Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Schützner Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22519:458TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pícha David
Satrapa Jan
 
 
Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
6-65-6-82301
2.Matuška František
Schützner Vladimír
 
 
Pekárek Václav
Dolanský Roman
 
 
33-57 3111
3.Matuška FrantišekŽelezný Miroslav7-477 3121
4.Satrapa JanDolanský Roman67-74 3131
5.Pícha DavidPekárek Václav6-88-9113241
6.Schützner VladimírNágr Pavel128-86 3151
7.Satrapa JanŽelezný Miroslav-49-11483261
8.Pícha DavidDolanský Roman576  3071
9.Schützner VladimírPekárek Václav-10-10-1  0372
10.Matuška FrantišekNágr Pavel51011  3082
11.Pícha DavidŽelezný Miroslav-11-10-8  0383
12.Schützner VladimírDolanský Roman64-47 3193
13.Matuška FrantišekPekárek Václav-6-7-9  0394
14.Satrapa JanNágr Pavel-7365 31104
15.Schützner VladimírŽelezný Miroslav         
16.Matuška FrantišekDolanský Roman         
17.Satrapa JanPekárek Václav         
18.Pícha DavidNágr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuška František21Železný Miroslav12
Satrapa Jan30Dolanský Roman03
Pícha David21Pekárek Václav21
Schützner Vladimír21Nágr Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Huňa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikšátko Roman
Jiroušek Pavel
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
WO    0301
2.Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
Veselý Luboš
Martykiewiecz Dušan
 
 
     0302
3.Mikšátko RomanVeselý Luboš     0303
4.Lhoták PetrPloc Marek     1304
5.Jiroušek PavelBudiš Ondřej     0305
6.Huňa VladimírMartykiewiecz Dušan     3115
7.Lhoták PetrVeselý Luboš     0316
8.Jiroušek PavelPloc Marek     3126
9.Huňa VladimírBudiš Ondřej     0327
10.Smrčina ZdeněkMartykiewiecz Dušan     3137
11.Jiroušek PavelVeselý Luboš     1338
12.Huňa VladimírPloc Marek     3048
13.Smrčina ZdeněkBudiš Ondřej     3158
14.Lhoták PetrMartykiewiecz Dušan     3168
15.Huňa VladimírVeselý Luboš     3278
16.Smrčina ZdeněkPloc Marek     3088
17.Lhoták PetrBudiš Ondřej     0389
18.Jiroušek PavelMartykiewiecz Dušan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikšátko Roman01Veselý Luboš31
Lhoták Petr13Ploc Marek13
Jiroušek Pavel22Budiš Ondřej31
Huňa Vladimír31Martykiewiecz Dušan04
Smrčina Zdeněk30   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Lösterová Anna
 
 
Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
     0301
2.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Stránský Zdeněk
Hák Zdeněk
 
 
     2302
3.Lösterová AnnaLipták Ondřej     1303
4.Sochor AdamHák Zdeněk     3113
5.Kotrč PavelStránský Zdeněk     3023
6.Dalešický JosefČečák Milan     3133
7.Sochor AdamLipták Ondřej     2334
8.Kotrč PavelHák Zdeněk     1335
9.Dalešický JosefStránský Zdeněk     0336
10.Lösterová AnnaČečák Milan     1337
11.Kotrč PavelLipták Ondřej     3147
12.Dalešický JosefHák Zdeněk     1348
13.Lösterová AnnaStránský Zdeněk     1349
14.Sochor AdamČečák Milan     3159
15.Dalešický JosefLipták Ondřej     13510
16.Lösterová AnnaHák Zdeněk         
17.Sochor AdamStránský Zdeněk         
18.Kotrč PavelČečák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lösterová Anna03Lipták Ondřej31
Sochor Adam21Hák Zdeněk21
Kotrč Pavel21Stránský Zdeněk21
Dalešický Josef13Čečák Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14 TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Jiří
Kočvara Vlastimil
 
 
Koťátko Pravoslav
Zúbrik Mário
 
 
     3110
2.Doležal Karel
Blažek Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Blažek PavelZúbrik Mário     1321
4.Myslivec JiříRůžička Václav     3031
5.Doležal KarelKoťátko Pravoslav     1332
6.Kočvara VlastimilWO    3042
7.Myslivec JiříZúbrik Mário     1343
8.Doležal KarelRůžička Václav     3053
9.Kočvara VlastimilKoťátko Pravoslav     3063
10.Blažek PavelWO    3073
11.Doležal KarelZúbrik Mário     0374
12.Kočvara VlastimilRůžička Václav     3084
13.Blažek PavelKoťátko Pravoslav     3194
14.Myslivec JiříWO    30104
15.Kočvara VlastimilZúbrik Mário         
16.Blažek PavelRůžička Václav         
17.Myslivec JiříKoťátko Pravoslav         
18.Doležal Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažek Pavel11Zúbrik Mário30
Myslivec Jiří11Růžička Václav03
Doležal Karel12Koťátko Pravoslav12
Kočvara Vlastimil20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31 Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mirovský Ondřej
Domnosil Tomáš
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     3110
2.Zerkal Sergey
Kadavá Tereza
 
 
Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
     1311
3.Kadavá TerezaSmrkovský Petr     0312
4.Zerkal SergeyMarko Jiří     3222
5.Domnosil TomášBoštíková Věra     3132
6.Mirovský OndřejPeller Marek     3042
7.Zerkal SergeySmrkovský Petr     1343
8.Domnosil TomášMarko Jiří     1344
9.Mirovský OndřejBoštíková Věra     3054
10.Kadavá TerezaSemián Richard     2355
11.Domnosil TomášSmrkovský Petr     0356
12.Mirovský OndřejMarko Jiří     3166
13.Cihlář MatějBoštíková Věra     3076
14.Zerkal SergeySemián Richard     3286
15.Mirovský OndřejSmrkovský Petr     0387
16.Cihlář MatějMarko Jiří     3197
17.Zerkal SergeyBoštíková Věra     32107
18.Domnosil TomášSemián Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadavá Tereza02Smrkovský Petr40
Zerkal Sergey31Marko Jiří13
Domnosil Tomáš12Boštíková Věra04
Mirovský Ondřej31Peller Marek01
Cihlář Matěj20Semián Richard11
Střídání hosté: Semián za Pellera, střídání domácích: Cihlář za Kadavou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25622:547TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Svoboda Igor
Pluska Oleh
 
 
-6856 3110
2.Richter Jan
Chmelík David
 
 
Lacinová Petra
Pastír Jiří
 
 
9-9-9-9 1311
3.Rejent ŠtěpánPastír Jiří72-106 3121
4.Richter JanPluska Oleh1067  3031
5.Procházka Ivan ml.Svoboda Igor4-4-7-4 1332
6.Chmelík DavidLacinová Petra115-31 3142
7.Richter JanPastír Jiří-21098 3152
8.Procházka Ivan ml.Pluska Oleh-75-107-82353
9.Chmelík DavidSvoboda Igor9-9-11473263
10.Rejent ŠtěpánLacinová Petra135  3073
11.Procházka Ivan ml.Pastír Jiří-6-96-9 1374
12.Chmelík DavidPluska Oleh41010  3084
13.Rejent ŠtěpánSvoboda Igor8-476 3194
14.Richter JanLacinová Petra-13-778-92395
15.Chmelík DavidPastír Jiří6-8-511-62396
16.Rejent ŠtěpánPluska Oleh1088  30106
17.Richter JanSvoboda Igor         
18.Procházka Ivan ml.Lacinová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Štěpán40Pastír Jiří22
Richter Jan21Pluska Oleh13
Procházka Ivan ml.03Svoboda Igor12
Chmelík David31Lacinová Petra12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy