11.Lipták MilanPřáda Jaroslav     3247
12.Moravec RomanHrabě Václav     3057
13.Hondlík JosefKocábek Pavel     3267
14.Lebl OndřejPlch Jiří st.     1368
15.Moravec RomanPřáda Jaroslav     1369
16.Hondlík JosefHrabě Václav     3279
17.Lebl OndřejKocábek Pavel     13710
18.Lipták MilanPlch Jiří st.     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hondlík Josef31Přáda Jaroslav22
Lebl Ondřej13Eberl Milan02
Lipták Milan21Kocábek Pavel31
Moravec Roman13Plch Jiří st.30
   Hrabě Václav02
Střídání:Hrabě za Eberleho



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33 TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Němeček Jiří
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
     3010
2.Ploc Marek
Pocz Štefan
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     0311
3.Ploc MarekTichý Jiří     0312
4.Budiš OndřejČernoch Jan     0313
5.Němeček JiříZámyslický Jaroslav     2314
6.Rys VilémAmbrož Jiří     3124
7.Budiš OndřejTichý Jiří     1325
8.Němeček JiříČernoch Jan     3035
9.Rys VilémZámyslický Jaroslav     0336
10.Ploc MarekAmbrož Jiří     3246
11.Němeček JiříTichý Jiří     0347
12.Rys VilémČernoch Jan     2348
13.Ploc MarekZámyslický Jaroslav     1349
14.Budiš OndřejAmbrož Jiří     03410
15.Rys VilémTichý Jiří         
16.Ploc MarekČernoch Jan         
17.Budiš OndřejZámyslický Jaroslav         
18.Němeček JiříAmbrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek12Tichý Jiří30
Budiš Ondřej03Černoch Jan21
Němeček Jiří12Zámyslický Jaroslav30
Rys Vilém12Ambrož Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:38 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
Kutil Jan
Flekač Tomáš
 
 
     3110
2.Vidlák Miloš
Semrád Martin
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
     3220
3.Jírovec MartinKutil Jan     3230
4.Semrád MartinFlekač Tomáš     1331
5.Vidlák MilošDuchoslav Petr     0332
6.Lazar MartinČerný Martin     2333
7.Semrád MartinKutil Jan     2334
8.Vidlák MilošFlekač Tomáš     3144
9.Lazar MartinDuchoslav Petr     2345
10.Jírovec MartinČerný Martin     2346
11.Vidlák MilošKutil Jan     1347
12.Lazar MartinFlekač Tomáš     3157
13.Jírovec MartinDuchoslav Petr     3167
14.Semrád MartinČerný Martin     3177
15.Lazar MartinKutil Jan     3287
16.Jírovec MartinFlekač Tomáš     2388
17.Semrád MartinDuchoslav Petr     3298
18.Vidlák MilošČerný Martin     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírovec Martin22Kutil Jan22
Semrád Martin22Flekač Tomáš22
Vidlák Miloš22Duchoslav Petr22
Lazar Martin22Černý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Stano Peter
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28646:592AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Milek Petr
Provazník Petr
 
 
-61-4883210
2.Bartošek Jan
Stano Peter
 
 
Rulec Jakub
Pour Tomáš
 
 
6-11-69-122311
3.Stano PeterPour Tomáš1245  3021
4.Beránek Václav ml.Rulec Jakub-68-81313231
5.Bartošek JanProvazník Petr-3-933-42332
6.Kubový JanMilek Petr7-8106 3142
7.Beránek Václav ml.Pour Tomáš-73-6873252
8.Bartošek JanRulec Jakub-0-6-4  0353
9.Kubový JanProvazník Petr9125  3063
10.Stano PeterMilek Petr9-99-8-82364
11.Bartošek JanPour Tomáš-78-149-82365
12.Kubový JanRulec Jakub575  3075
13.Stano PeterProvazník Petr7-953 3185
14.Beránek Václav ml.Milek Petr11-13-5-3 1386
15.Kubový JanPour Tomáš1184  3096
16.Stano PeterRulec Jakub9-8-108332106
17.Beránek Václav ml.Provazník Petr         
18.Bartošek JanMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stano Peter31Pour Tomáš13
Beránek Václav ml.21Rulec Jakub13
Bartošek Jan03Provazník Petr12
Kubový Jan40Milek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26621:568TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Pašek Adam
 
 
Kárník Tomáš
Fexa Martin
 
 
5-6-7-7 1301
2.Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
-8945 3111
3.Sklenář OndřejKárník Tomáš66-9-11103221
4.Kulveit JonášBranžovský Milan7-313-8-92322
5.Pašek AdamChvojka Jaroslav9-412-9-62323
6.Diblíková KláraFexa Martin1043  3033
7.Kulveit JonášKárník Tomáš967  3043
8.Pašek AdamBranžovský Milan-37-5-9 1344
9.Diblíková KláraChvojka Jaroslav546  3054
10.Sklenář OndřejFexa Martin137-97 3164
11.Pašek AdamKárník Tomáš-8-6-9  0365
12.Diblíková KláraBranžovský Milan1466  3075
13.Sklenář OndřejChvojka Jaroslav9-710-9-112376
14.Kulveit JonášFexa Martin42-5-783286
15.Diblíková KláraKárník Tomáš48-69 3196
16.Sklenář OndřejBranžovský Milan-3987 31106
17.Kulveit JonášChvojka Jaroslav         
18.Pašek AdamFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Ondřej31Kárník Tomáš13
Kulveit Jonáš21Branžovský Milan22
Pašek Adam03Chvojka Jaroslav21
Diblíková Klára40Fexa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37606:635SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Suchomel Tomáš
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-5-99-9 1301
2.Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
5-4-9-7 1302
3.Vyskočil MichalVyvadilová Jitka9-56-6-72303
4.Jež DominikPlachý Jiří-69-12-8 1304
5.Vojáček MilošKaucký Jakub-9-611973214
6.Suchomel TomášPřída Kryštof6-6-6-6 1315
7.Jež DominikVyvadilová Jitka-6-666-82316
8.Vojáček MilošPlachý Jiří-8-8-6  0317
9.Suchomel TomášKaucký Jakub2-797 3127
10.Vyskočil MichalPřída Kryštof5-697 3137
11.Vojáček MilošVyvadilová Jitka-88-8883247
12.Suchomel TomášPlachý Jiří8-888 3157
13.Vyskočil MichalKaucký Jakub8-139-8-92358
14.Jež DominikPřída Kryštof-9-9-8  0359
15.Suchomel TomášVyvadilová Jitka584  3069
16.Vyskočil MichalPlachý Jiří9-88-8-323610
17.Jež DominikKaucký Jakub         
18.Vojáček MilošPřída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyskočil Michal13Vyvadilová Jitka22
Jež Dominik03Plachý Jiří31
Vojáček Miloš21Kaucký Jakub12
Suchomel Tomáš31Přída Kryštof21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31513:528SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-98-56-92301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Kaucký Jakub
Prokopenko Oleg
 
 
896  3011
3.Plch Jiří st.Plachý Jiří-9-8-10  0312
4.Kocábek PavelVyvadilová Jitka10-56-10-92313
5.Eberl MilanKaucký Jakub-99-9-9 1314
6.Přáda JaroslavProkopenko Oleg-789-9-72315
7.Kocábek PavelPlachý Jiří369  3025
8.Eberl MilanVyvadilová Jitka-2-7-9  0326
9.Přáda JaroslavKaucký Jakub8-17-7-6 1327
10.Plch Jiří st.Prokopenko Oleg836  3037
11.Hrabě VáclavPlachý Jiří-3-6-6  0338
12.Přáda JaroslavVyvadilová Jitka-9-810-4 1339
13.Plch Jiří st.Kaucký Jakub66-58 3149
14.Kocábek PavelProkopenko Oleg784  3059
15.Přáda JaroslavPlachý Jiří-9-86-6 13510
16.Plch Jiří st.Vyvadilová Jitka-9    01  
17.Kocábek PavelKaucký Jakub         
18.Hrabě VáclavProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří st.21Plachý Jiří31
Kocábek Pavel21Vyvadilová Jitka30
Eberl Milan02Kaucký Jakub21
Přáda Jaroslav04Prokopenko Oleg12
Hrabě Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
     3010
2.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
     3020
3.Chvojka JaroslavCharamza Ondřej ml.     3030
4.Hudek TomášVyskočil Michal     3140
5.Branžovský MilanJež Dominik     3150
6.Kárník TomášVojáček Miloš     3060
7.Hudek TomášCharamza Ondřej ml.     3070
8.Branžovský MilanVyskočil Michal     3180
9.Kárník TomášJež Dominik     3090
10.Chvojka JaroslavVojáček Miloš     31100
11.Branžovský MilanCharamza Ondřej ml.         
12.Kárník TomášVyskočil Michal         
13.Chvojka JaroslavJež Dominik         
14.Hudek TomášVojáček Miloš         
15.Kárník TomášCharamza Ondřej ml.         
16.Chvojka JaroslavVyskočil Michal         
17.Hudek TomášJež Dominik         
18.Branžovský MilanVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvojka Jaroslav20Charamza Ondřej ml.02
Hudek Tomáš20Vyskočil Michal02
Branžovský Milan20Jež Dominik02
Kárník Tomáš20Vojáček Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:42725:726nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
48-10-693210
2.Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
Kulveit Jonáš
Pospíšil David
 
 
6-11-13-7 1311
3.Rulec JakubPospíšil David-3-3-6  0312
4.Milek PetrSklenář Ondřej698  3022
5.Poncar PatrikKulveit Jonáš56-10-1073232
6.Pour TomášKaba Radka-772-5-82333
7.Milek PetrPospíšil David5-7-9593243
8.Poncar PatrikSklenář Ondřej-98-9763253
9.Pour TomášKulveit Jonáš-6-10-11  0354
10.Rulec JakubKaba Radka-8-98-10 1355
11.Poncar PatrikPospíšil David-8-4-13  0356
12.Pour TomášSklenář Ondřej-978-883266
13.Rulec JakubKulveit Jonáš-9-6-10  0367
14.Milek PetrKaba Radka88-8-10-42368
15.Pour TomášPospíšil David-711-810163278
16.Rulec JakubSklenář Ondřej9-7-7643288
17.Milek PetrKulveit Jonáš44-810 3198
18.Poncar PatrikKaba Radka6-8-9-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub13Pospíšil David22
Milek Petr31Sklenář Ondřej04
Poncar Patrik22Kulveit Jonáš22
Pour Tomáš22Kaba Radka40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36 TJ Stadion Žižkov - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
     3210
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
     3220
3.Černý MartinStano Peter     0321
4.Duchoslav PetrBeránek Václav ml.     2322
5.Forgáč AndrejKubový Jan     0323
6.Flekač TomášBartošek Jan     3033
7.Duchoslav PetrStano Peter     3143
8.Forgáč AndrejBeránek Václav ml.     0344
9.Flekač TomášKubový Jan     3154
10.Černý MartinBartošek Jan     3164
11.Forgáč AndrejStano Peter     1365
12.Flekač TomášBeránek Václav ml.     3275
13.Černý MartinKubový Jan     2376
14.Duchoslav PetrBartošek Jan     2377
15.Flekač TomášStano Peter     3287
16.Černý MartinBeránek Václav ml.     3097
17.Duchoslav PetrKubový Jan     0398
18.Forgáč AndrejBartošek Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Martin22Stano Peter22
Duchoslav Petr13Beránek Václav ml.22
Forgáč Andrej13Kubový Jan31
Flekač Tomáš40Bartošek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17514:421TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
6-65-723210
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Semrád Martin
Vidlák Miloš
 
 
686  3020
3.Tichý JiříLazar Martin565  3030
4.Zámyslický JaroslavJírovec Martin106-4-1293240
5.Ambrož JiříSemrád Martin9-489 3150
6.Černoch JanVidlák Miloš35-105 3160
7.Zámyslický JaroslavLazar Martin10-7-3673270
8.Ambrož JiříJírovec Martin-109-7-7 1371
9.Černoch JanSemrád Martin-9411-3-62372
10.Tichý JiříHák Zdeněk486  3082
11.Ambrož JiříLazar Martin4811  3092
12.Černoch JanJírovec Martin10-71-9-112393
13.Tichý JiříSemrád Martin843  30103
14.Zámyslický JaroslavHák Zdeněk         
15.Černoch JanLazar Martin         
16.Tichý JiříJírovec Martin         
17.Zámyslický JaroslavSemrád Martin         
18.Ambrož JiříHák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří30Lazar Martin03
Zámyslický Jaroslav20Jírovec Martin21
Ambrož Jiří21Semrád Martin12
Černoch Jan12Vidlák Miloš01
   Hák Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29 TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Moravec Roman
 
 
Němeček Jiří
Rys Vilém
 
 
     2301
2.Lebl Ondřej
Satorie Michal
 
 
Veselý Luboš
Turek Tomáš
 
 
     3111
3.Hondlík JosefNěmeček Jiří     2312
4.Lebl OndřejRys Vilém     0313
5.Satorie MichalVeselý Luboš     2314
6.Moravec RomanTurek Tomáš     3024
7.Lebl OndřejNěmeček Jiří     3134
8.Satorie MichalRys Vilém     3144
9.Moravec RomanVeselý Luboš     1345
10.Hondlík JosefTurek Tomáš     3055
11.Satorie MichalNěmeček Jiří     0356
12.Moravec RomanRys VilémWO    3066
13.Hondlík JosefVeselý Luboš     2367
14.Lebl OndřejTurek Tomáš     3177
15.Moravec RomanNěmeček Jiří     0378
16.Hondlík JosefRys VilémWO    3088
17.Lebl OndřejVeselý Luboš     3198
18.Satorie MichalTurek Tomáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hondlík Josef12Němeček Jiří31
Lebl Ondřej31Rys Vilém11
Satorie Michal22Veselý Luboš31
Moravec Roman12Turek Tomáš04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:Budiš Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:Němeček Jiří
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1022:33 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
Plch Jiří st.
Přáda Jaroslav
 
 
     3010
2.
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
WO    0311
3.Přáda JaroslavWO    0312
4.Budiš OndřejEberl Milan     0313
5.Němeček JiříKocábek Pavel     3023
6.Hron JiříPlch Jiří st.     3033
7.Budiš OndřejPřáda Jaroslav     1334
8.Němeček JiříEberl Milan     3044
9.Hron JiříKocábek Pavel     0345
10.Plch Jiří st.WO    0346
11.Němeček JiříPřáda Jaroslav     3256
12.Hron JiříEberl Milan     3066
13.Kocábek PavelWO    0367
14.Budiš OndřejPlch Jiří st.     0368
15.Hron JiříPřáda Jaroslav     3178
16.Eberl MilanWO    0379
17.Budiš OndřejKocábek Pavel     03710
18.Němeček JiříPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Budiš Ondřej04Přáda Jaroslav12
Němeček Jiří30Eberl Milan12
Hron Jiří31Kocábek Pavel21
   Plch Jiří st.11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Jírovec Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Vidlák Miloš
 
 
Hondlík Josef
Fišer Petr
 
 
     2301
2.Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
Moravec Roman
Lebl Ondřej
 
 
     3211
3.Lazar MartinLebl Ondřej     2312
4.Klempířová JiřinaHondlík Josef     3222
5.Vidlák MilošMoravec Roman     0323
6.Jírovec MartinFišer Petr     3233
7.Klempířová JiřinaLebl Ondřej     0334
8.Vidlák MilošHondlík Josef     1335
9.Jírovec MartinMoravec Roman     3045
10.Lazar MartinFišer Petr     3155
11.Vidlák MilošLebl Ondřej     2356
12.Jírovec MartinHondlík Josef     3066
13.Lazar MartinMoravec Roman     3176
14.Klempířová JiřinaFišer Petr     3086
15.Jírovec MartinLebl Ondřej     0387
16.Lazar MartinHondlík Josef     1388
17.Klempířová JiřinaMoravec Roman     3298
18.Vidlák MilošFišer Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Martin22Lebl Ondřej40
Klempířová Jiřina31Hondlík Josef22
Vidlák Miloš13Moravec Roman13
Jírovec Martin31Fišer Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kubový Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34548:577TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
-9-8119103210
2.Kubový Jan
Beránek Václav ml.
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
-9-88-8 1311
3.Kubový JanZámyslický Jaroslav-104-44-32312
4.Beránek Václav ml.Tichý Jiří-78-98-92313
5.Stano PeterAmbrož Jiří968  3023
6.Bartošek JanRadil Milan476  3033
7.Beránek Václav ml.Zámyslický Jaroslav-144-5-3 1334
8.Stano PeterTichý Jiří-8-6-9  0335
9.Bartošek JanAmbrož Jiří-6-45-6 1336
10.Kubový JanRadil Milan886  3046
11.Stano PeterZámyslický Jaroslav769  3056
12.Bartošek JanTichý Jiří-59-69-82357
13.Kubový JanAmbrož Jiří-78-8-3 1358
14.Beránek Václav ml.Radil Milan-582-863268
15.Bartošek JanZámyslický Jaroslav-5-9-8  0369
16.Kubový JanTichý Jiří-5-9-6  03610
17.Beránek Václav ml.Ambrož Jiří-2-1-2  03  
18.Stano PeterRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubový Jan13Zámyslický Jaroslav31
Beránek Václav ml.12Tichý Jiří40
Stano Peter21Ambrož Jiří21
Bartošek Jan13Radil Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:21589:505TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
9-47-7-72301
2.Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
-910-87-82302
3.Sklenář OndřejFlekač Tomáš8148  3012
4.Bohumský PetrKutil Jan3511  3022
5.Kaba RadkaČerný Martin12-859 3132
6.Pospíšil DavidDuchoslav Petr636  3042
7.Bohumský PetrFlekač Tomáš-2-6117-72343
8.Kaba RadkaKutil Jan236  3053
9.Pospíšil DavidČerný Martin-64-9-8 1354
10.Sklenář OndřejDuchoslav Petr-1051111 3164
11.Kaba RadkaFlekač Tomáš668  3074
12.Pospíšil DavidKutil Jan-584-653284
13.Sklenář OndřejČerný Martin3711  3094
14.Bohumský PetrDuchoslav Petr-684-6-42395
15.Pospíšil DavidFlekač Tomáš-775-8832105
16.Sklenář OndřejKutil Jan         
17.Bohumský PetrČerný Martin         
18.Kaba RadkaDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej30Flekač Tomáš13
Bohumský Petr12Kutil Jan03
Kaba Radka30Černý Martin12
Pospíšil David31Duchoslav Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38 TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
     1301
2.Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
     1302
3.Vojáček MilošPoncar Patrik     3212
4.Vyskočil MichalRulec Jakub     3122
5.Jež DominikPour Tomáš     3132
6.Charamza Ondřej ml.Milek Petr     3242
7.Vyskočil MichalPoncar Patrik     2343
8.Jež DominikRulec Jakub     2344
9.Charamza Ondřej ml.Pour Tomáš     2345
10.Vojáček MilošMilek Petr     1346
11.Jež DominikPoncar Patrik     1347
12.Charamza Ondřej ml.Rulec Jakub     3057
13.Vojáček MilošPour Tomáš     3267
14.Vyskočil MichalMilek Petr     0368
15.Charamza Ondřej ml.Poncar Patrik     3078
16.Vojáček MilošRulec Jakub     2379
17.Vyskočil MichalPour Tomáš     23710
18.Jež DominikMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojáček Miloš22Poncar Patrik22
Vyskočil Michal13Rulec Jakub22
Jež Dominik12Pour Tomáš22
Charamza Ondřej ml.31Milek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:19480:431SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
9103  3010
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Chvojka Jaroslav
Branžovský Milan
 
 
-10-5-10  0311
3.Vyvadilová JitkaKárník Tomáš1088  3021
4.Přída KryštofChvojka Jaroslav-6-8-7  0322
5.Kaucký JakubHudek Tomáš-10-9-8  0323
6.Plachý JiříBranžovský Milan910-48 3133
7.Přída KryštofKárník Tomáš5-859 3143
8.Kaucký JakubChvojka Jaroslav-510106 3153
9.Plachý JiříHudek Tomáš-165-8683263
10.Vyvadilová JitkaBranžovský Milan-4611-343273
11.Kaucký JakubKárník Tomáš-7898 3183
12.Plachý JiříChvojka Jaroslav10-6-77103293
13.Vyvadilová JitkaHudek TomášWO    30103
14.Přída KryštofBranžovský Milan7-3   11  
15.Plachý JiříKárník Tomáš         
16.Vyvadilová JitkaChvojka Jaroslav         
17.Přída KryštofHudek Tomáš         
18.Kaucký JakubBranžovský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka20Kárník Tomáš03
Přída Kryštof11Chvojka Jaroslav12
Kaucký Jakub21Hudek Tomáš11
Plachý Jiří30Branžovský Milan02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Branžovský Milan
Hudek Tomáš
 
 
     3010
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Chvojka Jaroslav
Červeňák Miroslav
 
 
     1311
3.Kocábek PavelBranžovský Milan     3221
4.Plch Jiří st.Chvojka JaroslavWO    0322
5.Eberl MilanHudek Tomáš     0323
6.Přáda JaroslavČerveňák Miroslav     3033
7.Hrabě VáclavBranžovský Milan     1334
8.Eberl MilanChvojka Jaroslav     0335
9.Přáda JaroslavHudek Tomáš     3045
10.Kocábek PavelČerveňák Miroslav     3055
11.Eberl MilanBranžovský Milan     0356
12.Přáda JaroslavChvojka Jaroslav     2357
13.Kocábek PavelHudek Tomáš     2358
14.Hrabě VáclavČerveňák Miroslav     1359
15.Přáda JaroslavBranžovský Milan     3169
16.Kocábek PavelChvojka Jaroslav     13610
17.Hrabě VáclavHudek Tomáš         
18.Eberl MilanČerveňák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel22Branžovský Milan22
Eberl Milan03Chvojka Jaroslav30
Přáda Jaroslav31Hudek Tomáš21
Hrabě Václav02Červeňák Miroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38687:691TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-8-9-7  0301
2.Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
610-3-373211
3.Rulec JakubPlachý Jiří8-68-1063221
4.Pour TomášVyvadilová Jitka-3-46963231
5.Milek PetrKaucký Jakub878  3041
6.Poncar PatrikPřída Kryštof7-9-108-42342
7.Pour TomášPlachý Jiří-7-6-8  0343
8.Milek PetrVyvadilová Jitka847  3053
9.Poncar PatrikKaucký Jakub4-5-3753263
10.Rulec JakubPřída Kryštof-9-8-8  0364
11.Milek PetrPlachý Jiří-97-121063274
12.Poncar PatrikVyvadilová Jitka7-889 3184
13.Rulec JakubKaucký Jakub-11-975-92385
14.Pour TomášPřída Kryštof-5-99-4 1386
15.Poncar PatrikPlachý Jiří-87-5793296
16.Rulec JakubVyvadilová Jitka6-410-9-52397
17.Pour TomášKaucký Jakub-12-9-8  0398
18.Milek PetrPřída Kryštof64-115 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub13Plachý Jiří13
Pour Tomáš13Vyvadilová Jitka13
Milek Petr40Kaucký Jakub22
Poncar Patrik31Přída Kryštof31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33 Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
     0301
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
     2302
3.Duchoslav PetrCharamza Ondřej ml.     0303
4.Černý MartinVojáček Miloš     3013
5.Forgáč AndrejVyskočil Michal     1314
6.Flekač TomášJež Dominik     3124
7.Černý MartinCharamza Ondřej ml.     1325
8.Forgáč AndrejVojáček Miloš     1326
9.Flekač TomášVyskočil Michal     3136
10.Duchoslav PetrJež Dominik     2337
11.Forgáč AndrejCharamza Ondřej ml.     1338
12.Flekač TomášVojáček Miloš     3148
13.Duchoslav PetrVyskočil Michal     2349
14.Černý MartinJež Dominik     13410
15.Flekač TomášCharamza Ondřej ml.         
16.Duchoslav PetrVojáček Miloš         
17.Černý MartinVyskočil Michal         
18.Forgáč AndrejJež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duchoslav Petr03Charamza Ondřej ml.30
Černý Martin12Vojáček Miloš12
Forgáč Andrej03Vyskočil Michal21
Flekač Tomáš30Jež Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23581:537TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
98-76 3110
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
66-97 3120
3.Tichý JiříPospíšil David10513  3030
4.Ambrož JiříSklenář Ondřej-69-68-52331
5.Zámyslický JaroslavDiblíková Klára5-7-10-6 1332
6.Černoch JanKulveit Jonáš59-87 3142
7.Ambrož JiříPospíšil David-7-5-6  0343
8.Zámyslický JaroslavSklenář Ondřej10127  3053
9.Černoch JanDiblíková Klára-66912 3163
10.Tichý JiříKulveit Jonáš6-65-7113273
11.Zámyslický JaroslavPospíšil David-7-116-7 1374
12.Černoch JanSklenář Ondřej9-984 3184
13.Tichý JiříDiblíková Klára1110-79 3194
14.Ambrož JiříKulveit Jonáš-747-9-102395
15.Černoch JanPospíšil David696  30105
16.Tichý JiříSklenář Ondřej         
17.Ambrož JiříDiblíková Klára         
18.Zámyslický JaroslavKulveit Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří30Pospíšil David22
Ambrož Jiří03Sklenář Ondřej12
Zámyslický Jaroslav12Diblíková Klára12
Černoch Jan40Kulveit Jonáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Fišer Petr
 
 
Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
     2301
2.Lebl Ondřej
Moravec Roman
 
 
Beránek Václav ml.
Merkl Roman
 
 
     3011
3.Hondlík JosefStano Peter     1312
4.Moravec RomanBeránek Václav ml.     3022
5.Fišer PetrBartošek Jan     3232
6.Lebl OndřejMerkl Roman     1333
7.Moravec RomanStano Peter     0334
8.Fišer PetrBeránek Václav ml.     1335
9.Lebl OndřejBartošek Jan     3245
10.Hondlík JosefMerkl Roman     1346
11.Fišer PetrStano Peter     0347
12.Lebl OndřejBeránek Václav ml.     3057
13.Hondlík JosefBartošek Jan     3167
14.Moravec RomanMerkl Roman     3077
15.Lebl OndřejStano Peter     2378
16.Hondlík JosefBeránek Václav ml.     3288
17.Moravec RomanBartošek Jan     2389
18.Fišer PetrMerkl Roman     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hondlík Josef22Stano Peter40
Moravec Roman22Beránek Václav ml.13
Fišer Petr22Bartošek Jan13
Lebl Ondřej22Merkl Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Hašek Milan
 
 
Semrád Martin
Lazar Martin
 
 
     3110
2.Hron Jiří
Rys Vilém
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
     3120
3.Pocz ŠtefanSemrád Martin     0321
4.Rys VilémVidlák Miloš     3231
5.Hron JiříLazar Martin     3141
6.Hašek MilanHák Zdeněk     3151
7.Rys VilémSemrád Martin     3261
8.Hron JiříVidlák Miloš     2362
9.Hašek MilanLazar Martin     3172
10.Pocz ŠtefanHák Zdeněk     0373
11.Hron JiříSemrád Martin     3183
12.Hašek MilanVidlák Miloš     3093
13.Pocz ŠtefanLazar Martin     0394
14.Rys VilémHák Zdeněk     2395
15.Hašek MilanSemrád Martin     2396
16.Pocz ŠtefanVidlák Miloš     0397
17.Rys VilémLazar Martin     2398
18.Hron JiříHák Zdeněk     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Štefan04Semrád Martin22
Rys Vilém22Vidlák Miloš22
Hron Jiří31Lazar Martin22
Hašek Milan31Hák Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Klempířová Jiřina
 
 
Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
     3210
2.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
     3120
3.Lazar MartinPřáda Jaroslav     3030
4.Klempířová JiřinaKocábek Pavel     2331
5.Semrád MartinEberl Milan     3141
6.Jírovec MartinPlch Jiří st.     1342
7.Klempířová JiřinaPřáda Jaroslav     0343
8.Semrád MartinKocábek Pavel     3053
9.Jírovec MartinEberl Milan     1354
10.Lazar MartinPlch Jiří st.     0355
11.Semrád MartinPřáda Jaroslav     2356
12.Jírovec MartinKocábek Pavel     3066
13.Lazar MartinHrabě Václav     3076
14.Klempířová JiřinaPlch Jiří st.     0377
15.Jírovec MartinPřáda Jaroslav     3087
16.Lazar MartinKocábek Pavel     3097
17.Klempířová JiřinaHrabě Václav     32107
18.Semrád MartinPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lazar Martin31Přáda Jaroslav22
Klempířová Jiřina13Kocábek Pavel13
Semrád Martin21Eberl Milan11
Jírovec Martin22Plch Jiří st.30
   Hrabě Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36407:557PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
WO    0301
2.Stano Peter
Beránek Václav ml.
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
594  3011
3.Němeček JiříWO    0312
4.Hubač MartinHron Jiří-8-8-9  0313
5.Beránek Václav ml.Rys Vilém-8-129-5 1314
6.Stano PeterTůma Michal6128  3024
7.Hubač MartinNěmeček Jiří-7-413-8 1325
8.Beránek Václav ml.Hron Jiří5-10-11-6 1326
9.Stano PeterRys Vilém-887-583236
10.Tůma MichalWO    0337
11.Beránek Václav ml.Němeček Jiří-539-793247
12.Stano PeterHron Jiří76-5-1173257
13.Rys VilémWO    0358
14.Hubač MartinTůma Michal-5-8-7  0359
15.Stano PeterNěmeček Jiří11-87-8-523510
16.Hron JiříWO    03  
17.Hubač MartinRys Vilém         
18.Beránek Václav ml.Tůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hubač Martin03Němeček Jiří21
Beránek Václav ml.12Hron Jiří21
Stano Peter31Rys Vilém11
   Tůma Michal11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14509:417TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková Klára
Sklenář Ondřej
 
 
Lipták Milan
Moravec Roman
 
 
864  3010
2.Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
Betuštiak Petr
Hondlík Josef
 
 
777  3020
3.Sklenář OndřejBetuštiak Petr948  3030
4.Diblíková KláraHondlík Josef613-6-9-92331
5.Bohumský PetrMoravec Roman-12597 3141
6.Pospíšil DavidLipták Milan510-89 3151
7.Diblíková KláraBetuštiak Petr645  3061
8.Bohumský PetrHondlík Josef8-10412 3171
9.Pospíšil DavidMoravec Roman11-98-9103281
10.Sklenář OndřejLipták Milan-14-5-9  0382
11.Bohumský PetrBetuštiak Petr863  3092
12.Pospíšil DavidHondlík Josef10-3-93-52393
13.Sklenář OndřejMoravec Roman81212  30103
14.Diblíková KláraLipták Milan         
15.Pospíšil DavidBetuštiak Petr         
16.Sklenář OndřejHondlík Josef         
17.Diblíková KláraMoravec Roman         
18.Bohumský PetrLipták Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Ondřej21Betuštiak Petr03
Diblíková Klára11Hondlík Josef21
Bohumský Petr30Moravec Roman03
Pospíšil David21Lipták Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24 Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
     3110
2.Suchomel Tomáš
Jež Dominik
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     3020
3.Charamza Ondřej ml.Tichý Jiří     3030
4.Vojáček MilošČernoch Jan     3040
5.Jež DominikZámyslický Jaroslav     0341
6.Suchomel TomášAmbrož Jiří     2342
7.Vojáček MilošTichý Jiří     1343
8.Jež DominikČernoch Jan     1344
9.Suchomel TomášZámyslický Jaroslav     3054
10.Charamza Ondřej ml.Ambrož Jiří     3064
11.Jež DominikTichý Jiří     3274
12.Suchomel TomášČernoch Jan     2375
13.Charamza Ondřej ml.Zámyslický Jaroslav     3085
14.Vojáček MilošAmbrož Jiří     3295
15.Suchomel TomášTichý Jiří     2396
16.Charamza Ondřej ml.Černoch Jan     31106
17.Vojáček MilošZámyslický Jaroslav         
18.Jež DominikAmbrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charamza Ondřej ml.40Tichý Jiří22
Vojáček Miloš21Černoch Jan22
Jež Dominik12Zámyslický Jaroslav12
Suchomel Tomáš13Ambrož Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:24617:558SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-59-3-7 1301
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
464  3011
3.Vyvadilová JitkaFlekač Tomáš686  3021
4.Kaucký JakubKutil Jan8-78-4-42322
5.Přída KryštofČerný Martin3910  3032
6.Plachý JiříDuchoslav Petr-9-796113242
7.Kaucký JakubFlekač Tomáš6-9-8-7 1343
8.Přída KryštofKutil Jan59-8-1093253
9.Plachý JiříČerný Martin6107  3063
10.Vyvadilová JitkaDuchoslav Petr612-28 3173
11.Přída KryštofFlekač Tomáš2-12-9-10 1374
12.Plachý JiříKutil Jan365  3084
13.Vyvadilová JitkaČerný Martin87-7-6-62385
14.Kaucký JakubDuchoslav Petr1297  3095
15.Plachý JiříFlekač Tomáš9-8-911-102396
16.Vyvadilová JitkaKutil Jan87-99 31106
17.Kaucký JakubČerný Martin8-8   11  
18.Přída KryštofDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka31Flekač Tomáš31
Kaucký Jakub12Kutil Jan13
Přída Kryštof21Černý Martin12
Plachý Jiří31Duchoslav Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
     3010
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
     3020
3.Branžovský MilanStehlík Martin     3030
4.Hudek TomášProvazník Petr     3240
5.Fexa MartinRulec Jakub     3050
6.Kárník TomášPour Tomáš     2351
7.Hudek TomášStehlík Martin     0352
8.Fexa MartinProvazník Petr     0353
9.Kárník TomášRulec Jakub     2354
10.Branžovský MilanPour Tomáš     3264
11.Fexa MartinStehlík Martin     3174
12.Kárník TomášProvazník Petr     3284
13.Branžovský MilanRulec Jakub     3094
14.Hudek TomášPour Tomáš     2395
15.Kárník TomášStehlík Martin     31105
16.Branžovský MilanProvazník Petr         
17.Hudek TomášRulec Jakub         
18.Fexa MartinPour Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Branžovský Milan30Stehlík Martin13
Hudek Tomáš12Provazník Petr12
Fexa Martin21Rulec Jakub12
Kárník Tomáš22Pour Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Přáda Jaroslav
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
     2301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Poncar Patrik
Kočvara Vlastimil
 
 
     3111
3.Eberl MilanPoncar Patrik     0312
4.Kocábek PavelRulec Jakub     3222
5.Plch Jiří st.Provazník Petr     3032
6.Přáda JaroslavKočvara Vlastimil     3042
7.Kocábek PavelPoncar Patrik     2343
8.Plch Jiří st.Rulec Jakub     2344
9.Přáda JaroslavProvazník Petr     3254
10.Eberl MilanKočvara Vlastimil     0355
11.Plch Jiří st.Poncar Patrik     3265
12.Přáda JaroslavRulec Jakub     0366
13.Eberl MilanProvazník Petr     1367
14.Kocábek PavelKočvara Vlastimil     3177
15.Přáda JaroslavPoncar Patrik     3087
16.Eberl MilanRulec Jakub     2388
17.Kocábek PavelProvazník Petr     3098
18.Plch Jiří st.Kočvara Vlastimil     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eberl Milan04Poncar Patrik22
Kocábek Pavel31Rulec Jakub31
Plch Jiří st.31Provazník Petr13
Přáda Jaroslav31Kočvara Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Flekač Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:Flekač Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:31266:383TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Fexa Martin
Hudek Tomáš
 
 
-9-5-6  0301
2.Černý Martin
Kugler Filip
 
 
Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
-3-6-9  0302
3.Kugler FilipChvojka Jaroslav-7-4-4  0303
4.Černý MartinBranžovský Milan-7-4-4  0304
5.Forgáč AndrejHudek Tomáš-11-11-2  0305
6.Flekač TomášFexa Martin-9649 3115
7.Černý MartinChvojka Jaroslav-3-4-6  0316
8.Forgáč AndrejBranžovský Milan-9-11-9  0317
9.Flekač TomášHudek Tomáš-9-9-11  0318
10.Kugler FilipFexa Martin-5-8-7  0319
11.Forgáč AndrejChvojka Jaroslav8-14-5-11 13110
12.Flekač TomášBranžovský Milan         
13.Kugler FilipHudek Tomáš         
14.Černý MartinFexa Martin         
15.Flekač TomášChvojka Jaroslav         
16.Kugler FilipBranžovský Milan         
17.Černý MartinHudek Tomáš         
18.Forgáč AndrejFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kugler Filip02Chvojka Jaroslav30
Černý Martin02Branžovský Milan20
Forgáč Andrej03Hudek Tomáš20
Flekač Tomáš11Fexa Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34676:629TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-710-9383210
2.Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
657  3020
3.Zámyslický JaroslavPlachý Jiří-2-10-9  0321
4.Ambrož JiříVyvadilová Jitka-410-8-8 1322
5.Tichý JiříPřída Kryštof897  3032
6.Černoch JanKaucký Jakub6-4-11593242
7.Ambrož JiříPlachý Jiří-43-10-12 1343
8.Tichý JiříVyvadilová Jitka497  3053
9.Černoch JanPřída Kryštof-8-96743263
10.Zámyslický JaroslavKaucký Jakub4-105-7-92364
11.Tichý JiříPlachý Jiří9-78-833274
12.Černoch JanVyvadilová Jitka3-68-8-92375
13.Zámyslický JaroslavPřída Kryštof-61046 3185
14.Ambrož JiříKaucký Jakub11-4-5-11 1386
15.Černoch JanPlachý Jiří667  3096
16.Zámyslický JaroslavVyvadilová Jitka-10-8-9  0397
17.Ambrož JiříPřída Kryštof-7-9-7  0398
18.Tichý JiříKaucký Jakub55-711 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámyslický Jaroslav13Plachý Jiří22
Ambrož Jiří04Vyvadilová Jitka31
Tichý Jiří40Přída Kryštof13
Černoch Jan31Kaucký Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:33 Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Moravec Roman
 
 
Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
     2301
2.Hondlík Josef
Betuštiak Petr
 
 
Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
     3211
3.Lebl OndřejCharamza Ondřej ml.     0312
4.Moravec RomanVojáček Miloš     3122
5.Betuštiak PetrVyskočil Michal     2323
6.Hondlík JosefJež Dominik     2324
7.Moravec RomanCharamza Ondřej ml.     1325
8.Betuštiak PetrVojáček Miloš     2326
9.Hondlík JosefVyskočil Michal     3036
10.Lebl OndřejJež Dominik     3046
11.Betuštiak PetrCharamza Ondřej ml.     0347
12.Hondlík JosefVojáček Miloš     3057
13.Lebl OndřejVyskočil Michal     1358
14.Moravec RomanJež Dominik     2359
15.Hondlík JosefCharamza Ondřej ml.     13510
16.Lebl OndřejVojáček Miloš         
17.Moravec RomanVyskočil Michal         
18.Betuštiak PetrJež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebl Ondřej12Charamza Ondřej ml.40
Moravec Roman12Vojáček Miloš12
Betuštiak Petr03Vyskočil Michal21
Hondlík Josef22Jež Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
     3110
2.Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
     3120
3.Tůma MichalSklenář Ondřej     3130
4.Hron JiříPospíšil David     1331
5.Němeček JiříKaba Radka     1332
6.Rys VilémBohumský Petr     3142
7.Hron JiříSklenář Ondřej     3152
8.Němeček JiříPospíšil David     3062
9.Rys VilémKaba Radka     3172
10.Tůma MichalBohumský Petr     1373
11.Němeček JiříSklenář Ondřej     3183
12.Rys VilémPospíšil David     3293
13.Tůma MichalKaba Radka     31103
14.Hron JiříBohumský Petr         
15.Rys VilémSklenář Ondřej         
16.Tůma MichalPospíšil David         
17.Hron JiříKaba Radka         
18.Němeček JiříBohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal21Sklenář Ondřej03
Hron Jiří11Pospíšil David12
Němeček Jiří21Kaba Radka12
Rys Vilém30Bohumský Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Klempířová Jiřina
 
 

 
 
WO    3010
2.Jírovec Martin
Hák Zdeněk
 
 
Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
     1311
3.Hák ZdeněkStano Peter     0312
4.Semrád MartinKubový Jan     3222
5.Klempířová JiřinaBartošek Jan     1323
6.Jírovec MartinWO    3033
7.Semrád MartinStano Peter     0334
8.Klempířová JiřinaKubový Jan     1335
9.Jírovec MartinBartošek Jan     3245
10.Hák ZdeněkWO    3055
11.Klempířová JiřinaStano Peter     0356
12.Jírovec MartinKubový Jan     3066
13.Hák ZdeněkBartošek Jan     3176
14.Semrád MartinWO    3086
15.Jírovec MartinStano Peter     3196
16.Hák ZdeněkKubový Jan     30106
17.Semrád MartinBartošek Jan         
18.Klempířová Jiřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hák Zdeněk21Stano Peter31
Semrád Martin11Kubový Jan13
Klempířová Jiřina03Bartošek Jan12
Jírovec Martin30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36532:608TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
-8-79-7 1301
2.Stano Peter
Merkl Roman
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
12-6-710-82302
3.Kubový JanEberl Milan6-5-6583212
4.Beránek Václav ml.Přáda Jaroslav5-4-10-7 1313
5.Merkl RomanKocábek Pavel108-5-4-32314
6.Stano PeterPlch Jiří st.1165  3024
7.Beránek Václav ml.Eberl Milan-9566 3134
8.Merkl RomanPřáda Jaroslav-3-1-7  0335
9.Stano PeterKocábek Pavel1143  3045
10.Kubový JanPlch Jiří st.-6-3-12  0346
11.Merkl RomanHrabě Václav-7-4-9  0347
12.Stano PeterPřáda Jaroslav105-8-383257
13.Kubový JanKocábek Pavel-4-9-7  0358
14.Beránek Václav ml.Plch Jiří st.78-5-6-72359
15.Stano PeterHrabě Václav11-7713 3169
16.Kubový JanPřáda Jaroslav-3-89-4 13610
17.Beránek Václav ml.Kocábek Pavel-7-8   02  
18.Merkl RomanPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubový Jan13Eberl Milan02
Beránek Václav ml.12Přáda Jaroslav31
Merkl Roman03Kocábek Pavel21
Stano Peter40Plch Jiří st.21
   Hrabě Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18485:424TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Bohumský Petr
 
 
Hák Zdeněk
Jírovec Martin
 
 
10104  3010
2.Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
Klempířová Jiřina
Semrád Martin
 
 
884  3020
3.Sklenář OndřejJírovec Martin-6-811483230
4.Kulveit JonášSemrád Martin7-756 3140
5.Bohumský PetrHák Zdeněk-5-59-9 1341
6.Diblíková KláraKlempířová Jiřina106-96 3151
7.Kulveit JonášJírovec Martin-9-8-7  0352
8.Bohumský PetrSemrád Martin1295  3062
9.Diblíková KláraHák Zdeněk-6-7-8  0363
10.Sklenář OndřejKlempířová Jiřina796  3073
11.Bohumský PetrJírovec Martin4-4116 3183
12.Diblíková KláraSemrád Martin-910-10843293
13.Sklenář OndřejHák Zdeněk-8-7110732103
14.Kulveit JonášKlempířová Jiřina964  30  
15.Diblíková KláraJírovec Martin         
16.Sklenář OndřejSemrád Martin         
17.Kulveit JonášHák Zdeněk         
18.Bohumský PetrKlempířová Jiřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Ondřej30Jírovec Martin12
Kulveit Jonáš11Semrád Martin03
Bohumský Petr21Hák Zdeněk21
Diblíková Klára21Klempířová Jiřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:31700:678Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
-10586 3110
2.Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
-10786 3120
3.Vyskočil MichalNěmeček Jiří-107-9873230
4.Jež DominikHron Jiří81210  3040
5.Vojáček MilošRys Vilém8-4108 3150
6.Charamza Ondřej ml.Tůma Michal1212-614 3160
7.Jež DominikNěmeček Jiří-5811-8-62361
8.Vojáček MilošHron Jiří969  3071
9.Charamza Ondřej ml.Rys Vilém-56-6933281
10.Vyskočil MichalTůma Michal-10-785-62382
11.Vojáček MilošNěmeček Jiří-58-6-9 1383
12.Charamza Ondřej ml.Hron Jiří-7-88-8 1384
13.Vyskočil MichalRys Vilém9-44-1093294
14.Jež DominikTůma Michal8-58-7-92395
15.Charamza Ondřej ml.Němeček Jiří8-9-1110-72396
16.Vyskočil MichalHron Jiří-85-6-9 1397
17.Jež DominikRys Vilém986  30107
18.Vojáček MilošTůma Michal7-76  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyskočil Michal22Němeček Jiří31
Jež Dominik22Hron Jiří22
Vojáček Miloš21Rys Vilém04
Charamza Ondřej ml.22Tůma Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:19537:450SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Hondlík Josef
Betuštiak Petr
 
 
-6-74953210
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Satorie Michal
Moravec Roman
 
 
83-12-763220
3.Vyvadilová JitkaHondlík Josef-8-871313230
4.Přída KryštofBetuštiak Petr-14-1171093240
5.Kaucký JakubMoravec Roman86-8-7-102341
6.Plachý JiříSatorie Michal-897-663251
7.Přída KryštofHondlík Josef-8794 3161
8.Kaucký JakubBetuštiak Petr774  3071
9.Plachý JiříMoravec Roman7-8-12-7 1372
10.Vyvadilová JitkaSatorie Michal663  3082
11.Kaucký JakubHondlík Josef-891010 3192
12.Plachý JiříBetuštiak Petr7-1282 31102
13.Vyvadilová JitkaMoravec Roman4-8-8-7 13  
14.Přída KryštofSatorie Michal         
15.Plachý JiříHondlík Josef         
16.Vyvadilová JitkaBetuštiak Petr         
17.Přída KryštofMoravec Roman         
18.Kaucký JakubSatorie Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvadilová Jitka20Hondlík Josef03
Přída Kryštof20Betuštiak Petr03
Kaucký Jakub21Moravec Roman20
Plachý Jiří21Satorie Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
     0301
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     3011
3.Hudek TomášTichý Jiří     1312
4.Branžovský MilanZámyslický Jaroslav     3222
5.Fexa MartinČernoch Jan     3132
6.Kárník TomášAmbrož Jiří     3242
7.Branžovský MilanTichý Jiří     0343
8.Fexa MartinZámyslický Jaroslav     2344
9.Kárník TomášČernoch Jan     1345
10.Hudek TomášAmbrož Jiří     3155
11.Fexa MartinTichý Jiří     2356
12.Kárník TomášZámyslický Jaroslav     3166
13.Hudek TomášČernoch Jan     3176
14.Branžovský MilanAmbrož Jiří     3086
15.Kárník TomášTichý Jiří     3096
16.Hudek TomášZámyslický Jaroslav     1397
17.Branžovský MilanČernoch Jan     1398
18.Fexa MartinAmbrož Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudek Tomáš22Tichý Jiří31
Branžovský Milan22Zámyslický Jaroslav22
Fexa Martin13Černoch Jan22
Kárník Tomáš31Ambrož Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:26568:514TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
-8846 3110
2.Pour Tomáš
Milek Petr
 
 
Kutil Jan
Černý Martin
 
 
-7-106-6 1311
3.Rulec JakubForgáč Andrej-10-8-6  0312
4.Pour TomášFlekač Tomáš4-635 3122
5.Provazník PetrČerný Martin385  3032
6.Milek PetrKutil Jan410-6-713242
7.Pour TomášForgáč Andrej66-99 3152
8.Provazník PetrFlekač Tomáš82-510 3162
9.Milek PetrČerný Martin-949-1183272
10.Rulec JakubKutil Jan-137-4-7 1373
11.Provazník PetrForgáč Andrej911-8-1083283
12.Milek PetrFlekač Tomáš10-4-7843293
13.Rulec JakubČerný Martin5-8-8-4 1394
14.Pour TomášKutil Jan-5117-12732104
15.Milek PetrForgáč Andrej7    10  
16.Rulec JakubFlekač Tomáš         
17.Pour TomášČerný Martin         
18.Provazník PetrKutil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub03Forgáč Andrej12
Pour Tomáš30Flekač Tomáš03
Provazník Petr30Černý Martin12
Milek Petr30Kutil Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
     3010
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
     1311
3.Kocábek PavelFlekač Tomáš     3021
4.Plch Jiří st.Forgáč Andrej     3031
5.Eberl MilanČerný Martin     0332
6.Přáda JaroslavDuchoslav Petr     3142
7.Plch Jiří st.Flekač Tomáš     2343
8.Eberl MilanForgáč Andrej     0344
9.Přáda JaroslavČerný Martin     3054
10.Kocábek PavelDuchoslav Petr     3264
11.Eberl MilanFlekač Tomáš     3274
12.Přáda JaroslavForgáč Andrej     2375
13.Kocábek PavelČerný Martin     3185
14.Plch Jiří st.Duchoslav Petr     3095
15.Přáda JaroslavFlekač Tomáš     2396
16.Kocábek PavelForgáč Andrej     30106
17.Plch Jiří st.Černý Martin         
18.Eberl MilanDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel40Flekač Tomáš22
Plch Jiří st.21Forgáč Andrej22
Eberl Milan12Černý Martin12
Přáda Jaroslav22Duchoslav Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Zámyslický Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32652:616TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
-87-6-7 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Rulec Jakub
Kočvara Vlastimil
 
 
-6-6-5  0302
3.Tichý JiříMilek Petr7-816 3112
4.Ambrož JiříPoncar Patrik79-7-783222
5.Zámyslický JaroslavRulec Jakub86-6-11-72323
6.Černoch JanKočvara Vlastimil7128  3033
7.Ambrož JiříMilek Petr-10-7-5  0334
8.Zámyslický JaroslavPoncar Patrik139-74 3144
9.Černoch JanRulec Jakub95-6-643254
10.Tichý JiříKočvara Vlastimil-69-84-42355
11.Zámyslický JaroslavMilek Petr-8-6-9  0356
12.Černoch JanPoncar Patrik985  3066
13.Tichý JiříRulec Jakub7712  3076
14.Ambrož JiříKočvara Vlastimil7110  3086
15.Černoch JanMilek Petr-9-9-9  0387
16.Tichý JiříPoncar Patrik-6435 3197
17.Ambrož JiříRulec Jakub-11105-7-102398
18.Zámyslický JaroslavKočvara Vlastimil105-57 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří31Milek Petr31
Ambrož Jiří22Poncar Patrik04
Zámyslický Jaroslav22Rulec Jakub22
Černoch Jan31Kočvara Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebl Ondřej
Moravec Roman
 
 
Fexa Martin
Branžovský Milan
 
 
     1301
2.Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
     3111
3.Moravec RomanHudek Tomáš     1312
4.Hondlík JosefBranžovský Milan     2313
5.Müller RadekFexa Martin     0314
6.Lebl OndřejKárník Tomáš     3124
7.Hondlík JosefHudek Tomáš     3034
8.Müller RadekBranžovský Milan57WO  3044
9.Lebl OndřejFexa Martin     1345
10.Moravec RomanKárník Tomáš     2346
11.Müller RadekHudek Tomáš     3156
12.Lebl OndřejBranžovský Milan     3166
13.Moravec RomanFexa Martin     3276
14.Hondlík JosefKárník Tomáš     1377
15.Lebl OndřejHudek Tomáš     0378
16.Moravec RomanBranžovský Milan     1379
17.Hondlík JosefFexa Martin     03710
18.Müller RadekKárník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Roman13Hudek Tomáš22
Hondlík Josef13Branžovský Milan22
Müller Radek21Fexa Martin31
Lebl Ondřej22Kárník Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24603:485PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-8-6-8  0301
2.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
86-54 3111
3.Tůma MichalPlachý Jiří7-9-97-52312
4.Hron JiříKaucký Jakub-10-109-8 1313
5.Němeček JiříPřída Kryštof5-69-8143223
6.Rys VilémVyvadilová Jitka-6-589103233
7.Hron JiříPlachý Jiří-6865 3143
8.Němeček JiříKorchak Oleksandr245  3053
9.Rys VilémPřída Kryštof78-5-10-62354
10.Tůma MichalVyvadilová JitkaWO    3064
11.Němeček JiříPlachý Jiří6812  3074
12.Rys VilémKorchak Oleksandr685  3084
13.Tůma MichalPřída Kryštof-74-8-9 1385
14.Hron JiříVyvadilová JitkaWO    3095
15.Rys VilémPlachý Jiří6-6-86-82396
16.Tůma MichalKorchak Oleksandr655  30106
17.Hron JiříPřída Kryštof         
18.Němeček JiříVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal12Plachý Jiří22
Hron Jiří11Kaucký Jakub10
Němeček Jiří30Přída Kryštof21
Rys Vilém22Vyvadilová Jitka01
   Korchak Oleksandr03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Hák Zdeněk
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
     3110
2.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
     1311
3.Jírovec MartinCharamza Ondřej ml.     3121
4.Hák ZdeněkVojáček Miloš     3131
5.Semrád MartinVyskočil Michal     1332
6.Lazar MartinJež Dominik     3142
7.Hák ZdeněkCharamza Ondřej ml.     2343
8.Semrád MartinVojáček Miloš     2344
9.Lazar MartinVyskočil Michal     3054
10.Jírovec MartinJež Dominik     3164
11.Semrád MartinCharamza Ondřej ml.     0365
12.Lazar MartinVojáček Miloš     3275
13.Jírovec MartinVyskočil Michal     3285
14.Hák ZdeněkJež Dominik     1386
15.Lazar MartinCharamza Ondřej ml.     0387
16.Jírovec MartinVojáček Miloš     1388
17.Hák ZdeněkVyskočil Michal     3198
18.Semrád MartinJež Dominik     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin31Charamza Ondřej ml.31
Hák Zdeněk22Vojáček Miloš22
Semrád Martin13Vyskočil Michal13
Lazar Martin31Jež Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kubový Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32403:455TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
-6-534-122301
2.Sýs Alan
Chlumský Petr
 
 
Sklenář Ondřej
Kaba Radka
 
 
4-9-81263211
3.Chlumský PetrSklenář Ondřej4-9-8-10 1312
4.Beránek Václav ml.Pospíšil David-10-6-10  0313
5.Sýs AlanBohumský Petr-8-5-5  0314
6.Kubový JanKaba Radka-78-99-102315
7.Beránek Václav ml.Sklenář Ondřej-12-89-7 1316
8.Sýs AlanPospíšil David-89-8-7 1317
9.Kubový JanBohumský Petr-9-11-5  0318
10.Chlumský PetrKaba Radka-8-987-62319
11.Sýs AlanSklenář Ondřej-78-6-9 13110
12.Kubový JanPospíšil David         
13.Chlumský PetrBohumský Petr         
14.Beránek Václav ml.Kaba Radka         
15.Kubový JanSklenář Ondřej         
16.Chlumský PetrPospíšil David         
17.Beránek Václav ml.Bohumský Petr         
18.Sýs AlanKaba Radka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumský Petr02Sklenář Ondřej30
Beránek Václav ml.02Pospíšil David20
Sýs Alan03Bohumský Petr20
Kubový Jan02Kaba Radka20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23595:544TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohumský Petr
Sklenář Ondřej
 
 
Kačaba Vojtěch
Přáda Jaroslav
 
 
-68-9-7 1301
2.Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
-1210-12-9 1302
3.Sklenář OndřejPřáda Jaroslav-10-310-8 1303
4.Bohumský PetrKačaba Vojtěch-79105 3113
5.Kulveit JonášPlch Jiří st.-6-5-8  0314
6.Diblíková KláraHrabě Václav946  3024
7.Bohumský PetrPřáda Jaroslav766  3034
8.Kulveit JonášKačaba Vojtěch765  3044
9.Diblíková KláraPlch Jiří st.-81087 3154
10.Sklenář OndřejHrabě Václav4711  3064
11.Kulveit JonášPřáda Jaroslav-6-4105-92365
12.Diblíková KláraKačaba Vojtěch910-86 3175
13.Sklenář OndřejPlch Jiří st.7-1597 3185
14.Bohumský PetrHrabě Václav9-559 3195
15.Diblíková KláraPřáda Jaroslav-685-8-92396
16.Sklenář OndřejKačaba Vojtěch888  30106
17.Bohumský PetrPlch Jiří st.         
18.Kulveit JonášHrabě Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej31Přáda Jaroslav31
Bohumský Petr30Kačaba Vojtěch04
Kulveit Jonáš12Plch Jiří st.12
Diblíková Klára31Hrabě Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:168Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej st.
Suchomel Tomáš
 
 
Merkl Roman
Podrazil Vojtěch
 
 
679  3010
2.Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Charamza Ondřej ml.Merkl Roman5-756 3130
4.Suchomel TomášPodrazil Vojtěch516  3040
5.Vyskočil MichalBartošek Jan124-76 3150
6.Charamza Ondřej st.WO    3060
7.Suchomel TomášMerkl Roman8410  3070
8.Vyskočil MichalPodrazil Vojtěch534  3080
9.Charamza Ondřej st.Bartošek Jan-787-733290
10.Charamza Ondřej ml.WO    30100
11.Vyskočil MichalMerkl Roman         
12.Charamza Ondřej st.Podrazil Vojtěch         
13.Charamza Ondřej ml.Bartošek Jan         
14.Vojáček Miloš         
15.Charamza Ondřej st.Merkl Roman         
16.Charamza Ondřej ml.Podrazil Vojtěch         
17.Vojáček MilošBartošek Jan         
18.Vyskočil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Charamza Ondřej ml.10Merkl Roman02
Suchomel Tomáš20Podrazil Vojtěch02
Vyskočil Michal20Bartošek Jan02
Charamza Ondřej st.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:7424:273SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Semrád Martin
Suchý Adam ml.
 
 
977  3010
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Vidlák Miloš
Kozák Vojtěch ml.
 
 
455  3020
3.Vyvadilová JitkaSuchý Adam ml.-5161 3130
4.Kaucký JakubKozák Vojtěch ml.454  3040
5.Přída KryštofVidlák Miloš1124  3050
6.Plachý JiříSemrád Martin9-97-7-62351
7.Kaucký JakubSuchý Adam ml.869  3061
8.Přída KryštofKozák Vojtěch ml.756  3071
9.Plachý JiříVidlák Miloš258  3081
10.Vyvadilová JitkaSemrád Martin99-8-5-82382
11.Přída KryštofSuchý Adam ml.787  3092
12.Plachý JiříKozák Vojtěch ml.126  30102
13.Vyvadilová JitkaVidlák Miloš         
14.Kaucký JakubSemrád Martin         
15.Plachý JiříSuchý Adam ml.         
16.Vyvadilová JitkaKozák Vojtěch ml.         
17.Kaucký JakubVidlák Miloš         
18.Přída KryštofSemrád Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvadilová Jitka11Suchý Adam ml.03
Kaucký Jakub20Kozák Vojtěch ml.03
Přída Kryštof30Vidlák Miloš02
Plachý Jiří21Semrád Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
     1301
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
     3111
3.Hudek TomášNěmeček Jiří     0312
4.Fexa MartinHron JiříWO    3022
5.Branžovský MilanRys Vilém     3232
6.Kárník TomášTůma Michal     0333
7.Fexa MartinNěmeček Jiří     2334
8.Branžovský MilanHron JiříWO    3044
9.Kárník TomášRys Vilém     1345
10.Hudek TomášTůma Michal     1346
11.Branžovský MilanNěmeček Jiří     2347
12.Kárník TomášHron JiříWO    3057
13.Hudek TomášRys Vilém     0358
14.Fexa MartinTůma Michal     3168
15.Kárník TomášNěmeček Jiří     1369
16.Hudek TomášHron JiříWO    3079
17.Fexa MartinRys Vilém     237</