Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Schützner Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36570:618TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Matuška František
 
 
Huňa Vladimír
Smrčina Zdeněk
 
 
-6-4-7  0301
2.Satrapa Jan
Pícha David
 
 
Lhoták Petr
Pavlíček Ladislav
 
 
1210-6-693211
3.Satrapa JanHuňa Vladimír-5810-6-62312
4.Matuška FrantišekSmrčina Zdeněk12-68-7-122313
5.Pícha DavidLhoták Petr796  3023
6.Schützner VladimírPavlíček Ladislav-138-66-102324
7.Matuška FrantišekHuňa Vladimír-6-8113-112325
8.Pícha DavidSmrčina Zdeněk965  3035
9.Schützner VladimírLhoták Petr10-7-5433245
10.Satrapa JanPavlíček Ladislav884  3055
11.Pícha DavidHuňa Vladimír-7-2-6  0356
12.Schützner VladimírSmrčina Zdeněk-1-7-6  0357
13.Satrapa JanLhoták Petr-87-8953267
14.Matuška FrantišekPavlíček Ladislav-8-7-11  0368
15.Schützner VladimírHuňa Vladimír-7-2-10  0369
16.Satrapa JanSmrčina Zdeněk4-9-68-923610
17.Matuška FrantišekLhoták Petr-9-528-923  
18.Pícha DavidPavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Satrapa Jan22Huňa Vladimír40
Matuška František03Smrčina Zdeněk31
Pícha David21Lhoták Petr03
Schützner Vladimír13Pavlíček Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 TJ Stadion Žižkov - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Pavel
Lösterová Anna
 
 
Nágr Pavel
Železný Miroslav
 
 
     1301
2.Dalešický Josef
Sochor Adam
 
 
Dolanský Roman
Pekárek Václav
 
 
     3111
3.Šmolík JindřichŽelezný Miroslav     0312
4.Kotrč PavelPekárek Václav     3222
5.Sochor AdamDolanský Roman     1323
6.Dalešický JosefNágr Pavel     2324
7.Kotrč PavelŽelezný Miroslav     3234
8.Sochor AdamPekárek Václav     3044
9.Dalešický JosefDolanský Roman     2345
10.Lösterová AnnaNágr Pavel     0346
11.Sochor AdamŽelezný Miroslav     3056
12.Dalešický JosefPekárek Václav     3066
13.Lösterová AnnaDolanský Roman     0367
14.Kotrč PavelNágr Pavel     3077
15.Dalešický JosefŽelezný Miroslav     3187
16.Lösterová AnnaPekárek Václav     0388
17.Kotrč PavelDolanský Roman     3198
18.Sochor AdamNágr Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmolík Jindřich01Železný Miroslav13
Kotrč Pavel40Pekárek Václav13
Sochor Adam31Dolanský Roman31
Dalešický Josef22Nágr Pavel22
Lösterová Anna03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:27 TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Svobodová Nikola
Doležal Karel
 
 
Ploc Marek
Tůma Michal
 
 
     0311
3.Myslivec JiříTůma Michal     0312
4.Doležal KarelPocz Štefan     3122
5.Svobodová NikolaPloc Marek     2323
6.Kočvara VlastimilWO    3033
7.Doležal KarelTůma Michal     0334
8.Svobodová NikolaPocz Štefan     3144
9.Kočvara VlastimilPloc Marek     3054
10.Myslivec JiříWO    3064
11.Svobodová NikolaTůma Michal     0365
12.Kočvara VlastimilPocz Štefan     3075
13.Myslivec JiříPloc Marek     0376
14.Doležal KarelWO    3086
15.Kočvara VlastimilTůma Michal     1387
16.Myslivec JiříPocz Štefan     0388
17.Doležal KarelPloc Marek     3198
18.Svobodová NikolaWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Myslivec Jiří03Tůma Michal40
Doležal Karel21Pocz Štefan13
Svobodová Nikola12Ploc Marek22
Kočvara Vlastimil21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27594:544Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihlář Matěj
Zerkal Sergey
 
 
Lipták Ondřej
Dusilová Jana
 
 
-37-8-9 1301
2.Domnosil Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Čečák Milan
Stránský Zdeněk
 
 
-65-91263211
3.Domnosil TomášLipták Ondřej848  3021
4.Zerkal SergeyDusilová Jana-3-8-2  0322
5.Cihlář MatějStránský Zdeněk-77-8883232
6.Mirovský OndřejČečák Milan-9-66-14 1333
7.Zerkal SergeyLipták Ondřej59-6-893243
8.Cihlář MatějDusilová Jana56-109 3153
9.Mirovský OndřejStránský Zdeněk6610  3063
10.Domnosil TomášČečák Milan-19-7643273
11.Cihlář MatějLipták Ondřej-9-85563283
12.Mirovský OndřejDusilová Jana7-994 3193
13.Domnosil TomášStránský Zdeněk84-8-7-72394
14.Zerkal SergeyČečák Milan-989-6-72395
15.Mirovský OndřejLipták Ondřej553  30105
16.Domnosil TomášDusilová Jana         
17.Zerkal SergeyStránský Zdeněk         
18.Cihlář MatějČečák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš21Lipták Ondřej04
Zerkal Sergey12Dusilová Jana12
Cihlář Matěj30Stránský Zdeněk12
Mirovský Ondřej31Čečák Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16497:416TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Rejent Štěpán
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
598  3010
2.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
-7575 3120
3.Rejent ŠtěpánZúbrik Mário7-858 3130
4.Richter JanRůžička Václav-68-66-62331
5.Procházka Ivan ml.Klatovský Karel38-65 3141
6.Šprongl JaroslavStudničný Jaromír1057  3051
7.Richter JanZúbrik Mário-8-97-4 1352
8.Procházka Ivan ml.Růžička Václav-9358 3162
9.Šprongl JaroslavKlatovský Karel87-135 3172
10.Rejent ŠtěpánStudničný Jaromír985  3082
11.Procházka Ivan ml.Zúbrik Mário9116  3092
12.Šprongl JaroslavRůžička Václav-1-89-9 1393
13.Rejent ŠtěpánKlatovský Karel69-11-9832103
14.Richter JanStudničný Jaromír888  30  
15.Šprongl JaroslavZúbrik Mário         
16.Rejent ŠtěpánRůžička Václav         
17.Richter JanKlatovský Karel         
18.Procházka Ivan ml.Studničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rejent Štěpán30Zúbrik Mário12
Richter Jan02Růžička Václav21
Procházka Ivan ml.30Klatovský Karel03
Šprongl Jaroslav21Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Pastír Jiří
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:Budík Bohuslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Budík Bohuslav st.
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
     3010
2.Pastír Jiří
Brettschneider Zdeněk
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     3120
3.Pluska OlehSmrkovský Petr     1321
4.Budík Bohuslav st.Semián Richard     2322
5.Brettschneider ZdeněkMarko Jiří     2323
6.Pastír JiříBoštíková Věra     3233
7.Budík Bohuslav st.Smrkovský Petr     3243
8.Brettschneider ZdeněkSemián Richard     0344
9.Pastír JiříMarko Jiří     3154
10.Pluska OlehBoštíková Věra     3264
11.Brettschneider ZdeněkSmrkovský Petr     1365
12.Pastír JiříSemián Richard     3175
13.Pluska OlehMarko Jiří     1376
14.Budík Bohuslav st.Boštíková Věra     1377
15.Pastír JiříSmrkovský Petr     3087
16.Pluska OlehSemián Richard     2388
17.Budík Bohuslav st.Marko Jiří     3198
18.Brettschneider ZdeněkBoštíková Věra     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluska Oleh13Smrkovský Petr22
Budík Bohuslav st.22Semián Richard31
Brettschneider Zdeněk04Marko Jiří22
Pastír Jiří40Boštíková Věra22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy