Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13466:384SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
Bratka Arnošt
Frait František
 
 
5511  3010
2.Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
-1099-783220
3.Čapek KarelFlídr Josef-7699 3130
4.Fabian JiříBratka Arnošt677  3040
5.Stočes PetrFrait František-107712 3150
6.Ulrych JiříArsenjev Petr-6787 3160
7.Fabian JiříFlídr Josef-9-8-7  0361
8.Stočes PetrBratka Arnošt8-857 3171
9.Ulrych JiříFrait František-54123 3181
10.Čapek KarelArsenjev Petr7167  3091
11.Stočes PetrFlídr Josef-107-12-11 1392
12.Ulrych JiříBratka Arnošt738  30102
13.Čapek KarelFrait František         
14.Fabian JiříArsenjev Petr         
15.Ulrych JiříFlídr Josef         
16.Čapek KarelBratka Arnošt         
17.Fabian JiříFrait František         
18.Stočes PetrArsenjev Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Karel20Flídr Josef21
Fabian Jiří11Bratka Arnošt03
Stočes Petr21Frait František02
Ulrych Jiří30Arsenjev Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21538:468Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
87-97 3110
2.Mach Jakub
Šrámek Daniel
 
 
Joch Tomáš
Jantač Petr
 
 
387  3020
3.Němický JiříDvořák Jiří ml.-789-8-112321
4.Říha KarelJantač Petr-798-683231
5.Šrámek DanielJoch Tomáš-768-1083241
6.Mach JakubDvořák Jiří st.51110  3051
7.Říha KarelDvořák Jiří ml.-9-8-6  0352
8.Šrámek DanielJantač Petr-6-8-9  0353
9.Mach JakubJoch Tomáš588  3063
10.Němický JiříDvořák Jiří st.-78-77-92364
11.Šrámek DanielDvořák Jiří ml.87-57 3174
12.Mach JakubJantač Petr341  3084
13.Němický JiříJoch Tomáš-10-11-1  0385
14.Říha KarelDvořák Jiří st.953  3095
15.Mach JakubDvořák Jiří ml.765  30105
16.Němický JiříJantač Petr         
17.Říha KarelJoch Tomáš         
18.Šrámek DanielDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němický Jiří03Dvořák Jiří ml.22
Říha Karel21Jantač Petr12
Šrámek Daniel21Joch Tomáš12
Mach Jakub40Dvořák Jiří st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Dunder Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12464:309AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Podrazil Vojtěch
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
106-107 3110
2.Dunder Jiří
Kroupa Rudolf
 
 

 
 
WO    3020
3.Podrazil VojtěchVytisk Václav133-69 3130
4.Hubač MartinKalíšek Jiří-8648 3140
5.Dunder JiříKobras Ludvík-97-8-8 1341
6.Skopec DanielWO    3051
7.Hubač MartinVytisk Václav-9-978-142352
8.Dunder JiříKalíšek Jiří-36-7983262
9.Skopec DanielKobras Ludvík63-59 3172
10.Podrazil VojtěchWO    3082
11.Dunder JiříVytisk Václav853  3092
12.Skopec DanielKalíšek Jiří989  30102
13.Podrazil VojtěchKobras Ludvík-67-10  12  
14.Hubač MartinWO    30  
15.Skopec DanielVytisk Václav         
16.Podrazil VojtěchKalíšek Jiří         
17.Hubač MartinKobras Ludvík         
18.Dunder Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Podrazil Vojtěch10Vytisk Václav12
Hubač Martin11Kalíšek Jiří03
Dunder Jiří21Kobras Ludvík11
Skopec Daniel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34461:498TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
Hadrava Miloslav
Hořínek Pavel
 
 
476  3010
2.Farář Petr
Chmelík David
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
-714-7-9 1311
3.Brůčková MarieŽambokréthyová Milena-6-5-9  0312
4.Farář PetrNavrátil Ladislav-7-77-8 1313
5.Dvořák PetrHadrava Miloslav64-98 3123
6.Chmelík DavidHořínek Pavel-9627 3133
7.Farář PetrŽambokréthyová Milena-9-8-6  0334
8.Dvořák PetrNavrátil Ladislav9-8-9-7 1335
9.Chmelík DavidHadrava Miloslav-6-66-9 1336
10.Brůčková MarieHořínek Pavel-11-57-5 1337
11.Dvořák PetrŽambokréthyová Milena-7-6-6  0338
12.Chmelík DavidNavrátil Ladislav68-9-973248
13.Brůčková MarieHadrava Miloslav-9-9-6  0349
14.Farář PetrHořínek Pavel-8-98-8 13410
15.Chmelík DavidŽambokréthyová Milena         
16.Brůčková MarieNavrátil Ladislav         
17.Farář PetrHadrava Miloslav         
18.Dvořák PetrHořínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůčková Marie03Žambokréthyová Milena30
Farář Petr03Navrátil Ladislav21
Dvořák Petr12Hadrava Miloslav21
Chmelík David21Hořínek Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27621:559TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Zseller Jiří
 
 
Luňová Zuzana
Sága Marián
 
 
988  3010
2.Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
Průša Ondřej
Kotlorz Lukáš
 
 
4-23-743220
3.Hanšpach DanielPrůša Ondřej-86-9-10 1321
4.Zseller JiříKotlorz Lukáš5-5-7893231
5.Tichý PavelSága Marián-2-98-9 1332
6.Rybenský MarekLuňová Zuzana475  3042
7.Zseller JiříPrůša Ondřej-86-9-7 1343
8.Tichý PavelKotlorz Lukáš87-7-893253
9.Rybenský MarekSága Marián886  3063
10.Hanšpach DanielLuňová Zuzana68-77 3173
11.Tichý PavelPrůša Ondřej-8-910-8 1374
12.Rybenský MarekKotlorz Lukáš3111  3084
13.Hanšpach DanielSága Marián8-77-9-172385
14.Zseller JiříLuňová Zuzana-87-9683295
15.Rybenský MarekPrůša Ondřej8-7-6-9 1396
16.Hanšpach DanielKotlorz Lukáš878  30106
17.Zseller JiříSága Marián         
18.Tichý PavelLuňová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanšpach Daniel22Průša Ondřej40
Zseller Jiří21Kotlorz Lukáš04
Tichý Pavel12Sága Marián21
Rybenský Marek31Luňová Zuzana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Čihák Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:Čihák Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35369:497TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Petr
Šimon Milan
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
-2-2-7  0301
2.Zimmel Václav
Čihák Josef ml.
 
 
Zajíček Luděk
Hájek Karel
 
 
9-9-8-6 1302
3.Zimmel VáclavSatrapa Jan10-56-6-52303
4.Hlaváček PetrZajíček Luděk-1-2-7  0304
5.Šimon MilanHájek Karel-3-3-6  0305
6.Čihák Josef ml.Lukáč Michal773  3015
7.Hlaváček PetrSatrapa Jan-8-3-12  0316
8.Šimon MilanZajíček Luděk-9-3-3  0317
9.Čihák Josef ml.Hájek Karel7-9-3313227
10.Zimmel VáclavLukáč Michal128-69 3137
11.Šimon MilanSatrapa Jan-2-7-3  0338
12.Čihák Josef ml.Zajíček Luděk-9-88993248
13.Zimmel VáclavHájek Karel-5-8-10  0349
14.Hlaváček PetrLukáč Michal-8-5-7  03410
15.Čihák Josef ml.Satrapa Jan         
16.Zimmel VáclavZajíček Luděk         
17.Hlaváček PetrHájek Karel         
18.Šimon MilanLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimmel Václav12Satrapa Jan30
Hlaváček Petr03Zajíček Luděk21
Šimon Milan03Hájek Karel21
Čihák Josef ml.30Lukáč Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy