Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27 Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Skříčková Ivana
 
 
Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
     3110
2.Žydel Jan
Taraňko Mikhail
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
     3220
3.Skříčková IvanaAbrahám Petr     1321
4.Mach JakubHuleš Jiří     1322
5.Zázvorka JanDušek Zdeněk     3132
6.Žydel JanMatoušek Pavel     3042
7.Mach JakubAbrahám Petr     3052
8.Zázvorka JanHuleš Jiří     0353
9.Žydel JanDušek Zdeněk     3163
10.Skříčková IvanaMatoušek Pavel     0364
11.Zázvorka JanAbrahám Petr     0365
12.Žydel JanHuleš Jiří     3275
13.Taraňko MikhailDušek Zdeněk     3185
14.Mach JakubMatoušek Pavel     3195
15.Žydel JanAbrahám Petr     2396
16.Taraňko MikhailHuleš Jiří     30106
17.Mach JakubDušek Zdeněk         
18.Zázvorka JanMatoušek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skříčková Ivana02Abrahám Petr31
Mach Jakub21Huleš Jiří22
Zázvorka Jan12Dušek Zdeněk03
Žydel Jan31Matoušek Pavel12
Taraňko Mikhail20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Hubač Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31622:637AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Sýs Alan
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
-8-6-9  0301
2.Hubač Martin
Košek Lukáš
 
 
Rychlý Tomáš
Pinkas Jan
 
 
107-612 3111
3.Sýs AlanRychlý Tomáš-47-3-8 1312
4.Košek LukášBláha Milan-87-81093222
5.Kočí ŠtěpánFridrich Miloslav11-65-3103232
6.Hubač MartinPinkas Jan-9-19-10 1333
7.Košek LukášRychlý Tomáš9-9-4-10 1334
8.Kočí ŠtěpánBláha Milan-8769 3144
9.Hubač MartinFridrich Miloslav659  3054
10.Sýs AlanPinkas Jan4510  3064
11.Kočí ŠtěpánRychlý Tomáš-86-11-10 1365
12.Hubač MartinBláha Milan-9-3-3  0366
13.Sýs AlanFridrich Miloslav10126  3076
14.Košek LukášPinkas Jan986  3086
15.Hubač MartinRychlý Tomáš-3-78-4 1387
16.Sýs AlanBláha Milan-9-689-52388
17.Košek LukášFridrich Miloslav967  3098
18.Kočí ŠtěpánPinkas Jan-4866 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýs Alan22Rychlý Tomáš40
Košek Lukáš31Bláha Milan22
Kočí Štěpán31Fridrich Miloslav04
Hubač Martin13Pinkas Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21555:476TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Provazník Petr
 
 
Drbohlav Marek
Chovanec Jakub
 
 
-10-103-3 1301
2.Kolda Petr
Stehlík Martin
 
 
Kubeš Václav
Ryšavý Filip
 
 
864  3011
3.Stehlík MartinChovanec Jakub-7687 3121
4.Kočvara VlastimilDrbohlav Marek858  3031
5.Kolda PetrRyšavý Filip-84-69-112332
6.Provazník PetrKubeš Václav-7-8-7  0333
7.Kočvara VlastimilChovanec Jakub7-168 3143
8.Kolda PetrDrbohlav Marek-814-9-6 1344
9.Provazník PetrRyšavý Filip-9-89-10 1345
10.Stehlík MartinKubeš Václav8119  3055
11.Kolda PetrChovanec Jakub-8477 3165
12.Provazník PetrDrbohlav Marek-8755 3175
13.Stehlík MartinRyšavý Filip588  3085
14.Kočvara VlastimilKubeš Václav-9-108473295
15.Provazník PetrValeš Zbyněk646  30105
16.Stehlík MartinDrbohlav Marek         
17.Kočvara VlastimilRyšavý Filip         
18.Kolda PetrKubeš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Martin30Chovanec Jakub03
Kočvara Vlastimil30Drbohlav Marek12
Kolda Petr12Ryšavý Filip21
Provazník Petr22Kubeš Václav12
   Valeš Zbyněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30 TJ Stadion Žižkov - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forgáč Andrej
Kugler Filip
 
 
Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
     1301
2.Štencek Jiří
Dalešický Josef
 
 
Čihák Josef st.
Skoumal Adam
 
 
     2302
3.Dalešický JosefČihák Josef st.     0303
4.Kugler FilipKohout Radek     3113
5.Štencek JiříKrenk Tomáš     0314
6.Forgáč AndrejSkoumal Adam     3124
7.Kugler FilipČihák Josef st.     1325
8.Štencek JiříKohout Radek     3035
9.Forgáč AndrejKrenk Tomáš     3245
10.Dalešický JosefSkoumal Adam     3155
11.Štencek JiříČihák Josef st.     2356
12.Forgáč AndrejKohout Radek     3266
13.Dalešický JosefKrenk Tomáš     3276
14.Kugler FilipSkoumal Adam     3186
15.Forgáč AndrejČihák Josef st.     3196
16.Dalešický JosefKohout Radek     31106
17.Kugler FilipKrenk Tomáš         
18.Štencek JiříSkoumal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dalešický Josef31Čihák Josef st.31
Kugler Filip21Kohout Radek04
Štencek Jiří12Krenk Tomáš12
Forgáč Andrej40Skoumal Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37600:631TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Klimovič Filip
 
 
Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
-33-4-6 1301
2.Hozman Antonín
Linert Martin
 
 
Šimberský Jiří
Vorel Martin
 
 
9-109-6-52302
3.Klimovič FilipHofman Jaroslav2-7911 3112
4.Hozman AntonínVedral František-88-4-7 1313
5.Tvrdý MiroslavVorel Martin-78-9-8 1314
6.Linert MartinŠimberský Jiří561  3024
7.Hozman AntonínHofman Jaroslav-77-11-4 1325
8.Tvrdý MiroslavVedral František-109-81073235
9.Linert MartinVorel Martin34-75 3145
10.Klimovič FilipŠimberský Jiří-79-4373255
11.Tvrdý MiroslavHofman Jaroslav-6-6-10  0356
12.Linert MartinVedral František-5-677-82357
13.Klimovič FilipVorel Martin-44-8-6 1358
14.Hozman AntonínŠimberský Jiří-8-7-4  0359
15.Linert MartinHofman Jaroslav799  3069
16.Klimovič FilipVedral František9-5810 3179
17.Hozman AntonínVorel Martin8-96-7-323710
18.Tvrdý MiroslavŠimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimovič Filip31Hofman Jaroslav22
Hozman Antonín04Vedral František22
Tvrdý Miroslav12Vorel Martin31
Linert Martin31Šimberský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1040:36736:712TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hozman Bohumil
Laube Petr
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
-7897 3110
2.Marek Vladimír
Pícha David
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
-87-2-15 1311
3.Marek VladimírFišer Petr-6-126-6 1312
4.Laube PetrTůma Ladislav4-947 3122
5.Pícha DavidLipták Milan6-7-89-82323
6.Hozman BohumilFišer Martin-10-9-9  0324
7.Laube PetrFišer Petr-8718 3134
8.Pícha DavidTůma Ladislav-7879 3144
9.Hozman BohumilLipták Milan9-8-85-32345
10.Marek VladimírFišer Martin9611  3055
11.Pícha DavidFišer Petr-8-1168-92356
12.Hozman BohumilTůma Ladislav9-1143 3166
13.Marek VladimírLipták Milan-68-79-82367
14.Laube PetrFišer Martin9713  3077
15.Hozman BohumilFišer Petr9-11129 3187
16.Marek VladimírTůma Ladislav-8106-9-82388
17.Laube PetrLipták Milan-4-466-112389
18.Pícha DavidFišer Martin9-98-5-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír13Fišer Petr22
Laube Petr31Tůma Ladislav13
Pícha David13Lipták Milan40
Hozman Bohumil22Fišer Martin22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy