Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Schützner Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:40689:702TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pícha David
Novotný Václav
 
 
Brettschneider Zdeněk
Pluska Oleh
 
 
-9911-763210
2.Satrapa Jan
Matuška František
 
 
Svoboda Igor
Pastír Jiří
 
 
-7-8-7  0311
3.Pícha DavidPastír Jiří7-3-88-62312
4.Novotný VáclavPluska Oleh-64-8-10 1313
5.Matuška FrantišekSvoboda Igor8-10-9893223
6.Satrapa JanBrettschneider Zdeněk567  3033
7.Novotný VáclavPastír Jiří-9-5-8  0334
8.Matuška FrantišekPluska Oleh-77-68-72335
9.Satrapa JanSvoboda Igor-9-9-8  0336
10.Pícha DavidBrettschneider Zdeněk-6-810853246
11.Matuška FrantišekPastír Jiří-711-811-132347
12.Satrapa JanPluska Oleh-88-77-62348
13.Pícha DavidSvoboda Igor-7-57783258
14.Novotný VáclavBrettschneider Zdeněk10-846 3168
15.Satrapa JanPastír Jiří6-9-8-9 1369
16.Pícha DavidPluska Oleh6-967 3179
17.Schützner VladimírSvoboda Igor-101213-9-823710
18.Matuška FrantišekBrettschneider Zdeněk5-689 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pícha David31Pastír Jiří40
Novotný Václav12Pluska Oleh31
Matuška František12Svoboda Igor22
Satrapa Jan13Brettschneider Zdeněk03
Schützner Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25590:558TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Štěpán
Zatroch Ondrej
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-7899 3110
2.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
8-7-611-82311
3.Rejent ŠtěpánSmrkovský Petr-9457 3121
4.Zatroch OndrejSemián Richard-15-9-11  0322
5.Šprongl JaroslavMarko Jiří-7109-653232
6.Chmelík DavidBoštíková Věra659  3042
7.Zatroch OndrejSmrkovský Petr6108  3052
8.Šprongl JaroslavSemián Richard-26-4-2 1353
9.Chmelík DavidMarko Jiří2-9-10-7 1354
10.Rejent ŠtěpánBoštíková Věra-6777 3164
11.Šprongl JaroslavSmrkovský Petr-4-8-7  0365
12.Chmelík DavidSemián Richard10-915-453275
13.Rejent ŠtěpánMarko Jiří4105  3085
14.Zatroch OndrejBoštíková Věra9126  3095
15.Chmelík DavidSmrkovský Petr10-7-97-52396
16.Rejent ŠtěpánSemián Richard959  30106
17.Zatroch OndrejMarko Jiří         
18.Šprongl JaroslavBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Štěpán40Smrkovský Petr22
Zatroch Ondrej21Semián Richard22
Šprongl Jaroslav12Marko Jiří12
Chmelík David22Boštíková Věra03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15488:398Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mirovský Ondřej
Bartoňová Jitka
 
 
Růžička Václav
Studničný Jaromír
 
 
1086  3010
2.Zerkal Sergey
Cihlář Matěj
 
 
Zúbrik Mário
Hojovec Ondřej
 
 
6-74-1093220
3.Zerkal SergeyZúbrik Mário459  3030
4.Cihlář MatějRůžička Václav10-10106 3140
5.Bartoňová JitkaHojovec Ondřej1078  3050
6.Mirovský OndřejStudničný Jaromír-8496 3160
7.Cihlář MatějZúbrik Mário7-10-4673270
8.Bartoňová JitkaRůžička Václav10-8-7-8 1371
9.Mirovský OndřejHojovec Ondřej-9510-573281
10.Zerkal SergeyStudničný Jaromír-8-6112-82382
11.Bartoňová JitkaZúbrik Mário545  3092
12.Mirovský OndřejRůžička Václav47-89 31102
13.Zerkal SergeyHojovec Ondřej         
14.Cihlář MatějStudničný Jaromír         
15.Mirovský OndřejZúbrik Mário         
16.Zerkal SergeyRůžička Václav         
17.Cihlář MatějHojovec Ondřej         
18.Bartoňová JitkaStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zerkal Sergey11Zúbrik Mário03
Cihlář Matěj20Růžička Václav12
Bartoňová Jitka21Hojovec Ondřej02
Mirovský Ondřej30Studničný Jaromír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35521:576TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karpíšek Ondřej
Svobodová Nikola
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-119-9-7 1301
2.Doležal Karel
Kočvara Vlastimil
 
 
Herrmann Vít
Hák Zdeněk
 
 
-6-71010-72302
3.Doležal KarelHák Zdeněk-8-4-9  0303
4.Svobodová NikolaLipták Ondřej656  3013
5.Karpíšek OndřejHerrmann Vít-7-9-6  0314
6.Kočvara VlastimilStránský Zdeněk569  3024
7.Svobodová NikolaHák Zdeněk-8-10-7  0325
8.Karpíšek OndřejLipták Ondřej-5-612953235
9.Kočvara VlastimilHerrmann Vít-10-8-9  0336
10.Doležal KarelStránský Zdeněk38-6-793246
11.Karpíšek OndřejHák Zdeněk-710-5-4 1347
12.Kočvara VlastimilLipták Ondřej725  3057
13.Doležal KarelHerrmann Vít-0-2-9  0358
14.Svobodová NikolaStránský Zdeněk8-697 3168
15.Kočvara VlastimilHák Zdeněk711-9-6-52369
16.Doležal KarelČečák Milan-49-8-7 13610
17.Svobodová NikolaHerrmann Vít86-4-4532  
18.Karpíšek OndřejStránský Zdeněk-5-9-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Karel13Hák Zdeněk40
Svobodová Nikola21Lipták Ondřej03
Karpíšek Ondřej12Herrmann Vít30
Kočvara Vlastimil22Stránský Zdeněk03
   Čečák Milan10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34512:568PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Lösterová Anna
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
-10-11-6  0301
2.Dalešický Josef
Kotrč Pavel
 
 
Veselý Luboš
Tůma Michal
 
 
886  3011
3.Kotrč PavelVeselý Luboš8-7-8-9 1312
4.Lösterová AnnaTůma Michal-9-8-10  0313
5.Šmolík JindřichPloc Marek-19-7-6 1314
6.Dalešický JosefBudiš Ondřej8711  3024
7.Lösterová AnnaVeselý Luboš-10-6-7  0325
8.Šmolík JindřichTůma Michal-8-6-4  0326
9.Dalešický JosefPloc Marek869  3036
10.Kotrč PavelBudiš Ondřej-4-298113246
11.Šmolík JindřichVeselý Luboš9812  3056
12.Dalešický JosefTůma Michal-9-8-9  0357
13.Kotrč PavelPloc Marek-8-879-72358
14.Lösterová AnnaBudiš Ondřej-87-8-8 1359
15.Dalešický JosefVeselý Luboš77-8-873269
16.Kotrč PavelTůma Michal-8-9-7  03610
17.Lösterová AnnaPloc Marek         
18.Šmolík JindřichBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Pavel13Veselý Luboš22
Lösterová Anna03Tůma Michal40
Šmolík Jindřich12Ploc Marek21
Dalešický Josef31Budiš Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29611:574TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrčina Zdeněk
Jiroušek Pavel
 
 
Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
-811-411103210
2.Faistaver Patrik
Lhoták Petr
 
 
Dolanský Roman
Vu Duy Tiep
 
 
89-610 3120
3.Smrčina ZdeněkVu Duy Tiep-1077-10-102321
4.Faistaver PatrikŽelezný Miroslav-9-3-7  0322
5.Lhoták PetrNágr Pavel8-7-56103232
6.Jiroušek PavelDolanský Roman-986-953242
7.Faistaver PatrikVu Duy Tiep-9-224-72343
8.Lhoták PetrŽelezný Miroslav576  3053
9.Jiroušek PavelNágr Pavel-10779 3163
10.Smrčina ZdeněkDolanský Roman-2-6-8  0364
11.Lhoták PetrVu Duy Tiep656  3074
12.Jiroušek PavelŽelezný Miroslav-7977 3184
13.Smrčina ZdeněkNágr Pavel-113-8-9 1385
14.Faistaver PatrikDolanský Roman-68-7-7 1386
15.Jiroušek PavelVu Duy Tiep69-46 3196
16.Smrčina ZdeněkŽelezný Miroslav7-861 31106
17.Faistaver PatrikNágr Pavel         
18.Lhoták PetrDolanský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrčina Zdeněk13Vu Duy Tiep22
Faistaver Patrik03Železný Miroslav13
Lhoták Petr30Nágr Pavel12
Jiroušek Pavel40Dolanský Roman21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy