Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Schützner Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32356:434TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Novotný Václav
 
 
Zatroch Ondrej
Rejent Štěpán
 
 
-8-8-9  0301
2.Satrapa Jan
Matuška František
 
 
Chmelík David
Procházka Ivan ml.
 
 
7-87-10-22302
3.Novotný VáclavRejent Štěpán-7-8-11  0303
4.Matuška FrantišekZatroch Ondrej-9986 3113
5.Schützner VladimírProcházka Ivan ml.-8-6-9  0314
6.Satrapa JanChmelík David10-5108 3124
7.Matuška FrantišekRejent Štěpán-9-4-9  0325
8.Schützner VladimírZatroch Ondrej52-5-7-62326
9.Satrapa JanProcházka Ivan ml.-3-9-7  0327
10.Novotný VáclavChmelík David-8-9-9  0328
11.Schützner VladimírRejent Štěpán-4-6-5  0329
12.Satrapa JanZatroch Ondrej-8-97-8 13210
13.Novotný VáclavProcházka Ivan ml.8-6-7-1 13  
14.Matuška FrantišekChmelík David         
15.Satrapa JanRejent Štěpán         
16.Novotný VáclavZatroch Ondrej         
17.Matuška FrantišekProcházka Ivan ml.         
18.Schützner VladimírChmelík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Václav02Rejent Štěpán30
Matuška František11Zatroch Ondrej21
Schützner Vladimír03Procházka Ivan ml.20
Satrapa Jan12Chmelík David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:7414:225Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zerkal Sergey
Čáha Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Domnosil Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Vodička Šimon
Motlík Pavel
 
 
835  3020
3.Čáha JiříPastír Jiří-810-6-9 1321
4.Zerkal SergeyVodička Šimon496  3031
5.Domnosil TomášMotlík Pavel839  3041
6.Mirovský OndřejWO    3051
7.Zerkal SergeyPastír Jiří-68-9-10 1352
8.Domnosil TomášVodička Šimon108-98 3162
9.Mirovský OndřejMotlík Pavel4129  3072
10.Čáha JiříWO    3082
11.Domnosil TomášPastír JiříWO    3092
12.Mirovský OndřejVodička Šimon968  30102
13.Čáha JiříMotlík Pavel         
14.Zerkal Sergey         
15.Mirovský OndřejPastír Jiří         
16.Čáha JiříVodička Šimon         
17.Zerkal SergeyMotlík Pavel         
18.Domnosil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čáha Jiří01Pastír Jiří20
Zerkal Sergey11Vodička Šimon03
Domnosil Tomáš20Motlík Pavel02
Mirovský Ondřej20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Svobodová Nikola
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26589:554TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Blažek Pavel
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
55-45 3110
2.Myslivec Jiří
Doležal Karel
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
9-8-7-12 1311
3.Blažek PavelSmrkovský Petr-79-9-6 1312
4.Myslivec JiříSemián Richard9611  3022
5.Doležal KarelMarko Jiří-39-9863232
6.Kočvara VlastimilBoštíková Věra1153  3042
7.Myslivec JiříSmrkovský Petr-75-5-6 1343
8.Doležal KarelSemián Richard-69411 3153
9.Kočvara VlastimilMarko Jiří146-96 3163
10.Blažek PavelBoštíková Věra8-9-9-9 1364
11.Doležal KarelSmrkovský Petr-8-7-8  0365
12.Kočvara VlastimilSemián Richard9105  3075
13.Blažek PavelMarko Jiří8-788 3185
14.Myslivec JiříBoštíková Věra-87-8-7 1386
15.Kočvara VlastimilSmrkovský Petr8-78-793296
16.Blažek PavelSemián Richard876  30106
17.Myslivec JiříMarko Jiří         
18.Doležal KarelBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Pavel22Smrkovský Petr31
Myslivec Jiří12Semián Richard04
Doležal Karel21Marko Jiří03
Kočvara Vlastimil40Boštíková Věra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32378:451TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Pavel
Lösterová Anna
 
 
Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
-9-8-8  0301
2.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
-6-9-9  0302
3.Kotrč PavelKuchař Michal-12-69-8 1303
4.Sochor AdamZúbrik Mário88-87 3113
5.Šmolík JindřichRůžička Václav-9-7-7  0314
6.Dalešický JosefHojovec Ondřej89-77 3124
7.Sochor AdamKuchař Michal-8-812-7 1325
8.Lösterová AnnaZúbrik Mário-8-9-7  0326
9.Dalešický JosefRůžička Václav434  3036
10.Kotrč PavelHojovec Ondřej-7-8-4  0337
11.Lösterová AnnaKuchař Michal-3-4-3  0338
12.Dalešický JosefZúbrik Mário-6-89-8 1339
13.Kotrč PavelRůžička Václav-6-78-8 13310
14.Sochor AdamHojovec Ondřej         
15.Dalešický JosefKuchař Michal         
16.Kotrč PavelZúbrik Mário         
17.Sochor AdamRůžička Václav         
18.Lösterová AnnaHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotrč Pavel03Kuchař Michal30
Sochor Adam11Zúbrik Mário21
Šmolík Jindřich01Růžička Václav21
Dalešický Josef21Hojovec Ondřej11
Lösterová Anna02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37581:630TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huňa Vladimír
Jiroušek Pavel
 
 
Stránský Zdeněk
Herrmann Vít
 
 
-8-98-9 1301
2.Smrčina Zdeněk
Lhoták Petr
 
 
Čečák Milan
Hák Zdeněk
 
 
-5-4-3  0302
3.Smrčina ZdeněkHerrmann Vít5-888 3112
4.Jiroušek PavelHák Zdeněk6-878 3122
5.Lhoták PetrČečák Milan9-6-7993232
6.Huňa VladimírStránský Zdeněk859  3042
7.Jiroušek PavelHerrmann Vít-16688 3152
8.Lhoták PetrHák Zdeněk-9-9-7  0353
9.Huňa VladimírČečák Milan-4-10-4  0354
10.Smrčina ZdeněkStránský Zdeněk-8-910-8 1355
11.Lhoták PetrHerrmann Vít6-8-9793265
12.Huňa VladimírHák Zdeněk-45-8-7 1366
13.Smrčina ZdeněkČečák Milan887  3076
14.Jiroušek PavelStránský Zdeněk610-7-9-112377
15.Huňa VladimírHerrmann Vít88-4-9-72378
16.Smrčina ZdeněkHák Zdeněk-9-6-8  0379
17.Jiroušek PavelČečák Milan-6-8WO  03710
18.Lhoták PetrStránský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smrčina Zdeněk22Herrmann Vít13
Jiroušek Pavel22Hák Zdeněk31
Lhoták Petr21Čečák Milan22
Huňa Vladimír13Stránský Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Pekárek Václav
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14426:351TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Dolanský Roman
 
 
Ploc Marek
Turek Tomáš
 
 
637  3010
2.Pekárek Václav
Vu Duy Tiep
 
 
Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
3-467 3120
3.Pekárek VáclavPloc Marek7109  3030
4.Dolanský RomanPocz Štefan4115  3040
5.Vu Duy TiepTurek Tomáš-7937 3150
6.Železný MiroslavPocz Tomáš-4-6-7  0351
7.Dolanský RomanPloc Marek7-899 3161
8.Vu Duy TiepPocz Štefan78-109 3171
9.Železný MiroslavTurek Tomáš-965-543281
10.Pekárek VáclavPocz Tomáš-7-8-6  0382
11.Vu Duy TiepPloc Marek73-5-773292
12.Železný MiroslavPocz Štefan855  30102
13.Pekárek VáclavTurek Tomáš         
14.Dolanský RomanPocz Tomáš         
15.Železný MiroslavPloc Marek         
16.Pekárek VáclavPocz Štefan         
17.Dolanský RomanTurek Tomáš         
18.Vu Duy TiepPocz Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pekárek Václav11Ploc Marek03
Dolanský Roman20Pocz Štefan03
Vu Duy Tiep30Turek Tomáš02
Železný Miroslav21Pocz Tomáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy