Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Po 19:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33639:633TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
Tvrdý Miroslav
Hozman Antonín
 
 
8-746 3110
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Vaněk Petr
Bohumský Petr
 
 
-8-10810-72311
3.Abrahám PetrVaněk Petr876  3021
4.Huleš JiříBohumský Petr-7-9-9  0322
5.Matoušek PavelHozman Antonín1099  3032
6.Dušek ZdeněkTvrdý Miroslav4137  3042
7.Huleš JiříVaněk Petr-8-76-11 1343
8.Matoušek PavelBohumský Petr-7-9-6  0344
9.Dušek ZdeněkHozman Antonín1155  3054
10.Abrahám PetrTvrdý Miroslav6-1111-5-82355
11.Matoušek PavelVaněk Petr-101012-683265
12.Dušek ZdeněkBohumský Petr-5-3-7  0366
13.Abrahám PetrHozman Antonín557  3076
14.Huleš JiříTvrdý Miroslav-9-75-10 1377
15.Dušek ZdeněkVaněk Petr-696-10-62378
16.Abrahám PetrBohumský Petr-9912-11-92379
17.Huleš JiříHozman Antonín289  3089
18.Matoušek PavelTvrdý Miroslav-2-2-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Abrahám Petr22Vaněk Petr22
Huleš Jiří13Bohumský Petr40
Matoušek Pavel22Hozman Antonín04
Dušek Zdeněk22Tvrdý Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Forgáč Andrej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38635:680TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Štencek Jiří
 
 
Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
WO    0301
2.Forgáč Andrej
Kugler Filip
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
-9101010 3111
3.Forgáč AndrejHanzal Petr95-914 3121
4.Kugler FilipHozman Bohumil9109  3031
5.Sochor AdamLaube Petr-911-3983241
6.Štencek JiříMarek Vladimír8-5-8-9 1342
7.Kugler FilipHanzal Petr6-12-8-10 1343
8.Sochor AdamHozman Bohumil9-7-7-10 1344
9.Štencek JiříLaube Petr-9910-9-62345
10.Forgáč AndrejMarek Vladimír-9-149-8 1346
11.Sochor AdamHanzal Petr4-6108 3156
12.Štencek JiříHozman Bohumil-8-915-102357
13.Forgáč AndrejLaube Petr25-105 3167
14.Kugler FilipMarek Vladimír-5-55-5 1368
15.Štencek JiříHanzal Petr9-9-57-52369
16.Forgáč AndrejHozman Bohumil79-5-983279
17.Kugler FilipLaube Petr-4-6-8  03710
18.Sochor AdamMarek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Forgáč Andrej31Hanzal Petr22
Kugler Filip13Hozman Bohumil22
Sochor Adam21Laube Petr22
Štencek Jiří04Marek Vladimír30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18510:409TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
8-7-8-8 1301
2.Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
8-610-983211
3.Stehlík MartinFišer Martin54-59 3121
4.Kočvara VlastimilFišer Petr7-6116 3131
5.Kolda PetrTůma Ladislav3-136-863241
6.Provazník PetrLipták Milan-839-853251
7.Kočvara VlastimilFišer Martin-7165 3161
8.Kolda PetrFišer Petr865  3071
9.Provazník PetrTůma Ladislav88-87 3181
10.Stehlík MartinLipták Milan8-9-16-11 1382
11.Kolda PetrFišer Martin-9-93733292
12.Provazník PetrFišer Petr663  30102
13.Stehlík MartinTůma Ladislav         
14.Kočvara VlastimilLipták Milan         
15.Provazník PetrFišer Martin         
16.Stehlík MartinFišer Petr         
17.Kočvara VlastimilTůma Ladislav         
18.Kolda PetrLipták Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Martin11Fišer Martin03
Kočvara Vlastimil20Fišer Petr03
Kolda Petr30Tůma Ladislav02
Provazník Petr30Lipták Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kočí Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27603:581AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýs Alan
Kočí Štěpán
 
 
Vedral František
Hofman Jaroslav
 
 
-312-104113210
2.Klouček Pavel
Annayev Sanjar
 
 
Šimberský Jiří
Tomek Jakub
 
 
7-10109 3120
3.Klouček PavelHofman Jaroslav6-8-8-5 1321
4.Annayev SanjarVedral František-2-867103231
5.Sýs AlanŠimberský Jiří5710  3041
6.Kočí ŠtěpánTomek Jakub6-8-61163251
7.Annayev SanjarHofman Jaroslav8-9108 3161
8.Sýs AlanVedral František-10109-7-42362
9.Kočí ŠtěpánŠimberský Jiří379  3072
10.Klouček PavelTomek Jakub-69-98-92373
11.Sýs AlanHofman Jaroslav-17-7-6  0374
12.Kočí ŠtěpánVedral František4-4-9573284
13.Klouček PavelŠimberský Jiří-2693 3194
14.Annayev SanjarTomek Jakub8-8-3-9 1395
15.Kočí ŠtěpánHofman Jaroslav-8878 31105
16.Klouček PavelVedral František         
17.Annayev SanjarŠimberský Jiří         
18.Sýs AlanTomek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Pavel12Hofman Jaroslav22
Annayev Sanjar21Vedral František12
Sýs Alan12Šimberský Jiří03
Kočí Štěpán40Tomek Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19492:422Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Žydel Jan
 
 
Skoumal Adam
Černá Martina
 
 
-75-9683210
2.Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
Nosál Martin
Krenk Tomáš
 
 
11-87-873220
3.Žydel JanKrenk Tomáš-7-45-5 1321
4.Skříčková IvanaSkoumal Adam-10987 3131
5.Zázvorka JanČerná Martina-9-7-7  0332
6.Taraňko MikhailNosál Martin689  3042
7.Skříčková IvanaKrenk Tomáš-7-8-9  0343
8.Zázvorka JanSkoumal Adam-9594 3153
9.Taraňko MikhailČerná Martina449  3063
10.Žydel JanNosál Martin64-10-673273
11.Zázvorka JanKrenk Tomáš69-75 3183
12.Taraňko MikhailSkoumal Adam1037  3093
13.Žydel JanČerná Martina96-116 31103
14.Skříčková IvanaNosál Martin         
15.Taraňko MikhailKrenk Tomáš         
16.Žydel JanSkoumal Adam         
17.Skříčková IvanaČerná Martina         
18.Zázvorka JanNosál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydel Jan21Krenk Tomáš21
Skříčková Ivana11Skoumal Adam03
Zázvorka Jan21Černá Martina12
Taraňko Mikhail30Nosál Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Rychlý Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17538:466Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Chovanec Jakub
Drbohlav Marek
 
 
556  3010
2.Bláha Milan
Matuna Václav
 
 
Hrdlička Jakub
Reuter Christoph
 
 
9-987 3120
3.Bláha MilanChovanec Jakub8-5-118-92321
4.Filip MichalReuter Christoph688  3031
5.Matuna VáclavDrbohlav Marek5136  3041
6.Rychlý TomášHrdlička Jakub3311  3051
7.Filip MichalChovanec Jakub3-6810 3161
8.Matuna VáclavReuter Christoph9-887 3171
9.Rychlý TomášDrbohlav Marek-5811-9-72372
10.Bláha MilanHrdlička Jakub-68-91093282
11.Matuna VáclavChovanec Jakub-912-7-6 1383
12.Rychlý TomášReuter Christoph7-9-5-9 1384
13.Bláha MilanDrbohlav Marek998  3094
14.Filip MichalHrdlička Jakub679  30104
15.Rychlý TomášChovanec Jakub         
16.Bláha MilanReuter Christoph         
17.Filip MichalDrbohlav Marek         
18.Matuna VáclavHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Milan21Chovanec Jakub21
Filip Michal30Reuter Christoph12
Matuna Václav21Drbohlav Marek12
Rychlý Tomáš12Hrdlička Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy