Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38 TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forgáč Andrej
Kugler Filip
 
 
Huleš Jiří
Sedláček Luděk
 
 
WO    3010
2.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
     1311
3.Štencek JiříAbrahám Petr     3221
4.Vaněk MartinDušek Zdeněk     0322
5.Kugler FilipHuleš Jiří     2323
6.Forgáč AndrejSedláček Luděk     1324
7.Vaněk MartinAbrahám Petr     3134
8.Kugler FilipDušek Zdeněk     3244
9.Forgáč AndrejHuleš Jiří     3154
10.Štencek JiříSedláček Luděk     1355
11.Kugler FilipAbrahám Petr     3165
12.Forgáč AndrejDušek Zdeněk     0366
13.Štencek JiříHuleš Jiří     2367
14.Vaněk MartinSedláček Luděk     0368
15.Forgáč AndrejAbrahám Petr     3178
16.Štencek JiříDušek Zdeněk     1379
17.Vaněk MartinHuleš Jiří     13710
18.Kugler FilipSedláček Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štencek Jiří13Abrahám Petr04
Vaněk Martin13Dušek Zdeněk31
Kugler Filip21Huleš Jiří31
Forgáč Andrej22Sedláček Luděk30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35430:503TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Klimovič Filip
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
-5-8-9  0301
2.Linert Martin
Hozman Antonín
 
 
Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
-5-4-4  0302
3.Klimovič FilipProvazník Petr-5-89-6 1303
4.Hozman AntonínStehlík Martin-2-77-7 1304
5.Tvrdý MiroslavKočvara Vlastimil-8-6-7  0305
6.Linert MartinKolda Petr-12346 3115
7.Hozman AntonínProvazník Petr-6-9-3  0316
8.Tvrdý MiroslavStehlík Martin-957-9-82317
9.Linert MartinKočvara Vlastimil88-10-673227
10.Klimovič FilipKolda Petr-3-8-10  0328
11.Tvrdý MiroslavProvazník Petr-89-97-92329
12.Linert MartinStehlík Martin88-10-553239
13.Klimovič FilipKočvara Vlastimil8-11-8-10 13310
14.Hozman AntonínKolda Petr         
15.Linert MartinProvazník Petr         
16.Klimovič FilipStehlík Martin         
17.Hozman AntonínKočvara Vlastimil         
18.Tvrdý MiroslavKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimovič Filip03Provazník Petr30
Hozman Antonín02Stehlík Martin21
Tvrdý Miroslav03Kočvara Vlastimil21
Linert Martin30Kolda Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24596:525TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
Košek Lukáš
Merkl Roman
 
 
888  3010
2.Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
Kočí Štěpán
Sýs Alan
 
 
776  3020
3.Marek VladimírKočí Štěpán-8-8-7  0321
4.Laube PetrKošek Lukáš7-9-6883231
5.Hanzal PetrSýs Alan-93-89-92332
6.Hozman BohumilMerkl Roman-11778 3142
7.Laube PetrKočí Štěpán-9-9-8  0343
8.Hanzal PetrKošek Lukáš6-89-983253
9.Hozman BohumilSýs Alan678  3063
10.Marek VladimírMerkl Roman658  3073
11.Hanzal PetrKočí Štěpán-128-87-62374
12.Hozman BohumilKošek Lukáš678  3084
13.Marek VladimírSýs Alan65-8-1053294
14.Laube PetrMerkl Roman-8-787-82395
15.Hozman BohumilKočí Štěpán-76-89932105
16.Marek VladimírKošek Lukáš         
17.Laube PetrSýs Alan         
18.Hanzal PetrMerkl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Vladimír21Kočí Štěpán31
Laube Petr12Košek Lukáš03
Hanzal Petr12Sýs Alan12
Hozman Bohumil40Merkl Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
Taraňko Mikhail
Skříčková Ivana
 
 
     2301
2.Fišer Martin
Fišer Petr
 
 
Zázvorka Jan
Žydel Jan
 
 
     3011
3.Lipták MilanTaraňko Mikhail     3121
4.Fišer PetrSkříčková Ivana     0322
5.Fišer MartinŽydel Jan     2323
6.Tůma LadislavZázvorka Jan     3133
7.Fišer PetrTaraňko Mikhail     3143
8.Fišer MartinSkříčková Ivana     3253
9.Tůma LadislavŽydel Jan     1354
10.Lipták MilanZázvorka Jan     3064
11.Fišer MartinTaraňko Mikhail     0365
12.Tůma LadislavSkříčková Ivana     3175
13.Lipták MilanŽydel Jan     3185
14.Fišer PetrZázvorka Jan     2386
15.Tůma LadislavTaraňko Mikhail     1387
16.Lipták MilanSkříčková Ivana     3297
17.Fišer PetrŽydel Jan     0398
18.Fišer MartinZázvorka Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan40Taraňko Mikhail22
Fišer Petr13Skříčková Ivana13
Fišer Martin13Žydel Jan31
Tůma Ladislav22Zázvorka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28 TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
     3010
2.Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
Filip Michal
Rychlý Tomáš
 
 
     3020
3.Hofman JaroslavBláha Milan     3130
4.Vorel MartinRychlý Tomáš     1331
5.Šimberský JiříFridrich Miloslav     0332
6.Vedral FrantišekFilip Michal     2333
7.Vorel MartinBláha Milan     3043
8.Šimberský JiříRychlý Tomáš     2344
9.Vedral FrantišekFridrich Miloslav     2345
10.Hofman JaroslavFilip Michal     3055
11.Šimberský JiříBláha Milan     3265
12.Vedral FrantišekRychlý Tomáš     3175
13.Hofman JaroslavFridrich Miloslav     3185
14.Vorel MartinFilip Michal     1386
15.Vedral FrantišekBláha Milan     3296
16.Hofman JaroslavRychlý Tomáš     2397
17.Vorel MartinFridrich Miloslav     30107
18.Šimberský JiříFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav31Bláha Milan04
Vorel Martin22Rychlý Tomáš31
Šimberský Jiří12Fridrich Miloslav22
Vedral František22Filip Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Čihák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:Čihák Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kohout Radek
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24619:571TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Král Ludvík ml.
 
 
Ryšavý Filip
Reuter Christoph
 
 
-7-88583210
2.Kohout Radek
Skoumal Adam
 
 
Valeš Zbyněk
Kubeš Václav
 
 
-87-7973220
3.Král Ludvík ml.Ryšavý Filip-6-889-132321
4.Krenk TomášReuter Christoph179  3031
5.Kohout RadekKubeš Václav898  3041
6.Čihák Josef st.Valeš Zbyněk9-1784 3151
7.Krenk TomášRyšavý Filip-78-69-72352
8.Kohout RadekReuter Christoph-131289 3162
9.Čihák Josef st.Kubeš Václav974  3072
10.Král Ludvík ml.Valeš Zbyněk-8-764-102373
11.Kohout RadekRyšavý Filip-88-99-112374
12.Čihák Josef st.Reuter Christoph-898-7103284
13.Král Ludvík ml.Kubeš Václav6-778 3194
14.Krenk TomášValeš Zbyněk-4-5-6  0395
15.Čihák Josef st.Ryšavý Filip878  30105
16.Král Ludvík ml.Reuter Christoph         
17.Krenk TomášKubeš Václav         
18.Kohout RadekValeš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Ludvík ml.12Ryšavý Filip31
Krenk Tomáš12Reuter Christoph03
Kohout Radek21Kubeš Václav03
Čihák Josef st.40Valeš Zbyněk21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy