Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Krenk Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34446:518TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Jan
Nosál Martin
 
 
Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
-8-6-3  0301
2.Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
Huleš Jiří
Sedláček Luděk
 
 
89-86 3111
3.Kopřiva JanAbrahám Petr-9-18-4  0312
4.Nosál MartinDušek Zdeněk87-6-6-52313
5.Krenk TomášHuleš Jiří9-8-79-52314
6.Kohout RadekSedláček Luděk6-68-983224
7.Nosál MartinAbrahám Petr-7-9-8  0325
8.Krenk TomášDušek Zdeněk87-87 3135
9.Kohout RadekHuleš Jiří-88-76-82336
10.Kopřiva JanSedláček Luděk-9-8-9  0337
11.Krenk TomášAbrahám Petr-9810-6-62338
12.Kohout RadekDušek Zdeněk3-8-5-8 1339
13.Kopřiva JanHuleš Jiří-5-6-5  03310
14.Nosál MartinSedláček Luděk         
15.Kohout RadekAbrahám Petr         
16.Kopřiva JanDušek Zdeněk         
17.Nosál MartinHuleš Jiří         
18.Krenk TomášSedláček Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Jan03Abrahám Petr30
Nosál Martin02Dušek Zdeněk21
Krenk Tomáš12Huleš Jiří30
Kohout Radek12Sedláček Luděk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30656:651TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral František
Hofman Jaroslav
 
 
Chovanec Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
697  3010
2.Šimberský Jiří
Hanšpach Daniel
 
 
Hrdlička Jakub
Kubeš Václav
 
 
8-9-7983220
3.Hofman JaroslavChovanec Jakub7148  3030
4.Šimberský JiříValeš Zbyněk79-813 3140
5.Hanšpach DanielKubeš Václav-8-6-7  0341
6.Vedral FrantišekHrdlička Jakub9-108-8103251
7.Šimberský JiříChovanec Jakub-887-9-72352
8.Hanšpach DanielValeš Zbyněk-87-7-8 1353
9.Vedral FrantišekKubeš Václav-87-7-8 1354
10.Hofman JaroslavHrdlička Jakub-7898 3164
11.Hanšpach DanielChovanec Jakub-8-9-7  0365
12.Vedral FrantišekValeš Zbyněk8-9-7-8 1366
13.Hofman JaroslavKubeš Václav9814  3076
14.Šimberský JiříHrdlička Jakub8-79-873286
15.Vedral FrantišekChovanec Jakub9-79-8-72387
16.Hofman JaroslavValeš Zbyněk898  3097
17.Šimberský JiříKubeš Václav-89109 31107
18.Hanšpach DanielHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav40Chovanec Jakub31
Šimberský Jiří31Valeš Zbyněk22
Hanšpach Daniel03Kubeš Václav22
Vedral František13Hrdlička Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36565:617Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Lipták Milan
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
-8-768-172301
2.Pejchal Vlastimil
Fišer Martin
 
 
Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
-7-6-8  0302
3.Lipták MilanRychlý Tomáš-12978 3112
4.Fišer PetrBláha Milan9-38-8-82313
5.Fišer MartinFilip Michal-66-51093223
6.Pejchal VlastimilFridrich Miloslav1192  3033
7.Fišer PetrRychlý Tomáš-2106-893243
8.Fišer MartinBláha Milan-8-7-6  0344
9.Pejchal VlastimilFilip Michal-2-4-8  0345
10.Lipták MilanFridrich Miloslav-10777 3155
11.Fišer MartinRychlý Tomáš-109-714-82356
12.Pejchal VlastimilBláha Milan763  3066
13.Lipták MilanFilip Michal-9-5-9  0367
14.Fišer PetrFridrich Miloslav6-2-7-10 1368
15.Pejchal VlastimilRychlý Tomáš7-8-77-82369
16.Lipták MilanBláha Milan-3-8-8  03610
17.Fišer PetrFilip Michal         
18.Fišer MartinFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lipták Milan22Rychlý Tomáš22
Fišer Petr12Bláha Milan31
Fišer Martin12Filip Michal21
Pejchal Vlastimil22Fridrich Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35653:675TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hozman Bohumil
Pícha David
 
 
Taraňko Mikhail
Mach Jakub
 
 
8-799 3110
2.Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
Žydel Jan
Skříčková Ivana
 
 
89-710 3120
3.Pícha DavidTaraňko Mikhail-8-5-9  0321
4.Marek VladimírSkříčková Ivana-78-111193231
5.Laube PetrŽydel Jan7910  3041
6.Hozman BohumilMach Jakub-7-8-7  0342
7.Marek VladimírTaraňko Mikhail98-7-8-62343
8.Laube PetrSkříčková Ivana8-798 3153
9.Hozman BohumilŽydel Jan65-7-8-92354
10.Pícha DavidMach Jakub11-10-9-8 1355
11.Laube PetrTaraňko Mikhail-3-9-9  0356
12.Hozman BohumilSkříčková Ivana-686-863266
13.Pícha DavidŽydel Jan-6-8-6  0367
14.Marek VladimírMach Jakub1093  3077
15.Hozman BohumilTaraňko Mikhail-6-8-6  0378
16.Pícha DavidSkříčková Ivana-48-99113288
17.Marek VladimírŽydel Jan78-7-993298
18.Laube PetrMach Jakub985  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pícha David13Taraňko Mikhail40
Marek Vladimír31Skříčková Ivana04
Laube Petr31Žydel Jan22
Hozman Bohumil13Mach Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26576:526TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohumský Petr
Kulveit Jonáš
 
 
Klouček Pavel
Sýs Alan
 
 
8-9123 3110
2.Tvrdý Miroslav
Klimovič Filip
 
 
Kočí Štěpán
Kantor Jan
 
 
778  3020
3.Kulveit JonášKlouček Pavel91210  3030
4.Klimovič FilipKočí Štěpán-7-9-9  0331
5.Tvrdý MiroslavKantor Jan13-9-9-11 1332
6.Bohumský PetrSýs Alan4-843 3142
7.Klimovič FilipKlouček Pavel7-4-8973252
8.Tvrdý MiroslavKočí Štěpán3-5-4-3 1353
9.Bohumský PetrKantor Jan961  3063
10.Kulveit JonášSýs Alan-88-51043273
11.Tvrdý MiroslavKlouček Pavel-9-10-9  0374
12.Bohumský PetrKočí Štěpán3-6-4653284
13.Kulveit JonášKantor Jan-11-49-8 1385
14.Klimovič FilipSýs Alan105-9-1283295
15.Bohumský PetrKlouček Pavel93-109 31105
16.Kulveit JonášKočí Štěpán         
17.Klimovič FilipKantor Jan         
18.Tvrdý MiroslavSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulveit Jonáš21Klouček Pavel13
Klimovič Filip21Kočí Štěpán21
Tvrdý Miroslav03Kantor Jan21
Bohumský Petr40Sýs Alan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38489:630TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Kugler Filip
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
WO    0301
2.Štencek Jiří
Forgáč Andrej
 
 
Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
-8756 3111
3.Štencek JiříProvazník Petr-11-2610-52312
4.Vaněk MartinStehlík Martin8-8-7-7 1313
5.Kugler FilipKočvara VlastimilWO    0314
6.Forgáč AndrejKolda Petr7-9106 3124
7.Vaněk MartinProvazník Petr-7-10-8  0325
8.Kugler FilipStehlík MartinWO    0326
9.Forgáč AndrejKočvara Vlastimil810-58 3136
10.Štencek JiříKolda Petr6-8710 3146
11.Kugler FilipProvazník PetrWO    0347
12.Forgáč AndrejStehlík Martin965  3057
13.Štencek JiříKočvara Vlastimil-8-79673267
14.Vaněk MartinKolda Petr-8795 3177
15.Forgáč AndrejProvazník Petr8-842 3187
16.Štencek JiříStehlík Martin89-10-7-52388
17.Vaněk MartinKočvara Vlastimil-7-8-3  0389
18.Kugler FilipKolda PetrWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štencek Jiří22Provazník Petr21
Vaněk Martin13Stehlík Martin21
Forgáč Andrej40Kočvara Vlastimil12
   Kolda Petr03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy