Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37577:624TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
Huleš Jiří
Bláha Jaroslav
 
 
9-1110-9-72301
2.Fišer Martin
Fišer Petr
 
 
Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
-7-6-7  0302
3.Fišer MartinAbrahám Petr-4-3-5  0303
4.Tůma LadislavDušek Zdeněk-8-786-102304
5.Fišer PetrHuleš Jiří-6-788123214
6.Lipták MilanBláha Jaroslav594  3024
7.Tůma LadislavAbrahám Petr-59-7-8 1325
8.Fišer PetrDušek Zdeněk69-8-1073235
9.Lipták MilanHuleš Jiří97-1010 3145
10.Fišer MartinBláha Jaroslav9-1085 3155
11.Fišer PetrAbrahám Petr-5-79-7 1356
12.Lipták MilanDušek Zdeněk-9-9-10  0357
13.Fišer MartinHuleš Jiří-8-5-10  0358
14.Tůma LadislavBláha Jaroslav69-88 3168
15.Lipták MilanAbrahám Petr-10107-9-62369
16.Fišer MartinDušek Zdeněk-8-10-9  03610
17.Tůma LadislavHuleš Jiří         
18.Fišer PetrBláha Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Martin13Abrahám Petr40
Tůma Ladislav12Dušek Zdeněk31
Fišer Petr21Huleš Jiří12
Lipták Milan22Bláha Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17514:473TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
Vedral František
Hofman Jaroslav
 
 
-89-71083210
2.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Šimberský Jiří
Tomek Jakub
 
 
91010  3020
3.Marek VladimírHofman Jaroslav-98-10-8 1321
4.Hanzal PetrVedral František7-989 3131
5.Laube PetrTomek Jakub688  3041
6.Hozman BohumilŠimberský Jiří9116  3051
7.Hanzal PetrHofman Jaroslav-98-7-8 1352
8.Laube PetrVedral František9128  3062
9.Hozman BohumilTomek Jakub8158  3072
10.Marek VladimírŠimberský Jiří-8-898133282
11.Laube PetrHofman Jaroslav8-96-663292
12.Hozman BohumilVedral František8-9-6-6 1393
13.Marek VladimírTomek Jakub8-687 31103
14.Hanzal PetrŠimberský Jiří         
15.Hozman BohumilHofman Jaroslav         
16.Marek VladimírVedral František         
17.Hanzal PetrTomek Jakub         
18.Laube PetrŠimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Vladimír21Hofman Jaroslav21
Hanzal Petr11Vedral František12
Laube Petr30Tomek Jakub03
Hozman Bohumil21Šimberský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23592:534TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Čihák Josef st.
Černá Martina
 
 
5-1213-9-82301
2.Klimovič Filip
Vaněk Petr
 
 
Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
-810-51073211
3.Vaněk PetrČihák Josef st.7-6117 3121
4.Klimovič FilipKohout Radek897  3031
5.Tvrdý MiroslavKrenk Tomáš5-77-813241
6.Linert MartinČerná Martina667  3051
7.Klimovič FilipČihák Josef st.-8-85-4 1352
8.Tvrdý MiroslavKohout Radek89-8-5153262
9.Linert MartinKrenk Tomáš-98412 3172
10.Vaněk PetrČerná Martina9-955 3182
11.Tvrdý MiroslavČihák Josef st.-57-7-7 1383
12.Linert MartinKohout Radek698  3093
13.Vaněk PetrKrenk Tomáš8-73-7-132394
14.Klimovič FilipČerná Martina-10512-6932104
15.Linert MartinČihák Josef st.         
16.Vaněk PetrKohout Radek         
17.Klimovič FilipKrenk Tomáš         
18.Tvrdý MiroslavČerná Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Petr21Čihák Josef st.21
Klimovič Filip21Kohout Radek03
Tvrdý Miroslav21Krenk Tomáš12
Linert Martin30Černá Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32633:620TJ Stadion Žižkov - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
Drbohlav Marek
Valeš Zbyněk
 
 
-8-64-8 1301
2.Forgáč Andrej
Kugler Filip
 
 
Hrdlička Jakub
Kubeš Václav
 
 
68-69 3111
3.Forgáč AndrejValeš Zbyněk-88-6-8 1312
4.Štencek JiříDrbohlav Marek8-5-5953222
5.Vaněk MartinHrdlička Jakub-710-3933232
6.Kugler FilipKubeš Václav-4965 3142
7.Štencek JiříValeš Zbyněk857  3052
8.Vaněk MartinDrbohlav Marek-8-1487-62353
9.Kugler FilipHrdlička Jakub468  3063
10.Forgáč AndrejKubeš Václav-5-84-7 1364
11.Vaněk MartinValeš Zbyněk7-8-6-6 1365
12.Kugler FilipDrbohlav Marek-8969 3175
13.Forgáč AndrejHrdlička Jakub-2795 3185
14.Štencek JiříKubeš Václav-76118 3195
15.Kugler FilipValeš Zbyněk-6-8-10  0396
16.Forgáč AndrejDrbohlav Marek-5-79-7 1397
17.Štencek JiříHrdlička Jakub8-11-104532107
18.Vaněk MartinKubeš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forgáč Andrej13Valeš Zbyněk31
Štencek Jiří40Drbohlav Marek22
Vaněk Martin12Hrdlička Jakub04
Kugler Filip31Kubeš Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16493:407TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Martin
Provazník Petr
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
-5788 3110
2.Kolda Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
553  3020
3.Stehlík MartinRychlý Tomáš26-89 3130
4.Kočvara VlastimilBláha Milan911-813 3140
5.Kolda PetrFilip Michal-69-6-7 1341
6.Provazník PetrFridrich Miloslav877  3051
7.Kočvara VlastimilRychlý Tomáš5-96-893261
8.Kolda PetrBláha Milan-8-795-92362
9.Provazník PetrFilip Michal-9592 3172
10.Stehlík MartinFridrich Miloslav410-65 3182
11.Kolda PetrRychlý Tomáš6-71210 3192
12.Provazník PetrBláha Milan3-10-67632102
13.Stehlík MartinFilip Michal         
14.Kočvara VlastimilFridrich Miloslav         
15.Provazník PetrRychlý Tomáš         
16.Stehlík MartinBláha Milan         
17.Kočvara VlastimilFilip Michal         
18.Kolda PetrFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Martin20Rychlý Tomáš03
Kočvara Vlastimil20Bláha Milan12
Kolda Petr12Filip Michal11
Provazník Petr30Fridrich Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kočí Štěpán
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34507:534Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Pavel
Dunder Jiří
 
 
Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
-7-76-9 1301
2.Kočí Štěpán
Hubač Martin
 
 
Zázvorka Jan
Mach Jakub
 
 
-9-116-9 1302
3.Klouček PavelTaraňko Mikhail9-9-10-6 1303
4.Dunder JiříŽydel Jan-9-7-8  0304
5.Hubač MartinZázvorka Jan-10-96-9 1305
6.Kočí ŠtěpánMach Jakub-9-888-82306
7.Dunder JiříTaraňko Mikhail10-7-8-7 1307
8.Hubač MartinŽydel Jan8-510-663217
9.Kočí ŠtěpánZázvorka Jan4-948 3127
10.Klouček PavelMach Jakub-10-99-9 1328
11.Hubač MartinTaraňko Mikhail-3-8-3  0329
12.Kočí ŠtěpánŽydel Jan-9674 3139
13.Klouček PavelZázvorka Jan786  3049
14.Dunder JiříMach Jakub7-7-48-523410
15.Kočí ŠtěpánTaraňko Mikhail-7-9-5  03  
16.Klouček PavelŽydel Jan         
17.Dunder JiříZázvorka Jan         
18.Hubač MartinMach Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klouček Pavel12Taraňko Mikhail30
Dunder Jiří03Žydel Jan12
Hubač Martin12Zázvorka Jan12
Kočí Štěpán21Mach Jakub30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy