Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Hanzlík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37660:650TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jež Dominik
Hanzlík Tomáš
 
 
Bialas Filip
Akopyan Artur
 
 
-58-9893210
2.Lomský Gustav
Toula Vladimír
 
 
Šimeček Jan
Marat Filip
 
 
-8-7-7  0311
3.Jež DominikBialas Filip988  3021
4.Lomský GustavMarat Filip13-8-6-12 1322
5.Hanzlík Tomᚊimeček Jan777  3032
6.Toula VladimírAkopyan Artur28-88 3142
7.Lomský GustavBialas Filip9-1-8-7 1343
8.Hanzlík TomášMarat Filip5-55-8-82344
9.Toula VladimírŠimeček Jan-9-9-9  0345
10.Jež DominikAkopyan Artur95-88 3155
11.Hanzlík TomášBialas Filip55-135 3165
12.Toula VladimírMarat Filip338  3075
13.Jež DominikŠimeček Jan-845-833285
14.Lomský GustavAkopyan Artur-7-89-7 1386
15.Toula VladimírBialas Filip-5-6-2  0387
16.Jež DominikMarat Filip139-9-9-92388
17.Lomský GustavŠimeček Jan-65-6-8 1389
18.Hanzlík TomášAkopyan Artur88-9-9-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik31Bialas Filip22
Lomský Gustav04Marat Filip31
Hanzlík Tomáš22Šimeček Jan22
Toula Vladimír22Akopyan Artur22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Kanzelsberger Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34557:567TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
7912  3010
2.Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
Kucharčík Jan
Votípka Emanuel
 
 
5-6-77-92311
3.Stejskal TomášAmbrož Jiří2-964 3121
4.Meline JérómeVotípka Emanuel-67-8-5 1322
5.Vřešťál MilanRadil Milan7-96-7-82323
6.Kanzelsberger MartinKucharčík Jan9-6-58-82324
7.Meline JérómeAmbrož Jiří7-565 3134
8.Vřešťál MilanVotípka Emanuel-8-10-6  0335
9.Kanzelsberger MartinRadil Milan4-9-8-8 1336
10.Stejskal TomášKucharčík Jan8-9104 3146
11.Vřešťál MilanAmbrož Jiří87-37 3156
12.Kanzelsberger MartinVotípka Emanuel10-4-8-8 1357
13.Stejskal TomášRadil Milan-7-8-11  0358
14.Meline JérómeKucharčík Jan9-99-9-92359
15.Kanzelsberger MartinAmbrož Jiří7-8-7-8 13510
16.Stejskal TomášVotípka Emanuel         
17.Meline JérómeRadil Milan         
18.Vřešťál MilanKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš21Ambrož Jiří13
Meline Jéróme12Votípka Emanuel30
Vřešťál Milan12Radil Milan30
Kanzelsberger Martin04Kucharčík Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:20596:510SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Zimčík Lukáš
 
 
Kočvara Tomáš
Müller Radek
 
 
1149  3010
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Pacák Miroslav
Peštuka Zdeněk
 
 
-5577 3120
3.Beran TomášMüller Radek-64-69-92321
4.Beran MatějPacák Miroslav885  3031
5.Zimčík LukášKočvara Tomáš13-9-10-10 1332
6.Ducháček JosefPeštuka Zdeněk8713  3042
7.Beran MatějMüller Radek-5-99-3 1343
8.Zimčík LukášPacák Miroslav89-9-10-142344
9.Ducháček JosefKočvara Tomáš835  3054
10.Beran TomášPeštuka Zdeněk4126  3064
11.Zimčík LukášMüller Radek11-8-1-1 1365
12.Ducháček JosefPacák Miroslav4-936 3175
13.Beran TomášKočvara Tomáš657  3085
14.Beran MatějPeštuka Zdeněk857  3095
15.Ducháček JosefMüller Radek-899-11-92396
16.Beran TomášPacák Miroslav666  30106
17.Beran MatějKočvara Tomáš         
18.Zimčík LukášPeštuka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Tomáš31Müller Radek40
Beran Matěj21Pacák Miroslav13
Zimčík Lukáš03Kočvara Tomáš12
Ducháček Josef31Peštuka Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5383:273TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Chalupa Jaroslav
Thomka Pavel
 
 
-6897 3110
2.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Luxemburk Jaroslav
Jankovec Jiří
 
 
-7897 3120
3.Červeňák MiroslavChalupa Jaroslav-10997 3130
4.Hanzal PetrThomka Pavel587  3040
5.Raiser DanLuxemburk Jaroslav96-810 3150
6.Pospíšil JanJankovec Jiří13106  3060
7.Hanzal PetrChalupa Jaroslav637  3070
8.Raiser DanThomka Pavel-101279 3180
9.Pospíšil JanLuxemburk Jaroslav6712  3090
10.Červeňák MiroslavJankovec JiříWO    30100
11.Raiser DanChalupa Jaroslav         
12.Pospíšil JanThomka Pavel         
13.Červeňák MiroslavLuxemburk Jaroslav         
14.Hanzal PetrJankovec Jiří         
15.Pospíšil JanChalupa Jaroslav         
16.Červeňák MiroslavThomka Pavel         
17.Hanzal PetrLuxemburk Jaroslav         
18.Raiser DanJankovec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červeňák Miroslav10Chalupa Jaroslav02
Hanzal Petr20Thomka Pavel02
Raiser Dan20Luxemburk Jaroslav02
Pospíšil Jan20Jankovec Jiří01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:Bláha Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33655:635Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Zerkal Sergey
 
 
Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
10-11-813-72301
2.Klouček Ondřej
Mirovský Ondřej
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
685  3011
3.Mirovský OndřejRemunda Štěpán8-85-453221
4.Klouček OndřejChlumský Petr-98-87-52322
5.Zerkal SergeyVokurka Miloslav-7-7-4  0323
6.Balcar ZdeněkJelínek Tomáš67-108 3133
7.Klouček OndřejRemunda Štěpán844  3043
8.Zerkal SergeyChlumský Petr-3-6-8  0344
9.Balcar ZdeněkVokurka Miloslav-88-9863254
10.Mirovský OndřejJelínek Tomáš8109  3064
11.Zerkal SergeyRemunda Štěpán-9-7-8  0365
12.Balcar ZdeněkChlumský Petr-5-9-8  0366
13.Mirovský OndřejVokurka Miloslav-48108 3176
14.Klouček OndřejJelínek Tomáš888  3086
15.Balcar ZdeněkRemunda Štěpán-9-283-72387
16.Mirovský OndřejChlumský Petr-95-5-9 1388
17.Klouček OndřejVokurka Miloslav-7612-973298
18.Radouš JaromírJelínek Tomáš-9665 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mirovský Ondřej31Remunda Štěpán22
Klouček Ondřej31Chlumský Petr40
Zerkal Sergey03Vokurka Miloslav13
Balcar Zdeněk22Jelínek Tomáš04
Radouš Jaromír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:Knobloch Miroslav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Havránek Jakub
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35566:584TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan
Šobáň Radek
 
 
Pastír Jiří
Lamprecht Matyáš
 
 
-10-789-112301
2.Blažek Jan
Jaroš Petr
 
 
Kačaba Vojtěch
Hruška Jan
 
 
10-12-8-12 1302
3.Matějka ZdeněkKačaba Vojtěch-4-7-0  0303
4.Jaroš PetrHruška Jan-9-1-1  0304
5.Šobáň RadekPastír Jiří105-5-773214
6.Krameš JanLamprecht Matyáš642  3024
7.Blažek JanKačaba Vojtěch-5-7-5  0325
8.Šobáň RadekHruška Jan6-898 3135
9.Krameš JanPastír Jiří1067  3045
10.Matějka ZdeněkLamprecht Matyáš-85610 3155
11.Šobáň RadekKačaba Vojtěch-411-12-8 1356
12.Krameš JanHruška Jan104-104 3166
13.Matějka ZdeněkPastír Jiří-10-647-92367
14.Blažek JanLamprecht Matyáš-8-75-12 1368
15.Krameš JanKačaba Vojtěch-94-95-72369
16.Matějka ZdeněkHruška Jan-7-9-8  03610
17.Blažek JanPastír Jiří         
18.Šobáň RadekLamprecht Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějka Zdeněk13Kačaba Vojtěch40
Jaroš Petr01Hruška Jan22
Šobáň Radek21Pastír Jiří12
Krameš Jan31Lamprecht Matyáš12
Blažek Jan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy