Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24576:475TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Pícha David
Novotný Václav
 
 
-9-9-6  0301
2.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Schützner Vladimír
Matuška František
 
 
4-8-104-92302
3.Rejent ŠtěpánPícha David-3-59573212
4.Richter JanMatuška František7-4101 3122
5.Procházka Ivan ml.Schützner Vladimír867  3032
6.Šprongl JaroslavNovotný Václav28-9-7-82333
7.Richter JanPícha David65-96 3143
8.Procházka Ivan ml.Matuška František963  3053
9.Šprongl JaroslavSchützner Vladimír-4-6-3  0354
10.Rejent ŠtěpánNovotný Václav917  3064
11.Procházka Ivan ml.Pícha David-79-8793274
12.Šprongl JaroslavMatuška František32-10-7-102375
13.Rejent ŠtěpánSchützner Vladimír-12368 3185
14.Richter JanNovotný Václav8-956 3195
15.Šprongl JaroslavPícha David7-720 31105
16.Rejent ŠtěpánMatuška František63   20  
17.Richter JanSchützner Vladimír         
18.Procházka Ivan ml.Novotný Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rejent Štěpán30Pícha David04
Richter Jan30Matuška František12
Procházka Ivan ml.30Schützner Vladimír12
Šprongl Jaroslav13Novotný Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:Pastír Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:24 TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Brettschneider Zdeněk
 
 
Zerkal Sergey
Kadavá Tereza
 
 
     3010
2.Pastír Jiří
Svoboda Igor
 
 
Domnosil Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
     3120
3.Pastír JiříMirovský Ondřej     2321
4.Svoboda IgorDomnosil Tomáš     0322
5.Brettschneider ZdeněkZerkal Sergey     2323
6.Pluska OlehKadavá Tereza     3133
7.Svoboda IgorMirovský Ondřej     0334
8.Brettschneider ZdeněkDomnosil Tomáš     3044
9.Pluska OlehZerkal Sergey     3054
10.Pastír JiříKadavá Tereza     3064
11.Brettschneider ZdeněkMirovský Ondřej     1365
12.Pluska OlehDomnosil Tomáš     2366
13.Pastír JiříZerkal Sergey     0367
14.Svoboda IgorKadavá Tereza     3077
15.Pluska OlehMirovský Ondřej     3187
16.Pastír JiříDomnosil Tomáš     3097
17.Svoboda IgorZerkal Sergey     30107
18.Brettschneider ZdeněkKadavá Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří22Mirovský Ondřej31
Svoboda Igor22Domnosil Tomáš22
Brettschneider Zdeněk12Zerkal Sergey22
Pluska Oleh31Kadavá Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Provazník Lukáš
Svobodová Nikola
 
 
     1301
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Blažek Pavel
Doležal Karel
 
 
     3011
3.Semián RichardBlažek Pavel     1312
4.Marko JiříDoležal Karel     2313
5.Boštíková VěraSvobodová Nikola     3123
6.Smrkovský PetrProvazník Lukáš     1324
7.Marko JiříBlažek Pavel     0325
8.Boštíková VěraDoležal Karel     3135
9.Smrkovský PetrSvobodová Nikola     3145
10.Semián RichardProvazník Lukáš     3055
11.Boštíková VěraBlažek Pavel     0356
12.Smrkovský PetrDoležal Karel     3166
13.Semián RichardSvobodová Nikola     3176
14.Marko JiříProvazník Lukáš     2377
15.Smrkovský PetrBlažek Pavel     3087
16.Semián RichardDoležal Karel     3297
17.Marko JiříSvobodová Nikola     2398
18.Boštíková VěraProvazník Lukáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard31Blažek Pavel31
Marko Jiří04Doležal Karel13
Boštíková Věra31Svobodová Nikola13
Smrkovský Petr31Provazník Lukáš22
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
     3010
2.Růžička Václav
Koťátko Pravoslav
 
 
Šmolík Jindřich
Hadrava Petr
 
 
     3220
3.Růžička VáclavSochor Adam     3130
4.Koťátko PravoslavDalešický Josef     2331
5.Zúbrik MárioKotrč Pavel     2332
6.Kuchař MichalŠmolík Jindřich     3042
7.Koťátko PravoslavSochor Adam     2343
8.Zúbrik MárioDalešický Josef     0344
9.Kuchař MichalKotrč Pavel     3054
10.Růžička VáclavHadrava Petr     3264
11.Zúbrik MárioSochor Adam     3274
12.Kuchař MichalDalešický Josef     3084
13.Růžička VáclavKotrč Pavel     3294
14.Koťátko PravoslavHadrava Petr     32104
15.Kuchař MichalSochor Adam         
16.Růžička VáclavDalešický Josef         
17.Koťátko PravoslavKotrč Pavel         
18.Zúbrik MárioHadrava Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav30Sochor Adam12
Koťátko Pravoslav12Dalešický Josef21
Zúbrik Mário12Kotrč Pavel12
Kuchař Michal30Šmolík Jindřich01
   Hadrava Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hák Zdeněk
Stránský Zdeněk
 
 
Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
     3110
2.Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
Jiroušek Pavel
Smrčina Zdeněk
 
 
     3120
3.Hák ZdeněkHuňa Vladimír     3130
4.Stránský ZdeněkJiroušek Pavel     2331
5.Čečák MilanSmrčina Zdeněk     3241
6.Lipták OndřejLhoták Petr     3051
7.Stránský ZdeněkHuňa Vladimír     0352
8.Čečák MilanJiroušek Pavel     2353
9.Lipták OndřejSmrčina Zdeněk     2354
10.Hák ZdeněkLhoták Petr     3064
11.Čečák MilanHuňa Vladimír     3074
12.Lipták OndřejJiroušek Pavel     1375
13.Hák ZdeněkSmrčina Zdeněk     3085
14.Stránský ZdeněkLhoták Petr     3095
15.Lipták OndřejHuňa Vladimír     31105
16.Hák ZdeněkJiroušek Pavel         
17.Stránský ZdeněkSmrčina Zdeněk         
18.Čečák MilanLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hák Zdeněk30Huňa Vladimír13
Stránský Zdeněk12Jiroušek Pavel30
Čečák Milan21Smrčina Zdeněk12
Lipták Ondřej22Lhoták Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Turek Tomáš
 
 
Nágr Pavel
Železný Miroslav
 
 
     0301
2.Pocz Štefan
Kolařík Zdeněk
 
 
Dolanský Roman
Pekárek Václav
 
 
     1302
3.Turek Tomᚎelezný Miroslav     2303
4.Kolařík ZdeněkDolanský Roman     2304
5.Ploc MarekPekárek Václav     3114
6.Pocz ŠtefanNágr Pavel     1315
7.Kolařík ZdeněkŽelezný MiroslavWO    0316
8.Ploc MarekDolanský Roman     3026
9.Pocz ŠtefanPekárek Václav     1327
10.Turek TomášNágr Pavel     3237
11.Ploc MarekŽelezný Miroslav     3147
12.Pocz ŠtefanDolanský Roman     0348
13.Turek TomášPekárek Václav     1349
14.Kolařík ZdeněkNágr PavelWO    03410
15.Pocz ŠtefanŽelezný Miroslav         
16.Turek TomášDolanský Roman         
17.Kolařík ZdeněkPekárek Václav         
18.Ploc MarekNágr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turek Tomáš12Železný Miroslav11
Kolařík Zdeněk01Dolanský Roman21
Ploc Marek30Pekárek Václav21
Pocz Štefan03Nágr Pavel11
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy