Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
Zimčík Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12468:299SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Zimčík Lukáš
 
 
Peršl Martin
Přáda Jaroslav
 
 
7-10-6-9 1301
2.Beran Matěj
Korchak Oleksandr
 
 
Herčík Lubomír
Toula Vladimír
 
 
WO    3011
3.Korchak OleksandrPeršl Martin10-8-69-52312
4.Beran MatějPřáda Jaroslav346  3022
5.Zimčík LukášHerčík Lubomír1083  3032
6.Ducháček JosefJež DominikWO    3042
7.Beran MatějPeršl Martin72-86 3152
8.Zimčík LukášPřáda Jaroslav487  3062
9.Ducháček JosefHerčík Lubomír657  3072
10.Korchak OleksandrJež DominikWO    3082
11.Zimčík LukášPeršl Martin-10-59-6 1383
12.Ducháček JosefPřáda Jaroslav8-998 3193
13.Korchak OleksandrHerčík Lubomír-10387 31103
14.Beran MatějJež Dominik         
15.Ducháček JosefPeršl Martin         
16.Korchak OleksandrPřáda Jaroslav         
17.Beran MatějHerčík Lubomír         
18.Zimčík LukášJež Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korchak Oleksandr11Peršl Martin21
Beran Matěj20Přáda Jaroslav03
Zimčík Lukáš21Herčík Lubomír03
Ducháček Josef20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Kanzelsberger Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36592:603TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Pospíšil Jan
Hrdlic Roman
 
 
-51266 3110
2.Meline Jéróme
Slováček Jakub
 
 
Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
-5-6-9  0311
3.Kanzelsberger MartinČerveňák Miroslav-9-109-7 1312
4.Meline JérómeHanzal Petr-8-97-5 1313
5.Slováček JakubPospíšil Jan-98-76-52314
6.Vřešťál MilanHrdlic Roman67-77 3124
7.Meline JérómeČerveňák Miroslav-9-8-9  0325
8.Slováček JakubHanzal Petr-86-4-8 1326
9.Vřešťál MilanPospíšil Jan676  3036
10.Kanzelsberger MartinHrdlic Roman835  3046
11.Slováček JakubČerveňák Miroslav-8-8-8  0347
12.Vřešťál MilanHanzal Petr-6-7-8  0348
13.Kanzelsberger MartinPospíšil Jan7-5-7893258
14.Meline JérómeHrdlic Roman568  3068
15.Vřešťál MilanČerveňák Miroslav4-109-1093278
16.Kanzelsberger MartinHanzal Petr-10-13-7  0379
17.Meline JérómePospíšil Jan9-89-10-923710
18.Slováček JakubHrdlic Roman5-93-8432  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kanzelsberger Martin22Červeňák Miroslav31
Meline Jéróme13Hanzal Petr40
Slováček Jakub03Pospíšil Jan22
Vřešťál Milan31Hrdlic Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38573:648Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Akopyan Artur
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
-4-107-9 1301
2.Šimeček Jan
Marat Filip
 
 
Houška Jaroslav
Mirovský Ondřej
 
 
9-10-4-9 1302
3.Akopyan ArturRadouš Jaromír-5-6-8  0303
4.Šimeček JanMirovský Ondřej977  3013
5.Marat FilipHouška Jaroslav-9-5-7  0314
6.Bialas FilipKlouček Ondřej-8-4-8  0315
7.Šimeček JanRadouš Jaromír13-978 3125
8.Marat FilipMirovský Ondřej-913-9-8 1326
9.Bialas FilipHouška Jaroslav-1712-873236
10.Akopyan ArturKlouček Ondřej-6-76-6 1337
11.Marat FilipRadouš Jaromír1211-5-6123247
12.Bialas FilipMirovský Ondřej11-79-1083257
13.Akopyan ArturHouška Jaroslav8-14-9-10 1358
14.Šimeček JanKlouček Ondřej77-67 3168
15.Bialas FilipRadouš Jaromír-29-68-92369
16.Akopyan ArturMirovský Ondřej-8-7-9  03610
17.Šimeček JanHouška Jaroslav         
18.Marat FilipKlouček Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Akopyan Artur04Radouš Jaromír22
Šimeček Jan30Mirovský Ondřej22
Marat Filip12Houška Jaroslav21
Bialas Filip22Klouček Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10396:303TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Ambrož Jiří
 
 
Blažek Jan
Krameš Jan
 
 
673  3010
2.Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 
Rotari Vjačeslav
Šobáň Radek
 
 
8-359 3120
3.Votípka EmanuelRotari Vjačeslav-68-5733230
4.Ambrož JiříŠobáň Radek9-855 3140
5.Radil MilanKrameš Jan10-9-4983250
6.Motyčka OldřichBlažek Jan686  3060
7.Ambrož JiříRotari Vjačeslav6-78-783270
8.Radil MilanŠobáň Radek949  3080
9.Motyčka OldřichKrameš Jan76-91 3190
10.Votípka EmanuelBlažek Jan55-73 31100
11.Radil MilanRotari Vjačeslav         
12.Motyčka OldřichŠobáň Radek         
13.Votípka EmanuelKrameš Jan         
14.Ambrož JiříBlažek Jan         
15.Motyčka OldřichRotari Vjačeslav         
16.Votípka EmanuelŠobáň Radek         
17.Ambrož JiříKrameš Jan         
18.Radil MilanBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votípka Emanuel20Rotari Vjačeslav02
Ambrož Jiří20Šobáň Radek02
Radil Milan20Krameš Jan02
Motyčka Oldřich20Blažek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Tomáš
Holub Martin
 
 
Píšan Ondřej
Hruška Jan
 
 
     2301
2.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Lamprecht Matyáš
Tichý Dominik
 
 
     3111
3.Kočvara TomášTichý Dominik     1312
4.Satorie MichalPíšan Ondřej     3222
5.Holub MartinHruška Jan     0323
6.Pacák MiroslavLamprecht Matyáš     3133
7.Satorie MichalTichý Dominik     1334
8.Peštuka ZdeněkPíšan Ondřej     1335
9.Pacák MiroslavHruška Jan     0336
10.Kočvara TomášLamprecht Matyáš     1337
11.Peštuka ZdeněkTichý Dominik     1338
12.Pacák MiroslavPíšan OndřejWO    3048
13.Kočvara TomášHruška Jan     3058
14.Satorie MichalLamprecht Matyáš     1359
15.Pacák MiroslavTichý Dominik     23510
16.Kočvara TomášPíšan Ondřej         
17.Satorie MichalHruška Jan         
18.Peštuka ZdeněkLamprecht Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Tomáš12Tichý Dominik40
Satorie Michal12Píšan Ondřej11
Holub Martin01Hruška Jan21
Pacák Miroslav12Lamprecht Matyáš21
Peštuka Zdeněk02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Thomka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34 TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Thomka Pavel
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
     1301
2.Jankovec Jiří
Popelka Antonín
 
 
Chlumský Petr
Zahradníček Jakub
 
 
     2302
3.Jankovec JiříVokurka Miloslav     0303
4.Thomka PavelZahradníček Jakub     1304
5.Herrmann VítChlumský Petr     2305
6.Popelka AntonínRemunda Štěpán     0306
7.Thomka PavelVokurka Miloslav     3216
8.Herrmann VítZahradníček Jakub     0317
9.Popelka AntonínChlumský Petr     0318
10.Jankovec JiříRemunda Štěpán     1319
11.Herrmann VítVokurka Miloslav     3229
12.Popelka AntonínZahradníček Jakub     13210
13.Jankovec JiříChlumský Petr         
14.Thomka PavelRemunda Štěpán         
15.Popelka AntonínVokurka Miloslav         
16.Jankovec JiříZahradníček Jakub         
17.Thomka PavelChlumský Petr         
18.Herrmann VítRemunda Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jankovec Jiří02Vokurka Miloslav12
Thomka Pavel11Zahradníček Jakub30
Herrmann Vít12Chlumský Petr20
Popelka Antonín03Remunda Štěpán20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy