Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Chocová Alena
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:36625:627SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzlík Tomáš
Chocová Alena
 
 
Vojta Martin
Mára Karel
 
 
-99-9553210
2.Peršl Martin
Kašpar Ladislav
 
 
Randáček Miroslav
Procházka Radek
 
 
-9-877-82311
3.Hanzlík TomášRandáček Miroslav-8757 3121
4.Kašpar LadislavProcházka Radek-98-9-8 1322
5.Chocová AlenaBrož Josef910-7-10-72323
6.Peršl MartinVojta Martin699  3033
7.Kašpar LadislavRandáček Miroslav7-7-118-92334
8.Chocová AlenaProcházka Radek3-8-4-6 1335
9.Peršl MartinBrož Josef-14-98-3 1336
10.Hanzlík TomášVojta Martin-66-6793246
11.Chocová AlenaRandáček Miroslav-109-3-7 1347
12.Peršl MartinProcházka Radek-99-12-14 1348
13.Hanzlík TomášMára Karel-98106 3158
14.Kašpar LadislavVojta Martin-97-98-92359
15.Peršl MartinRandáček Miroslav-10-94-10 13510
16.Hanzlík TomášProcházka Radek         
17.Kašpar LadislavMára Karel         
18.Chocová AlenaVojta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzlík Tomáš30Randáček Miroslav31
Kašpar Ladislav03Procházka Radek30
Chocová Alena03Brož Josef20
Peršl Martin13Vojta Martin12
   Mára Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Kotrbáček Petr
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36569:621SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Kotrbáček Petr
 
 
Dorko Tomáš
Maršíková Martina
 
 
98-5-3-42301
2.Žambokréthyová Milena
Ševčík Ivan
 
 
Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
8-79-833211
3.Kotrbáček PetrDorko Tomáš-58-4-4 1312
4.Žambokréthyová MilenaMaršíková Martina-9-9-10  0313
5.Hadrava MiloslavHamáček Jan-109-4-9 1314
6.Ševčík IvanHořejší Jiří8-797 3124
7.Žambokréthyová MilenaDorko Tomáš-994-3-82325
8.Hadrava MiloslavMaršíková Martina10-1298 3135
9.Ševčík IvanHamáček Jan-10-128-10 1336
10.Kotrbáček PetrHořejší Jiří698  3046
11.Hadrava MiloslavDorko Tomáš-9-6-6  0347
12.Ševčík IvanMaršíková Martina952  3057
13.Kotrbáček PetrHamáček Jan-4-5-6  0358
14.Žambokréthyová MilenaHořejší Jiří9-129-853268
15.Ševčík IvanDorko Tomáš-889-6-82369
16.Kotrbáček PetrMaršíková Martina-67-8-6 13610
17.Žambokréthyová MilenaHamáček Jan-4    01  
18.Hadrava MiloslavHořejší Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrbáček Petr13Dorko Tomáš40
Žambokréthyová Milena12Maršíková Martina22
Hadrava Miloslav12Hamáček Jan30
Ševčík Ivan22Hořejší Jiří03
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slovan KST BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14427:368Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Dobeš Tomáš st.
 
 
Nousek Jiří
Vytisk Václav
 
 
8-9107 3110
2.Kouba Jan
Bednárik Martin
 
 
Kalíšek Jiří
Kobras Ludvík
 
 
-69-410123220
3.Bednárik MartinKobras Ludvík8-3-71193230
4.Kouba JanNousek Jiří5-710-493240
5.Slavata JosefKalíšek Jiří488  3050
6.Dobeš Tomáš st.Vytisk Václav66-93 3160
7.Kouba JanKobras Ludvík-48812 3170
8.Slavata JosefNousek Jiří-7849 3180
9.Dobeš Tomáš st.Kalíšek Jiří104-78 3190
10.Bednárik MartinVytisk Václav-4-5-9  0391
11.Slavata JosefKobras LudvíkWO    30101
12.Dobeš Tomáš st.Nousek Jiří         
13.Bednárik MartinKalíšek Jiří         
14.Kouba JanVytisk Václav         
15.Dobeš Tomáš st.Kobras Ludvík         
16.Bednárik MartinNousek Jiří         
17.Kouba JanKalíšek Jiří         
18.Slavata JosefVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednárik Martin11Kobras Ludvík02
Kouba Jan20Nousek Jiří02
Slavata Josef20Kalíšek Jiří02
Dobeš Tomáš st.20Vytisk Václav11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31629:591SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
-6-556-62301
2.Pavlovský Tomáš
Berný Lukáš
 
 
Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-8-7-9  0302
3.Berný LukášAko David9-76-843212
4.Dlouhý KarelSlováček Jakub868  3022
5.Koubek ArnoštVláčil Jiří-767-453232
6.Pavlovský TomášElčkner Miroslav ml.49-94 3142
7.Dlouhý KarelAko David8-1188 3152
8.Koubek ArnoštSlováček Jakub-11-9-6  0353
9.Pavlovský TomášVláčil Jiří996  3063
10.Berný LukášElčkner Miroslav ml.-12-7-7  0364
11.Koubek ArnoštAko David5-6610 3174
12.Pavlovský TomášSlováček Jakub6-8-46-92375
13.Berný LukášVláčil Jiří10-988 3185
14.Dlouhý KarelElčkner Miroslav ml.-9879 3195
15.Pavlovský TomášAko David5-10-7-7 1396
16.Berný LukášSlováček Jakub-8-8-6  0397
17.Dlouhý KarelVláčil Jiří-12655 31107
18.Koubek ArnoštElčkner Miroslav ml.-11-9-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berný Lukáš22Ako David13
Dlouhý Karel40Slováček Jakub31
Koubek Arnošt21Vláčil Jiří04
Pavlovský Tomáš22Elčkner Miroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Látal Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40727:762nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Barna Izabela
 
 
Vožický Bohumil
Průša Ondřej
 
 
8-7911 3110
2.Merkl Roman
Honč Ondřej
 
 
Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
-107-99-112311
3.Merkl RomanPrůša Ondřej89-109 3121
4.Barna IzabelaŠimeček Jan-6-8-10  0322
5.Honč OndřejVožický Bohumil-8-7-7  0323
6.Látal JanKotlorz Lukáš-9898 3133
7.Barna IzabelaPrůša Ondřej-8-6-9  0334
8.Honč OndřejŠimeček Jan-9-89-7 1335
9.Látal JanVožický Bohumil9-910-8113245
10.Merkl RomanKotlorz Lukáš8-769 3155
11.Honč OndřejPrůša Ondřej-8-910-7 1356
12.Látal JanŠimeček Jan-7898 3166
13.Merkl RomanVožický Bohumil-10-89983276
14.Barna IzabelaKotlorz Lukáš-98-79123286
15.Látal JanPrůša Ondřej88-10-10-82387
16.Merkl RomanŠimeček Jan-69-88-112388
17.Barna IzabelaVožický Bohumil-5-81010123298
18.Honč OndřejKotlorz Lukáš-8-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merkl Roman31Průša Ondřej31
Barna Izabela22Šimeček Jan31
Honč Ondřej04Vožický Bohumil13
Látal Jan31Kotlorz Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15489:390TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
Hladík Ivo
Jágr Martin
 
 
573  3010
2.Brothánek Jan
Hájek Luděk st.
 
 
Merhautová Alena
Celler Jiří
 
 
788  3020
3.Hájek Luděk st.Celler Jiří-10-93-8 1321
4.Jiroš MartinMerhautová Alena-12544 3131
5.Kratochvíl KarelJágr Martin469  3041
6.Brothánek JanHladík Ivo893  3051
7.Jiroš MartinCeller Jiří57-3-7-32352
8.Kratochvíl KarelMerhautová Alena10-4146 3162
9.Brothánek JanJágr Martin854  3072
10.Hájek Luděk st.Hladík Ivo-97-8-5 1373
11.Kratochvíl KarelCeller Jiří7-9-6753283
12.Brothánek JanMerhautová Alena766  3093
13.Hájek Luděk st.Jágr Martin9-67-10732103
14.Jiroš MartinHladík Ivo         
15.Brothánek JanCeller Jiří         
16.Hájek Luděk st.Merhautová Alena         
17.Jiroš MartinJágr Martin         
18.Kratochvíl KarelHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Luděk st.12Celler Jiří21
Jiroš Martin11Merhautová Alena03
Kratochvíl Karel30Jágr Martin03
Brothánek Jan30Hladík Ivo11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy