Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:32504:543TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Martin
Mára Karel
 
 
Šimeček Jan
Marat Filip
 
 
-31075 3110
2.Martinek Patrik
Procházka Radek
 
 
Kadlec Vít
Kotlorz Lukáš
 
 
6-69-8-92311
3.Procházka RadekKadlec Vít10-3-7-7 1312
4.Mára KarelMarat Filip-9-9910-62313
5.Vojta MartinŠimeček Jan-7-8-8  0314
6.Martinek PatrikKotlorz Lukáš895  3024
7.Mára KarelKadlec Vít-510-110-82325
8.Vojta MartinMarat Filip1010-5-11-82326
9.Martinek PatrikŠimeček Jan-106-73-112327
10.Procházka RadekKotlorz Lukáš-4749 3137
11.Vojta MartinKadlec Vít-8-98-7 1338
12.Martinek PatrikMarat Filip-9-11-5  0339
13.Procházka RadekŠimeček Jan646  3049
14.Mára KarelKotlorz Lukáš-8-12-4  03410
15.Martinek PatrikKadlec Vít         
16.Procházka RadekMarat Filip         
17.Mára KarelŠimeček Jan         
18.Vojta MartinKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek21Kadlec Vít30
Mára Karel03Marat Filip30
Vojta Martin03Šimeček Jan21
Martinek Patrik12Kotlorz Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Merhautová Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35645:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Merhautová Alena
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
-9-7-12  0301
2.Nevmeržický Vadim
Hladík Ivo
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Ako David
 
 
-17-5-7  0302
3.Nevmeržický VadimAko David-2-97-5 1303
4.Merhautová AlenaSlováček Jakub-5-88-6 1304
5.Hladík IvoVláčil Jiří-898-6-92305
6.Boš PetrElčkner Miroslav ml.884  3015
7.Merhautová AlenaAko David-65-59-102316
8.Hladík IvoSlováček Jakub-8-3-10  0317
9.Boš PetrVláčil Jiří66-9-263227
10.Nevmeržický VadimElčkner Miroslav ml.967  3037
11.Hladík IvoAko David77-7-6-62338
12.Boš PetrSlováček Jakub1075  3048
13.Nevmeržický VadimVláčil Jiří6-8-9433258
14.Merhautová AlenaElčkner Miroslav ml.10-3911 3168
15.Boš PetrAko David5-8810 3178
16.Nevmeržický VadimSlováček Jakub-95612 3188
17.Merhautová AlenaVláčil Jiří-5-6-8  0389
18.Hladík IvoElčkner Miroslav ml.8-977 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nevmeržický Vadim31Ako David31
Merhautová Alena13Slováček Jakub22
Hladík Ivo13Vláčil Jiří22
Boš Petr40Elčkner Miroslav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26567:525TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlic Roman
Brothánek Jan
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
6-88-9-112301
2.Kratochvíl Karel
Michálek David
 
 
Nousek Jiří
Černý Ondřej
 
 
69-119 3111
3.Hrdlic RomanPešek Miroslav-88-3193221
4.Michálek DavidDyršmíd Milan9-996 3131
5.Kratochvíl KarelNousek Jiří565  3041
6.Brothánek JanČerný Ondřej6910  3051
7.Michálek DavidPešek Miroslav-6-8-5  0352
8.Kratochvíl KarelDyršmíd Milan-6-9-8  0353
9.Brothánek JanNousek Jiří937  3063
10.Hrdlic RomanČerný Ondřej-5988 3173
11.Kratochvíl KarelPešek Miroslav-5-6-9  0374
12.Brothánek JanDyršmíd Milan-8-7-6  0375
13.Hrdlic RomanNousek Jiří55-11-9-52376
14.Michálek DavidČerný Ondřej528  3086
15.Brothánek JanPešek Miroslav9-584 3196
16.Hrdlic RomanDyršmíd Milan58-11-4732106
17.Michálek DavidNousek Jiří-779-8-923  
18.Kratochvíl KarelČerný Ondřej86-5-10632  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlic Roman31Pešek Miroslav22
Michálek David21Dyršmíd Milan22
Kratochvíl Karel12Nousek Jiří12
Brothánek Jan31Černý Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Látal Jan
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37602:620SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Kantor Jan
 
 
Hamáček Jan
Šinákl Jan
 
 
8-4-7-6 1301
2.Bláha Tomáš
Košek Lukáš
 
 
Dorko Tomáš
Maršíková Martina
 
 
-79-810-72302
3.Košek LukášDorko Tomáš-4-79-8 1303
4.Bláha Tomᚊinákl Jan78-6-353213
5.Kantor JanHamáček Jan-78-9-9 1314
6.Látal JanMaršíková Martina-1049-893224
7.Bláha TomášDorko Tomáš6810  3034
8.Kantor JanŠinákl Jan-78-96-92335
9.Látal JanHamáček Jan-7-8-9  0336
10.Košek LukášMaršíková Martina-8-79763246
11.Kantor JanDorko Tomáš555  3056
12.Látal JanŠinákl Jan-87-96-82357
13.Košek LukášHamáček Jan-7-8-9  0358
14.Bláha TomášMaršíková Martina-7-8-9  0359
15.Látal JanDorko Tomáš78-97 3169
16.Košek Lukᚊinákl Jan-788-9-923610
17.Bláha TomášHamáček Jan-7-8-9  03  
18.Kantor JanMaršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Košek Lukáš13Dorko Tomáš13
Bláha Tomáš21Šinákl Jan31
Kantor Jan12Hamáček Jan30
Látal Jan22Maršíková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Pavlovský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:Berný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:Dlouhý Karel
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34517:558Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Přáda Jaroslav
Peršl Martin
 
 
-2-1-10  0301
2.Pavlovský Tomáš
Berný Lukáš
 
 
Hanzlík Tomáš
Mach Jakub
 
 
-8-56-3 1302
3.Berný LukášPeršl Martin665  3012
4.Pavlovský TomášPřáda Jaroslav4-99-8-52313
5.Koubek ArnoštHanzlík Tomáš11-8-8953223
6.Dlouhý KarelMach Jakub-6-6-12  0324
7.Pavlovský TomášPeršl Martin-88-6453234
8.Koubek ArnoštPřáda Jaroslav-109-7-9 1335
9.Dlouhý KarelHanzlík Tomáš7-4-7-3 1336
10.Berný LukášMach Jakub-15-967-62337
11.Koubek ArnoštPeršl Martin9-78-13-42338
12.Dlouhý KarelPřáda Jaroslav675  3048
13.Berný LukášHanzlík Tomáš-55-99-92349
14.Pavlovský TomášMach Jakub-812-8-10 13410
15.Dlouhý KarelPeršl Martin         
16.Berný LukášPřáda Jaroslav         
17.Pavlovský TomášHanzlík Tomáš         
18.Koubek ArnoštMach Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berný Lukáš12Peršl Martin12
Pavlovský Tomáš12Přáda Jaroslav21
Koubek Arnošt12Hanzlík Tomáš21
Dlouhý Karel12Mach Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slovan KST BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37 TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinkas Jan
Matuna Václav
 
 
Krauz Samuel
Kotrbáček Petr
 
 
     3210
2.Cankař Radek
Kouba Jan
 
 
Ševčík Ivan
Laštůvka Petr
 
 
     0311
3.Pinkas JanŠevčík Ivan     1312
4.Kouba JanKrauz Samuel     0313
5.Cankař RadekLaštůvka Petr     1314
6.Matuna VáclavKotrbáček Petr     3124
7.Kouba JanŠevčík Ivan     1325
8.Cankař RadekKrauz Samuel     1326
9.Matuna VáclavLaštůvka Petr     3236
10.Pinkas JanKotrbáček Petr     2337
11.Cankař RadekŠevčík Ivan     1338
12.Matuna VáclavKrauz Samuel     3148
13.Pinkas JanLaštůvka Petr     3158
14.Kouba JanKotrbáček Petr     1359
15.Matuna VáclavŠevčík Ivan     23510
16.Pinkas JanKrauz Samuel         
17.Kouba JanLaštůvka Petr         
18.Cankař RadekKotrbáček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Jan12Ševčík Ivan40
Kouba Jan03Krauz Samuel21
Cankař Radek03Laštůvka Petr12
Matuna Václav31Kotrbáček Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy