Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Satrapa Jan
Hájek Karel
 
 
     3110
2.Růžička Václav
Koťátko Pravoslav
 
 
Schützner Vladimír
Pícha David
 
 
     1311
3.Zúbrik MárioPícha David     0312
4.Koťátko PravoslavSatrapa Jan     0313
5.Růžička VáclavSchützner Vladimír     3223
6.Kuchař MichalHájek Karel     3033
7.Koťátko PravoslavPícha David     0334
8.Růžička VáclavSatrapa Jan     1335
9.Kuchař MichalSchützner Vladimír     3045
10.Zúbrik MárioHájek Karel     3255
11.Růžička VáclavPícha David     1356
12.Kuchař MichalSatrapa Jan     3066
13.Zúbrik MárioSchützner Vladimír     3176
14.Koťátko PravoslavHájek Karel     0377
15.Kuchař MichalPícha David     3187
16.Zúbrik MárioSatrapa Jan     1388
17.Koťátko PravoslavSchützner Vladimír     1389
18.Růžička VáclavHájek Karel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zúbrik Mário22Pícha David31
Koťátko Pravoslav04Satrapa Jan31
Růžička Václav22Schützner Vladimír13
Kuchař Michal40Hájek Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     3110
2.Hák Zdeněk
Stránský Zdeněk
 
 
Smrkovský Petr
Semián Richard
 
 
     3220
3.Lipták OndřejSmrkovský Petr     3130
4.Stránský ZdeněkSemián Richard     3240
5.Čečák MilanBoštíková Věra     3150
6.Hák ZdeněkMarko Jiří     3060
7.Stránský ZdeněkSmrkovský Petr     0361
8.Čečák MilanSemián Richard     3171
9.Hák ZdeněkBoštíková Věra     3181
10.Lipták OndřejMarko Jiří     1382
11.Čečák MilanSmrkovský Petr     3192
12.Hák ZdeněkSemián Richard     30102
13.Lipták OndřejBoštíková Věra         
14.Stránský ZdeněkMarko Jiří         
15.Hák ZdeněkSmrkovský Petr         
16.Lipták OndřejSemián Richard         
17.Stránský ZdeněkBoštíková Věra         
18.Čečák MilanMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lipták Ondřej11Smrkovský Petr12
Stránský Zdeněk11Semián Richard03
Čečák Milan30Boštíková Věra02
Hák Zdeněk30Marko Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32 TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Jirků Jaromír
 
 
Brettschneider Zdeněk
Tichý Dominik
 
 
     3110
2.Pozníček Josef
 
 
Pastír Jiří
Lacinová Petra
 
 
WO    0311
3.Pastír JiříWO    0312
4.Jirků JaromírTichý Dominik     1313
5.Pozníček JosefBrettschneider Zdeněk     0314
6.Ploc MarekLacinová Petra     3024
7.Jirků JaromírPastír Jiří     1325
8.Pozníček JosefTichý Dominik     0326
9.Ploc MarekBrettschneider Zdeněk     3136
10.Lacinová PetraWO    0337
11.Pozníček JosefPastír Jiří     0338
12.Ploc MarekTichý Dominik     2339
13.Brettschneider ZdeněkWO    03310
14.Jirků JaromírLacinová Petra         
15.Ploc MarekPastír Jiří         
16.Tichý Dominik         
17.Jirků JaromírBrettschneider Zdeněk         
18.Pozníček JosefLacinová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirků Jaromír02Pastír Jiří20
Pozníček Josef03Tichý Dominik30
Ploc Marek21Brettschneider Zdeněk11
   Lacinová Petra01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Pekárek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:37 TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Václav
Středa Martin
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
     3210
2.Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
Rejent Štěpán
Procházka Ivan ml.
 
 
     1311
3.Nágr PavelRejent Štěpán     1312
4.Středa MartinProcházka Ivan ml.     0313
5.Pekárek VáclavRichter Jan     2314
6.Železný MiroslavŠprongl Jaroslav     0315
7.Středa MartinRejent Štěpán     1316
8.Pekárek VáclavProcházka Ivan ml.     2317
9.Železný MiroslavRichter Jan     3127
10.Nágr PavelŠprongl Jaroslav     2328
11.Pekárek VáclavRejent Štěpán     3238
12.Železný MiroslavProcházka Ivan ml.     3248
13.Nágr PavelRichter Jan     2349
14.Středa MartinŠprongl Jaroslav     03410
15.Železný MiroslavRejent Štěpán         
16.Nágr PavelProcházka Ivan ml.         
17.Středa MartinRichter Jan         
18.Pekárek VáclavŠprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágr Pavel03Rejent Štěpán21
Středa Martin03Procházka Ivan ml.21
Pekárek Václav12Richter Jan21
Železný Miroslav21Šprongl Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32 Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikšátko Roman
Jiroušek Pavel
 
 
Mirovský Ondřej
Domnosil Tomáš
 
 
WO    0301
2.Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
Bartoňová Jitka
Zerkal Sergey
 
 
     3011
3.Lhoták PetrMirovský Ondřej     0312
4.Huňa VladimírDomnosil Tomáš     2313
5.Mikšátko RomanBartoňová Jitka     0314
6.Jiroušek PavelZerkal Sergey     3124
7.Huňa VladimírMirovský Ondřej     1325
8.Mikšátko RomanDomnosil Tomáš     0326
9.Jiroušek PavelBartoňová Jitka     2327
10.Lhoták PetrZerkal Sergey     2328
11.Mikšátko RomanMirovský Ondřej     1329
12.Jiroušek PavelDomnosil Tomáš     3039
13.Lhoták PetrBartoňová Jitka     3149
14.Huňa VladimírZerkal Sergey     13410
15.Jiroušek PavelMirovský Ondřej         
16.Lhoták PetrDomnosil Tomáš         
17.Huňa VladimírBartoňová Jitka         
18.Mikšátko RomanZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lhoták Petr12Mirovský Ondřej30
Huňa Vladimír03Domnosil Tomáš21
Mikšátko Roman03Bartoňová Jitka21
Jiroušek Pavel21Zerkal Sergey21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Pavel
Lösterová Anna
 
 
Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
     1301
2.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Doležal Karel
Svobodová Nikola
 
 
     3011
3.Kotrč PavelKočvara Vlastimil     1312
4.Sochor AdamMyslivec Jiří     1313
5.Lösterová AnnaDoležal Karel     3023
6.Dalešický JosefSvobodová Nikola     3133
7.Sochor AdamKočvara Vlastimil     1334
8.Lösterová AnnaMyslivec Jiří     0335
9.Dalešický JosefDoležal Karel     3245
10.Kotrč PavelSvobodová Nikola     1346
11.Lösterová AnnaKočvara Vlastimil     0347
12.Dalešický JosefMyslivec Jiří     3057
13.Kotrč PavelDoležal Karel     3267
14.Sochor AdamSvobodová Nikola     3177
15.Dalešický JosefKočvara Vlastimil     0378
16.Kotrč PavelMyslivec Jiří     3188
17.Sochor AdamDoležal Karel     3298
18.Lösterová AnnaSvobodová Nikola     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Pavel22Kočvara Vlastimil40
Sochor Adam22Myslivec Jiří22
Lösterová Anna13Doležal Karel04
Dalešický Josef31Svobodová Nikola22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy