Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32406:506TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeš Václav
Reuter Christoph
 
 
Huleš Jiří
Sedláček Luděk
 
 
-98-3-9 1301
2.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-9-710-8 1302
3.Kubeš VáclavAbrahám Petr97-6-8-72303
4.Reuter ChristophDušek Zdeněk1899  3013
5.Hrdlička JakubHuleš Jiří-5-69-8 1314
6.Valeš ZbyněkSedláček Luděk10-9-11-9 1315
7.Reuter ChristophAbrahám Petr9-9-5-4 1316
8.Hrdlička JakubDušek Zdeněk-510-69-62317
9.Valeš ZbyněkHuleš Jiří-5-11-9  0318
10.Kubeš VáclavSedláček Luděk-4-6-9  0319
11.Hrdlička JakubAbrahám Petr7-99-1133229
12.Valeš ZbyněkDušek Zdeněk-13-5-4  03210
13.Kubeš VáclavHuleš Jiří         
14.Reuter ChristophSedláček Luděk         
15.Valeš ZbyněkAbrahám Petr         
16.Kubeš VáclavDušek Zdeněk         
17.Reuter ChristophHuleš Jiří         
18.Hrdlička JakubSedláček Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubeš Václav02Abrahám Petr21
Reuter Christoph11Dušek Zdeněk21
Hrdlička Jakub12Huleš Jiří20
Valeš Zbyněk03Sedláček Luděk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Krenk Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu07. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37718:732nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Král Ludvík ml.
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
-512-108-82301
2.Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
6-67-4-62302
3.Nosál MartinRychlý Tomáš-87-98183212
4.Kohout RadekBláha Milan758  3022
5.Král Ludvík ml.Filip Michal-1289-823232
6.Krenk TomášFridrich Miloslav-6985 3142
7.Kohout RadekRychlý Tomáš81110  3052
8.Král Ludvík ml.Bláha Milan-46-8993262
9.Krenk TomášFilip Michal10-6-7-5 1363
10.Nosál MartinFridrich Miloslav-8-487-82364
11.Král Ludvík ml.Rychlý Tomáš-4-78-10 1365
12.Krenk TomášBláha Milan764  3075
13.Nosál MartinFilip Michal8-56-783285
14.Kohout RadekFridrich Miloslav8-5-13-7 1386
15.Krenk TomášRychlý Tomáš11-897 3196
16.Nosál MartinBláha Milan4-4-7-6 1397
17.Kohout RadekFilip Michal-109-6-5 1398
18.Král Ludvík ml.Fridrich Miloslav6-89-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nosál Martin22Rychlý Tomáš13
Kohout Radek22Bláha Milan13
Král Ludvík ml.22Filip Michal22
Krenk Tomáš31Fridrich Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34447:519Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
Žydel Jan
Skříčková Ivana
 
 
-6-79-9 1301
2.Vorel Martin
Hanšpach Daniel
 
 
Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
-7-8-10  0302
3.Hofman JaroslavTaraňko Mikhail7-6-9-9 1303
4.Vorel MartinŽydel Jan-98-8393213
5.Hanšpach DanielSkříčková Ivana-98-12-15 1314
6.Vedral FrantišekZázvorka Jan-9-8-9  0315
7.Vorel MartinTaraňko Mikhail-89-3-6 1316
8.Hanšpach DanielŽydel Jan8-9-7-8 1317
9.Vedral FrantišekSkříčková Ivana88-8-8-52318
10.Hofman JaroslavZázvorka Jan-8-9911293228
11.Hanšpach DanielTaraňko Mikhail9-9-7-4 1329
12.Vedral FrantišekŽydel Jan-8-8-6  03210
13.Hofman JaroslavSkříčková Ivana         
14.Vorel MartinZázvorka Jan         
15.Vedral FrantišekTaraňko Mikhail         
16.Hofman JaroslavŽydel Jan         
17.Vorel MartinSkříčková Ivana         
18.Hanšpach DanielZázvorka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Jaroslav11Taraňko Mikhail30
Vorel Martin11Žydel Jan21
Hanšpach Daniel03Skříčková Ivana20
Vedral František03Zázvorka Jan11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35640:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Kočí Štěpán
Kantor Jan
 
 
7-7-6-5 1301
2.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Sýs Alan
Klouček Pavel
 
 
7-765 3111
3.Fišer MartinKantor Jan-4-26-6 1312
4.Tůma LadislavKočí Štěpán-3-78-7 1313
5.Lipták MilanKlouček Pavel8-848 3123
6.Fišer PetrSýs Alan-1010-9-8 1324
7.Tůma LadislavKantor Jan976  3034
8.Lipták MilanKočí Štěpán-816-810-72335
9.Fišer PetrKlouček Pavel7-5-5293245
10.Fišer MartinSýs Alan-497-7-112346
11.Lipták MilanKantor Jan5-867 3156
12.Fišer PetrKočí Štěpán-8-99-7 1357
13.Fišer MartinKlouček Pavel9-1169 3167
14.Tůma LadislavSýs Alan485  3077
15.Fišer PetrKantor Jan-9-7-1  0378
16.Fišer MartinKočí Štěpán-4-7-5  0379
17.Tůma LadislavKlouček Pavel-5866 3189
18.Lipták MilanSýs Alan-88811 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Martin13Kantor Jan22
Tůma Ladislav31Kočí Štěpán40
Lipták Milan31Klouček Pavel04
Fišer Petr13Sýs Alan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37660:688TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
-89-79-42301
2.Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
Kočvara Vlastimil
Lüder Jan
 
 
9-10810 3111
3.Marek VladimírProvazník Petr7-109-10123221
4.Laube PetrStehlík Martin9-788 3131
5.Hozman BohumilKočvara Vlastimil8-98-12-92332
6.Hanzal PetrLüder Jan-3969 3142
7.Laube PetrProvazník Petr-11-512-9 1343
8.Hozman BohumilStehlík Martin-1013-9-7 1344
9.Hanzal PetrKočvara Vlastimil-6-89-13 1345
10.Marek VladimírLüder Jan6-10-8953255
11.Hozman BohumilProvazník Petr9-87-9-92356
12.Hanzal PetrStehlík Martin-8-7-9  0357
13.Marek VladimírKočvara Vlastimil7-9-8-5 1358
14.Laube PetrLüder Jan789  3068
15.Hanzal PetrProvazník Petr-8-810-10 1369
16.Marek VladimírStehlík Martin87-9-4-1123610
17.Laube PetrKočvara Vlastimil         
18.Hozman BohumilLüder Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír22Provazník Petr31
Laube Petr21Stehlík Martin31
Hozman Bohumil03Kočvara Vlastimil30
Hanzal Petr13Lüder Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9411:232TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohumský Petr
Klimovič Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Kulveit Jonáš
Vaněk Petr
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
106-109 3120
3.Vaněk PetrŠtencek Jiří-610-9583230
4.Bohumský PetrVaněk Martin-108-10253240
5.Tvrdý MiroslavVokál Roman644  3050
6.Kulveit JonášWO    3060
7.Bohumský PetrŠtencek Jiří4-10-71263270
8.Tvrdý MiroslavVaněk Martin6-5-9543280
9.Kulveit JonášVokál Roman834  3090
10.Vaněk PetrWO    30100
11.Tvrdý MiroslavŠtencek Jiří         
12.Kulveit JonášVaněk Martin         
13.Vaněk PetrVokál Roman         
14.Bohumský Petr         
15.Kulveit Jonᚊtencek Jiří         
16.Vaněk PetrVaněk Martin         
17.Bohumský PetrVokál Roman         
18.Tvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněk Petr10Štencek Jiří02
Bohumský Petr20Vaněk Martin02
Tvrdý Miroslav20Vokál Roman02
Kulveit Jonáš10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy