Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Peršl Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:40626:640TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzlík Tomáš
Chocová Alena
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
7-9-1833210
2.Peršl Martin
Kašpar Ladislav
 
 
Kruchina Jiří
Nousek Jiří
 
 
-8-9-8  0311
3.Hanzlík TomášPešek Miroslav9-9-6763221
4.Chocová AlenaKruchina Jiří4-1077 3131
5.Kašpar LadislavDyršmíd Milan9-87-8-62332
6.Peršl MartinNousek Jiří-7364 3142
7.Chocová AlenaPešek Miroslav-5-68-6 1343
8.Kašpar LadislavKruchina Jiří-7-917-8 1344
9.Peršl MartinDyršmíd Milan11-87-9-122345
10.Hanzlík TomášNousek Jiří-8-97-9 1346
11.Kašpar LadislavPešek Miroslav-5-97-9 1347
12.Peršl MartinKruchina Jiří127-12-933257
13.Hanzlík TomášDyršmíd Milan-6-9-9  0358
14.Chocová AlenaNousek Jiří-8-76-6 1359
15.Peršl MartinPešek Miroslav-984-1083269
16.Hanzlík TomášKruchina Jiří-8-7-8  03610
17.Chocová AlenaDyršmíd Milan         
18.Kašpar LadislavNousek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzlík Tomáš13Pešek Miroslav22
Chocová Alena12Kruchina Jiří22
Kašpar Ladislav03Dyršmíd Milan30
Peršl Martin31Nousek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Kotrbáček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:29688:664TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
8-9-10-7 1301
2.Ševčík Ivan
Kotrbáček Petr
 
 
Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
9-898 3111
3.Kotrbáček PetrAko David-6-56983221
4.Hadrava MiloslavSlováček Jakub8-9-910-92322
5.Laštůvka PetrElčkner Miroslav ml.35-8-583232
6.Ševčík IvanVláčil Jiří81013  3042
7.Hadrava MiloslavAko David8-9-87-72343
8.Laštůvka PetrSlováček Jakub9-910-1293253
9.Ševčík IvanElčkner Miroslav ml.888  3063
10.Kotrbáček PetrVláčil Jiří8-789 3173
11.Laštůvka PetrAko David-87-611-102374
12.Ševčík IvanSlováček Jakub-159710 3184
13.Kotrbáček PetrElčkner Miroslav ml.1110-78 3194
14.Žambokréthyová MilenaVláčil Jiří-86-810-82395
15.Ševčík IvanAko David8-4-6-9 1396
16.Kotrbáček PetrSlováček Jakub6-898 31106
17.Žambokréthyová MilenaElčkner Miroslav ml.767  30  
18.Laštůvka PetrVláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrbáček Petr40Ako David31
Hadrava Miloslav02Slováček Jakub13
Laštůvka Petr21Elčkner Miroslav ml.03
Ševčík Ivan31Vláčil Jiří12
Žambokréthyová Milena01   
14. zápas střídání Žambokréthyová za Hadravu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slovan KST BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21528:439Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Matuna Václav
 
 
Šimeček Jan
Fausek Jiří
 
 
984  3010
2.Cankař Radek
Kouba Jan
 
 
Hoke Daniel
Průša Ondřej
 
 
-8-104483220
3.Slavata JosefŠimeček Jan4-8-6-10 1321
4.Kouba JanFausek Jiří9106  3031
5.Cankař RadekPrůša Ondřej4-8-10-8 1332
6.Matuna VáclavHoke Daniel-11-7-10  0333
7.Kouba JanŠimeček Jan-6765 3143
8.Cankař RadekFausek Jiří898  3053
9.Matuna VáclavPrůša Ondřej56-106 3163
10.Slavata JosefHoke Daniel481  3073
11.Cankař RadekŠimeček Jan-8-8-4  0374
12.Matuna VáclavFausek Jiří399  3084
13.Slavata JosefPrůša Ondřej-9-8-9  0385
14.Kouba JanHoke Daniel9-92-883295
15.Matuna VáclavŠimeček Jan585  30105
16.Slavata JosefFausek Jiří         
17.Kouba JanPrůša Ondřej         
18.Cankař RadekHoke Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavata Josef12Šimeček Jan22
Kouba Jan30Fausek Jiří03
Cankař Radek12Průša Ondřej21
Matuna Václav31Hoke Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12451:372SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Ulrych Jiří
 
 
Hladík Ivo
Konopásek Luboš
 
 
8-6-8-5 1301
2.Pavlovský Tomáš
Čapek Karel
 
 
Celler Jiří
Nevmeržický Vadim
 
 
1189  3011
3.Pavlovský TomášNevmeržický Vadim996  3021
4.Čapek KarelKonopásek Luboš764  3031
5.Ulrych JiříCeller Jiří9-78-5-82332
6.Dlouhý KarelHladík Ivo798  3042
7.Čapek KarelNevmeržický Vadim89-84 3152
8.Ulrych JiříKonopásek Luboš10-55-593262
9.Dlouhý KarelCeller Jiří4118  3072
10.Pavlovský TomášHladík Ivo11-635 3182
11.Ulrych JiříNevmeržický Vadim64-96 3192
12.Dlouhý KarelKonopásek Luboš-9838 31102
13.Pavlovský TomášCeller Jiří         
14.Čapek KarelHladík Ivo         
15.Dlouhý KarelNevmeržický Vadim         
16.Pavlovský TomášKonopásek Luboš         
17.Čapek KarelCeller Jiří         
18.Ulrych JiříHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlovský Tomáš20Nevmeržický Vadim03
Čapek Karel20Konopásek Luboš03
Ulrych Jiří21Celler Jiří11
Dlouhý Karel30Hladík Ivo02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Látal Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33710:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Merkl Roman
 
 
Raiser Dan
Jiroš Martin
 
 
-89-88-92301
2.Košek Lukáš
Bláha Tomáš
 
 
Michálek David
Hrdlic Roman
 
 
88-7-793211
3.Látal JanRaiser Dan-63-88-122312
4.Košek LukášJiroš Martin76-7-6-82313
5.Bláha TomášMichálek David8-4310 3123
6.Merkl RomanHrdlic Roman676  3033
7.Košek LukášRaiser Dan-97-81453243
8.Bláha TomášJiroš Martin888  3053
9.Merkl RomanMichálek David847  3063
10.Látal JanHrdlic Roman-66-9-13 1364
11.Bláha TomášRaiser Dan-6-2-3  0365
12.Merkl RomanJiroš Martin11810  3075
13.Látal JanMichálek David-66-6-10 1376
14.Košek LukášHrdlic Roman936  3086
15.Merkl RomanRaiser Dan8-1412-3-42387
16.Látal JanJiroš Martin-1033-6-22388
17.Košek LukášMichálek David8-13611 3198
18.Bláha TomášHrdlic Roman8-97-9-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Jan04Raiser Dan31
Košek Lukáš31Jiroš Martin22
Bláha Tomáš22Michálek David13
Merkl Roman31Hrdlic Roman22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy