Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kubový Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36487:566TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Hubač Martin
 
 
Rucký Přemysl
Huleš Jiří
 
 
9-6-87163210
2.Bláha Tomáš
Nguyen Dominik
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-10-4-7  0311
3.Bláha TomášRucký Přemysl-4-39-6 1312
4.Nguyen DominikAbrahám Petr-5-7-9  0313
5.Kočí ŠtěpánDušek Zdeněk998  3023
6.Hubač MartinHuleš Jiří-9-9-6  0324
7.Nguyen DominikRucký Přemysl-10-7-8  0325
8.Kočí ŠtěpánAbrahám Petr66-67 3135
9.Hubač MartinDušek Zdeněk7-99-11-22336
10.Bláha TomášHuleš Jiří-475-7-62337
11.Kočí ŠtěpánRucký Přemysl-8-96873247
12.Hubač MartinAbrahám Petr-6-3-3  0348
13.Bláha TomášDušek Zdeněk9-9-7-6 1349
14.Nguyen DominikHuleš Jiří38-46 3159
15.Hubač MartinRucký Přemysl-85-8-4 13510
16.Bláha TomášAbrahám Petr-63-83 22  
17.Nguyen DominikDušek Zdeněk         
18.Kočí ŠtěpánHuleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Tomáš03Rucký Přemysl31
Nguyen Dominik12Abrahám Petr21
Kočí Štěpán30Dušek Zdeněk21
Hubač Martin04Huleš Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34607:585Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
4-918-9-102301
2.Stehlík Martin
Kolda Petr
 
 
Skříčková Ivana
Zázvorka Jan
 
 
-94-99-62302
3.Stehlík MartinTaraňko Mikhail-6-11-10  0303
4.Kočvara VlastimilSkříčková Ivana-894-11-92304
5.Kolda PetrŽydel Jan-9-10-8  0305
6.Provazník PetrZázvorka Jan-7-1047-92306
7.Kočvara VlastimilTaraňko Mikhail-6-7-3  0307
8.Kolda PetrSkříčková Ivana475  3017
9.Provazník PetrŽydel Jan865  3027
10.Stehlík MartinZázvorka Jan-9-875103237
11.Kolda PetrTaraňko Mikhail9-9-7-7 1338
12.Provazník PetrSkříčková Ivana888  3048
13.Stehlík MartinŽydel Jan333  3058
14.Kočvara VlastimilZázvorka Jan76-6-863268
15.Provazník PetrTaraňko Mikhail-610-7-10 1369
16.Stehlík MartinSkříčková Ivana-496-7-223610
17.Kočvara VlastimilŽydel Jan5-9-10  12  
18.Kolda PetrZázvorka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stehlík Martin22Taraňko Mikhail40
Kočvara Vlastimil12Skříčková Ivana22
Kolda Petr12Žydel Jan12
Provazník Petr22Zázvorka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32 TJ Stadion Žižkov - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
     1301
2.Forgáč Andrej
Kugler Filip
 
 
Rychlý Tomáš
Matuna Václav
 
 
     3011
3.Kugler FilipRychlý Tomáš     3121
4.Štencek JiříBláha Milan     0322
5.Vaněk MartinFridrich Miloslav     0323
6.Forgáč AndrejMatuna Václav     3233
7.Štencek JiříRychlý Tomáš     3043
8.Vaněk MartinBláha Milan     0344
9.Forgáč AndrejFridrich Miloslav     3154
10.Kugler FilipMatuna Václav     3164
11.Vaněk MartinRychlý Tomáš     0365
12.Forgáč AndrejBláha Milan     2366
13.Kugler FilipFridrich Miloslav     3276
14.Štencek JiříMatuna Václav     3286
15.Forgáč AndrejRychlý Tomáš     3196
16.Kugler FilipBláha Milan     0397
17.Štencek JiříFridrich Miloslav     31107
18.Vaněk MartinMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kugler Filip31Rychlý Tomáš13
Štencek Jiří31Bláha Milan40
Vaněk Martin03Fridrich Miloslav13
Forgáč Andrej31Matuna Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35598:603TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Kulveit Jonáš
 
 
Chovanec Jakub
Drbohlav Marek
 
 
-7-8-6  0301
2.Linert Martin
Hozman Antonín
 
 
Ryšavý Filip
Kubeš Václav
 
 
-9-12-9  0302
3.Kulveit JonášChovanec Jakub-86-97-62303
4.Tvrdý MiroslavRyšavý Filip89-910 3113
5.Hozman AntonínDrbohlav Marek9-11-910-72314
6.Linert MartinKubeš Václav795  3024
7.Tvrdý MiroslavChovanec Jakub-89-6-5 1325
8.Hozman AntonínRyšavý Filip-9-910-8 1326
9.Linert MartinDrbohlav Marek-842-763236
10.Kulveit JonášKubeš Václav-8-6-5  0337
11.Hozman AntonínChovanec Jakub-8-99-8 1338
12.Linert MartinRyšavý Filip5910  3048
13.Kulveit JonášDrbohlav Marek477  3058
14.Tvrdý MiroslavKubeš Václav-3-688-102359
15.Linert MartinChovanec Jakub56-86 3169
16.Kulveit JonášRyšavý Filip58-44 3179
17.Tvrdý MiroslavDrbohlav Marek-8-6-5  03710
18.Hozman AntonínKubeš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulveit Jonáš22Chovanec Jakub31
Tvrdý Miroslav13Ryšavý Filip13
Hozman Antonín03Drbohlav Marek22
Linert Martin40Kubeš Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:32603:582TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Laube Petr
 
 
Čihák Josef st.
Čihák Josef ml.
 
 
89-9-8-62301
2.Marek Vladimír
Hozman Bohumil
 
 
Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
-73-99-92302
3.Marek VladimírČihák Josef st.-3-104-10 1303
4.Laube PetrKohout Radek-5-648-72304
5.Hanzal PetrKrenk Tomáš646  3014
6.Hozman BohumilČihák Josef ml.-8897 3124
7.Laube PetrČihák Josef st.-9-8-8  0325
8.Hanzal PetrKohout Radek8-2-99-92326
9.Hozman BohumilKrenk Tomáš876  3036
10.Marek VladimírČihák Josef ml.878  3046
11.Hanzal PetrČihák Josef st.-87-9-8 1347
12.Hozman BohumilKohout Radek-85511 3157
13.Marek VladimírKrenk Tomáš67-7-7-62358
14.Laube PetrČihák Josef ml.966  3068
15.Hozman BohumilČihák Josef st.-66-66-102369
16.Marek VladimírKohout Radek7-7-8-6 13610
17.Laube PetrKrenk Tomáš         
18.Hanzal PetrČihák Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Vladimír13Čihák Josef st.40
Laube Petr12Kohout Radek31
Hanzal Petr12Krenk Tomáš12
Hozman Bohumil31Čihák Josef ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38 TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
     3210
2.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Šimberský Jiří
Vorel Martin
 
 
     0311
3.Lipták MilanHofman Jaroslav     2312
4.Tůma LadislavVedral František     1313
5.Fišer PetrVorel Martin     3023
6.Fišer MartinŠimberský Jiří     3233
7.Tůma LadislavHofman Jaroslav     1334
8.Fišer PetrVedral František     1335
9.Fišer MartinVorel Martin     2336
10.Lipták MilanŠimberský Jiří     2337
11.Fišer PetrHofman Jaroslav     3147
12.Fišer MartinVedral František     0348
13.Lipták MilanVorel Martin     3258
14.Tůma LadislavŠimberský Jiří     3168
15.Fišer MartinHofman Jaroslav     0369
16.Lipták MilanVedral František     03610
17.Tůma LadislavVorel Martin         
18.Fišer PetrŠimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan13Hofman Jaroslav31
Tůma Ladislav12Vedral František40
Fišer Petr21Vorel Martin12
Fišer Martin13Šimberský Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy