Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Kašpar Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35533:575TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Kašpar Ladislav
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
8-6-11-11 1301
2.Peršl Martin
Hanzlík Tomáš
 
 
Lamprecht Matyáš
Hruška Jan
 
 
8-8-8-9 1302
3.Hanzlík TomášTichý Dominik-8-8-7  0303
4.Kašpar LadislavProkš Vladimír-6-7-8  0304
5.Peršl MartinLamprecht Matyáš9-9-8813214
6.Toula VladimírHruška Jan98-99 3124
7.Kašpar LadislavTichý Dominik-7-6-8  0325
8.Peršl MartinProkš Vladimír8-8-8-9 1326
9.Toula VladimírLamprecht Matyáš786  3036
10.Hanzlík TomášHruška Jan-99-99-92337
11.Peršl MartinTichý Dominik8-8-99-122338
12.Toula VladimírProkš Vladimír-912-99123248
13.Hanzlík TomášLamprecht Matyáš-11-910-3 1349
14.Kašpar LadislavHruška Jan-147-11-4 13410
15.Toula VladimírTichý Dominik         
16.Hanzlík TomášProkš Vladimír         
17.Kašpar LadislavLamprecht Matyáš         
18.Peršl MartinHruška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanzlík Tomáš03Tichý Dominik30
Kašpar Ladislav03Prokš Vladimír21
Peršl Martin12Lamprecht Matyáš12
Toula Vladimír30Hruška Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34549:577TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotari Vjačeslav
Šobáň Radek
 
 
Zahradníček Jakub
Fejks Michal
 
 
8912  3010
2.Jaroš Petr
Blažek Jan
 
 
Chlumský Petr
Remunda Štěpán
 
 
5-555 3120
3.Jaroš PetrRemunda Štěpán-6-1-2  0321
4.Blažek JanZahradníček Jakub-810-10-7 1322
5.Šobáň RadekChlumský Petr9-7-11943232
6.Rotari VjačeslavFejks Michal981  3042
7.Blažek JanRemunda Štěpán-68-3-8 1343
8.Šobáň RadekZahradníček Jakub-10-3-8  0344
9.Rotari VjačeslavChlumský Petr-8-83-5 1345
10.Jaroš PetrFejks Michal4-877 3155
11.Šobáň RadekRemunda Štěpán-12-11-10  0356
12.Rotari VjačeslavZahradníček Jakub7108  3066
13.Jaroš PetrChlumský Petr-4-6-7  0367
14.Blažek JanFejks Michal745  3077
15.Rotari VjačeslavRemunda Štěpán499  3087
16.Jaroš PetrZahradníček Jakub7-7-4-9 1388
17.Blažek JanChlumský Petr-4-6-9  0389
18.Šobáň RadekFejks Michal-9-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Petr13Remunda Štěpán31
Blažek Jan13Zahradníček Jakub31
Šobáň Radek13Chlumský Petr31
Rotari Vjačeslav31Fejks Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:Radouš Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0339:216Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Luxemburk Jaroslav
Herrmann Vít
 
 
1088  3010
2.Klouček Ondřej
Radouš Jaromír
 
 
Popelka Antonín
Botoněk Ivo
 
 
249  3020
3.Balcar ZdeněkLuxemburk Jaroslav6911  3030
4.Houška JaroslavHerrmann Vít853  3040
5.Klouček OndřejPopelka Antonín997  3050
6.Radouš JaromírBotoněk Ivo1084  3060
7.Houška JaroslavLuxemburk Jaroslav557  3070
8.Klouček OndřejHerrmann Vít398  3080
9.Radouš JaromírPopelka Antonín749  3090
10.Balcar ZdeněkBotoněk Ivo8714  30100
11.Klouček OndřejLuxemburk Jaroslav         
12.Radouš JaromírHerrmann Vít         
13.Balcar ZdeněkPopelka Antonín         
14.Houška JaroslavBotoněk Ivo         
15.Radouš JaromírLuxemburk Jaroslav         
16.Balcar ZdeněkHerrmann Vít         
17.Houška JaroslavPopelka Antonín         
18.Klouček OndřejBotoněk Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Zdeněk20Luxemburk Jaroslav02
Houška Jaroslav20Herrmann Vít02
Klouček Ondřej20Popelka Antonín02
Radouš Jaromír20Botoněk Ivo02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11 TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Peštuka Zdeněk
Kočvara Tomáš
 
 
     3210
2.Hudek Tomáš
Červeňák Miroslav
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
     3120
3.Raiser DanSatorie Michal     3030
4.Hudek TomášKočvara Tomáš     3040
5.Pospíšil JanPacák Miroslav     3150
6.Červeňák MiroslavPeštuka Zdeněk     2351
7.Hudek TomášSatorie Michal     3161
8.Pospíšil JanKočvara Tomáš     3171
9.Červeňák MiroslavPacák Miroslav     3181
10.Raiser DanPeštuka Zdeněk     3191
11.Pospíšil JanSatorie Michal     30101
12.Červeňák MiroslavKočvara Tomáš         
13.Raiser DanPacák Miroslav         
14.Hudek TomášPeštuka Zdeněk         
15.Červeňák MiroslavSatorie Michal         
16.Raiser DanKočvara Tomáš         
17.Hudek TomášPacák Miroslav         
18.Pospíšil JanPeštuka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raiser Dan20Satorie Michal03
Hudek Tomáš20Kočvara Tomáš02
Pospíšil Jan30Pacák Miroslav02
Červeňák Miroslav11Peštuka Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
Korchak Oleksandr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37662:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Martin
Khalaila Adam
 
 
Seidl Josef
Votípka Emanuel
 
 
-9-710-6 1301
2.Korchak Oleksandr
Beran Matěj
 
 
Motyčka Oldřich
Radil Milan
 
 
-88-7-9 1302
3.Korchak OleksandrMotyčka Oldřich-7-4-5  0303
4.Khalaila AdamVotípka Emanuel7-598 3113
5.Kubelka MartinRadil Milan104-7-9-92314
6.Beran MatějSeidl Josef1235  3024
7.Khalaila AdamMotyčka Oldřich-765-5103234
8.Kubelka MartinVotípka Emanuel1-3-910-92335
9.Beran MatějRadil Milan1186  3045
10.Korchak OleksandrSeidl Josef810-9-583255
11.Kubelka MartinMotyčka Oldřich-38-5-8 1356
12.Beran MatějVotípka Emanuel-558-563266
13.Korchak OleksandrRadil Milan812-79 3176
14.Khalaila AdamSeidl Josef79-68 3186
15.Beran MatějMotyčka Oldřich-7376 3196
16.Korchak OleksandrVotípka Emanuel-5-5-9  0397
17.Khalaila AdamRadil Milan-77-12-10 1398
18.Kubelka MartinSeidl Josef-310-8-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korchak Oleksandr22Motyčka Oldřich22
Khalaila Adam31Votípka Emanuel22
Kubelka Martin04Radil Milan22
Beran Matěj40Seidl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Kanzelsberger Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35538:567TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meline Jéróme
Stejskal Tomáš
 
 
Akopyan Artur
Marat Filip
 
 
-82-89-42301
2.Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
Růžička Jakub
Bialas Filip
 
 
877  3011
3.Vřešťál MilanRůžička Jakub-6-9-7  0312
4.Stejskal TomášBialas Filip39-109 3122
5.Meline JérómeMarat Filip9-9-8-9 1323
6.Kanzelsberger MartinAkopyan Artur56-62 3133
7.Stejskal TomášRůžička Jakub-4-6-4  0334
8.Meline JérómeBialas Filip-13-10-14  0335
9.Kanzelsberger MartinMarat Filip-9-7111063245
10.Vřešťál MilanAkopyan Artur1010-88 3155
11.Meline JérómeRůžička Jakub-87-10-9 1356
12.Kanzelsberger MartinBialas Filip-327-7-92357
13.Vřešťál MilanMarat Filip-7-9-5  0358
14.Stejskal TomášAkopyan Artur14-87-8-82359
15.Kanzelsberger MartinRůžička Jakub-7-11-7  03510
16.Vřešťál MilanBialas Filip         
17.Stejskal TomášMarat Filip         
18.Meline JérómeAkopyan Artur         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vřešťál Milan12Růžička Jakub40
Stejskal Tomáš12Bialas Filip21
Meline Jéróme03Marat Filip21
Kanzelsberger Martin22Akopyan Artur12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy