Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Hezina Jiří
 
 
Šrámek Daniel
Dvořáková Lucie
 
 
     0301
2.Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
     0302
3.Čapek KarelNěmický Jiří     3112
4.Stočes PetrDvořáková Lucie     2313
5.Hezina JiříŘíha Karel     3223
6.Fabian JiříŠrámek Daniel     2324
7.Stočes PetrNěmický Jiří     2325
8.Hezina JiříDvořáková Lucie     3035
9.Fabian JiříŘíha Karel     3145
10.Čapek KarelŠrámek Daniel     3155
11.Hezina JiříNěmický Jiří     2356
12.Fabian JiříDvořáková Lucie     1357
13.Čapek KarelŘíha Karel     3167
14.Stočes PetrŠrámek Daniel     1368
15.Fabian JiříNěmický Jiří     3078
16.Čapek KarelDvořáková Lucie     3088
17.Stočes PetrŘíha Karel     3098
18.Hezina JiříŠrámek Daniel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čapek Karel40Němický Jiří22
Stočes Petr13Dvořáková Lucie22
Hezina Jiří22Říha Karel04
Fabian Jiří22Šrámek Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Hubač Martin
Skopec Daniel
 
 
     1301
2.Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
Dunder Jiří
Barna Izabela
 
 
     3111
3.Pospíšil AloisSkopec Daniel     2312
4.Arsenjev PetrDunder Jiří     1313
5.Bratka ArnoštHubač Martin     2314
6.Flídr JosefBarna Izabela     3024
7.Arsenjev PetrSkopec Daniel     0325
8.Bratka ArnoštDunder Jiří     3135
9.Flídr JosefHubač Martin     3045
10.Pospíšil AloisBarna Izabela     3055
11.Bratka ArnoštSkopec Daniel     1356
12.Flídr JosefDunder Jiří     3066
13.Pospíšil AloisHubač Martin     1367
14.Arsenjev PetrBarna Izabela     3177
15.Flídr JosefSkopec Daniel     2378
16.Pospíšil AloisDunder Jiří     3088
17.Arsenjev PetrHubač Martin     1389
18.Bratka ArnoštBarna Izabela     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Alois22Skopec Daniel40
Arsenjev Petr13Dunder Jiří13
Bratka Arnošt22Hubač Martin31
Flídr Josef31Barna Izabela04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:31613:570SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Brůčková Marie
Brůček František
 
 
8-789 3110
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
4-105-933220
3.Dvořák Jiří st.Dvořák Petr-5-911-9 1321
4.Joch TomášBrůčková Marie-10-11-8  0322
5.Jantač PetrBrůček František7-842 3132
6.Dvořák Jiří ml.Farář Petr-6-6-4  0333
7.Joch TomášDvořák Petr-7-2-8  0334
8.Jantač PetrBrůčková Marie10-857 3144
9.Dvořák Jiří ml.Brůček František5-957 3154
10.Dvořák Jiří st.Farář Petr-10-6-9  0355
11.Jantač PetrDvořák Petr-12-6-9  0356
12.Dvořák Jiří ml.Brůčková Marie-2357 3166
13.Dvořák Jiří st.Brůček František-11118-6-102367
14.Joch TomášFarář Petr594  3077
15.Dvořák Jiří ml.Dvořák Petr5-91210 3187
16.Dvořák Jiří st.Brůčková Marie9-8-7353297
17.Joch TomášBrůček František958  30107
18.Jantač PetrFarář Petr777  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří st.13Dvořák Petr31
Joch Tomáš22Brůčková Marie13
Jantač Petr21Brůček František13
Dvořák Jiří ml.31Farář Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:21 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Dufek Stanislav
Tichý Pavel
 
 
     3010
2.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
     0311
3.Vytisk VáclavRybenský Marek     3121
4.Kobras LudvíkHanšpach Daniel     3231
5.Kartaš ZdeněkDufek Stanislav     3141
6.Kalíšek JiříTichý Pavel     3151
7.Kobras LudvíkRybenský Marek     1352
8.Kartaš ZdeněkHanšpach Daniel     3162
9.Kalíšek JiříDufek Stanislav     3272
10.Vytisk VáclavTichý Pavel     3082
11.Kartaš ZdeněkRybenský Marek     0383
12.Kalíšek JiříHanšpach Daniel     3293
13.Vytisk VáclavDufek Stanislav     32103
14.Kobras LudvíkTichý Pavel         
15.Kalíšek JiříRybenský Marek         
16.Vytisk VáclavHanšpach Daniel         
17.Kobras LudvíkDufek Stanislav         
18.Kartaš ZdeněkTichý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav30Rybenský Marek21
Kobras Ludvík11Hanšpach Daniel03
Kartaš Zdeněk21Dufek Stanislav03
Kalíšek Jiří30Tichý Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:Navrátil Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Laštůvka Petr
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:Žambokréthyová Milena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27589:567TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
Král Ludvík ml.
Čihák Josef ml.
 
 
8-9-76-72301
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
768  3011
3.Laštůvka PetrKrál Ludvík ml.7-998 3121
4.Žambokréthyová MilenaČihák Josef ml.-9857 3131
5.Navrátil LadislavZimmel Václav486  3041
6.Hadrava MiloslavNosál Martin-6296 3151
7.Žambokréthyová MilenaKrál Ludvík ml.-6-511-8 1352
8.Navrátil LadislavČihák Josef ml.88-76 3162
9.Hadrava MiloslavZimmel Václav68-75 3172
10.Laštůvka PetrNosál Martin489  3082
11.Navrátil LadislavKrál Ludvík ml.9-1-10-8 1383
12.Hadrava MiloslavČihák Josef ml.9-6-7-8 1384
13.Laštůvka PetrZimmel Václav9-8-8-11 1385
14.Žambokréthyová MilenaNosál Martin-18-3-5 1386
15.Hadrava MiloslavKrál Ludvík ml.-4-28683296
16.Laštůvka PetrČihák Josef ml.-1089-8532106
17.Žambokréthyová MilenaZimmel Václav         
18.Navrátil LadislavNosál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laštůvka Petr31Král Ludvík ml.22
Žambokréthyová Milena12Čihák Josef ml.13
Navrátil Ladislav21Zimmel Václav12
Hadrava Miloslav31Nosál Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38645:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Kocánek Jiří
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
-118-0763210
2.Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Zajíček Luděk
Hájek Karel
 
 
-6-108-9 1311
3.Kocánek JiříSatrapa Jan4-2-5-11 1312
4.Průša OndřejZajíček Luděk13-8-5-6 1313
5.Kotlorz LukášHájek Karel86-69 3123
6.Fausek JiříLukáč Michal899  3033
7.Průša OndřejSatrapa Jan-6109-5103243
8.Kotlorz LukášZajíček Luděk8-9-8-8 1344
9.Fausek JiříHájek Karel10-6-3-8 1345
10.Kocánek JiříLukáč Michal454  3055
11.Kotlorz LukášSatrapa Jan-52105 3165
12.Fausek JiříZajíček Luděk-108-7-9 1366
13.Kocánek JiříHájek Karel-10-7-5  0367
14.Průša OndřejLukáč Michal11-10-9793277
15.Fausek JiříSatrapa Jan-6-7-7  0378
16.Kocánek JiříZajíček Luděk-4-8-8  0379
17.Průša OndřejHájek Karel-6577 3189
18.Kotlorz LukášLukáč Michal-1078-1293299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocánek Jiří13Satrapa Jan22
Průša Ondřej31Zajíček Luděk40
Kotlorz Lukáš31Hájek Karel22
Fausek Jiří13Lukáč Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy