Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6389:211TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
Kašpar Ladislav
Toula Vladimír
 
 
96-7-893210
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Jež Dominik
Herčík Lubomír
 
 
WO    3020
3.Vokurka MiloslavToula Vladimír-95-9873230
4.Remunda ŠtěpánKašpar Ladislav-103-91043240
5.Chlumský PetrHerčík Lubomír537  3050
6.Jelínek TomášJež DominikWO    3060
7.Remunda ŠtěpánToula Vladimír81012  3070
8.Chlumský PetrKašpar Ladislav667  3080
9.Jelínek TomášHerčík Lubomír4114  3090
10.Vokurka MiloslavJež DominikWO    30100
11.Chlumský PetrToula Vladimír         
12.Jelínek TomášKašpar Ladislav         
13.Vokurka MiloslavHerčík Lubomír         
14.Remunda ŠtěpánJež Dominik         
15.Jelínek TomášToula Vladimír         
16.Vokurka MiloslavKašpar Ladislav         
17.Remunda ŠtěpánHerčík Lubomír         
18.Chlumský PetrJež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vokurka Miloslav10Toula Vladimír02
Remunda Štěpán20Kašpar Ladislav02
Chlumský Petr20Herčík Lubomír02
Jelínek Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Luxemburk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31321:425TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Jaroslav
Jankovec Jiří
 
 
Lamprecht Matyáš
Tichý Dominik
 
 
-4-6-5  0301
2.Luxemburk Jaroslav
Ptáček Jan
 
 
Píšan Ondřej
Hruška Jan
 
 
-8-3-5  0302
3.Luxemburk JaroslavPíšan Ondřej-4-8-12  0303
4.Jankovec JiříHruška Jan-6-811-7 1304
5.Ptáček JanTichý Dominik9-9-76-52305
6.Chalupa JaroslavLamprecht Matyáš7-9-8-7 1306
7.Jankovec JiříPíšan Ondřej-11-8-7  0307
8.Ptáček JanHruška Jan-9-6-8  0308
9.Chalupa JaroslavTichý Dominik6-8-48-122309
10.Luxemburk JaroslavLamprecht Matyáš8-3912 3119
11.Ptáček JanPíšan Ondřej-6-9-5  03110
12.Chalupa JaroslavHruška Jan         
13.Luxemburk JaroslavTichý Dominik         
14.Jankovec JiříLamprecht Matyáš         
15.Chalupa JaroslavPíšan Ondřej         
16.Luxemburk JaroslavHruška Jan         
17.Jankovec JiříTichý Dominik         
18.Ptáček JanLamprecht Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Luxemburk Jaroslav11Píšan Ondřej30
Jankovec Jiří02Hruška Jan20
Ptáček Jan03Tichý Dominik20
Chalupa Jaroslav02Lamprecht Matyáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39694:682TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Kočvara Tomáš
 
 
Krameš Jan
Šobáň Radek
 
 
766  3010
2.Pacák Miroslav
Peštuka Zdeněk
 
 
Blažek Jan
Jaroš Petr
 
 
6-78-773220
3.Kočvara TomášKrameš Jan-5-11-7  0321
4.Pacák MiroslavMatějka Zdeněk-9-66-8 1322
5.Peštuka ZdeněkBlažek Jan610-8-763232
6.Müller RadekŠobáň Radek455  3042
7.Pacák MiroslavKrameš Jan7-7-28-52343
8.Peštuka ZdeněkMatějka Zdeněk-812-67-62344
9.Müller RadekBlažek Jan938  3054
10.Kočvara Tomᚊobáň Radek10-7-9-8 1355
11.Peštuka ZdeněkKrameš Jan-98-99-72356
12.Müller RadekMatějka Zdeněk6-105-1233266
13.Kočvara TomášBlažek Jan-8-7-6  0367
14.Pacák MiroslavŠobáň Radek7-769 3177
15.Müller RadekKrameš Jan39-13-1083287
16.Kočvara TomášMatějka Zdeněk-5-8-10  0388
17.Pacák MiroslavBlažek Jan-10-94-7 1389
18.Peštuka ZdeněkŠobáň Radek7-7-109-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočvara Tomáš04Krameš Jan31
Pacák Miroslav13Matějka Zdeněk31
Peštuka Zdeněk13Blažek Jan22
Müller Radek40Šobáň Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
Ambrož Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30332:417Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
Klouček Ondřej
Radouš Jaromír
 
 
-12-89-19 1301
2.Seidl Josef
Kucharčík Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
-54-9-8 1302
3.Kucharčík JanRadouš Jaromír9-9-9-5 1303
4.Ambrož JiříKlouček Ondřej-77-9-4 1304
5.Radil MilanHouška Jaroslav-4-85-9 1305
6.Seidl JosefBalcar Zdeněk1-68-5-92306
7.Ambrož JiříRadouš Jaromír-5-6-4  0307
8.Radil MilanKlouček Ondřej-4-6-7  0308
9.Seidl JosefHouška Jaroslav-8-5-8  0309
10.Kucharčík JanBalcar Zdeněk897  3019
11.Radil MilanRadouš Jaromír-3-57-5 13110
12.Seidl JosefKlouček Ondřej8    10  
13.Kucharčík JanHouška Jaroslav         
14.Ambrož JiříBalcar Zdeněk         
15.Seidl JosefRadouš Jaromír         
16.Kucharčík JanKlouček Ondřej         
17.Ambrož JiříHouška Jaroslav         
18.Radil MilanBalcar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kucharčík Jan11Radouš Jaromír30
Ambrož Jiří02Klouček Ondřej20
Radil Milan03Houška Jaroslav20
Seidl Josef02Balcar Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Šimeček Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33484:530TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Akopyan Artur
Kadlec Vít
 
 
Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
86-45 3110
2.Šimeček Jan
Marat Filip
 
 
Červeňák Miroslav
Hanzal Petr
 
 
-4-5-6  0311
3.Kadlec VítČerveňák Miroslav-4-5-4  0312
4.Akopyan ArturHanzal Petr-11-8-8  0313
5.Marat FilipRaiser Dan1458  3023
6.Šimeček JanPospíšil Jan9-4-9-4 1324
7.Akopyan ArturČerveňák Miroslav-7-7-8  0325
8.Marat FilipHanzal Petr59-5-15-142326
9.Šimeček JanRaiser Dan-9-119-8 1327
10.Kadlec VítPospíšil Jan735  3037
11.Marat FilipČerveňák Miroslav4-9-8553247
12.Šimeček JanHanzal Petr-4-8-10  0348
13.Kadlec VítRaiser Dan879  3058
14.Akopyan ArturPospíšil Jan-58-9-6 1359
15.Šimeček JanČerveňák Miroslav-9-78-13 13510
16.Kadlec VítHanzal Petr         
17.Akopyan ArturRaiser Dan         
18.Marat FilipPospíšil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Vít21Červeňák Miroslav31
Akopyan Artur03Hanzal Petr30
Marat Filip21Raiser Dan12
Šimeček Jan04Pospíšil Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Kanzelsberger Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37569:609SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-14-4593210
2.Stejskal Tomáš
Ako David
 
 
Zimčík Lukáš
Khalaila Adam
 
 
268  3020
3.Ako DavidBeran Matěj-8-7-6  0321
4.Vřešťál MilanZimčík Lukáš688  3031
5.Kanzelsberger MartinBeran Tomáš-11-9-2  0332
6.Stejskal TomášKhalaila Adam2-9-9493242
7.Vřešťál MilanBeran Matěj-4-859-92343
8.Kanzelsberger MartinZimčík Lukáš89-119 3153
9.Stejskal TomášBeran Tomáš8-5-7-8 1354
10.Ako DavidKhalaila Adam-89-87-52355
11.Kanzelsberger MartinBeran Matěj9-87-9-12356
12.Stejskal TomášZimčík Lukáš4-8-31083266
13.Ako DavidBeran Tomáš-8-10-7  0367
14.Vřešťál MilanKhalaila Adam5-5-11-7 1368
15.Stejskal TomášBeran Matěj-7-8-8  0369
16.Ako DavidZimčík Lukáš-689-7-823610
17.Vřešťál MilanBeran Tomáš-9-9-7  03  
18.Kanzelsberger MartinKhalaila Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ako David04Beran Matěj40
Vřešťál Milan12Zimčík Lukáš13
Kanzelsberger Martin12Beran Tomáš30
Stejskal Tomáš22Khalaila Adam21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy