Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26588:531TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
911-9-1043210
2.Brothánek Jan
Hrdlic Roman
 
 
Procházka Radek
Vojta Martin
 
 
-8-62813220
3.Hrdlic RomanMartinek Patrik-8-7-8  0321
4.Jiroš MartinVojta Martin-911-71143231
5.Michálek DavidRandáček Miroslav-5-57-4 1332
6.Brothánek JanProcházka Radek486  3042
7.Jiroš MartinMartinek Patrik-5-109-9 1343
8.Michálek DavidVojta Martin73-6-12-102344
9.Brothánek JanRandáček Miroslav557  3054
10.Hrdlic RomanProcházka Radek-87-4-3 1355
11.Michálek DavidMartinek Patrik-89-5-7 1356
12.Brothánek JanVojta Martin867  3066
13.Hrdlic RomanRandáček Miroslav6-97-353276
14.Jiroš MartinProcházka Radek1094  3086
15.Brothánek JanMartinek Patrik876  3096
16.Hrdlic RomanVojta Martin675  30106
17.Jiroš MartinRandáček Miroslav         
18.Michálek DavidProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdlic Roman22Martinek Patrik31
Jiroš Martin21Vojta Martin13
Michálek David03Randáček Miroslav12
Brothánek Jan40Procházka Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Látal Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33673:671AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Hubač Martin
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-2-8-9  0301
2.Dunder Jiří
Látal Jan
 
 
Hladík Ivo
Kalaš Vladislav
 
 
7910  3011
3.Látal JanNevmeržický Vadim4517  3021
4.Dunder JiříHladík Ivo-89-56-82322
5.Hubač MartinBielina Václav-1069-8-62323
6.Bláha TomášKalaš Vladislav4-78-853233
7.Dunder JiříNevmeržický Vadim9-887 3143
8.Hubač MartinHladík Ivo-8-6-5  0344
9.Bláha TomášBielina Václav9-51013 3154
10.Látal JanKalaš Vladislav989  3064
11.Hubač MartinNevmeržický Vadim-3-7-6  0365
12.Bláha TomášHladík Ivo787  3075
13.Látal JanBielina Václav3-8-9-10 1376
14.Dunder JiříKalaš Vladislav-7-888-72377
15.Bláha TomášNevmeržický Vadim6-2-10-8 1378
16.Látal JanHladík Ivo78-106 3188
17.Dunder JiříBielina Václav-998-893298
18.Hubač MartinKalaš Vladislav-8-7981232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Jan31Nevmeržický Vadim22
Dunder Jiří22Hladík Ivo22
Hubač Martin13Bielina Václav22
Bláha Tomáš31Kalaš Vladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34707:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Tomáš
Berný Lukáš
 
 
Šimeček Jan
Marat Filip
 
 
-8-48-9 1301
2.Koubek Arnošt
Čapek Karel
 
 
Kadlec Vít
Kotlorz Lukáš
 
 
-51210-793211
3.Berný LukášMarat Filip114-8-4-92312
4.Čapek KarelKadlec Vít-6-7-7  0313
5.Koubek ArnoštŠimeček Jan8-71410 3123
6.Pavlovský TomášKotlorz Lukáš384  3033
7.Čapek KarelMarat Filip999  3043
8.Koubek ArnoštKadlec Vít-99-97-82344
9.Pavlovský Tomᚊimeček Jan-81046 3154
10.Berný LukášKotlorz Lukáš119-88 3164
11.Koubek ArnoštMarat Filip816  3074
12.Pavlovský TomášKadlec Vít10-5-8-9 1375
13.Berný Lukᚊimeček Jan9-7-95-102376
14.Čapek KarelKotlorz Lukáš-99-5673286
15.Pavlovský TomášMarat Filip-613-6-4 1387
16.Berný LukášKadlec Vít-8-668-72388
17.Čapek KarelŠimeček Jan5610  3098
18.Koubek ArnoštKotlorz Lukáš-976-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš13Marat Filip22
Čapek Karel31Kadlec Vít40
Koubek Arnošt22Šimeček Jan13
Pavlovský Tomáš22Kotlorz Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33 TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Komín Ondřej
 
 
Červeňák Marian
Ako David
 
 
     3010
2.Slavata Josef
Matuna Václav
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
     2311
3.Komín OndřejAko David     0312
4.Matuna VáclavSlováček Jakub     3122
5.Radouš JaromírVláčil Jiří     3032
6.Slavata JosefČerveňák Marian     3142
7.Matuna VáclavAko David     1343
8.Radouš JaromírSlováček Jakub     3153
9.Slavata JosefVláčil Jiří     2354
10.Komín OndřejČerveňák Marian     1355
11.Radouš JaromírAko David     3065
12.Pinkas JanSlováček Jakub     1366
13.Komín OndřejVláčil Jiří     1367
14.Matuna VáclavČerveňák Marian     0368
15.Pinkas JanAko David     2369
16.Komín OndřejSlováček Jakub     03610
17.Matuna VáclavVláčil Jiří         
18.Radouš JaromírČerveňák Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej04Ako David31
Matuna Václav12Slováček Jakub22
Radouš Jaromír30Vláčil Jiří21
Slavata Josef11Červeňák Marian21
Pinkas Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Kotrbáček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40691:696TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Laštůvka Petr
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
-44-7-5 1301
2.Krauz Samuel
Kotrbáček Petr
 
 
Kruchina Jiří
Vytisk Václav
 
 
862  3011
3.Kotrbáček PetrPešek Miroslav-10-97-2 1312
4.Laštůvka PetrDyršmíd Milan-79-10-9 1313
5.Krauz SamuelKruchina Jiří8-10-8653223
6.Ševčík IvanVytisk Václav675  3033
7.Laštůvka PetrPešek Miroslav-8-8-8  0334
8.Krauz SamuelDyršmíd Milan-8-10-8  0335
9.Ševčík IvanKruchina Jiří-688-5-102336
10.Kotrbáček PetrVytisk Václav-5-108863246
11.Krauz SamuelPešek Miroslav-9-10-9  0347
12.Ševčík IvanDyršmíd Milan9-98-873257
13.Kotrbáček PetrKruchina Jiří-68-101093267
14.Laštůvka PetrVytisk Václav688  3077
15.Ševčík IvanPešek Miroslav8-9-10-8 1378
16.Kotrbáček PetrDyršmíd Milan-99-101063288
17.Laštůvka PetrKruchina Jiří-5-866-52389
18.Krauz SamuelVytisk Václav-99-88-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrbáček Petr31Pešek Miroslav40
Laštůvka Petr13Dyršmíd Milan22
Krauz Samuel13Kruchina Jiří22
Ševčík Ivan22Vytisk Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Lomský Gustav
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35 SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Chocová Alena
 
 
Dorko Tomáš
Maršíková Martina
 
 
     0301
2.Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
     0302
3.Mach JakubHamáček Jan     0303
4.Chocová AlenaHořejší Jiří     2304
5.Kašpar LadislavMaršíková Martina     0305
6.Lomský GustavDorko Tomáš     3115
7.Chocová AlenaHamáček Jan     0316
8.Kašpar LadislavHořejší Jiří     2317
9.Lomský GustavMaršíková Martina     3227
10.Mach JakubDorko Tomáš     0328
11.Kašpar LadislavHamáček Jan     2329
12.Lomský GustavHořejší Jiří     3239
13.Mach JakubMaršíková Martina     13310
14.Chocová AlenaDorko Tomáš         
15.Lomský GustavHamáček Jan         
16.Mach JakubHořejší Jiří         
17.Chocová AlenaMaršíková Martina         
18.Kašpar LadislavDorko Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Jakub03Hamáček Jan30
Chocová Alena02Hořejší Jiří21
Kašpar Ladislav03Maršíková Martina21
Lomský Gustav30Dorko Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy