Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Po 19:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35567:587AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Sedláček Luděk
 
 
Kočí Štěpán
Kantor Jan
 
 
-779-8-62301
2.Abrahám Petr
Matoušek Pavel
 
 
Klouček Pavel
Bláha Tomáš
 
 
-108-4493211
3.Abrahám PetrKočí Štěpán-8-8-7  0312
4.Huleš JiříKantor Jan9-9-8-8 1313
5.Matoušek PavelKlouček Pavel8-3-91433223
6.Sedláček LuděkBláha Tomáš7105  3033
7.Huleš JiříKočí Štěpán166-5-7-62334
8.Matoušek PavelKantor Jan-7-7-9  0335
9.Sedláček LuděkKlouček Pavel1093  3045
10.Abrahám PetrBláha Tomáš77-99 3155
11.Matoušek PavelKočí Štěpán-0-7-9  0356
12.Sedláček LuděkKantor Jan8-8-49-92357
13.Abrahám PetrKlouček Pavel-9-9-6  0358
14.Huleš JiříBláha Tomáš215  3068
15.Sedláček LuděkKočí Štěpán-88-9-6 1369
16.Abrahám PetrKantor Jan-11-96-7 13610
17.Huleš JiříKlouček Pavel         
18.Matoušek PavelBláha Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr13Kočí Štěpán40
Huleš Jiří12Kantor Jan40
Matoušek Pavel12Klouček Pavel12
Sedláček Luděk22Bláha Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38650:669TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
Kočvara Vlastimil
Obraz Martin
 
 
-1013912 3110
2.Skříčková Ivana
Žydel Jan
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
9-88-9-72311
3.Žydel JanProvazník Petr3-979 3121
4.Skříčková IvanaStehlík Martin-12-89-7 1322
5.Zázvorka JanKočvara Vlastimil-9-7-6  0323
6.Taraňko MikhailObraz Martin810-8-8-52324
7.Skříčková IvanaProvazník Petr-610-6-8 1325
8.Zázvorka JanStehlík Martin-6410-8-52326
9.Taraňko MikhailKočvara Vlastimil75-8-8-62327
10.Žydel JanObraz Martin-8-118683237
11.Zázvorka JanProvazník Petr-6688 3147
12.Taraňko MikhailStehlík Martin-8686 3157
13.Žydel JanKočvara Vlastimil-5-8-8  0358
14.Skříčková IvanaObraz Martin-1210-11563268
15.Taraňko MikhailProvazník Petr5106  3078
16.Žydel JanStehlík Martin-8-10-9  0379
17.Skříčková IvanaKočvara Vlastimil-2-8-9  03710
18.Zázvorka JanObraz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žydel Jan22Provazník Petr13
Skříčková Ivana13Stehlík Martin31
Zázvorka Jan12Kočvara Vlastimil40
Taraňko Mikhail22Obraz Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20524:493Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
10-8-81063210
2.Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
Vokál Roman
Sochor Adam
 
 
91111  3020
3.Bláha MilanForgáč Andrej11-9-9-7 1321
4.Filip MichalŠtencek Jiří-858-783231
5.Fridrich MiloslavSochor Adam-66812 3141
6.Rychlý TomášVokál Roman5-9-10-6 1342
7.Filip MichalForgáč Andrej878  3052
8.Fridrich MiloslavŠtencek Jiří-69-6-8 1353
9.Rychlý TomášSochor Adam1068  3063
10.Bláha MilanVokál Roman794  3073
11.Fridrich MiloslavForgáč Andrej-7-16-8  0374
12.Rychlý Tomᚊtencek Jiří996  3084
13.Bláha MilanSochor Adam95-6-2103294
14.Filip MichalVokál Roman9-284 31104
15.Rychlý TomášForgáč Andrej         
16.Bláha MilanŠtencek Jiří         
17.Filip MichalSochor Adam         
18.Fridrich MiloslavVokál Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Milan21Forgáč Andrej21
Filip Michal30Štencek Jiří12
Fridrich Miloslav12Sochor Adam03
Rychlý Tomáš21Vokál Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Valeš Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26602:501TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Zbyněk
Drbohlav Marek
 
 
Vaněk Petr
Klimovič Filip
 
 
75-159 3110
2.Hrdlička Jakub
Kubeš Václav
 
 
Linert Martin
Tvrdý Miroslav
 
 
WO    3020
3.Drbohlav MarekVaněk Petr-39-8-9 1321
4.Hrdlička JakubKlimovič Filip7-8-9863231
5.Kubeš VáclavTvrdý Miroslav912-710 3141
6.Valeš ZbyněkLinert MartinWO    3051
7.Hrdlička JakubVaněk Petr-10-96-4 1352
8.Kubeš VáclavKlimovič Filip9126  3062
9.Valeš ZbyněkTvrdý Miroslav105-910 3172
10.Drbohlav MarekLinert MartinWO    3082
11.Kubeš VáclavVaněk Petr-8-4-12  0383
12.Valeš ZbyněkKlimovič Filip-994-8-102384
13.Drbohlav MarekTvrdý Miroslav-10778 3194
14.Hrdlička JakubLinert Martin-5-7-9  0395
15.Valeš ZbyněkVaněk Petr-86-5-4 1396
16.Drbohlav MarekKlimovič Filip-6-1276632106
17.Hrdlička JakubTvrdý Miroslav-5-10-7  03  
18.Kubeš VáclavLinert Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drbohlav Marek21Vaněk Petr40
Hrdlička Jakub12Klimovič Filip13
Kubeš Václav21Tvrdý Miroslav03
Valeš Zbyněk12Linert Martin10
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Krenk Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33668:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Skoumal Adam
 
 
Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
-978-10103210
2.Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
87-53 3120
3.Skoumal AdamHozman Bohumil-5-4-5  0321
4.Krenk TomášHanzal Petr786  3031
5.Kohout RadekLaube Petr87-5-8-112332
6.Čihák Josef st.Marek Vladimír1053  3042
7.Krenk TomášHozman Bohumil98-107 3152
8.Kohout RadekHanzal Petr9-9-10-8 1353
9.Čihák Josef st.Laube Petr-5256 3163
10.Skoumal AdamMarek Vladimír-99-10-2 1364
11.Kohout RadekHozman Bohumil697  3074
12.Čihák Josef st.Hanzal Petr-66-8-6 1375
13.Skoumal AdamLaube Petr-88-6-6 1376
14.Krenk TomášMarek Vladimír-9-667-52377
15.Čihák Josef st.Hozman Bohumil75-66 3187
16.Skoumal AdamHanzal Petr879  3097
17.Krenk TomášLaube Petr-98-66-82398
18.Kohout RadekMarek Vladimír-889-9-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoumal Adam13Hozman Bohumil13
Krenk Tomáš22Hanzal Petr22
Kohout Radek13Laube Petr31
Čihák Josef st.31Marek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21548:504TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
-81099 3110
2.Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
3-967 3120
3.Hofman JaroslavFišer Petr-86-49-82321
4.Vorel MartinLipták Milan6-698 3131
5.Šimberský JiříTůma Ladislav-9-8-8  0332
6.Vedral FrantišekFišer Martin98-79 3142
7.Vorel MartinFišer Petr9-879 3152
8.Šimberský JiříLipták Milan-8954 3162
9.Vedral FrantišekTůma Ladislav-89-7-9 1363
10.Hofman JaroslavFišer Martin986  3073
11.Šimberský JiříFišer Petr9-788 3183
12.Vedral FrantišekLipták Milan8-989 3193
13.Hofman JaroslavTůma Ladislav9-7-88-82394
14.Vorel MartinFišer Martin79-87 31104
15.Vedral FrantišekFišer Petr         
16.Hofman JaroslavLipták Milan         
17.Vorel MartinTůma Ladislav         
18.Šimberský JiříFišer Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav12Fišer Petr12
Vorel Martin30Lipták Milan03
Šimberský Jiří21Tůma Ladislav30
Vedral František21Fišer Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy