Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26582:550TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Matoušek Pavel
Huleš Jiří
 
 
4124  3010
2.Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
-78-8-9 1311
3.Marek VladimírAbrahám Petr-8-4-5  0312
4.Laube PetrDušek Zdeněk8-910-973222
5.Hanzal PetrHuleš Jiří-78-9-4 1323
6.Hozman BohumilMatoušek Pavel-11936 3133
7.Laube PetrAbrahám Petr-98106 3143
8.Hanzal PetrDušek Zdeněk-10-99893253
9.Hozman BohumilHuleš Jiří88-813 3163
10.Marek VladimírMatoušek Pavel996  3073
11.Hanzal PetrAbrahám Petr-8-9-6  0374
12.Hozman BohumilDušek Zdeněk8119  3084
13.Marek VladimírHuleš Jiří-9-78-7 1385
14.Laube PetrMatoušek Pavel888  3095
15.Hozman BohumilAbrahám Petr-11-9-9  0396
16.Marek VladimírDušek Zdeněk3-768 31106
17.Laube PetrHuleš Jiří         
18.Hanzal PetrMatoušek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír22Abrahám Petr31
Laube Petr30Dušek Zdeněk04
Hanzal Petr12Huleš Jiří21
Hozman Bohumil31Matoušek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
Kulveit Jonáš
Klimovič Filip
 
 
     3010
2.Fišer Martin
Fišer Petr
 
 
Linert Martin
Tvrdý Miroslav
 
 
     1311
3.Lipták MilanLinert Martin     3221
4.Tůma LadislavKulveit Jonáš     0322
5.Fišer PetrKlimovič Filip     3032
6.Fišer MartinTvrdý Miroslav     0333
7.Tůma LadislavLinert Martin     2334
8.Fišer PetrKulveit Jonáš     2335
9.Fišer MartinKlimovič Filip     3245
10.Lipták MilanTvrdý Miroslav     3155
11.Fišer PetrLinert Martin     3265
12.Fišer MartinKulveit Jonáš     2366
13.Lipták MilanKlimovič Filip     3076
14.Tůma LadislavTvrdý Miroslav     3286
15.Fišer MartinLinert Martin     0387
16.Lipták MilanKulveit Jonáš     3297
17.Tůma LadislavKlimovič Filip     2398
18.Fišer PetrTvrdý Miroslav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan40Linert Martin22
Tůma Ladislav13Kulveit Jonáš31
Fišer Petr31Klimovič Filip13
Fišer Martin13Tvrdý Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15 TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
     3110
2.Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
     3120
3.Hofman JaroslavForgáč Andrej     3130
4.Vorel MartinSochor Adam     1331
5.Šimberský JiříŠtencek Jiří     3141
6.Vedral FrantišekVaněk Martin     3051
7.Vorel MartinForgáč Andrej     0352
8.Šimberský JiříSochor Adam     3262
9.Vedral FrantišekŠtencek Jiří     3272
10.Hofman JaroslavVaněk Martin     3082
11.Šimberský JiříForgáč Andrej     3192
12.Vedral FrantišekSochor Adam     30102
13.Hofman JaroslavŠtencek Jiří         
14.Vorel MartinVaněk Martin         
15.Vedral FrantišekForgáč Andrej         
16.Hofman JaroslavSochor Adam         
17.Vorel MartinŠtencek Jiří         
18.Šimberský JiříVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav20Forgáč Andrej12
Vorel Martin02Sochor Adam12
Šimberský Jiří30Štencek Jiří02
Vedral František30Vaněk Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Krenk Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:38638:683TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Král Ludvík ml.
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
10-89-6103210
2.Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
Kočvara Vlastimil
Obraz Martin
 
 
9-8-610-82311
3.Král Ludvík ml.Provazník Petr-5-8-8  0312
4.Krenk TomášKočvara Vlastimil-56-88-62313
5.Kohout RadekStehlík Martin-5-668-62314
6.Čihák Josef st.Obraz Martin9-9-8973224
7.Krenk TomášProvazník Petr-4-498-92325
8.Kohout RadekKočvara Vlastimil-8-769-132326
9.Čihák Josef st.Stehlík Martin786  3036
10.Král Ludvík ml.Obraz Martin768  3046
11.Kohout RadekProvazník Petr85-10-7-42347
12.Čihák Josef st.Kočvara Vlastimil108-9-783257
13.Král Ludvík ml.Stehlík Martin-6-789-72358
14.Krenk TomášObraz Martin4-89-653268
15.Čihák Josef st.Provazník Petr8-4-9-12 1369
16.Král Ludvík ml.Kočvara Vlastimil-6-8-6  03610
17.Krenk TomášStehlík Martin         
18.Kohout RadekObraz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Ludvík ml.13Provazník Petr40
Krenk Tomáš12Kočvara Vlastimil31
Kohout Radek03Stehlík Martin21
Čihák Josef st.31Obraz Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36689:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Zbyněk
Chovanec Jakub
 
 
Košek Lukáš
Kantor Jan
 
 
8-958 3110
2.Ryšavý Filip
Reuter Christoph
 
 
Kočí Štěpán
Klouček Pavel
 
 
-11-815-8 1311
3.Kubeš VáclavKočí Štěpán9-2-10-9 1312
4.Ryšavý FilipKlouček Pavel912-6-873222
5.Valeš ZbyněkKošek Lukáš865  3032
6.Chovanec JakubKantor Jan9-106-8-102333
7.Ryšavý FilipKočí Štěpán-5-5-5  0334
8.Valeš ZbyněkKlouček Pavel68-95 3144
9.Chovanec JakubKošek Lukáš2-1086 3154
10.Reuter ChristophKantor Jan-4-49-9 1355
11.Valeš ZbyněkKočí Štěpán563  3065
12.Chovanec JakubKlouček Pavel-9-87683275
13.Reuter ChristophKošek Lukáš1087  3085
14.Ryšavý FilipKantor Jan8-77-8-62386
15.Chovanec JakubKočí Štěpán-7-8-8  0387
16.Reuter ChristophKlouček Pavel-4-69483297
17.Ryšavý FilipKošek Lukáš5-84-5-62398
18.Valeš ZbyněkKantor Jan5-6-78-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubeš Václav01Kočí Štěpán31
Ryšavý Filip13Klouček Pavel04
Valeš Zbyněk31Košek Lukáš13
Chovanec Jakub22Kantor Jan40
Reuter Christoph21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31331:428Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fridrich Miloslav
Bláha Milan
 
 
Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
-495-5-82301
2.Rychlý Tomáš
Pinkas Jan
 
 
Skříčková Ivana
Žydel Jan
 
 
-8-94-10 1302
3.Bláha MilanTaraňko Mikhail7-6-5-14 1303
4.Pinkas JanSkříčková Ivana8-5-6-13 1304
5.Fridrich MiloslavŽydel Jan-10-6-9  0305
6.Rychlý TomášZázvorka Jan7-6-5-6 1306
7.Pinkas JanTaraňko Mikhail-4-8-8  0307
8.Fridrich MiloslavSkříčková Ivana-6-99-6 1308
9.Rychlý Tomᚎydel Jan-7-4-5  0309
10.Bláha MilanZázvorka Jan-9999 3119
11.Fridrich MiloslavTaraňko Mikhail-6-9-5  03110
12.Rychlý TomášSkříčková Ivana         
13.Bláha MilanŽydel Jan         
14.Pinkas JanZázvorka Jan         
15.Rychlý TomášTaraňko Mikhail         
16.Bláha MilanSkříčková Ivana         
17.Pinkas JanŽydel Jan         
18.Fridrich MiloslavZázvorka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Milan11Taraňko Mikhail30
Pinkas Jan02Skříčková Ivana20
Fridrich Miloslav03Žydel Jan20
Rychlý Tomáš02Zázvorka Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy