Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30650:601Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Domnosil Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Matuška František
Schützner Vladimír
 
 
-9-10104-82301
2.Zerkal Sergey
Cihlář Matěj
 
 
Pícha David
Novotný Václav
 
 
-6-8-6  0302
3.Domnosil TomášPícha David-12-64473212
4.Cihlář MatějMatuška František10-9310 3122
5.Zerkal SergeySchützner Vladimír13-58-6-82323
6.Mirovský OndřejNovotný Václav-69108 3133
7.Cihlář MatějPícha David-79-8-11 1334
8.Zerkal SergeyMatuška František-4-10-8  0335
9.Mirovský OndřejSchützner Vladimír861  3045
10.Domnosil TomášNovotný Václav7510  3055
11.Zerkal SergeyPícha David69-7-8-142356
12.Mirovský OndřejMatuška František249  3066
13.Domnosil TomášSchützner Vladimír-6106-623276
14.Cihlář MatějNovotný Václav-6-7-6  0377
15.Mirovský OndřejPícha David-7-135973287
16.Domnosil TomášMatuška František657  3097
17.Cihlář MatějSchützner Vladimír-6958 31107
18.Zerkal SergeyNovotný Václav-9611  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Domnosil Tomáš40Pícha David22
Cihlář Matěj22Matuška František13
Zerkal Sergey03Schützner Vladimír13
Mirovský Ondřej40Novotný Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14486:394TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Kočvara Vlastimil
Doležal Karel
 
 
576  3010
2.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Hejný Jakub
Svobodová Nikola
 
 
-7-95783220
3.Procházka Ivan ml.Kočvara Vlastimil7-4-713-52321
4.Šprongl JaroslavDoležal Karel1167  3031
5.Richter JanSvobodová Nikola56-77 3141
6.Rejent ŠtěpánHejný Jakub-8756 3151
7.Šprongl JaroslavKočvara Vlastimil-64-77-52352
8.Richter JanDoležal Karel-1056-693262
9.Rejent ŠtěpánSvobodová Nikola894  3072
10.Procházka Ivan ml.Hejný Jakub4106  3082
11.Richter JanKočvara Vlastimil1027  3092
12.Rejent ŠtěpánDoležal Karel7-127-71332102
13.Procházka Ivan ml.Svobodová Nikola3107  30  
14.Šprongl JaroslavHejný Jakub         
15.Rejent ŠtěpánKočvara Vlastimil         
16.Procházka Ivan ml.Doležal Karel         
17.Šprongl JaroslavSvobodová Nikola         
18.Richter JanHejný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ivan ml.11Kočvara Vlastimil21
Šprongl Jaroslav11Doležal Karel03
Richter Jan30Svobodová Nikola02
Rejent Štěpán30Hejný Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Brettschneider Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CRozhodčí:Pastír Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20 TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastír Jiří
Svoboda Igor
 
 
Šmolík Jindřich
Sochor Adam
 
 
     3010
2.Pluska Oleh
Brettschneider Zdeněk
 
 
Kotrč Pavel
Dalešický Josef
 
 
     3220
3.Brettschneider ZdeněkSochor Adam     0321
4.Pluska OlehDalešický Josef     3131
5.Pastír JiříKotrč Pavel     1332
6.Svoboda IgorŠmolík Jindřich     3142
7.Pluska OlehSochor Adam     0343
8.Pastír JiříDalešický Josef     3053
9.Svoboda IgorKotrč Pavel     1354
10.Brettschneider ZdeněkŠmolík Jindřich     3064
11.Pastír JiříSochor Adam     3174
12.Svoboda IgorDalešický Josef     3284
13.Brettschneider ZdeněkKotrč Pavel     3194
14.Pluska OlehŠmolík JindřichWO    30104
15.Svoboda IgorSochor Adam         
16.Brettschneider ZdeněkDalešický Josef         
17.Pluska OlehKotrč Pavel         
18.Pastír JiříŠmolík Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brettschneider Zdeněk21Sochor Adam21
Pluska Oleh11Dalešický Josef03
Pastír Jiří21Kotrč Pavel21
Svoboda Igor21Šmolík Jindřich02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Lhoták Petr
Krieger Karel
 
 
     3010
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Huňa Vladimír
Jiroušek Pavel
 
 
     2311
3.Semián RichardHuňa Vladimír     3021
4.Marko JiříLhoták Petr     3231
5.Boštíková VěraJiroušek Pavel     0332
6.Smrkovský PetrKrieger Karel     3042
7.Marko JiříHuňa Vladimír     2343
8.Boštíková VěraLhoták Petr     3253
9.Smrkovský PetrJiroušek Pavel     1354
10.Semián RichardKrieger Karel     3064
11.Boštíková VěraHuňa Vladimír     2365
12.Smrkovský PetrLhoták Petr     3075
13.Semián RichardJiroušek Pavel     0376
14.Marko JiříKrieger Karel     3086
15.Smrkovský PetrHuňa Vladimír     2387
16.Semián RichardLhoták Petr     3097
17.Marko JiříJiroušek Pavel     31107
18.Boštíková VěraKrieger Karel     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard31Huňa Vladimír31
Marko Jiří31Lhoták Petr04
Boštíková Věra12Jiroušek Pavel31
Smrkovský Petr22Krieger Karel03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
     3210
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Pekárek Václav
Dolanský Roman
 
 
     2311
3.Růžička VáclavŽelezný Miroslav     1312
4.Hojovec OndřejDolanský Roman     0313
5.Zúbrik MárioPekárek Václav     1314
6.Kuchař MichalNágr Pavel     3024
7.Hojovec OndřejŽelezný Miroslav     1325
8.Zúbrik MárioDolanský Roman     3135
9.Kuchař MichalPekárek Václav     3145
10.Růžička VáclavNágr Pavel     0346
11.Zúbrik MárioŽelezný Miroslav     3156
12.Kuchař MichalDolanský Roman     3166
13.Růžička VáclavPekárek Václav     2367
14.Hojovec OndřejNágr Pavel     3077
15.Kuchař MichalŽelezný Miroslav     3187
16.Růžička VáclavDolanský Roman     3097
17.Hojovec OndřejPekárek Václav     1398
18.Zúbrik MárioNágr Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav13Železný Miroslav22
Hojovec Ondřej13Dolanský Roman13
Zúbrik Mário31Pekárek Václav31
Kuchař Michal40Nágr Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Pozníček Josef
Martykiewiecz Dušan
 
 
     3010
2.Hák Zdeněk
Stránský Zdeněk
 
 
Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
     3020
3.Hák ZdeněkJirků Jaromír     3130
4.Stránský ZdeněkPocz Štefan     3040
5.Čečák MilanMartykiewiecz Dušan     3050
6.Lipták OndřejPozníček Josef     3060
7.Stránský ZdeněkJirků Jaromír     3070
8.Čečák MilanPocz Štefan     3180
9.Lipták OndřejMartykiewiecz Dušan     3090
10.Hák ZdeněkPozníček Josef     30100
11.Čečák MilanJirků Jaromír         
12.Lipták OndřejPocz Štefan         
13.Hák ZdeněkMartykiewiecz Dušan         
14.Stránský ZdeněkPozníček Josef         
15.Lipták OndřejJirků Jaromír         
16.Hák ZdeněkPocz Štefan         
17.Stránský ZdeněkMartykiewiecz Dušan         
18.Čečák MilanPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hák Zdeněk20Jirků Jaromír02
Stránský Zdeněk20Pocz Štefan02
Čečák Milan20Martykiewiecz Dušan02
Lipták Ondřej20Pozníček Josef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy