Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31440:506TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linert Martin
Hozman Antonín
 
 
Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
9-9-5-1 1301
2.Tvrdý Miroslav
Vaněk Petr
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-11-4-8  0302
3.Vaněk PetrAbrahám Petr-69-9-6 1303
4.Hozman AntonínDušek Zdeněk9-7-5-5 1304
5.Tvrdý MiroslavHuleš Jiří8-7-99-92305
6.Linert MartinMatoušek Pavel9611  3015
7.Hozman AntonínAbrahám Petr-8-3-3  0316
8.Tvrdý MiroslavDušek Zdeněk8-10-6-10 1317
9.Linert MartinHuleš Jiří6911  3027
10.Vaněk PetrMatoušek Pavel692  3037
11.Tvrdý MiroslavAbrahám Petr-11-7-4  0338
12.Linert MartinDušek Zdeněk75-89 3148
13.Vaněk PetrHuleš Jiří78-7-8-112349
14.Hozman AntonínMatoušek Pavel-6-8-5  03410
15.Linert MartinAbrahám Petr         
16.Vaněk PetrDušek Zdeněk         
17.Hozman AntonínHuleš Jiří         
18.Tvrdý MiroslavMatoušek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Petr12Abrahám Petr30
Hozman Antonín03Dušek Zdeněk21
Tvrdý Miroslav03Huleš Jiří21
Linert Martin30Matoušek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27614:577TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hozman Bohumil
Hanzal Petr
 
 
Štencek Jiří
Vokál Roman
 
 
976  3010
2.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Kugler Filip
Forgáč Andrej
 
 
614-26 3120
3.Marek VladimírForgáč Andrej-107-7983230
4.Laube PetrKugler Filip8-7-76-82331
5.Hanzal PetrŠtencek Jiří-678-983241
6.Hozman BohumilVokál Roman687  3051
7.Laube PetrForgáč Andrej7-6-89-42352
8.Hanzal PetrKugler Filip-6-97-14 1353
9.Hozman BohumilŠtencek Jiří8-7-8-4 1354
10.Marek VladimírVokál Roman3510  3064
11.Hanzal PetrForgáč Andrej-76-8-9 1365
12.Hozman BohumilKugler Filip76-69 3175
13.Marek VladimírŠtencek Jiří6-87-983285
14.Laube PetrVokál Roman7-8-8793295
15.Hozman BohumilForgáč Andrej-877-8932105
16.Marek VladimírKugler Filip-9-9-9  03  
17.Laube PetrŠtencek Jiří         
18.Hanzal PetrVokál Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Vladimír30Forgáč Andrej22
Laube Petr12Kugler Filip21
Hanzal Petr12Štencek Jiří12
Hozman Bohumil31Vokál Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
     3210
2.Fišer Martin
Fišer Petr
 
 
Kolda Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
     1311
3.Fišer PetrProvazník Petr     2312
4.Tůma LadislavStehlík Martin     3022
5.Lipták MilanKočvara Vlastimil     3132
6.Fišer MartinKolda Petr     0333
7.Tůma LadislavProvazník Petr     3243
8.Lipták MilanStehlík Martin     3153
9.Fišer MartinKočvara Vlastimil     3263
10.Fišer PetrKolda Petr     2364
11.Lipták MilanProvazník Petr     2365
12.Fišer MartinStehlík Martin     2366
13.Fišer PetrKočvara Vlastimil     3276
14.Tůma LadislavKolda Petr     3286
15.Fišer MartinProvazník Petr     0387
16.Fišer PetrStehlík Martin     3197
17.Tůma LadislavKočvara Vlastimil     2398
18.Lipták MilanKolda Petr     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Petr22Provazník Petr31
Tůma Ladislav31Stehlík Martin13
Lipták Milan22Kočvara Vlastimil13
Fišer Martin13Kolda Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
Košek Lukáš
Kočí Štěpán
 
 
     3110
2.Šimberský Jiří
Vorel Martin
 
 
Klouček Pavel
Merkl Roman
 
 
     3020
3.Hofman JaroslavKočí Štěpán     3030
4.Vorel MartinKlouček Pavel     1331
5.Šimberský JiříMerkl Roman     0332
6.Vedral FrantišekKošek Lukáš     3042
7.Vorel MartinKočí Štěpán     2343
8.Šimberský JiříKlouček Pavel     3253
9.Vedral FrantišekMerkl Roman     3063
10.Hofman JaroslavKošek Lukáš     3073
11.Šimberský JiříKočí Štěpán     1374
12.Vedral FrantišekKlouček Pavel     3284
13.Hofman JaroslavMerkl Roman     3294
14.Vorel MartinKošek Lukáš     31104
15.Vedral FrantišekKočí Štěpán         
16.Hofman JaroslavKlouček Pavel         
17.Vorel MartinMerkl Roman         
18.Šimberský JiříKošek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav30Kočí Štěpán21
Vorel Martin12Klouček Pavel12
Šimberský Jiří12Merkl Roman12
Vedral František30Košek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Kohout Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:Kohout Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Krenk Tomáš
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37578:623Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Král Ludvík ml.
 
 
Žydel Jan
Taraňko Mikhail
 
 
67-96 3110
2.Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
Skříčková Ivana
Zázvorka Jan
 
 
885  3020
3.Král Ludvík ml.Taraňko Mikhail-9-8-9  0321
4.Krenk TomášZázvorka Jan877  3031
5.Kohout RadekSkříčková Ivana76-8-9-102332
6.Čihák Josef st.Žydel Jan44-83 3142
7.Krenk TomášTaraňko Mikhail-98-6-9 1343
8.Kohout RadekZázvorka Jan-5-8-9  0344
9.Čihák Josef st.Skříčková Ivana6-8-8783254
10.Král Ludvík ml.Žydel Jan-8-97-8 1355
11.Kohout RadekTaraňko Mikhail8-69-8-62356
12.Čihák Josef st.Zázvorka Jan69-9-883266
13.Král Ludvík ml.Skříčková Ivana-0-0-0  0367
14.Krenk Tomᚎydel Jan8-6-8-10 1368
15.Čihák Josef st.Taraňko Mikhail89-79 3178
16.Král Ludvík ml.Zázvorka Jan-0-010-0 1379
17.Krenk TomášSkříčková Ivana-68-8-8 13710
18.Kohout RadekŽydel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Ludvík ml.04Taraňko Mikhail31
Krenk Tomáš13Zázvorka Jan22
Kohout Radek03Skříčková Ivana31
Čihák Josef st.40Žydel Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34658:640TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Zbyněk
Chovanec Jakub
 
 
Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
7-7108 3110
2.Hrdlička Jakub
Reuter Christoph
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
10-7-5973220
3.Valeš ZbyněkBláha Milan-10-96-10 1321
4.Reuter ChristophRychlý Tomáš-14-3-12  0322
5.Hrdlička JakubFilip Michal7-1173 3132
6.Chovanec JakubFridrich Miloslav10129  3042
7.Reuter ChristophBláha Milan-4-9-10  0343
8.Hrdlička JakubRychlý Tomáš-47-3-1 1344
9.Chovanec JakubFilip Michal335  3054
10.Valeš ZbyněkFridrich Miloslav5-1059 3164
11.Hrdlička JakubBláha Milan-9-8-9  0365
12.Chovanec JakubRychlý Tomáš-3-9-11  0366
13.Valeš ZbyněkFilip Michal-78-12-8 1367
14.Reuter ChristophFridrich Miloslav-58-88-82368
15.Chovanec JakubBláha Milan858  3078
16.Valeš ZbyněkRychlý Tomáš-11-104793288
17.Reuter ChristophFilip Michal-47-8653298
18.Hrdlička JakubFridrich Miloslav10-736 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk22Bláha Milan31
Reuter Christoph13Rychlý Tomáš31
Hrdlička Jakub22Filip Michal13
Chovanec Jakub31Fridrich Miloslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy