Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Peršl Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34414:493TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Lomský Gustav
 
 
Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
10-36-883210
2.Jež Dominik
Peršl Martin
 
 
Votípka Emanuel
Kucharčík Jan
 
 
-11-9-7  0311
3.Jež DominikAmbrož Jiří-78-8-9 1312
4.Peršl MartinVotípka Emanuel-4-5-11  0313
5.Lomský GustavRadil Milan-96-57-72314
6.Toula VladimírKucharčík Jan-108-9-4 1315
7.Peršl MartinAmbrož Jiří-78-99123225
8.Lomský GustavVotípka Emanuel-88-79-162326
9.Toula VladimírRadil Milan-9-7-8  0327
10.Jež DominikKucharčík Jan5-10-8-7 1328
11.Lomský GustavAmbrož Jiří-8-6-7  0329
12.Toula VladimírVotípka Emanuel-10-10-4  03210
13.Jež DominikRadil Milan         
14.Peršl MartinKucharčík Jan         
15.Toula VladimírAmbrož Jiří         
16.Jež DominikVotípka Emanuel         
17.Peršl MartinRadil Milan         
18.Lomský GustavKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik02Ambrož Jiří21
Peršl Martin11Votípka Emanuel30
Lomský Gustav03Radil Milan20
Toula Vladimír03Kucharčík Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35670:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Akopyan Artur
 
 
Kočvara Tomáš
Müller Radek
 
 
-9-6-3  0301
2.Marat Filip
Šimeček Jan
 
 
Pacák Miroslav
Peštuka Zdeněk
 
 
611-86 3111
3.Šimeček JanMüller Radek-6-7-4  0312
4.Akopyan ArturPacák Miroslav141-62 3122
5.Bialas FilipKočvara Tomáš-57-64-72323
6.Marat FilipPeštuka Zdeněk1598  3033
7.Akopyan ArturMüller Radek8-86-6-52334
8.Bialas FilipPacák Miroslav-6-87853244
9.Marat FilipKočvara Tomáš779  3054
10.Šimeček JanPeštuka Zdeněk4-1079 3164
11.Bialas FilipMüller Radek-3-69-6 1365
12.Marat FilipPacák Miroslav86-79 3175
13.Šimeček JanKočvara Tomáš768  3085
14.Akopyan ArturPeštuka Zdeněk-9-98-9 1386
15.Marat FilipMüller Radek-13-53-9 1387
16.Šimeček JanPacák Miroslav-87-68-72388
17.Akopyan ArturKočvara Tomáš-10-713-5 1389
18.Bialas FilipPeštuka Zdeněk-8-95993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan22Müller Radek40
Akopyan Artur13Pacák Miroslav13
Bialas Filip22Kočvara Tomáš22
Marat Filip31Peštuka Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Kanzelsberger Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17527:423TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Popelka Antonín
Jankovec Jiří
 
 
1047  3010
2.Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
Luxemburk Jaroslav
Chalupa Jaroslav
 
 
9-8-6-4 1311
3.Meline JérómeChalupa Jaroslav35-711 3121
4.Stejskal TomášLuxemburk Jaroslav-99-8-3 1322
5.Kanzelsberger MartinJankovec Jiří244  3032
6.Vřešťál MilanPopelka Antonín1599  3042
7.Stejskal TomášChalupa Jaroslav8106  3052
8.Kanzelsberger MartinLuxemburk Jaroslav-1067-5-72353
9.Vřešťál MilanJankovec Jiří9-885 3163
10.Meline JérómePopelka Antonín-5-96753273
11.Kanzelsberger MartinChalupa Jaroslav-13-98-12 1374
12.Vřešťál MilanLuxemburk Jaroslav8-932 3184
13.Meline JérómeJankovec Jiří238  3094
14.Stejskal TomášPopelka Antonín475  30104
15.Vřešťál MilanChalupa Jaroslav         
16.Meline JérómeLuxemburk Jaroslav         
17.Stejskal TomášJankovec Jiří         
18.Kanzelsberger MartinPopelka Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Meline Jéróme30Chalupa Jaroslav12
Stejskal Tomáš21Luxemburk Jaroslav21
Kanzelsberger Martin12Jankovec Jiří03
Vřešťál Milan30Popelka Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38674:692TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
82-64 3110
2.Khalaila Adam
Náhlik Pavol
 
 
Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 
-967-9-62311
3.Beran MatějRemunda Štěpán-13-49-8 1312
4.Khalaila AdamZahradníček Jakub68-8-8-102313
5.Náhlik PavolChlumský Petr-5-5-4  0314
6.Beran TomášVokurka Miloslav11-810-793224
7.Khalaila AdamRemunda Štěpán-5-410-11 1325
8.Náhlik PavolZahradníček Jakub-12-8-9  0326
9.Beran TomášChlumský Petr469  3036
10.Beran MatějVokurka Miloslav710-68 3146
11.Náhlik PavolRemunda Štěpán-89-5-7 1347
12.Beran TomášZahradníček Jakub114-81 3157
13.Beran MatějChlumský Petr-99106 3167
14.Khalaila AdamJelínek Tomáš138-78 3177
15.Beran TomášRemunda Štěpán11-9-2-9 1378
16.Beran MatějZahradníček Jakub-11487 3188
17.Khalaila AdamChlumský Petr-15-7-4  0389
18.Náhlik PavolJelínek Tomáš9-11-11-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Matěj31Remunda Štěpán40
Khalaila Adam13Zahradníček Jakub22
Náhlik Pavol04Chlumský Petr22
Beran Tomáš31Vokurka Miloslav02
   Jelínek Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32382:492TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Hruška Jan
Pastír Jiří
 
 
5-87-4-102301
2.Červeňák Miroslav
Hanzal Petr
 
 
Lamprecht Matyáš
Tichý Dominik
 
 
-89-10-11 1302
3.Červeňák MiroslavTichý Dominik796  3012
4.Hruška JanWO    0313
5.Raiser DanPastír Jiří-87-5-4 1314
6.Pospíšil JanLamprecht Matyáš911-8-6103224
7.Tichý DominikWO    0325
8.Raiser DanHruška Jan-7-8-7  0326
9.Pospíšil JanPastír Jiří-7-85-10 1327
10.Červeňák MiroslavLamprecht Matyáš372  3037
11.Raiser DanTichý Dominik8-27-7-42338
12.Pospíšil JanHruška Jan-3-79-7 1339
13.Červeňák MiroslavPastír Jiří635  3049
14.Lamprecht MatyášWO    03410
15.Pospíšil JanTichý Dominik         
16.Červeňák MiroslavHruška Jan         
17.Pastír Jiří         
18.Raiser DanLamprecht Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červeňák Miroslav30Tichý Dominik11
Raiser Dan03Hruška Jan20
Pospíšil Jan12Pastír Jiří21
   Lamprecht Matyáš02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:Bláha Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:19498:453Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Blažek Jan
Jaroš Petr
 
 
8-8-9863210
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Matějka Zdeněk
Krameš Jan
 
 
-9-16-9  0311
3.Houška JaroslavKnobloch Miroslav998  3021
4.Radouš JaromírŠobáň Radek-14-9-8  0322
5.Balcar ZdeněkMatějka Zdeněk-6-78973232
6.Klouček OndřejKrameš Jan-7-10-6  0333
7.Radouš JaromírKnobloch Miroslav76-11-573243
8.Balcar ZdeněkŠobáň Radek598  3053
9.Klouček OndřejMatějka Zdeněk96-7-8113263
10.Houška JaroslavKrameš Jan-81187 3173
11.Mirovský OndřejKnobloch Miroslav3-778 3183
12.Klouček OndřejŠobáň Radek959  3093
13.Houška JaroslavMatějka Zdeněk976  30103
14.Radouš JaromírKrameš Jan         
15.Klouček OndřejKnobloch Miroslav         
16.Houška JaroslavŠobáň Radek         
17.Radouš JaromírMatějka Zdeněk         
18.Mirovský OndřejKrameš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav30Knobloch Miroslav03
Radouš Jaromír11Šobáň Radek12
Balcar Zdeněk20Matějka Zdeněk03
Klouček Ondřej21Krameš Jan11
Mirovský Ondřej10   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy