Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Peršl Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34476:510Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
Mirovský Ondřej
Houška Jaroslav
 
 
-10777 3110
2.Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
Balcar Zdeněk
Radouš Jaromír
 
 
897  3020
3.Jež DominikRadouš Jaromír8-8-10-11 1321
4.Toula VladimírHouška Jaroslav-7-7-7  0322
5.Peršl MartinBalcar Zdeněk7-77-773232
6.Vyskočil MichalMirovský Ondřej44-108 3142
7.Toula VladimírRadouš Jaromír-12-9-6  0343
8.Peršl MartinHouška Jaroslav-97-8-8 1344
9.Vyskočil MichalBalcar Zdeněk-810-9-9 1345
10.Jež DominikMirovský Ondřej-9-9-9  0346
11.Peršl MartinRadouš Jaromír-3-9-6  0347
12.Vyskočil MichalHouška Jaroslav-7-7-7  0348
13.Jež DominikBalcar Zdeněk4-77-10-102349
14.Toula VladimírMirovský Ondřej-7-88-7 13410
15.Vyskočil MichalRadouš Jaromír         
16.Jež DominikHouška Jaroslav         
17.Toula VladimírBalcar Zdeněk         
18.Peršl MartinMirovský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jež Dominik03Radouš Jaromír30
Toula Vladimír03Houška Jaroslav30
Peršl Martin12Balcar Zdeněk21
Vyskočil Michal12Mirovský Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19553:470TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotari Vjačeslav
Krameš Jan
 
 
Pospíšil Jan
Hájek Luděk st.
 
 
464  3010
2.Šobáň Radek
Jaroš Petr
 
 
Hanzal Petr
Jiroš Martin
 
 
-612-97-62311
3.Jaroš PetrHanzal Petr-9-65-5 1312
4.Krameš JanPospíšil Jan10-866 3122
5.Šobáň RadekJiroš Martin4-696 3132
6.Rotari VjačeslavHájek Luděk st.3104  3042
7.Krameš JanHanzal Petr8-898 3152
8.Šobáň RadekPospíšil Jan7-85-3113262
9.Rotari VjačeslavJiroš Martin-9-7712-82363
10.Jaroš PetrHájek Luděk st.8-787 3173
11.Šobáň RadekHanzal Petr-9-7106-42374
12.Rotari VjačeslavPospíšil Jan6510  3084
13.Jaroš PetrJiroš Martin9-966 3194
14.Krameš JanHájek Luděk st.656  30104
15.Rotari VjačeslavHanzal Petr         
16.Jaroš PetrPospíšil Jan         
17.Krameš JanJiroš Martin         
18.Šobáň RadekHájek Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroš Petr21Hanzal Petr21
Krameš Jan30Pospíšil Jan03
Šobáň Radek21Jiroš Martin12
Rotari Vjačeslav21Hájek Luděk st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Hruška Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:Lamprecht Matyáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35613:541SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamprecht Matyáš
Tichý Dominik
 
 

 
 
WO    3010
2.Kačaba Vojtěch
Hruška Jan
 
 
Ducháček Josef
Beran Matěj
 
 
2-8-8883220
3.Tichý DominikDucháček Josef-9-7-7  0321
4.Lamprecht MatyášBeran Matěj-98-8-9 1322
5.Pastír JiříProkopenko Oleg-6-788-82323
6.Kačaba VojtěchWO    3033
7.Lamprecht MatyášDucháček Josef-7-6-7  0334
8.Pastír JiříBeran Matěj-10-11-6  0335
9.Kačaba VojtěchProkopenko Oleg79-5-583245
10.Tichý DominikWO    3055
11.Hruška JanDucháček Josef7-9-58-122356
12.Kačaba VojtěchBeran Matěj-10119-5-82357
13.Tichý DominikProkopenko Oleg-10898 3167
14.Lamprecht MatyášWO    3077
15.Kačaba VojtěchDucháček Josef-878-11-82378
16.Tichý DominikBeran Matěj-75-8-8 1379
17.Lamprecht MatyášProkopenko Oleg-8-3-7  03710
18.Hruška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Dominik12Ducháček Josef40
Lamprecht Matyáš03Beran Matěj40
Pastír Jiří02Prokopenko Oleg22
Kačaba Vojtěch12   
Hruška Jan01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:41Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23537:505TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 
Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
9-107-3143210
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
-6-587113220
3.Jelínek TomášStejskal Tomáš978  3030
4.Remunda ŠtěpánKanzelsberger Martin-9-10-9  0331
5.Vokurka MiloslavVřešťál Milan-11-1057-82332
6.Chlumský PetrMeline Jéróme-91157 3142
7.Remunda ŠtěpánStejskal Tomáš6-48-873252
8.Vokurka MiloslavKanzelsberger Martin-9766 3162
9.Chlumský PetrVřešťál Milan-99-3863272
10.Jelínek TomášMeline Jéróme-7-4-6  0373
11.Vokurka MiloslavStejskal Tomáš-11385 3183
12.Chlumský PetrKanzelsberger Martin487  3093
13.Jelínek TomášVřešťál Milan-3-43-5 1394
14.Remunda ŠtěpánMeline Jéróme10109  30104
15.Chlumský PetrStejskal Tomáš         
16.Jelínek TomášKanzelsberger Martin         
17.Remunda ŠtěpánVřešťál Milan         
18.Vokurka MiloslavMeline Jéróme         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Tomáš12Stejskal Tomáš03
Remunda Štěpán21Kanzelsberger Martin12
Vokurka Miloslav21Vřešťál Milan21
Chlumský Petr30Meline Jéróme12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Thomka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39577:619TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovec Jiří
Botoněk Ivo
 
 
Kotlorz Lukáš
Hoke Daniel
 
 
WO    3010
2.Thomka Pavel
Ptáček Jan
 
 
Marat Filip
Kadlec Vít
 
 
-9-4-7  0311
3.Jankovec JiříKadlec Vít8-8-59-112312
4.Thomka PavelMarat Filip5-1197 3122
5.Ptáček JanHoke Daniel-9-8-12  0323
6.Botoněk IvoKotlorz Lukáš96-5-753233
7.Thomka PavelKadlec Vít-67-9-7 1334
8.Ptáček JanMarat Filip-7-8-15  0335
9.Botoněk IvoHoke Daniel-9-6-5  0336
10.Jankovec JiříKotlorz Lukáš10-5-8673246
11.Ptáček JanKadlec Vít-8-9-9  0347
12.Botoněk IvoMarat Filip11-14-99-102348
13.Jankovec JiříHoke Daniel9-410-453258
14.Thomka PavelKotlorz Lukáš-79-61163268
15.Botoněk IvoKadlec Vít-8-7-7  0369
16.Jankovec JiříMarat Filip8-2-14-8 13610
17.Thomka PavelHoke Daniel         
18.Ptáček JanKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jankovec Jiří22Kadlec Vít40
Thomka Pavel21Marat Filip31
Ptáček Jan03Hoke Daniel21
Botoněk Ivo13Kotlorz Lukáš03
WO10WO01
hráno míčky Tibhar - plast



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36653:631TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Kočvara Tomáš
 
 
Radil Milan
Votípka Emanuel
 
 
-5-7-9  0301
2.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Urban Pavel
Kucharčík Jan
 
 
2-8510 3111
3.Holub MartinVotípka Emanuel-8-6-10  0312
4.Kočvara TomášRadil Milan-6-89-7 1313
5.Satorie MichalSeidl Josef491  3023
6.Pacák MiroslavUrban Pavel511-54 3133
7.Kočvara TomášVotípka Emanuel8-7-9-10 1334
8.Satorie MichalRadil Milan-810-9-7 1335
9.Pacák MiroslavSeidl Josef9-9-97-82336
10.Holub MartinKucharčík Jan-6-8-3  0337
11.Satorie MichalVotípka Emanuel-897-673247
12.Pacák MiroslavRadil Milan895  3057
13.Müller RadekSeidl Josef434  3067
14.Kočvara TomášKucharčík Jan12-8118 3177
15.Pacák MiroslavVotípka Emanuel87-810 3187
16.Müller RadekRadil Milan4-79-10-72388
17.Kočvara TomášSeidl Josef-11-7-7  0389
18.Satorie MichalKucharčík Jan3-10-96-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Martin02Votípka Emanuel22
Kočvara Tomáš13Radil Milan31
Satorie Michal22Seidl Josef22
Pacák Miroslav31Urban Pavel01
Müller Radek11Kucharčík Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy