Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Po 19:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:18559:465TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
7-1259 3110
2.Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
87-121 3120
3.Abrahám PetrProvazník Petr74-8-3-22321
4.Huleš JiříStehlík Martin79-6-7-82322
5.Matoušek PavelKočvara Vlastimil10-41-8-132323
6.Dušek ZdeněkKolda Petr786  3033
7.Huleš JiříProvazník Petr-86-10783243
8.Matoušek PavelStehlík Martin959  3053
9.Dušek ZdeněkKočvara Vlastimil929  3063
10.Abrahám PetrKolda Petr611-84 3173
11.Matoušek PavelProvazník Petr-996-5-62374
12.Dušek ZdeněkStehlík Martin887  3084
13.Abrahám PetrKočvara Vlastimil27-93 3194
14.Huleš JiříKolda Petr988  30104
15.Dušek ZdeněkProvazník Petr         
16.Abrahám PetrStehlík Martin         
17.Huleš JiříKočvara Vlastimil         
18.Matoušek PavelKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Abrahám Petr21Provazník Petr21
Huleš Jiří21Stehlík Martin12
Matoušek Pavel12Kočvara Vlastimil12
Dušek Zdeněk30Kolda Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kočí Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16509:436AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Kantor Jan
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
4-91014 3110
2.Klouček Pavel
Merkl Roman
 
 
Forgáč Andrej
Vokál Roman
 
 
-12-610-9 1311
3.Klouček PavelForgáč Andrej3-797 3121
4.Merkl RomanŠtencek Jiří5-99-563231
5.Kantor JanVaněk Martin11-1358 3141
6.Kočí ŠtěpánVokál Roman-6117-763251
7.Merkl RomanForgáč Andrej98-79 3161
8.Kantor JanŠtencek Jiří-5-799-72362
9.Kočí ŠtěpánVaněk Martin856  3072
10.Klouček PavelVokál Roman568  3082
11.Kantor JanForgáč Andrej662  3092
12.Kočí ŠtěpánŠtencek Jiří-128-1112732102
13.Klouček PavelVaněk Martin448  30  
14.Merkl RomanVokál Roman         
15.Kočí ŠtěpánForgáč Andrej         
16.Klouček PavelŠtencek Jiří         
17.Merkl RomanVaněk Martin         
18.Kantor JanVokál Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Pavel20Forgáč Andrej03
Merkl Roman20Štencek Jiří12
Kantor Jan21Vaněk Martin02
Kočí Štěpán30Vokál Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21584:424Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydel Jan
Mach Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Skříčková Ivana
Taraňko Mikhail
 
 
Vaněk Petr
Tvrdý Miroslav
 
 
8-132-10-102311
3.Žydel JanVaněk Petr-48-46-42312
4.Mach JakubTvrdý Miroslav-6-9-8  0313
5.Skříčková IvanaHozman Antonín878  3023
6.Taraňko MikhailWO    3033
7.Mach JakubVaněk Petr611-9-9-82334
8.Skříčková IvanaTvrdý Miroslav-99-8-9 1335
9.Taraňko MikhailHozman Antonín954  3045
10.Žydel JanWO    3055
11.Skříčková IvanaVaněk Petr-11-12-9  0356
12.Taraňko MikhailTvrdý Miroslav4812  3066
13.Žydel JanHozman Antonín757  3076
14.Mach JakubWO    3086
15.Taraňko MikhailVaněk Petr4-9109 3196
16.Žydel JanTvrdý Miroslav-510-48732106
17.Mach JakubHozman Antonín         
18.Skříčková Ivana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žydel Jan21Vaněk Petr31
Mach Jakub02Tvrdý Miroslav22
Skříčková Ivana12Hozman Antonín03
Taraňko Mikhail30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34700:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
Hozman Bohumil
Pícha David
 
 
855  3010
2.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
-8-78-1 1311
3.Bláha MilanHozman Bohumil66-89 3121
4.Filip MichalLaube Petr96-912 3131
5.Fridrich MiloslavPícha David868  3041
6.Rychlý TomášMarek Vladimír577  3051
7.Filip MichalHozman Bohumil-410-7533261
8.Fridrich MiloslavLaube Petr-6-14-8  0362
9.Rychlý TomášPícha David-9-9106-62363
10.Bláha MilanMarek Vladimír-5-10-6  0364
11.Fridrich MiloslavHozman Bohumil4-1097 3174
12.Rychlý TomášLaube Petr-8-107763284
13.Bláha MilanPícha David44-9-6-112385
14.Filip MichalMarek Vladimír7-11-9-12 1386
15.Rychlý TomášHozman Bohumil4-8-8-17 1387
16.Bláha MilanLaube Petr985  3097
17.Filip MichalPícha David-378-9-62398
18.Fridrich MiloslavMarek Vladimír8-4-106-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan22Hozman Bohumil13
Filip Michal22Laube Petr13
Fridrich Miloslav22Pícha David31
Rychlý Tomáš22Marek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:34346:438TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Reuter Christoph
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
-9-5-9  0301
2.Valeš Zbyněk
Kubeš Václav
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
6-108-9-72302
3.Reuter ChristophLipták Milan-7-12-8  0303
4.Kubeš VáclavTůma Ladislav-8-6-7  0304
5.Hrdlička JakubFišer Petr-58-10463214
6.Valeš ZbyněkFišer Martin-5-10-8  0315
7.Kubeš VáclavLipták Milan-8-8-7  0316
8.Hrdlička JakubTůma Ladislav-7-11-5  0317
9.Valeš ZbyněkFišer Petr-9-6-8  0318
10.Reuter ChristophFišer Martin8-98-383228
11.Hrdlička JakubLipták Milan-9-6-7  0329
12.Valeš ZbyněkTůma Ladislav-7-7-6  03210
13.Reuter ChristophFišer Petr76   20  
14.Kubeš VáclavFišer Martin         
15.Valeš ZbyněkLipták Milan         
16.Reuter ChristophTůma Ladislav         
17.Kubeš VáclavFišer Petr         
18.Hrdlička JakubFišer Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reuter Christoph11Lipták Milan30
Kubeš Václav02Tůma Ladislav30
Hrdlička Jakub12Fišer Petr11
Valeš Zbyněk03Fišer Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Nosál Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:Skoumal Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Krenk Tomáš
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37674:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Skoumal Adam
 
 
Vedral František
Hofman Jaroslav
 
 
-6-7-6  0301
2.Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
Šimberský Jiří
Tomek Jakub
 
 
76-5-403211
3.Skoumal AdamHofman Jaroslav-55-8-7 1312
4.Nosál MartinVedral František-4565 3122
5.Kohout RadekŠimberský Jiří78-96 3132
6.Krenk TomášTomek Jakub89-86 3142
7.Nosál MartinHofman Jaroslav7-6-89-72343
8.Kohout RadekVedral František-685-4-82344
9.Krenk Tomᚊimberský Jiří888  3054
10.Skoumal AdamTomek Jakub-6-5-9  0355
11.Kohout RadekHofman Jaroslav-7-8-9  0356
12.Krenk TomášVedral František9-889 3166
13.Skoumal AdamŠimberský Jiří8-89-983276
14.Nosál MartinTomek Jakub-98-8-7 1377
15.Krenk TomášHofman Jaroslav-9-3910-122378
16.Skoumal AdamVedral František-910-910113288
17.Nosál MartinŠimberský Jiří-910-14-6 1389
18.Kohout RadekTomek Jakub877  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoumal Adam22Hofman Jaroslav40
Nosál Martin13Vedral František13
Kohout Radek22Šimberský Jiří13
Krenk Tomáš31Tomek Jakub22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy