Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5374:270TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
Schützner Vladimír
Matuška František
 
 
8-66-1073210
2.Herrmann Vít
Stránský Zdeněk
 
 
Pícha David
Satrapa Jan
 
 
1057  3020
3.Herrmann VítSatrapa Jan784  3030
4.Lipták OndřejPícha David989  3040
5.Čečák MilanMatuška František782  3050
6.Stránský ZdeněkSchützner Vladimír657  3060
7.Lipták OndřejSatrapa Jan1093  3070
8.Čečák MilanPícha David687  3080
9.Stránský ZdeněkMatuška František8-811-783290
10.Herrmann VítSchützner Vladimír-83108 31100
11.Čečák MilanSatrapa Jan         
12.Stránský ZdeněkPícha David         
13.Herrmann VítMatuška František         
14.Lipták OndřejSchützner Vladimír         
15.Stránský ZdeněkSatrapa Jan         
16.Herrmann VítPícha David         
17.Lipták OndřejMatuška František         
18.Čečák MilanSchützner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herrmann Vít20Satrapa Jan02
Lipták Ondřej20Pícha David02
Čečák Milan20Matuška František02
Stránský Zdeněk20Schützner Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:28587:528TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Ploc Marek
Pocz Štefan
 
 
-96-6773210
2.Růžička Václav
Koťátko Pravoslav
 
 
Turek Tomáš
Kolařík Zdeněk
 
 
8-89-983220
3.Zúbrik MárioPloc Marek-5-8-7  0321
4.Koťátko PravoslavKolařík Zdeněk-10-8-11  0322
5.Růžička VáclavTurek Tomáš-87-9683232
6.Kuchař MichalPocz Štefan1101  3042
7.Koťátko PravoslavPloc Marek8-95-9-72343
8.Růžička VáclavKolařík Zdeněk6-727 3153
9.Kuchař MichalTurek Tomáš-89-7683263
10.Zúbrik MárioPocz Štefan-4-108-10 1364
11.Růžička VáclavPloc Marek-33-6663274
12.Kuchař MichalKolařík Zdeněk6-736 3184
13.Zúbrik MárioTurek Tomáš-78113 3194
14.Koťátko PravoslavPocz Štefan-9-8-12  0395
15.Kuchař MichalPloc Marek896  30105
16.Zúbrik MárioKolařík Zdeněk         
17.Koťátko PravoslavTurek Tomáš         
18.Růžička VáclavPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zúbrik Mário12Ploc Marek22
Koťátko Pravoslav03Kolařík Zdeněk12
Růžička Václav30Turek Tomáš03
Kuchař Michal40Pocz Štefan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33671:632KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Dolanský Roman
Železný Miroslav
 
 
10-976 3110
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Krameš Jan
Havránek Jakub
 
 
8-8-79-62311
3.Ouroda FrantišekKrameš Jan-5-6-3  0312
4.Marko JiříDolanský Roman-11-108-7 1313
5.Semián RichardŽelezný Miroslav9-949 3123
6.Smrkovský PetrHavránek Jakub246  3033
7.Marko JiříKrameš Jan-5-8-5  0334
8.Semián RichardDolanský Roman-476-1023244
9.Smrkovský PetrŽelezný Miroslav-10938 3154
10.Ouroda FrantišekHavránek Jakub7-10-89-52355
11.Semián RichardKrameš Jan-6-5-7  0356
12.Smrkovský PetrDolanský Roman746  3066
13.Ouroda FrantišekŽelezný Miroslav-6107-1183276
14.Marko JiříHavránek Jakub795  3086
15.Smrkovský PetrKrameš Jan-10-10-13  0387
16.Ouroda FrantišekDolanský Roman-148-9983297
17.Marko JiříŽelezný Miroslav-8-7813-62398
18.Semián RichardHavránek Jakub413  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouroda František22Krameš Jan40
Marko Jiří13Dolanský Roman13
Semián Richard31Železný Miroslav13
Smrkovský Petr31Havránek Jakub13
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Pastír Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:Brettschneider Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35601:615TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastír Jiří
Svoboda Igor
 
 
Jiroušek Pavel
Lhoták Petr
 
 
568  3010
2.Pluska Oleh
Brettschneider Zdeněk
 
 
Huňa Vladimír
Smrčina Zdeněk
 
 
7810  3020
3.Pastír JiříHuňa Vladimír-8-9-7  0321
4.Svoboda IgorJiroušek Pavel8-7-8-10 1322
5.Brettschneider ZdeněkSmrčina Zdeněk-74-6-14 1323
6.Pluska OlehLhoták Petr8-787 3133
7.Svoboda IgorHuňa Vladimír-68-78-92334
8.Brettschneider ZdeněkJiroušek Pavel-410-9-8 1335
9.Pluska OlehSmrčina Zdeněk6-87-7-102336
10.Pastír JiříLhoták Petr-16877 3146
11.Brettschneider ZdeněkHuňa Vladimír-3-7-8  0347
12.Pluska OlehJiroušek Pavel-8-74893257
13.Pastír JiříSmrčina Zdeněk2-8-9-4 1358
14.Svoboda IgorLhoták Petr-89810 3168
15.Pluska OlehHuňa Vladimír37-2-8-102369
16.Pastír JiříJiroušek Pavel-778-4-823610
17.Svoboda IgorSmrčina Zdeněk         
18.Brettschneider ZdeněkLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří13Huňa Vladimír40
Svoboda Igor12Jiroušek Pavel31
Brettschneider Zdeněk03Smrčina Zdeněk30
Pluska Oleh22Lhoták Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27595:519TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Štěpán
Zatroch Ondrej
 
 
Dalešický Josef
Sochor Adam
 
 
-9-88-8 1301
2.Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
Ťuík Jan
Lösterová Anna
 
 
8107  3011
3.Zatroch OndrejSochor Adam97-68 3121
4.Rejent ŠtěpánDalešický Josef-9859 3131
5.Richter JanLösterová Anna-8686 3141
6.Šprongl JaroslavŤuík Jan61-11-1083251
7.Rejent ŠtěpánSochor Adam43-5-773261
8.Richter JanDalešický Josef6-10-8-9 1362
9.Šprongl JaroslavLösterová Anna-6-8-8  0363
10.Zatroch OndrejŤuík Jan779  3073
11.Richter JanSochor Adam-9-8-6  0374
12.Šprongl JaroslavDalešický Josef-995-7-142375
13.Zatroch OndrejLösterová Anna-8765 3185
14.Rejent ŠtěpánŤuík Jan263  3095
15.Šprongl JaroslavSochor Adam-8-8-6  0396
16.Zatroch OndrejDalešický Josef-7760 31106
17.Rejent ŠtěpánLösterová Anna         
18.Richter JanŤuík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatroch Ondrej40Sochor Adam22
Rejent Štěpán30Dalešický Josef22
Richter Jan12Lösterová Anna12
Šprongl Jaroslav13Ťuík Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:39569:627TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mirovský Ondřej
Cihlář Matěj
 
 
Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
-2-8-3  0301
2.Domnosil Tomáš
Zerkal Sergey
 
 
Doležal Karel
Svobodová Nikola
 
 
9-5911 3111
3.Domnosil TomášKočvara Vlastimil10-13-8-5 1312
4.Zerkal SergeyMyslivec Jiří-13-8-9  0313
5.Cihlář MatějDoležal Karel7-694 3123
6.Mirovský OndřejSvobodová Nikola-6-8-4  0324
7.Zerkal SergeyKočvara Vlastimil-5-3-3  0325
8.Cihlář MatějMyslivec Jiří6-10-55123235
9.Mirovský OndřejDoležal Karel6-756 3145
10.Domnosil TomášSvobodová Nikola-8-89-9 1346
11.Cihlář MatějKočvara Vlastimil-5-97-6 1347
12.Mirovský OndřejMyslivec Jiří8-766 3157
13.Domnosil TomášDoležal Karel8-10-10453267
14.Zerkal SergeySvobodová Nikola-9-9-8  0368
15.Mirovský OndřejKočvara Vlastimil-85-6-6 1369
16.Domnosil TomášMyslivec Jiří67-97 3179
17.Zerkal SergeyDoležal Karel10-3-8-7 13710
18.Cihlář MatějSvobodová Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš22Kočvara Vlastimil40
Zerkal Sergey04Myslivec Jiří13
Cihlář Matěj21Doležal Karel13
Mirovský Ondřej22Svobodová Nikola30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy