Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39646:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Dorko Tomáš
Maršíková Martina
 
 
-69-106-62301
2.Martinek Patrik
Zajíček Jaroslav
 
 
Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
-6-6-6  0302
3.Procházka RadekDorko Tomáš9-11-6483212
4.Brož JosefMaršíková Martina-86-3723222
5.Zajíček JaroslavHamáček Jan-2-7-6  0323
6.Martinek PatrikHořejší Jiří-77710 3133
7.Brož JosefDorko Tomáš7-10-8-6 1334
8.Zajíček JaroslavMaršíková Martina-9-6-6  0335
9.Martinek PatrikHamáček Jan-9-8-6  0336
10.Procházka RadekHořejší Jiří8106  3046
11.Zajíček JaroslavDorko Tomáš5-2-6-8 1347
12.Martinek PatrikMaršíková Martina847  3057
13.Procházka RadekHamáček Jan39-9-12-82358
14.Brož JosefHořejší Jiří139-73 3168
15.Martinek PatrikDorko Tomáš-98-8973278
16.Procházka RadekMaršíková Martina-89-81043288
17.Brož JosefHamáček Jan-5-6-3  0389
18.Zajíček JaroslavHořejší Jiří13-5-810103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Radek31Dorko Tomáš22
Brož Josef22Maršíková Martina13
Zajíček Jaroslav13Hamáček Jan40
Martinek Patrik31Hořejší Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Kruchina Jiří
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36 TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruchina Jiří
Nousek Jiří
 
 
Chocová Alena
Hanzlík Tomáš
 
 
     2301
2.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Peršl Martin
Přáda Jaroslav
 
 
     3111
3.Nousek JiříPeršl Martin     3121
4.Dyršmíd MilanChocová Alena     0322
5.Pešek MiroslavHanzlík Tomáš     0323
6.Kruchina JiříPřáda Jaroslav     3133
7.Dyršmíd MilanPeršl Martin     3043
8.Pešek MiroslavChocová Alena     3153
9.Kruchina JiříHanzlík Tomáš     3163
10.Nousek JiříPřáda Jaroslav     2364
11.Pešek MiroslavPeršl Martin     3274
12.Kruchina JiříChocová Alena     0375
13.Nousek JiříHanzlík Tomáš     0376
14.Dyršmíd MilanPřáda Jaroslav     1377
15.Kruchina JiříPeršl Martin     3287
16.Nousek JiříChocová Alena     3297
17.Dyršmíd MilanHanzlík Tomáš     1398
18.Pešek MiroslavPřáda Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nousek Jiří22Peršl Martin04
Dyršmíd Milan13Chocová Alena22
Pešek Miroslav31Hanzlík Tomáš31
Kruchina Jiří31Přáda Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Slováček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31629:615TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Krauz Samuel
Kotrbáček Petr
 
 
5-135-963210
2.Ako David
Červeňák Marian
 
 
Laštůvka Petr
Ševčík Ivan
 
 
6-5-101083220
3.Vláčil JiříŠevčík Ivan6-2-8-5 1321
4.Červeňák MarianKrauz Samuel-7-7-8  0322
5.Slováček JakubKotrbáček Petr9127  3032
6.Ako DavidLaštůvka Petr3-455 3142
7.Červeňák MarianŠevčík Ivan-799-8-82343
8.Slováček JakubKrauz Samuel-8-88-3 1344
9.Ako DavidKotrbáček Petr439  3054
10.Vláčil JiříLaštůvka Petr9-9-9-3 1355
11.Slováček JakubŠevčík Ivan8-97-973265
12.Ako DavidKrauz Samuel6-8-7-9 1366
13.Vláčil JiříKotrbáček Petr-711-9893276
14.Červeňák MarianLaštůvka Petr689  3086
15.Ako DavidŠevčík Ivan108-8-683296
16.Vláčil JiříKrauz Samuel10-89-4732106
17.Červeňák MarianKotrbáček Petr         
18.Slováček JakubLaštůvka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vláčil Jiří22Ševčík Ivan22
Červeňák Marian12Krauz Samuel31
Slováček Jakub21Kotrbáček Petr03
Ako David31Laštůvka Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35718:703TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Kadlec Vít
 
 
Matuna Václav
Komín Ondřej
 
 
-788-5-102301
2.Sága Marián
Šimeček Jan
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
10-7-11-4 1302
3.Sága MariánMatuna Václav10-10-7-4 1303
4.Kadlec VítSlavata Josef45-910 3113
5.Marat FilipPinkas Jan5-968 3123
6.Šimeček JanKomín Ondřej-1197-493233
7.Kadlec VítMatuna Václav48-83 3143
8.Marat FilipSlavata Josef-413118 3153
9.Šimeček JanPinkas Jan74-9-7-72354
10.Sága MariánKomín Ondřej8-7-9-11 1355
11.Marat FilipMatuna Václav-98817 3165
12.Šimeček JanSlavata Josef-489-11-82366
13.Sága MariánPinkas Jan67-79 3176
14.Kadlec VítKomín Ondřej-958-983286
15.Šimeček JanMatuna Václav-8-9-7  0387
16.Sága MariánSlavata Josef-6-10-4  0388
17.Kadlec VítPinkas Jan95-77 3198
18.Marat FilipKomín Ondřej12106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sága Marián13Matuna Václav22
Kadlec Vít40Slavata Josef22
Marat Filip40Pinkas Jan13
Šimeček Jan13Komín Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Bielina Václav
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25582:537TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
-9335 3110
2.Hladík Ivo
Konopásek Luboš
 
 
Berný Lukáš
Pavlovský Tomáš
 
 
8612  3020
3.Konopásek LubošDlouhý Karel61012  3030
4.Hladík IvoPavlovský Tomáš3-12-7-8 1331
5.Bielina VáclavBerný Lukáš-38612 3141
6.Nevmeržický VadimKoubek Arnošt-96510 3151
7.Hladík IvoDlouhý Karel-5-65-6 1352
8.Bielina VáclavPavlovský Tomáš576  3062
9.Nevmeržický VadimBerný Lukáš510-53 3172
10.Konopásek LubošKoubek Arnošt-7-3-9  0373
11.Bielina VáclavDlouhý Karel9-1010-8-62374
12.Nevmeržický VadimPavlovský Tomáš8-11-7-4 1375
13.Konopásek LubošBerný Lukáš-3-6-7  0376
14.Hladík IvoKoubek Arnošt12-98-993286
15.Nevmeržický VadimDlouhý Karel4127  3096
16.Konopásek LubošPavlovský Tomáš-9777 31106
17.Hladík IvoBerný Lukáš         
18.Bielina VáclavKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konopásek Luboš22Dlouhý Karel22
Hladík Ivo12Pavlovský Tomáš22
Bielina Václav21Berný Lukáš12
Nevmeržický Vadim31Koubek Arnošt12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24581:514TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
Látal Jan
Dunder Jiří
 
 
6810  3010
2.Raiser Dan
Brothánek Jan
 
 
Bláha Tomáš
Hubač Martin
 
 
4-53-873220
3.Hrdlic RomanLátal Jan7-10-7-3 1321
4.Jiroš MartinBláha Tomáš-7-5-10  0322
5.Kratochvíl KarelDunder Jiří6-85-9-52323
6.Brothánek JanHubač Martin4135  3033
7.Jiroš MartinLátal Jan6711  3043
8.Raiser DanBláha Tomáš9-7-10593253
9.Brothánek JanDunder Jiří664  3063
10.Hrdlic RomanHubač Martin-11-93-8 1364
11.Raiser DanLátal Jan-107-5-8 1365
12.Brothánek JanBláha Tomáš675  3075
13.Hrdlic RomanDunder Jiří-119-9993285
14.Jiroš MartinHubač Martin11-5-7863295
15.Brothánek JanLátal Jan6-1059 31105
16.Hrdlic RomanBláha Tomáš         
17.Jiroš MartinDunder Jiří         
18.Raiser DanHubač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdlic Roman12Látal Jan22
Jiroš Martin21Bláha Tomáš12
Kratochvíl Karel01Dunder Jiří12
Brothánek Jan40Hubač Martin12
Raiser Dan11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy