Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Schützner Vladimír
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12424:342TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Matuška František
 
 
Kolařík Zdeněk
Ploc Marek
 
 
107-6-673210
2.Pícha David
Novotný Václav
 
 
Pozníček Josef
Turek Tomáš
 
 
1075  3020
3.Novotný VáclavPloc Marek-4-10-5  0321
4.Matuška FrantišekKolařík Zdeněk11-3512 3131
5.Pícha DavidTurek Tomáš7-994 3141
6.Schützner VladimírPozníček Josef642  3051
7.Matuška FrantišekPloc Marek-88-8873261
8.Pícha DavidKolařík Zdeněk6104  3071
9.Schützner VladimírTurek Tomáš-81011-843281
10.Novotný VáclavPozníček Josef257  3091
11.Pícha DavidPloc Marek55-611 31101
12.Schützner VladimírKolařík Zdeněk         
13.Novotný VáclavTurek Tomáš         
14.Matuška FrantišekPozníček Josef         
15.Schützner VladimírPloc Marek         
16.Novotný VáclavKolařík Zdeněk         
17.Matuška FrantišekTurek Tomáš         
18.Pícha DavidPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Václav11Ploc Marek12
Matuška František20Kolařík Zdeněk02
Pícha David30Turek Tomáš02
Schützner Vladimír20Pozníček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Pekárek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29 TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan st.
Železný Miroslav
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
     3110
2.Dolanský Roman
Pekárek Václav
 
 
Hák Zdeněk
Stránský Zdeněk
 
 
     2311
3.Dolanský RomanLipták Ondřej     3121
4.Železný MiroslavHák Zdeněk     0322
5.Pekárek VáclavStránský Zdeněk     3132
6.Krameš Jan st.Čečák Milan     3042
7.Železný MiroslavLipták Ondřej     1343
8.Pekárek VáclavHák Zdeněk     1344
9.Krameš Jan st.Stránský Zdeněk     3254
10.Dolanský RomanČečák Milan     3064
11.Pekárek VáclavLipták Ondřej     2365
12.Krameš Jan st.Hák Zdeněk     3175
13.Dolanský RomanStránský Zdeněk     2376
14.Železný MiroslavČečák Milan     3186
15.Krameš Jan st.Lipták Ondřej     3096
16.Dolanský RomanHák Zdeněk     0397
17.Železný MiroslavStránský Zdeněk     31107
18.Pekárek VáclavČečák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolanský Roman22Lipták Ondřej22
Železný Miroslav22Hák Zdeněk31
Pekárek Václav12Stránský Zdeněk13
Krameš Jan st.40Čečák Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroušek Pavel
Smrčina Zdeněk
 
 
Růžička Václav
Studničný Jaromír
 
 
     3010
2.Lhoták Petr
Žďárský Zdeněk
 
 
Zúbrik Mário
Hojovec Ondřej
 
 
     0311
3.Jiroušek PavelZúbrik Mário     2312
4.Lhoták PetrRůžička Václav     3222
5.Smrčina ZdeněkHojovec Ondřej     3232
6.Žďárský ZdeněkStudničný Jaromír     3142
7.Lhoták PetrZúbrik Mário     2343
8.Smrčina ZdeněkRůžička Václav     3153
9.Žďárský ZdeněkHojovec Ondřej     0354
10.Jiroušek PavelStudničný Jaromír     3064
11.Smrčina ZdeněkZúbrik Mário     0365
12.Žďárský ZdeněkRůžička Václav     2366
13.Jiroušek PavelHojovec Ondřej     3276
14.Lhoták PetrStudničný Jaromír     3186
15.Žďárský ZdeněkZúbrik Mário     0387
16.Jiroušek PavelRůžička Václav     3097
17.Lhoták PetrHojovec Ondřej     2398
18.Smrčina ZdeněkStudničný Jaromír     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiroušek Pavel31Zúbrik Mário40
Lhoták Petr22Růžička Václav13
Smrčina Zdeněk31Hojovec Ondřej22
Žďárský Zdeněk13Studničný Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Hadrava Petr
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     0301
2.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Smrkovský Petr
Semián Richard
 
 
     3211
3.Dalešický JosefSemián Richard     0312
4.Sochor AdamSmrkovský Petr     0313
5.Kotrč PavelMarko JiříWO    0314
6.Šmolík JindřichBoštíková Věra     3024
7.Sochor AdamSemián Richard     3034
8.Kotrč PavelSmrkovský Petr     1335
9.Hadrava PetrMarko Jiří     1336
10.Dalešický JosefBoštíková Věra     3146
11.Kotrč PavelSemián Richard     0347
12.Hadrava PetrSmrkovský Petr     0348
13.Dalešický JosefMarko Jiří     3158
14.Sochor AdamBoštíková Věra     3068
15.Hadrava PetrSemián Richard     2369
16.Dalešický JosefSmrkovský Petr     3179
17.Sochor AdamMarko Jiří     3089
18.Kotrč PavelBoštíková Věra     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalešický Josef31Semián Richard31
Sochor Adam31Smrkovský Petr31
Kotrč Pavel03Marko Jiří12
Šmolík Jindřich10Boštíková Věra13
Hadrava Petr03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Myslivec Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29 TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Blažek Pavel
 
 
Svoboda Igor
Pastír Jiří
 
 
     2301
2.Doležal Karel
Myslivec Jiří
 
 
Pluska Oleh
Brettschneider Zdeněk
 
 
     0302
3.Blažek PavelPastír Jiří     3212
4.Doležal KarelPluska Oleh     0313
5.Myslivec JiříSvoboda Igor     3223
6.Kočvara VlastimilBrettschneider Zdeněk     3133
7.Doležal KarelPastír Jiří     3143
8.Myslivec JiříPluska Oleh     3253
9.Kočvara VlastimilSvoboda Igor     3063
10.Blažek PavelBrettschneider Zdeněk     3073
11.Myslivec JiříPastír Jiří     1374
12.Kočvara VlastimilPluska Oleh     2375
13.Blažek PavelSvoboda Igor     3185
14.Doležal KarelBrettschneider Zdeněk     3295
15.Kočvara VlastimilPastír Jiří     2396
16.Blažek PavelPluska Oleh     30106
17.Doležal KarelSvoboda Igor         
18.Myslivec JiříBrettschneider Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Pavel40Pastír Jiří22
Doležal Karel21Pluska Oleh22
Myslivec Jiří21Svoboda Igor03
Kočvara Vlastimil22Brettschneider Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16476:416Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zerkal Sergey
Cihlář Matěj
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
-8-11-6  0301
2.Domnosil Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Chmelík David
Farář Petr
 
 
10-8-71053211
3.Domnosil TomášRichter Jan-89116 3121
4.Zerkal SergeyŠprongl Jaroslav-59118 3131
5.Cihlář MatějChmelík David-87-8-7 1332
6.Mirovský OndřejFarář Petr9164  3042
7.Zerkal SergeyRichter Jan-9-269103252
8.Cihlář MatějŠprongl Jaroslav7-988 3162
9.Mirovský OndřejChmelík David748  3072
10.Domnosil TomášFarář Petr739  3082
11.Cihlář MatějRichter Jan-8-9-8  0383
12.Mirovský OndřejŠprongl Jaroslav378  3093
13.Domnosil TomášChmelík David487  30103
14.Zerkal SergeyFarář Petr-6-237-823  
15.Mirovský OndřejRichter Jan         
16.Domnosil Tomᚊprongl Jaroslav         
17.Zerkal SergeyChmelík David         
18.Cihlář MatějFarář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš30Richter Jan12
Zerkal Sergey20Šprongl Jaroslav03
Cihlář Matěj12Chmelík David12
Mirovský Ondřej30Farář Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy