Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Po 19:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:24560:513TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
68-67 3110
2.Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
Forgáč Andrej
Vokál Roman
 
 
7-10-7-6 1311
3.Abrahám PetrForgáč Andrej-3-87-9 1312
4.Huleš JiříŠtencek Jiří816  3022
5.Matoušek PavelVaněk Martin566  3032
6.Dušek ZdeněkVokál Roman558  3042
7.Huleš JiříForgáč Andrej8-3-10-8 1343
8.Matoušek PavelŠtencek Jiří6-56-5-52344
9.Dušek ZdeněkVaněk Martin6-376 3154
10.Abrahám PetrVokál Roman585  3064
11.Matoušek PavelForgáč Andrej911-66 3174
12.Dušek ZdeněkŠtencek Jiří-8-5-9  0375
13.Abrahám PetrVaněk Martin7148  3085
14.Huleš JiříVokál Roman4104  3095
15.Dušek ZdeněkForgáč Andrej5-3-12-4 1396
16.Abrahám PetrŠtencek Jiří-5-8-8  0397
17.Huleš JiříVaněk Martin888  30107
18.Matoušek PavelVokál Roman56-11  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr22Forgáč Andrej31
Huleš Jiří31Štencek Jiří31
Matoušek Pavel21Vaněk Martin04
Dušek Zdeněk22Vokál Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:24628:556TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolda Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
Kulveit Jonáš
Vaněk Petr
 
 
-632-4-52301
2.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
Klimovič Filip
Tvrdý Miroslav
 
 
6108  3011
3.Stehlík MartinKulveit Jonáš848  3021
4.Kočvara VlastimilVaněk Petr87-109 3131
5.Kolda PetrKlimovič Filip641  3041
6.Provazník PetrTvrdý Miroslav868  3051
7.Kočvara VlastimilKulveit Jonáš8-7-9-7 1352
8.Kolda PetrVaněk Petr-88105 3162
9.Provazník PetrKlimovič Filip599  3072
10.Stehlík MartinTvrdý Miroslav-9148-11-92373
11.Kolda PetrKulveit Jonáš9-5-6-8 1374
12.Provazník PetrVaněk Petr-7766 3184
13.Stehlík MartinKlimovič Filip-12-9-5  0385
14.Kočvara VlastimilTvrdý Miroslav799  3095
15.Provazník PetrKulveit Jonáš106-9-7-52396
16.Stehlík MartinVaněk Petr7-9-510-72397
17.Kočvara VlastimilKlimovič Filip549  30107
18.Kolda PetrTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Martin13Kulveit Jonáš31
Kočvara Vlastimil31Vaněk Petr13
Kolda Petr21Klimovič Filip13
Provazník Petr31Tvrdý Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kočí Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36673:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Klouček Pavel
 
 
Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
-106-51073210
2.Sýs Alan
Nguyen Dominik
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
8-979 3120
3.Nguyen DominikLaube Petr7-81213 3130
4.Sýs AlanHanzal Petr68-9-6-82331
5.Klouček PavelMarek Vladimír8-8-9-10 1332
6.Kočí ŠtěpánHozman Bohumil997  3042
7.Sýs AlanLaube Petr610-10-873252
8.Klouček PavelHanzal Petr711-67 3162
9.Kočí ŠtěpánMarek Vladimír-89-6-9 1363
10.Nguyen DominikHozman Bohumil7-7-10-13 1364
11.Klouček PavelLaube Petr10-986 3174
12.Kočí ŠtěpánHanzal Petr-1-5116-62375
13.Nguyen DominikMarek Vladimír8-6-3-9 1376
14.Sýs AlanHozman Bohumil-9-6-8  0377
15.Kočí ŠtěpánLaube Petr-5-4-6  0378
16.Nguyen DominikHanzal Petr-11-57-4 1379
17.Sýs AlanMarek Vladimír710-66 3189
18.Klouček PavelHozman Bohumil879  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Dominik13Laube Petr13
Sýs Alan22Hanzal Petr31
Klouček Pavel31Marek Vladimír31
Kočí Štěpán13Hozman Bohumil22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Skříčková Ivana
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12460:372Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydel Jan
Mach Jakub
 
 
Fišer Martin
Jendruščák Jaroslav
 
 
885  3010
2.Skříčková Ivana
Taraňko Mikhail
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
15-939 3120
3.Žydel JanTůma Ladislav975  3030
4.Mach JakubFišer Petr10-10-5-9 1331
5.Skříčková IvanaFišer Martin953  3041
6.Taraňko MikhailJendruščák Jaroslav165  3051
7.Mach JakubTůma Ladislav9-65-643261
8.Skříčková IvanaFišer Petr9118  3071
9.Taraňko MikhailFišer Martin78-68 3181
10.Žydel JanJendruščák Jaroslav86-2-683291
11.Skříčková IvanaTůma Ladislav-115-89-62392
12.Taraňko MikhailFišer Petr6135  30102
13.Žydel JanFišer Martin         
14.Mach JakubJendruščák Jaroslav         
15.Taraňko MikhailTůma Ladislav         
16.Žydel JanFišer Petr         
17.Mach JakubFišer Martin         
18.Skříčková IvanaJendruščák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydel Jan20Tůma Ladislav12
Mach Jakub11Fišer Petr12
Skříčková Ivana21Fišer Martin02
Taraňko Mikhail30Jendruščák Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33585:581TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
-86-11-8 1301
2.Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
Šimberský Jiří
Skoupý Libor
 
 
884  3011
3.Bláha MilanHofman Jaroslav8-8-8-2 1312
4.Filip MichalVedral František-911-69-92313
5.Fridrich MiloslavŠimberský Jiří11-5-10-8 1314
6.Rychlý TomášSkoupý Libor802  3024
7.Filip MichalHofman Jaroslav62-8-7-92325
8.Fridrich MiloslavVedral František-69-6-4 1326
9.Rychlý Tomᚊimberský Jiří7-874 3136
10.Bláha MilanSkoupý Libor8134  3046
11.Fridrich MiloslavHofman Jaroslav-9-108-6 1347
12.Rychlý TomášVedral František5-66-993257
13.Bláha MilanŠimberský Jiří106-9-12-72358
14.Filip MichalSkoupý Libor4155  3068
15.Rychlý TomášHofman Jaroslav-3-5-6  0369
16.Bláha MilanVedral František-68-3-9 13610
17.Filip MichalŠimberský Jiří3    10  
18.Fridrich MiloslavSkoupý Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan13Hofman Jaroslav40
Filip Michal12Vedral František31
Fridrich Miloslav03Šimberský Jiří21
Rychlý Tomáš31Skoupý Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20546:453TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chovanec Jakub
Drbohlav Marek
 
 
Krenk Tomáš
Čihák Josef ml.
 
 
-1110-81093210
2.Valeš Zbyněk
Hrdlička Jakub
 
 
Nosál Martin
Skoumal Adam
 
 
595  3020
3.Valeš ZbyněkKrenk Tomáš-14825 3130
4.Drbohlav MarekSkoumal Adam-846-4-92331
5.Kubeš VáclavNosál Martin6-6-10-9 1332
6.Chovanec JakubČihák Josef ml.316  3042
7.Drbohlav MarekKrenk Tomáš11-5-9-8 1343
8.Kubeš VáclavSkoumal Adam-6-310-6 1344
9.Chovanec JakubNosál Martin10314  3054
10.Valeš ZbyněkČihák Josef ml.7-879 3164
11.Kubeš VáclavKrenk Tomáš8-548 3174
12.Chovanec JakubSkoumal Adam8104  3084
13.Valeš ZbyněkNosál Martin-4331 3194
14.Hrdlička JakubČihák Josef ml.9-72-9532104
15.Chovanec JakubKrenk Tomáš4-4   11  
16.Valeš ZbyněkSkoumal Adam         
17.Hrdlička JakubNosál Martin         
18.Kubeš VáclavČihák Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk30Krenk Tomáš12
Drbohlav Marek02Skoumal Adam21
Kubeš Václav12Nosál Martin12
Chovanec Jakub30Čihák Josef ml.03
Hrdlička Jakub10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy