Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9415:319SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
Hladík Ivo
Konopásek Luboš
 
 
8109  3010
2.Procházka Radek
Mára Karel
 
 
Kalaš Vladislav
Celler Jiří
 
 
31010  3020
3.Procházka RadekCeller Jiří-89-9893230
4.Brož JosefKonopásek Luboš458  3040
5.Randáček MiroslavHladík Ivo34-9-843250
6.Martinek PatrikKalaš Vladislav984  3060
7.Brož JosefCeller Jiří31310  3070
8.Randáček MiroslavKonopásek Luboš-7655 3180
9.Martinek PatrikHladík Ivo12119  3090
10.Mára KarelKalaš Vladislav-9-10-8  0391
11.Randáček MiroslavCeller Jiří38-49 31101
12.Martinek PatrikKonopásek Luboš         
13.Mára KarelHladík Ivo         
14.Brož JosefKalaš Vladislav         
15.Martinek PatrikCeller Jiří         
16.Mára KarelKonopásek Luboš         
17.Brož JosefHladík Ivo         
18.Randáček MiroslavKalaš Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek10Celler Jiří03
Brož Josef20Konopásek Luboš02
Randáček Miroslav30Hladík Ivo02
Martinek Patrik20Kalaš Vladislav11
Mára Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:38715:702TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
-13-976-72301
2.Kotlorz Lukáš
Kadlec Vít
 
 
Hrdlic Roman
Michálek David
 
 
-88-2-4 1302
3.Kadlec VítJiroš Martin1288  3012
4.Kotlorz LukášKratochvíl Karel9-64-6-12313
5.Fausek JiříHrdlic Roman-947-7-72314
6.Šimeček JanMichálek David-97-95-132315
7.Kotlorz LukášJiroš Martin9108  3025
8.Fausek JiříKratochvíl Karel6-9-6573235
9.Šimeček JanHrdlic Roman7-7-4-7 1336
10.Kadlec VítMichálek David-8829 3146
11.Fausek JiříJiroš Martin-106-9663256
12.Šimeček JanKratochvíl Karel9-97-6-92357
13.Kadlec VítHrdlic Roman3163  3067
14.Kotlorz LukášMichálek David-12-666-62368
15.Šimeček JanJiroš Martin6-74-673278
16.Kadlec VítKratochvíl Karel5-11108 3188
17.Kotlorz LukášHrdlic Roman-46-8-6 1389
18.Fausek JiříMichálek David-6-3-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlec Vít40Jiroš Martin04
Kotlorz Lukáš13Kratochvíl Karel22
Fausek Jiří22Hrdlic Roman31
Šimeček Jan13Michálek David31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14484:392TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Mikšátko Martin
Barna Izabela
 
 
878  3010
2.Ako David
Hladík Petr
 
 
Merkl Roman
Honč Ondřej
 
 
-96-710-82311
3.Vláčil JiříMerkl Roman4-788 3121
4.Hladík PetrBarna Izabela-7667 3131
5.Slováček JakubHonč Ondřej867  3041
6.Ako DavidMikšátko Martin665  3051
7.Hladík PetrMerkl Roman-9-867-92352
8.Slováček JakubBarna Izabela-7947 3162
9.Ako DavidHonč Ondřej986  3072
10.Vláčil JiříMikšátko Martin8-46-1153282
11.Slováček JakubMerkl Roman9-7-7683292
12.Ako DavidBarna Izabela-9778 31102
13.Vláčil JiříHonč Ondřej         
14.Hladík PetrMikšátko Martin         
15.Ako DavidMerkl Roman         
16.Vláčil JiříBarna Izabela         
17.Hladík PetrHonč Ondřej         
18.Slováček JakubMikšátko Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vláčil Jiří20Merkl Roman12
Hladík Petr11Barna Izabela03
Slováček Jakub30Honč Ondřej02
Ako David30Mikšátko Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Kruchina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18512:430TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
7-9-6-14 1301
2.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Pavlovský Tomáš
Berný Lukáš
 
 
-109-99103211
3.Pešek MiroslavPavlovský Tomáš3-664 3121
4.Dyršmíd MilanDlouhý Karel7-878 3131
5.Kartaš ZdeněkBerný Lukáš68-16-8-72332
6.Kruchina JiříKoubek Arnošt54-7-773242
7.Dyršmíd MilanPavlovský Tomáš-6-9-7  0343
8.Kartaš ZdeněkDlouhý Karel10-398 3153
9.Kruchina JiříBerný Lukáš-9375 3163
10.Pešek MiroslavKoubek Arnošt98-63 3173
11.Kartaš ZdeněkPavlovský Tomáš549  3083
12.Kruchina JiříDlouhý Karel574  3093
13.Pešek MiroslavBerný Lukáš968  30103
14.Dyršmíd MilanKoubek Arnošt         
15.Kruchina JiříPavlovský Tomáš         
16.Pešek MiroslavDlouhý Karel         
17.Dyršmíd MilanBerný Lukáš         
18.Kartaš ZdeněkKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav30Pavlovský Tomáš12
Dyršmíd Milan11Dlouhý Karel03
Kartaš Zdeněk21Berný Lukáš12
Kruchina Jiří30Koubek Arnošt02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Dorko Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Hamáček Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25536:504SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
-9-6-8  0301
2.Dorko Tomáš
Šinákl Jan
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-8-7-6  0302
3.Hamáček JanMatuna Václav5711  3012
4.Šinákl JanCankař Radek-4-10-9  0313
5.Hořejší JiříPinkas Jan-56-10-5 1314
6.Dorko TomášSlavata Josef10109  3024
7.Šinákl JanMatuna Václav-5512-793234
8.Hořejší JiříCankař Radek89-91 3144
9.Dorko TomášPinkas Jan105-6-10103254
10.Hamáček JanSlavata Josef-786-893264
11.Hořejší JiříMatuna Václav-655-423274
12.Dorko TomášCankař Radek6128  3084
13.Hamáček JanPinkas Jan436  3094
14.Šinákl JanSlavata Josef-6-12-6  0395
15.Dorko TomášMatuna Václav5-1079 31105
16.Hamáček JanCankař Radek-147   11  
17.Šinákl JanPinkas Jan         
18.Hořejší JiříSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamáček Jan30Matuna Václav04
Šinákl Jan12Cankař Radek12
Hořejší Jiří21Pinkas Jan12
Dorko Tomáš40Slavata Josef12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Hanzlík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31449:485TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzlík Tomáš
Mach Jakub
 
 
Laštůvka Petr
Ševčík Ivan
 
 
-88-69-82301
2.Kašpar Ladislav
Němický Jiří
 
 
Kotrbáček Petr
Krauz Samuel
 
 
-9-109-8 1302
3.Hanzlík Tomᚊevčík Ivan-9-8-5  0303
4.Kašpar LadislavKotrbáček Petr-9-9-8  0304
5.Němický JiříLaštůvka Petr7-5-6-5 1305
6.Mach JakubKrauz Samuel576  3015
7.Kašpar LadislavŠevčík Ivan-8-29-8 1316
8.Němický JiříKotrbáček Petr-9-1010-8 1317
9.Mach JakubLaštůvka Petr-99911 3127
10.Hanzlík TomášKrauz Samuel4105  3037
11.Němický JiříŠevčík Ivan4-9-7-5 1338
12.Mach JakubKotrbáček Petr84-9-9-102339
13.Hanzlík TomášLaštůvka Petr-3-87-9 13310
14.Kašpar LadislavKrauz Samuel         
15.Mach JakubŠevčík Ivan         
16.Hanzlík TomášKotrbáček Petr         
17.Kašpar LadislavLaštůvka Petr         
18.Němický JiříKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanzlík Tomáš12Ševčík Ivan30
Kašpar Ladislav02Kotrbáček Petr30
Němický Jiří03Laštůvka Petr21
Mach Jakub21Krauz Samuel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy