Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36611:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
7-9-5-5 1301
2.Čapek Karel
Kadlec Antonín
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
-9-85-7 1302
3.Fabian JiříDvořák Jiří ml.65-8-9-102303
4.Stočes PetrJantač Petr773  3013
5.Kadlec AntonínJoch Tomáš-4-5-10  0314
6.Čapek KarelDvořák Jiří st.-7-75753224
7.Stočes PetrDvořák Jiří ml.10-7-6973234
8.Kadlec AntonínJantač Petr-3-4-3  0335
9.Čapek KarelJoch Tomáš58-84 3145
10.Fabian JiříDvořák Jiří st.-67810 3155
11.Kadlec AntonínDvořák Jiří ml.-5-3-5  0356
12.Čapek KarelJantač Petr12-7-4-6 1357
13.Fabian JiříJoch Tomáš-6888 3167
14.Stočes PetrDvořák Jiří st.-9-38783277
15.Čapek KarelDvořák Jiří ml.78-9-7-62378
16.Fabian JiříJantač Petr549  3088
17.Stočes PetrJoch Tomáš846  3098
18.Kadlec AntonínDvořák Jiří st.-6-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabian Jiří31Dvořák Jiří ml.31
Stočes Petr40Jantač Petr22
Kadlec Antonín04Joch Tomáš13
Čapek Karel22Dvořák Jiří st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13441:387SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
79-86 3110
2.Bratka Arnošt
Frait František
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-8-710-5 1311
3.Bratka ArnoštVytisk Václav9-77-863221
4.Arsenjev PetrKalíšek Jiří-79810 3131
5.Frait FrantišekKobras Ludvík-6-59883241
6.Flídr JosefKartaš Zdeněk644  3051
7.Arsenjev PetrVytisk Václav9109  3061
8.Frait FrantišekKalíšek Jiří-5117-973271
9.Flídr JosefKobras Ludvík9103  3081
10.Bratka ArnoštKartaš Zdeněk5128  3091
11.Frait FrantišekVytisk Václav6-6-981032101
12.Flídr JosefKalíšek Jiří         
13.Bratka ArnoštKobras Ludvík         
14.Arsenjev PetrKartaš Zdeněk         
15.Flídr JosefVytisk Václav         
16.Bratka ArnoštKalíšek Jiří         
17.Arsenjev PetrKobras Ludvík         
18.Frait FrantišekKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bratka Arnošt20Vytisk Václav03
Arsenjev Petr20Kalíšek Jiří02
Frait František30Kobras Ludvík02
Flídr Josef20Kartaš Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Havlíková Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34479:553TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němický Jiří
Říha Karel
 
 
Hadrava Miloslav
Žambokréthyová Milena
 
 
-79-91083210
2.Havlíková Jana
Štěpánek Tomáš
 
 
Rychtarik David
Trnka Miloš
 
 
1213-118 3120
3.Němický JiříŽambokréthyová Milena46-7-10-52321
4.Říha KarelHadrava Miloslav-8-7-7  0322
5.Havlíková JanaRychtarik David696  3032
6.Štěpánek TomášTrnka Miloš-1-8-7  0333
7.Říha KarelŽambokréthyová Milena-65-6-11 1334
8.Havlíková JanaHadrava Miloslav-5-6-8  0335
9.Štěpánek TomášRychtarik David-6-9-12  0336
10.Němický JiříTrnka Miloš10-586 3146
11.Havlíková JanaŽambokréthyová Milena10-9-9-3 1347
12.Štěpánek TomášHadrava Miloslav-6-48-3 1348
13.Němický JiříRychtarik David677  3058
14.Říha KarelTrnka Miloš-1-1010-8 1359
15.Štěpánek Tomᚎambokréthyová Milena-4-8-11  03510
16.Němický JiříHadrava Miloslav         
17.Říha KarelRychtarik David         
18.Havlíková JanaTrnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němický Jiří21Žambokréthyová Milena40
Říha Karel03Hadrava Miloslav30
Havlíková Jana12Rychtarik David12
Štěpánek Tomáš04Trnka Miloš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38646:647TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Jan
Dunder Jiří
 
 
Průša Ondřej
Kocánek Jiří
 
 
-45-81063210
2.Kroupa Rudolf
Bartoň Tomáš
 
 
Hoke Daniel
Kotlorz Lukáš
 
 
7-5-6-7 1311
3.Dunder JiříPrůša Ondřej-4711-9-132312
4.Šusta PetrHoke Daniel-6-7-12  0313
5.Bartoň TomášKocánek Jiří-8-12108-122314
6.Kantor JanKotlorz Lukáš651  3024
7.Šusta PetrPrůša Ondřej-978-743234
8.Bartoň TomášHoke Daniel-98-96-82335
9.Kantor JanKocánek Jiří47-94 3145
10.Dunder JiříKotlorz Lukáš-8-96-6 1346
11.Bartoň TomášPrůša Ondřej-9-4-6  0347
12.Kantor JanHoke Daniel76-89 3157
13.Dunder JiříKocánek Jiří787  3067
14.Šusta PetrKotlorz Lukáš-5-6-7  0368
15.Kantor JanPrůša Ondřej-710111 3178
16.Dunder JiříHoke Daniel75-78 3188
17.Šusta PetrKocánek Jiří-6-9-6  0389
18.Bartoň TomášKotlorz Lukáš-4-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dunder Jiří22Průša Ondřej22
Šusta Petr13Hoke Daniel22
Bartoň Tomáš04Kocánek Jiří22
Kantor Jan40Kotlorz Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:33591:609TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
9-4-3873210
2.Chmelík David
Farář Petr
 
 
Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
-510-65103220
3.Brůčková MarieSatrapa Jan-6-29-7 1321
4.Chmelík DavidZajíček Luděk9-79-873231
5.Dvořák PetrHájek Karel-6-7-3  0332
6.Farář PetrLukáč Michal654  3042
7.Chmelík DavidSatrapa Jan-7-7-5  0343
8.Dvořák PetrZajíček Luděk-8-10-3  0344
9.Farář PetrHájek Karel5-1277 3154
10.Brůčková MarieLukáč Michal10-14-4473264
11.Dvořák PetrSatrapa Jan-6-7-8  0365
12.Farář PetrZajíček Luděk358  3075
13.Brůčková MarieHájek Karel7-7-3-5 1376
14.Chmelík DavidLukáč Michal1087  3086
15.Farář PetrSatrapa Jan1210-95 3196
16.Brůčková MarieZajíček Luděk-64-9-8 1397
17.Chmelík DavidHájek Karel5-76-11732107
18.Dvořák PetrLukáč Michal-149   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůčková Marie13Satrapa Jan31
Chmelík David31Zajíček Luděk22
Dvořák Petr03Hájek Karel22
Farář Petr40Lukáč Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30329:432TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Kopřiva Jan
Nosál Martin
 
 
-7-86-3 1301
2.Vanka Petr
Juriček Daniel
 
 
Zimmel Václav
Petira Martin
 
 
-99-7-6 1302
3.Dufek StanislavNosál Martin-3-1069-72303
4.Vanka PetrPetira Martin-910-8-8 1304
5.Juriček DanielKopřiva Jan-14-2-7  0305
6.Hanšpach DanielZimmel Václav15-7-6-10 1306
7.Vanka PetrNosál Martin-5-5-7  0307
8.Juriček DanielPetira Martin1510-7-6-82308
9.Hanšpach DanielKopřiva Jan-8-10-4  0309
10.Dufek StanislavZimmel Václav-5-1013-6 13010
11.Juriček DanielNosál Martin-67-89-623  
12.Hanšpach DanielPetira Martin         
13.Dufek StanislavKopřiva Jan         
14.Vanka PetrZimmel Václav         
15.Hanšpach DanielNosál Martin         
16.Dufek StanislavPetira Martin         
17.Vanka PetrKopřiva Jan         
18.Juriček DanielZimmel Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Stanislav02Nosál Martin20
Vanka Petr02Petira Martin20
Juriček Daniel02Kopřiva Jan20
Hanšpach Daniel02Zimmel Václav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy