Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30623:592TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Stanislav
Tichý Pavel
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
7-7-88-32301
2.Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
Ulrych Jiří
Čapek Karel
 
 
494  3011
3.Hanšpach DanielUlrych Jiří687  3021
4.Dufek StanislavČapek Karel-6-8-9  0322
5.Tichý PavelFabian Jiří-2-8-2  0323
6.Rybenský MarekStočes Petr763  3033
7.Dufek StanislavUlrych Jiří678  3043
8.Tichý PavelČapek Karel-4-5-5  0344
9.Rybenský MarekFabian Jiří776  3054
10.Hanšpach DanielStočes Petr643  3064
11.Tichý PavelUlrych Jiří-6-7-7  0365
12.Rybenský MarekČapek Karel-78-86-182366
13.Hanšpach DanielFabian Jiří798  3076
14.Dufek StanislavStočes Petr-967-973286
15.Rybenský MarekUlrych Jiří8-78-6-92387
16.Hanšpach DanielČapek Karel8-9-6-8 1388
17.Dufek StanislavFabian Jiří610-7-9113298
18.Tichý PavelStočes Petr-6-876832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanšpach Daniel31Ulrych Jiří22
Dufek Stanislav31Čapek Karel40
Tichý Pavel13Fabian Jiří13
Rybenský Marek22Stočes Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Petira Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:Petira Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30699:654TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
57-85 3110
2.Petira Martin
Čihák Josef ml.
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
810-89 3120
3.Petira MartinChmelík David-16-108-7 1321
4.Čihák Josef ml.Farář Petr-916-812113231
5.Zimmel VáclavBrůčková Marie876  3041
6.Nosál MartinDvořák Petr-8-78773251
7.Čihák Josef ml.Chmelík David878  3061
8.Zimmel VáclavFarář Petr-77-13-8 1362
9.Nosál MartinBrůčková Marie-109-9-8 1363
10.Petira MartinDvořák Petr1214-8-7-92364
11.Zimmel VáclavChmelík David-10-7-5  0365
12.Nosál MartinFarář Petr-9496 3175
13.Petira MartinBrůčková Marie-10-1187143285
14.Čihák Josef ml.Dvořák Petr8-13510 3195
15.Nosál MartinChmelík David-10-106-14 1396
16.Petira MartinFarář Petr-79-104632106
17.Čihák Josef ml.Brůčková Marie-9    01  
18.Zimmel VáclavDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petira Martin22Chmelík David31
Čihák Josef ml.30Farář Petr13
Zimmel Václav12Brůčková Marie12
Nosál Martin22Dvořák Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:31468:501AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Kantor Jan
Hubač Martin
 
 
-109-8-7 1301
2.Pecka Zdeněk
Zajíček Luděk
 
 
Podrazil Václav
Podrazil Vojtěch
 
 
-118-7-9 1302
3.Hájek KarelKantor Jan-29-6-3 1303
4.Satrapa JanHubač Martin1510  3013
5.Pecka ZdeněkPodrazil Vojtěch-6885 3123
6.Zajíček LuděkPodrazil Václav9107  3033
7.Satrapa JanKantor Jan-9-6-7  0334
8.Pecka ZdeněkHubač Martin-98-108-102335
9.Zajíček LuděkPodrazil Vojtěch9104  3045
10.Hájek KarelPodrazil Václav-7-8-8  0346
11.Pecka ZdeněkKantor Jan3-8-46-122347
12.Zajíček LuděkHubač Martin-3-9-8  0348
13.Hájek KarelPodrazil Vojtěch9-8-5-9 1349
14.Satrapa JanPodrazil Václav6-9-8-8 13410
15.Zajíček LuděkKantor Jan         
16.Hájek KarelHubač Martin         
17.Satrapa JanPodrazil Vojtěch         
18.Pecka ZdeněkPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Karel03Kantor Jan30
Satrapa Jan12Hubač Martin21
Pecka Zdeněk12Podrazil Vojtěch12
Zajíček Luděk21Podrazil Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21570:518TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Rochowanski Jan
 
 
Havlíková Jana
Černý Jakub
 
 
-9968 3110
2.Groh Alexander
Kocánek Jiří
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
77-1010 3120
3.Groh AlexanderHavlíková Jana10-5104 3130
4.Kocánek JiříNěmický Jiří9511  3040
5.Rochowanski JanŘíha Karel-7-6-9  0341
6.Kotlorz LukášČerný Jakub88-94 3151
7.Kocánek JiříHavlíková Jana-810811 3161
8.Rochowanski JanNěmický Jiří-66-8-7 1362
9.Kotlorz LukášŘíha Karel648  3072
10.Groh AlexanderČerný Jakub-98-811-112373
11.Rochowanski JanHavlíková Jana158-6-683283
12.Kotlorz LukášNěmický Jiří-67-10463293
13.Groh AlexanderŘíha Karel9-7-118-112394
14.Kocánek JiříČerný Jakub899  30104
15.Kotlorz LukášHavlíková Jana         
16.Groh AlexanderNěmický Jiří         
17.Kocánek JiříŘíha Karel         
18.Rochowanski JanČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Groh Alexander12Havlíková Jana03
Kocánek Jiří30Němický Jiří12
Rochowanski Jan12Říha Karel21
Kotlorz Lukáš30Černý Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:Jeřábek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Navrátil Ladislav
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:Žambokréthyová Milena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:28568:555TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Jeřábek Michal
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
-8-9-8  0301
2.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Bratka Arnošt
Hartmann Miroslav
 
 
10105  3011
3.Navrátil LadislavFlídr Josef-6-4-6  0312
4.Žambokréthyová MilenaArsenjev Petr-14510 3122
5.Jeřábek MichalBratka Arnošt-5-7-7  0323
6.Hadrava MiloslavHartmann Miroslav987  3033
7.Žambokréthyová MilenaFlídr Josef78-105 3143
8.Jeřábek MichalArsenjev Petr-10-7-9  0344
9.Hadrava MiloslavBratka Arnošt108-87 3154
10.Navrátil LadislavHartmann Miroslav85-87 3164
11.Jeřábek MichalFlídr Josef-8-9-3  0365
12.Hadrava MiloslavArsenjev Petr-10977 3175
13.Navrátil LadislavBratka Arnošt10810  3085
14.Žambokréthyová MilenaHartmann Miroslav959  3095
15.Hadrava MiloslavFlídr Josef-137-59-102396
16.Navrátil LadislavArsenjev Petr-8-7-6  0397
17.Žambokréthyová MilenaBratka Arnošt8-96-9232107
18.Jeřábek MichalHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Ladislav22Flídr Josef31
Žambokréthyová Milena40Arsenjev Petr22
Jeřábek Michal03Bratka Arnošt13
Hadrava Miloslav31Hartmann Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6373:280TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
677  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
595  3020
3.Vytisk VáclavDvořák Jiří ml.7-88-983230
4.Kobras LudvíkJantač Petr-7-66673240
5.Kartaš ZdeněkJoch Tomáš9-394 3150
6.Kalíšek JiříDvořák Jiří st.794  3060
7.Kobras LudvíkDvořák Jiří ml.798  3070
8.Kartaš ZdeněkJantač Petr5910  3080
9.Kalíšek JiříJoch Tomáš677  3090
10.Vytisk VáclavDvořák Jiří st.7-988 31100
11.Kartaš ZdeněkDvořák Jiří ml.         
12.Kalíšek JiříJantač Petr         
13.Vytisk VáclavJoch Tomáš         
14.Kobras LudvíkDvořák Jiří st.         
15.Kalíšek JiříDvořák Jiří ml.         
16.Vytisk VáclavJantač Petr         
17.Kobras LudvíkJoch Tomáš         
18.Kartaš ZdeněkDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vytisk Václav20Dvořák Jiří ml.02
Kobras Ludvík20Jantač Petr02
Kartaš Zdeněk20Joch Tomáš02
Kalíšek Jiří20Dvořák Jiří st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy