Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Po 19:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
Hrdlička Jakub
Kubeš Václav
 
 
41-106 3110
2.Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
Valeš Zbyněk
Reuter Christoph
 
 
     3120
3.Abrahám PetrValeš Zbyněk     3030
4.Huleš JiříHrdlička Jakub     3040
5.Matoušek PavelKubeš Václav     0341
6.Dušek ZdeněkReuter Christoph     2342
7.Huleš JiříValeš Zbyněk     3052
8.Matoušek PavelHrdlička Jakub     1353
9.Dušek ZdeněkKubeš Václav     3263
10.Abrahám PetrReuter Christoph     3173
11.Matoušek PavelValeš Zbyněk     0374
12.Dušek ZdeněkHrdlička Jakub     3184
13.Abrahám PetrKubeš Václav     3094
14.Huleš JiříReuter Christoph     30104
15.Dušek ZdeněkValeš Zbyněk-5    01  
16.Abrahám PetrHrdlička Jakub         
17.Huleš JiříKubeš Václav         
18.Matoušek PavelReuter Christoph         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Abrahám Petr30Valeš Zbyněk12
Huleš Jiří30Hrdlička Jakub12
Matoušek Pavel03Kubeš Václav12
Dušek Zdeněk21Reuter Christoph12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:36745:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
Čihák Josef st.
Černá Martina
 
 
-9-9-8  0301
2.Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
-12-885-62302
3.Bláha MilanČihák Josef st.-9-387-72303
4.Filip MichalKohout Radek8-746 3113
5.Fridrich MiloslavKrenk Tomáš9-12-9-6 1314
6.Rychlý TomášČerná Martina-88-610-62315
7.Filip MichalČihák Josef st.896  3025
8.Fridrich MiloslavKohout Radek-743-5-92326
9.Rychlý TomášKrenk Tomáš10-129-8-142327
10.Bláha MilanČerná Martina7813  3037
11.Fridrich MiloslavČihák Josef st.-8-881073247
12.Rychlý TomášKohout Radek-346-1083257
13.Bláha MilanKrenk Tomáš38-74 3167
14.Filip MichalČerná Martina6-9-9-5 1368
15.Rychlý TomášČihák Josef st.9-6-85-92369
16.Bláha MilanKohout Radek74-78 3179
17.Filip MichalKrenk Tomáš8127  3089
18.Fridrich MiloslavČerná Martina69-7-823299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Milan31Čihák Josef st.22
Filip Michal31Kohout Radek13
Fridrich Miloslav22Krenk Tomáš22
Rychlý Tomáš13Černá Martina22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Žydel Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29619:581Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Žydel Jan
 
 
Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
-6-79-10 1301
2.Mach Jakub
Zázvorka Jan
 
 
Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
-11-8-8  0302
3.Žydel JanHofman Jaroslav5-11-84-82303
4.Mach JakubVedral František-18-9-8  0304
5.Zázvorka JanVorel Martin-8-11-8  0305
6.Taraňko MikhailŠimberský Jiří476  3015
7.Mach JakubHofman Jaroslav-6-10-4  0316
8.Zázvorka JanVedral František11-3-6-6 1317
9.Taraňko MikhailVorel Martin132  3027
10.Žydel JanŠimberský Jiří104-74 3137
11.Zázvorka JanHofman Jaroslav14-6-5-5 1338
12.Taraňko MikhailVedral František5-689 3148
13.Žydel JanVorel Martin810-69 3158
14.Mach JakubŠimberský Jiří48-79 3168
15.Taraňko MikhailHofman Jaroslav1089  3078
16.Žydel JanVedral František-8975 3188
17.Mach JakubVorel Martin969  3098
18.Zázvorka JanŠimberský Jiří685  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žydel Jan31Hofman Jaroslav31
Mach Jakub22Vedral František22
Zázvorka Jan13Vorel Martin13
Taraňko Mikhail40Šimberský Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kočí Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:43 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Košek Lukáš
 
 
Lipták Milan
Tůma Ladislav
 
 
     3210
2.Sýs Alan
Bláha Tomáš
 
 
Fišer Martin
Fišer Petr
 
 
     2311
3.Sýs AlanLipták Milan     0312
4.Košek LukášTůma Ladislav     0313
5.Bláha TomášFišer Martin     2314
6.Kočí ŠtěpánFišer Petr     3124
7.Košek LukášLipták Milan     2325
8.Bláha TomášTůma Ladislav     3235
9.Kočí ŠtěpánFišer Martin     3245
10.Sýs AlanFišer Petr     3255
11.Bláha TomášLipták Milan     0356
12.Kočí ŠtěpánTůma Ladislav     1357
13.Sýs AlanFišer Martin     3267
14.Košek LukášFišer Petr     0368
15.Kočí ŠtěpánLipták Milan     2369
16.Sýs AlanTůma Ladislav     3179
17.Košek LukášFišer Martin     3189
18.Bláha TomášFišer Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýs Alan31Lipták Milan40
Košek Lukáš13Tůma Ladislav22
Bláha Tomáš13Fišer Martin13
Kočí Štěpán22Fišer Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Nikola
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23573:515TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
777  3010
2.Kolda Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
49-10-7-122311
3.Stehlík MartinHozman Bohumil6-83-1183221
4.Kočvara VlastimilLaube Petr879  3031
5.Kolda PetrMarek Vladimír-10-39-6 1332
6.Provazník PetrHanzal Petr1266  3042
7.Kočvara VlastimilHozman Bohumil-312-3-7 1343
8.Kolda PetrLaube Petr109-7-4113253
9.Provazník PetrMarek Vladimír544  3063
10.Stehlík MartinHanzal Petr-10-96-4 1364
11.Kolda PetrHozman Bohumil7-667 3174
12.Provazník PetrLaube Petr8-1068 3184
13.Stehlík MartinMarek Vladimír-6-10-8  0385
14.Kočvara VlastimilHanzal Petr-9-1057153295
15.Provazník PetrHozman Bohumil580  30105
16.Stehlík MartinLaube Petr811-910 31  
17.Kočvara VlastimilMarek Vladimír         
18.Kolda PetrHanzal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Martin12Hozman Bohumil13
Kočvara Vlastimil21Laube Petr03
Kolda Petr21Marek Vladimír21
Provazník Petr40Hanzal Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Štencek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25 TJ Stadion Žižkov - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Kugler Filip
 
 
Klimovič Filip
Kulveit Jonáš
 
 
     2301
2.Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
Linert Martin
Tvrdý Miroslav
 
 
     0302
3.Kugler FilipTvrdý Miroslav     3012
4.Sochor AdamLinert Martin     3222
5.Štencek JiříKulveit Jonáš     0323
6.Forgáč AndrejKlimovič Filip     3133
7.Sochor AdamTvrdý Miroslav     3143
8.Štencek JiříLinert Martin     0344
9.Forgáč AndrejKulveit Jonáš     3054
10.Kugler FilipKlimovič Filip     3064
11.Štencek JiříTvrdý Miroslav     3274
12.Forgáč AndrejLinert Martin     3284
13.Kugler FilipKulveit Jonáš     2385
14.Sochor AdamKlimovič Filip     3195
15.Forgáč AndrejTvrdý Miroslav     31105
16.Kugler FilipLinert Martin     23  
17.Sochor AdamKulveit Jonáš         
18.Štencek JiříKlimovič Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kugler Filip21Tvrdý Miroslav04
Sochor Adam30Linert Martin12
Štencek Jiří12Kulveit Jonáš21
Forgáč Andrej40Klimovič Filip03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy