Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:31707:630TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Pavel
Doležal Karel
 
 
Satrapa Jan
Novotný Václav
 
 
-812-1110-92301
2.Myslivec Jiří
Provazník Lukáš
 
 
Pícha David
Lukáč Michal
 
 
-8-688-92302
3.Blažek PavelPícha David-5-43843212
4.Myslivec JiříNovotný Václav-88-69-42313
5.Provazník LukášSatrapa Jan-7-73-6 1314
6.Doležal KarelLukáč Michal667  3024
7.Myslivec JiříPícha David106-5-8-82325
8.Provazník LukášNovotný Václav5-775 3135
9.Doležal KarelSatrapa Jan-4-79-8 1336
10.Blažek PavelLukáč Michal227  3046
11.Provazník LukášPícha David-11913-1233256
12.Doležal KarelNovotný Václav74-92 3166
13.Blažek PavelSatrapa Jan1057  3076
14.Myslivec JiříLukáč Michal757  3086
15.Doležal KarelPícha David6-6-8-11 1387
16.Blažek PavelNovotný Václav549  3097
17.Myslivec JiříSatrapa Jan59-7-8-22398
18.Provazník LukášLukáč Michal4-577 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Pavel40Pícha David22
Myslivec Jiří13Novotný Václav13
Provazník Lukáš31Satrapa Jan31
Doležal Karel22Lukáč Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:36665:657TJ Stadion Žižkov - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáha Jiří
Zerkal Sergey
 
 
Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
-98-108-62301
2.Domnosil Tomáš
Cihlář Matěj
 
 
Lösterová Anna
Šmolík Jindřich
 
 
2610  3011
3.Čáha JiříSochor Adam-4-8-5  0312
4.Zerkal SergeyLösterová Anna-169-6-7 1313
5.Cihlář MatějDalešický Josef-97-7-5 1314
6.Domnosil Tomᚊmolík Jindřich64-107 3124
7.Zerkal SergeySochor Adam-9-46-9 1325
8.Cihlář MatějLösterová Anna3-965 3135
9.Domnosil TomášDalešický Josef972  3045
10.Čáha JiříŠmolík Jindřich9-1279 3155
11.Cihlář MatějSochor Adam12-4-94-92356
12.Domnosil TomášLösterová Anna8-699 3166
13.Čáha JiříDalešický Josef-8-7-2  0367
14.Zerkal SergeyŠmolík Jindřich-737-7-82368
15.Domnosil TomášSochor Adam12-166-4-92369
16.Čáha JiříLösterová Anna6-812-773279
17.Zerkal SergeyDalešický Josef9-88-9-823710
18.Cihlář MatějŠmolík Jindřich57   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáha Jiří22Sochor Adam40
Zerkal Sergey04Lösterová Anna13
Cihlář Matěj12Dalešický Josef31
Domnosil Tomáš31Šmolík Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zelena Liska, Jankovcova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27640:585TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Lhoták Petr
Mikšátko Roman
 
 
773  3010
2.Sejpka Ladislav
Dvořák Petr
 
 
Huňa Vladimír
Jiroušek Pavel
 
 
999  3020
3.Rejent ŠtěpánHuňa Vladimír10-9168 3130
4.Procházka Ivan ml.Lhoták Petr797  3040
5.Dvořák PetrJiroušek Pavel8-88-5103250
6.Sejpka LadislavMikšátko Roman4-11-108-92351
7.Procházka Ivan ml.Huňa Vladimír-47-4743261
8.Dvořák PetrLhoták Petr9-114-3-102362
9.Sejpka LadislavJiroušek Pavel7-4-4-3 1363
10.Rejent ŠtěpánMikšátko Roman5-1076 3173
11.Dvořák PetrHuňa Vladimír-6-710-3 1374
12.Sejpka LadislavLhoták Petr-979-8-82375
13.Rejent ŠtěpánJiroušek Pavel7-8-10533285
14.Procházka Ivan ml.Mikšátko Roman4-659 3195
15.Sejpka LadislavHuňa Vladimír-76-55-82396
16.Rejent ŠtěpánLhoták Petr735  30106
17.Procházka Ivan ml.Jiroušek Pavel         
18.Dvořák PetrMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rejent Štěpán40Huňa Vladimír22
Procházka Ivan ml.30Lhoták Petr22
Dvořák Petr12Jiroušek Pavel12
Sejpka Ladislav04Mikšátko Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Brettschneider Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:Pastír Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Svoboda Igor
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastír Jiří
Svoboda Igor
 
 
Dolanský Roman
Krameš Jan st.
 
 
     3210
2.Brettschneider Zdeněk
Pluska Oleh
 
 
Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
     1311
3.Svoboda IgorKrameš Jan st.     0312
4.Brettschneider ZdeněkNágr Pavel     0313
5.Pluska OlehDolanský Roman     3223
6.Pastír JiříŽelezný Miroslav     3033
7.Brettschneider ZdeněkKrameš Jan st.     0334
8.Pluska OlehNágr Pavel     3144
9.Pastír JiříDolanský Roman     3054
10.Svoboda IgorŽelezný Miroslav     3164
11.Pluska OlehKrameš Jan st.     1365
12.Pastír JiříNágr Pavel     3175
13.Svoboda IgorDolanský Roman     2376
14.Brettschneider ZdeněkŽelezný Miroslav     1377
15.Pastír JiříKrameš Jan st.     1378
16.Svoboda IgorNágr Pavel     3188
17.Brettschneider ZdeněkDolanský Roman     2389
18.Pluska OlehŽelezný Miroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Igor22Krameš Jan st.40
Brettschneider Zdeněk04Nágr Pavel13
Pluska Oleh31Dolanský Roman22
Pastír Jiří31Železný Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Kolařík Zdeněk
Pocz Štefan
 
 
     3010
2.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Jirků Jaromír
Turek Tomáš
 
 
     3220
3.Semián RichardKolařík Zdeněk     0321
4.Marko JiříJirků Jaromír     3131
5.Boštíková VěraPocz Štefan     3041
6.Smrkovský PetrTurek Tomáš     3251
7.Marko JiříKolařík Zdeněk     3161
8.Boštíková VěraJirků Jaromír     3271
9.Smrkovský PetrPocz Štefan     3081
10.Semián RichardTurek Tomáš     3291
11.Boštíková VěraKolařík Zdeněk     1392
12.Smrkovský PetrJirků Jaromír     1393
13.Semián RichardPocz Štefan     31103
14.Marko JiříTurek Tomáš         
15.Smrkovský PetrKolařík Zdeněk         
16.Semián RichardJirků Jaromír         
17.Marko JiříPocz Štefan         
18.Boštíková VěraTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard21Kolařík Zdeněk21
Marko Jiří20Jirků Jaromír12
Boštíková Věra21Pocz Štefan03
Smrkovský Petr21Turek Tomáš02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
     1301
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Hák Zdeněk
Stránský Zdeněk
 
 
     2302
3.Růžička VáclavLipták Ondřej     1303
4.Hojovec OndřejHák Zdeněk     0304
5.Zúbrik MárioČečák Milan     3114
6.Kuchař MichalStránský Zdeněk     3224
7.Hojovec OndřejLipták Ondřej     1325
8.Zúbrik MárioHák Zdeněk     2326
9.Kuchař MichalČečák Milan     3036
10.Růžička VáclavStránský Zdeněk     0337
11.Zúbrik MárioLipták Ondřej     2338
12.Kuchař MichalHák Zdeněk     3048
13.Růžička VáclavČečák Milan     0349
14.Hojovec OndřejStránský Zdeněk     13410
15.Kuchař MichalLipták Ondřej         
16.Růžička VáclavHák Zdeněk         
17.Hojovec OndřejČečák Milan         
18.Zúbrik MárioStránský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Václav03Lipták Ondřej30
Hojovec Ondřej03Hák Zdeněk21
Zúbrik Mário12Čečák Milan12
Kuchař Michal30Stránský Zdeněk21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy