Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Po 19:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32626:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
1048  3010
2.Rucký Přemysl
Huleš Jiří
 
 
Skříčková Ivana
Žydel Jan
 
 
9115  3020
3.Rucký PřemyslTaraňko Mikhail-8-9-9  0321
4.Abrahám PetrSkříčková Ivana87-3-473231
5.Huleš JiříŽydel Jan4510  3041
6.Dušek ZdeněkZázvorka Jan6-10-96-102342
7.Abrahám PetrTaraňko Mikhail-7-2-3  0343
8.Huleš JiříSkříčková Ivana-53-9-9 1344
9.Dušek ZdeněkŽydel Jan-8453 3154
10.Rucký PřemyslZázvorka Jan8-6410 3164
11.Huleš JiříTaraňko Mikhail-9-10-8  0365
12.Dušek ZdeněkSkříčková Ivana1-107-9-92366
13.Rucký PřemyslŽydel Jan1066  3076
14.Abrahám PetrZázvorka Jan59-62 3186
15.Dušek ZdeněkTaraňko Mikhail-3-9-5  0387
16.Rucký PřemyslSkříčková Ivana7106  3097
17.Abrahám PetrŽydel Jan8-5-7-9 1398
18.Huleš JiříZázvorka Jan-10-864-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rucký Přemysl31Taraňko Mikhail40
Abrahám Petr22Skříčková Ivana22
Huleš Jiří13Žydel Jan13
Dušek Zdeněk13Zázvorka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:40707:725AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fridrich Miloslav
Bláha Milan
 
 
Kantor Jan
Sýs Alan
 
 
56-88 3110
2.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Kočí Štěpán
Klouček Pavel
 
 
-710-11-5 1311
3.Bláha MilanKočí Štěpán-1099-643221
4.Filip MichalKlouček Pavel-3-757103231
5.Fridrich MiloslavKantor Jan11-9-10-3 1332
6.Rychlý TomášSýs Alan-44-86-62333
7.Filip MichalKočí Štěpán6-6-11-8 1334
8.Fridrich MiloslavKlouček Pavel7-5-14-10 1335
9.Rychlý TomášKantor Jan-5478 3145
10.Bláha MilanSýs Alan10-8-91083255
11.Fridrich MiloslavKočí Štěpán-9-107-9 1356
12.Rychlý TomášKlouček Pavel9108  3066
13.Bláha MilanKantor Jan-915-8-5 1367
14.Filip MichalSýs Alan-847-10-142368
15.Rychlý TomášKočí Štěpán-5-99563278
16.Bláha MilanKlouček Pavel-5-3116-82379
17.Filip MichalKantor Jan65-13-4-523710
18.Fridrich MiloslavSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan22Kočí Štěpán22
Filip Michal13Klouček Pavel22
Fridrich Miloslav03Kantor Jan31
Rychlý Tomáš31Sýs Alan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:31514:536TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chovanec Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
-5-8-9  0301
2.Drbohlav Marek
Reuter Christoph
 
 
Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
-9-96-7 1302
3.Drbohlav MarekProvazník Petr11-876 3112
4.Reuter ChristophStehlík Martin9-7-815-142313
5.Valeš ZbyněkKočvara Vlastimil1032  3023
6.Chovanec JakubKolda Petr-8-25510-82324
7.Reuter ChristophProvazník Petr-10-7-10  0325
8.Valeš ZbyněkStehlík Martin6-6-68-72326
9.Chovanec JakubKočvara Vlastimil-838-4-72327
10.Drbohlav MarekKolda Petr-9-6118-82328
11.Valeš ZbyněkProvazník Petr-75-77-82329
12.Chovanec JakubStehlík Martin899  3039
13.Drbohlav MarekKočvara Vlastimil6-5-2-7 13310
14.Reuter ChristophKolda Petr8    10  
15.Chovanec JakubProvazník Petr         
16.Drbohlav MarekStehlík Martin         
17.Reuter ChristophKočvara Vlastimil         
18.Valeš ZbyněkKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drbohlav Marek12Provazník Petr21
Reuter Christoph02Stehlík Martin21
Valeš Zbyněk12Kočvara Vlastimil21
Chovanec Jakub12Kolda Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Krenk Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33692:670TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Černá Martina
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
-9-8-7  0301
2.Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
Forgáč Andrej
Kugler Filip
 
 
-93-108-62302
3.Černá MartinaKugler Filip-8-65-9 1303
4.Krenk TomášForgáč Andrej9-968 3113
5.Kohout RadekŠtencek Jiří87-510 3123
6.Čihák Josef st.Vaněk Martin9-996 3133
7.Krenk TomášKugler Filip-5699 3143
8.Kohout RadekForgáč Andrej-7-85-10 1344
9.Čihák Josef st.Štencek Jiří3116  3054
10.Černá MartinaVaněk Martin8-57-483264
11.Kohout RadekKugler Filip-879-8-82365
12.Čihák Josef st.Forgáč Andrej-69-9863275
13.Černá MartinaŠtencek Jiří-386-5-32376
14.Krenk TomášVaněk Martin9109  3086
15.Čihák Josef st.Kugler Filip-59-13-8 1387
16.Černá MartinaForgáč Andrej-8-734-52388
17.Krenk Tomᚊtencek Jiří897  3098
18.Kohout RadekVaněk Martin84-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černá Martina13Kugler Filip31
Krenk Tomáš40Forgáč Andrej22
Kohout Radek22Štencek Jiří13
Čihák Josef st.31Vaněk Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34659:684TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral František
Hofman Jaroslav
 
 
Linert Martin
Tvrdý Miroslav
 
 
894  3010
2.Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
Klimovič Filip
Vaněk Petr
 
 
9-4-910-92311
3.Hofman JaroslavLinert Martin9-598 3121
4.Vorel MartinVaněk Petr-8-7-9  0322
5.Šimberský JiříKlimovič Filip98-7-8-72323
6.Vedral FrantišekTvrdý Miroslav-9-9-12  0324
7.Vorel MartinLinert Martin12-9-11-9 1325
8.Šimberský JiříVaněk Petr-9-611-5 1326
9.Vedral FrantišekKlimovič Filip9-889 3136
10.Hofman JaroslavTvrdý Miroslav989  3046
11.Šimberský JiříLinert Martin-12-4-7  0347
12.Vedral FrantišekVaněk Petr987  3057
13.Hofman JaroslavKlimovič Filip-6998 3167
14.Vorel MartinTvrdý Miroslav874  3077
15.Vedral FrantišekLinert Martin11-7-910-82378
16.Hofman JaroslavVaněk Petr10-799 3188
17.Vorel MartinKlimovič Filip-989-9-22389
18.Šimberský JiříTvrdý Miroslav-8-99-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Jaroslav40Linert Martin31
Vorel Martin13Vaněk Petr22
Šimberský Jiří04Klimovič Filip22
Vedral František22Tvrdý Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36714:714nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
7-486 3110
2.Fišer Martin
Fišer Petr
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
-868-6-82311
3.Fišer PetrHozman Bohumil-6-99-7 1312
4.Tůma LadislavLaube Petr-69-810-92313
5.Fišer MartinMarek Vladimír-9-107-6 1314
6.Lipták MilanHanzal Petr966  3024
7.Tůma LadislavHozman Bohumil-79-98103234
8.Fišer MartinLaube Petr869  3044
9.Lipták MilanMarek Vladimír57-107 3154
10.Fišer PetrHanzal Petr-7-11-8  0355
11.Fišer MartinHozman Bohumil-898-9113265
12.Lipták MilanLaube Petr9710  3075
13.Fišer PetrMarek Vladimír810-56 3185
14.Tůma LadislavHanzal Petr10-7-11-5 1386
15.Lipták MilanHozman Bohumil6-85-6103296
16.Fišer PetrLaube Petr8-612-10-82397
17.Tůma LadislavMarek Vladimír-7-108-13 1398
18.Fišer MartinHanzal Petr9-6-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Petr13Hozman Bohumil13
Tůma Ladislav13Laube Petr22
Fišer Martin22Marek Vladimír22
Lipták Milan40Hanzal Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy