Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Vohradský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21546:474TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Šimeček Jan
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
3-973 3110
2.Sága Marián
Vinklářová Veronika
 
 
Zajíček Jaroslav
Procházka Radek
 
 
5-1376 3120
3.Vinklářová VeronikaMartinek Patrik-1059-9-82321
4.Sága MariánRandáček Miroslav-578-9103231
5.Kadlec VítProcházka Radek175  3041
6.Šimeček JanZajíček Jaroslav287  3051
7.Sága MariánMartinek Patrik-4-27-8 1352
8.Kadlec VítRandáček Miroslav1276  3062
9.Šimeček JanProcházka Radek8-692 3172
10.Vinklářová VeronikaZajíček Jaroslav488  3082
11.Kadlec VítMartinek Patrik7-137-6183292
12.Šimeček JanRandáček Miroslav-39-4-7 1393
13.Vinklářová VeronikaProcházka Radek8-9-6-2 1394
14.Sága MariánZajíček Jaroslav-65-96332104
15.Šimeček JanMartinek Patrik10-9   11  
16.Vinklářová VeronikaRandáček Miroslav         
17.Sága MariánProcházka Radek         
18.Kadlec VítZajíček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vinklářová Veronika12Martinek Patrik21
Sága Marián21Randáček Miroslav12
Kadlec Vít30Procházka Radek12
Šimeček Jan21Zajíček Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26607:550TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vláčil Jiří
Slováček Jakub
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-9-68293210
2.Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Hladík Ivo
Kalaš Vladislav
 
 
8-783 3120
3.Vláčil JiříNevmeržický Vadim-6-28793230
4.Elčkner Miroslav ml.Bielina Václav-1296-3-82331
5.Slováček JakubHladík Ivo6-6-7-9 1332
6.Ako DavidKalaš Vladislav7-736 3142
7.Elčkner Miroslav ml.Nevmeržický Vadim-68-7-8 1343
8.Slováček JakubBielina Václav710-7-793253
9.Ako DavidHladík Ivo686  3063
10.Vláčil JiříKalaš Vladislav49-86 3173
11.Slováček JakubNevmeržický Vadim-8-966-72374
12.Ako DavidBielina Václav8-894 3184
13.Vláčil JiříHladík Ivo9-878 3194
14.Elčkner Miroslav ml.Kalaš Vladislav810-8-5-92395
15.Ako DavidNevmeržický Vadim761  30105
16.Vláčil JiříBielina Václav         
17.Elčkner Miroslav ml.Hladík Ivo         
18.Slováček JakubKalaš Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vláčil Jiří30Nevmeržický Vadim22
Elčkner Miroslav ml.03Bielina Václav12
Slováček Jakub12Hladík Ivo12
Ako David40Kalaš Vladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Nousek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19528:447TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Hrdlic Roman
Raiser Dan
 
 
-84-6-11 1301
2.Kruchina Jiří
Nousek Jiří
 
 
Michálek David
Jiroš Martin
 
 
-7-728-82302
3.Pešek MiroslavRaiser Dan12-101011 3112
4.Dyršmíd MilanJiroš Martin79-26 3122
5.Nousek JiříHrdlic Roman96-108 3132
6.Kruchina JiříMichálek David757  3042
7.Dyršmíd MilanRaiser Dan10-942 3152
8.Nousek JiříJiroš Martin374  3062
9.Kruchina JiříHrdlic Roman-6789 3172
10.Pešek MiroslavMichálek David686  3082
11.Nousek JiříRaiser Dan-7-8-8  0383
12.Kruchina JiříJiroš Martin9-8-9-8 1384
13.Pešek MiroslavHrdlic Roman38-82 3194
14.Dyršmíd MilanMichálek David-7999 31104
15.Kruchina JiříRaiser Dan         
16.Pešek MiroslavJiroš Martin         
17.Dyršmíd MilanHrdlic Roman         
18.Nousek JiříMichálek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pešek Miroslav30Raiser Dan12
Dyršmíd Milan30Jiroš Martin12
Nousek Jiří21Hrdlic Roman03
Kruchina Jiří21Michálek David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:Dorko Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Bruk Martin
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:Hořejší Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30602:544nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Bruk Martin
 
 
Látal Jan
Kubišta Jan
 
 
-7-9-8  0301
2.Dorko Tomáš
Hořejší Jiří
 
 
Košek Lukáš
Annayev Sanjar
 
 
-7-68-9 1302
3.Bruk MartinAnnayev Sanjar-8-12-5  0303
4.Hamáček JanKošek Lukáš516  3013
5.Hořejší JiříLátal Jan-5-7-4  0314
6.Dorko TomášKubišta Jan8117  3024
7.Hamáček JanAnnayev Sanjar77-96 3134
8.Hořejší JiříKošek Lukáš-97-125-122335
9.Dorko TomášLátal Jan8-875 3145
10.Bruk MartinKubišta Jan-6-947-82346
11.Hořejší JiříAnnayev Sanjar-5-44-7 1347
12.Dorko TomášKošek Lukáš635  3057
13.Bruk MartinLátal Jan8-9-7-14 1358
14.Hamáček JanKubišta Jan727  3068
15.Dorko TomášAnnayev Sanjar-9433 3178
16.Bruk MartinKošek Lukáš-3-4-4  0379
17.Hamáček JanLátal Jan999  3089
18.Hořejší JiříKubišta Jan426  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bruk Martin04Annayev Sanjar22
Hamáček Jan40Košek Lukáš22
Hořejší Jiří13Látal Jan22
Dorko Tomáš40Kubišta Jan13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Peršl Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20570:517Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Chocová Alena
 
 
Koubek Arnošt
Ulrych Jiří
 
 
-75-94-72301
2.Kašpar Ladislav
Peršl Martin
 
 
Pavlovský Tomáš
Berný Lukáš
 
 
8610  3011
3.Mach JakubPavlovský Tomáš-98-8-6 1312
4.Chocová AlenaUlrych Jiří99-2-363222
5.Kašpar LadislavKoubek Arnošt61112  3032
6.Peršl MartinBerný Lukáš8-7-7-9 1333
7.Chocová AlenaPavlovský Tomáš-108-97-22334
8.Kašpar LadislavUlrych Jiří10-899 3144
9.Peršl MartinKoubek Arnošt799  3054
10.Mach JakubBerný Lukáš65-55 3164
11.Kašpar LadislavPavlovský Tomáš-98-12-13 1365
12.Peršl MartinUlrych Jiří9139  3075
13.Mach JakubKoubek Arnošt993  3085
14.Chocová AlenaBerný Lukáš-8955 3195
15.Peršl MartinPavlovský Tomáš8115  30105
16.Mach JakubUlrych Jiří         
17.Chocová AlenaKoubek Arnošt         
18.Kašpar LadislavBerný Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Jakub21Pavlovský Tomáš31
Chocová Alena21Ulrych Jiří03
Kašpar Ladislav21Koubek Arnošt03
Peršl Martin31Berný Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Kotrbáček Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14481:333TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Laštůvka Petr
 
 
Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
998  3010
2.Krauz Samuel
Kotrbáček Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Ševčík IvanMatuna Václav8-5-10-7 1321
4.Laštůvka PetrCankař Radek2-568 3131
5.Krauz SamuelPinkas Jan668  3041
6.Kotrbáček PetrWO    3051
7.Laštůvka PetrMatuna Václav7-76-7-42352
8.Krauz SamuelCankař Radek-12-5109-62353
9.Kotrbáček PetrPinkas Jan-6938 3163
10.Ševčík IvanWO    3073
11.Krauz SamuelMatuna Václav97-11-3123283
12.Kotrbáček PetrCankař Radek79-47 3193
13.Ševčík IvanPinkas JanWO    30103
14.Laštůvka Petr         
15.Kotrbáček PetrMatuna Václav         
16.Ševčík IvanCankař Radek         
17.Laštůvka PetrPinkas Jan         
18.Krauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčík Ivan01Matuna Václav21
Laštůvka Petr11Cankař Radek12
Krauz Samuel21Pinkas Jan02
Kotrbáček Petr20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy