Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Pekárek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39607:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Václav
Vu Duy Tiep
 
 
Satrapa Jan
Matuška František
 
 
8-9-11693210
2.Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
Pícha David
Novotný Václav
 
 
-769-673220
3.Pekárek VáclavPícha David7-8714 3130
4.Vu Duy TiepSatrapa Jan-7-794-72331
5.Nágr PavelMatuška František-510-7-6 1332
6.Železný MiroslavSchützner Vladimír-102-9573242
7.Vu Duy TiepPícha DavidWO    0343
8.Nágr PavelSatrapa Jan-9-8-6  0344
9.Železný MiroslavMatuška František-4-87-9 1345
10.Pekárek VáclavSchützner VladimírWO    0346
11.Nágr PavelPícha DavidWO    0347
12.Železný MiroslavSatrapa Jan436  3057
13.Pekárek VáclavMatuška František6-88-6-82358
14.Vu Duy TiepSchützner Vladimír-89-81063268
15.Železný MiroslavPícha David-8888 3178
16.Pekárek VáclavSatrapa Jan-54-9-6 1379
17.Vu Duy TiepMatuška František38-8-973289
18.Nágr PavelSchützner Vladimír936  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pekárek Václav12Pícha David02
Vu Duy Tiep21Satrapa Jan31
Nágr Pavel12Matuška František31
Železný Miroslav31Schützner Vladimír03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15470:399PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Jiroušek Pavel
Lhoták Petr
 
 
6-797 3110
2.Veselý Luboš
Turek Tomáš
 
 
Smrčina Zdeněk
Faistaver Patrik
 
 
7-889 3120
3.Budiš OndřejJiroušek Pavel-9765 3130
4.Turek TomášSmrčina Zdeněk-5913-9-92331
5.Ploc MarekFaistaver Patrik-66-8983241
6.Veselý LubošLhoták Petr589  3051
7.Turek TomášJiroušek Pavel4-9-4-7 1352
8.Ploc MarekSmrčina Zdeněk-5759 3162
9.Veselý LubošFaistaver Patrik456  3072
10.Budiš OndřejLhoták Petr883  3082
11.Ploc MarekJiroušek Pavel-910-0573292
12.Veselý LubošSmrčina Zdeněk-7868 31102
13.Budiš OndřejFaistaver Patrik         
14.Turek TomášLhoták Petr         
15.Veselý LubošJiroušek Pavel         
16.Budiš OndřejSmrčina Zdeněk         
17.Turek TomášFaistaver Patrik         
18.Ploc MarekLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budiš Ondřej20Jiroušek Pavel12
Turek Tomáš02Smrčina Zdeněk12
Ploc Marek30Faistaver Patrik02
Veselý Luboš30Lhoták Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:19591:461TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Stránský Zdeněk
 
 
Šmolík Jindřich
Lösterová Anna
 
 
442  3010
2.Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
Dalešický Josef
Sochor Adam
 
 
96-8-793220
3.Stránský ZdeněkSochor Adam-9-1067-92321
4.Lipták OndřejDalešický Josef-6988 3131
5.Čečák MilanLösterová Anna985  3041
6.Herrmann VítŠmolík Jindřich7-695 3151
7.Lipták OndřejSochor Adam6412  3061
8.Čečák MilanDalešický Josef-355-9-92362
9.Herrmann VítLösterová Anna464  3072
10.Stránský ZdeněkŠmolík Jindřich846  3082
11.Čečák MilanSochor Adam85-5-9-92383
12.Herrmann VítDalešický Josef-9-1047-82384
13.Stránský ZdeněkLösterová Anna675  3094
14.Lipták OndřejŠmolík Jindřich-8-665-72395
15.Herrmann VítSochor Adam3105  30105
16.Stránský ZdeněkDalešický Josef-3    01  
17.Lipták OndřejLösterová Anna         
18.Čečák MilanŠmolík Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Zdeněk21Sochor Adam22
Lipták Ondřej21Dalešický Josef21
Čečák Milan12Lösterová Anna03
Herrmann Vít31Šmolík Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34700:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Myslivec Jiří
Doležal Karel
 
 
-10-8-9  0301
2.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Kočvara Vlastimil
Blažek Pavel
 
 
7-696 3111
3.Růžička VáclavKočvara Vlastimil-69-7-9 1312
4.Hojovec OndřejBlažek Pavel-9-10-8  0313
5.Zúbrik MárioMyslivec Jiří8-10-96-122314
6.Kuchař MichalDoležal Karel488  3024
7.Hojovec OndřejKočvara Vlastimil-6-8-9  0325
8.Zúbrik MárioBlažek Pavel9-989 3135
9.Kuchař MichalMyslivec Jiří658  3045
10.Růžička VáclavDoležal Karel6-788 3155
11.Zúbrik MárioKočvara Vlastimil-9787 3165
12.Kuchař MichalBlažek Pavel985  3075
13.Růžička VáclavMyslivec Jiří-99-88-72376
14.Hojovec OndřejDoležal Karel812-9-7-92377
15.Kuchař MichalKočvara Vlastimil-89-9873287
16.Růžička VáclavBlažek Pavel-7-98-7 1388
17.Hojovec OndřejMyslivec Jiří98-69 3198
18.Zúbrik MárioDoležal Karel-1012-99-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav13Kočvara Vlastimil22
Hojovec Ondřej13Blažek Pavel22
Zúbrik Mário22Myslivec Jiří22
Kuchař Michal40Doležal Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25597:547KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Bartoňová Jitka
Cihlář Matěj
 
 
-11-77473210
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Zerkal Sergey
Domnosil Tomáš
 
 
58-71 3120
3.Semián RichardDomnosil Tomáš9106  3030
4.Marko JiříBartoňová Jitka-8512-463240
5.Boštíková VěraCihlář Matěj-78-87-132341
6.Smrkovský PetrZerkal Sergey375  3051
7.Marko JiříDomnosil Tomáš477  3061
8.Boštíková VěraBartoňová Jitka-6-88-4 1362
9.Smrkovský PetrCihlář Matěj-109-6-9 1363
10.Semián RichardZerkal Sergey11-10-9-5 1364
11.Boštíková VěraDomnosil Tomáš-7-878103274
12.Smrkovský PetrBartoňová Jitka899  3084
13.Semián RichardCihlář Matěj-311-8-7 1385
14.Marko JiříZerkal Sergey-9987 3195
15.Smrkovský PetrDomnosil Tomáš-97-97832105
16.Semián RichardBartoňová Jitka106-88 31  
17.Marko JiříCihlář Matěj         
18.Boštíková VěraZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard12Domnosil Tomáš04
Marko Jiří30Bartoňová Jitka12
Boštíková Věra12Cihlář Matěj30
Smrkovský Petr31Zerkal Sergey12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:Pastír Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:27456:551TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastír Jiří
Pluska Oleh
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
-9688 3110
2.
 
 
Zatroch Ondrej
Rejent Štěpán
 
 
WO    0311
3.Pluska OlehRichter Jan-3-108783221
4.Svoboda IgorZatroch Ondrej4-4-3-8 1322
5.Rejent ŠtěpánWO    0323
6.Pastír JiříŠprongl Jaroslav698  3033
7.Svoboda IgorRichter Jan-5-9-8  0334
8.Zatroch OndrejWO    0335
9.Pastír JiříRejent Štěpán-710910 3145
10.Pluska OlehŠprongl Jaroslav9137  3055
11.Richter JanWO    0356
12.Pastír JiříZatroch Ondrej-74129 3166
13.Pluska OlehRejent Štěpán79-78 3176
14.Svoboda IgorŠprongl Jaroslav-7-6119103286
15.Pastír JiříRichter Jan-10988 3196
16.Pluska OlehZatroch Ondrej666  30106
17.Svoboda IgorRejent Štěpán13-6   11  
18.Šprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pluska Oleh40Richter Jan12
Svoboda Igor12Zatroch Ondrej12
Pastír Jiří40Rejent Štěpán02
   Šprongl Jaroslav03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy