Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:24527:492SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
9-8-12-5 1301
2.Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-5-99693211
3.Čapek KarelKartaš Zdeněk10-988 3121
4.Fabian JiříVytisk Václav-678-983231
5.Stočes PetrKobras Ludvík8-48-10123241
6.Ulrych JiříKalíšek Jiří-9927 3151
7.Fabian JiříKartaš Zdeněk-8-7-8  0352
8.Stočes PetrVytisk Václav-8-75-4 1353
9.Ulrych JiříKobras Ludvík-8965 3163
10.Čapek KarelKalíšek Jiří3-44-693273
11.Stočes PetrKartaš Zdeněk-855-493283
12.Ulrych JiříVytisk Václav466  3093
13.Čapek KarelKobras Ludvík68-6-7632103
14.Fabian JiříKalíšek Jiří         
15.Ulrych JiříKartaš Zdeněk         
16.Čapek KarelVytisk Václav         
17.Fabian JiříKobras Ludvík         
18.Stočes PetrKalíšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Karel30Kartaš Zdeněk12
Fabian Jiří11Vytisk Václav12
Stočes Petr21Kobras Ludvík03
Ulrych Jiří30Kalíšek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29562:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
108-59 3110
2.Jantač Petr
Polášek Lukáš
 
 
Hadrava Miloslav
Fronk Václav
 
 
689  3020
3.Polášek Lukᚎambokréthyová Milena-7-2-6  0321
4.Dvořák Jiří st.Navrátil Ladislav11810  3031
5.Jantač PetrHadrava Miloslav82-7-4-82332
6.Dvořák Jiří ml.Fronk Václav444  3042
7.Dvořák Jiří st.Žambokréthyová Milena-7-7-3  0343
8.Jantač PetrNavrátil Ladislav75-98 3153
9.Dvořák Jiří ml.Hadrava Miloslav7-4-58-72354
10.Polášek LukášFronk Václav656  3064
11.Jantač PetrŽambokréthyová Milena-5-8-11  0365
12.Dvořák Jiří ml.Navrátil Ladislav5410  3075
13.Polášek LukášHadrava Miloslav-6-98-5 1376
14.Dvořák Jiří st.Fronk Václav6310  3086
15.Dvořák Jiří ml.Žambokréthyová Milena-69-3-5 1387
16.Polášek LukášNavrátil Ladislav-15-79-6 1388
17.Dvořák Jiří st.Hadrava Miloslav-6-4-4  0389
18.Jantač PetrFronk Václav6210  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Lukáš13Žambokréthyová Milena40
Dvořák Jiří st.22Navrátil Ladislav13
Jantač Petr22Hadrava Miloslav40
Dvořák Jiří ml.22Fronk Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18520:458SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Kotlorz Lukáš
Průša Ondřej
 
 
355  3010
2.Bratka Arnošt
Šimánek Lubomír
 
 
Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
-7-89793220
3.Bratka ArnoštŠimeček Jan76-45 3130
4.Arsenjev PetrFausek Jiří-9-811-5 1331
5.Šimánek LubomírPrůša Ondřej8-982 3141
6.Flídr JosefKotlorz Lukáš-771110 3151
7.Arsenjev PetrŠimeček Jan1097  3061
8.Šimánek LubomírFausek Jiří-88-8-4 1362
9.Flídr JosefPrůša Ondřej799  3072
10.Bratka ArnoštKotlorz Lukáš48-912 3182
11.Šimánek LubomírŠimeček Jan-6-12-11  0383
12.Flídr JosefFausek Jiří669  3093
13.Bratka ArnoštPrůša Ondřej-49-107-82394
14.Arsenjev PetrKotlorz Lukáš597  30104
15.Flídr JosefŠimeček Jan         
16.Bratka ArnoštFausek Jiří         
17.Arsenjev PetrPrůša Ondřej         
18.Šimánek LubomírKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bratka Arnošt21Šimeček Jan12
Arsenjev Petr21Fausek Jiří21
Šimánek Lubomír12Průša Ondřej12
Flídr Josef30Kotlorz Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32666:632Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
-87-6-10 1301
2.Šrámek Daniel
Mach Jakub
 
 
Pecka Zdeněk
Hájek Karel
 
 
868  3011
3.Němický JiříSatrapa Jan-87-5-8 1312
4.Říha KarelPecka Zdeněk-13-879-52313
5.Šrámek DanielHájek Karel-74-6-8 1314
6.Mach JakubLukáč Michal576  3024
7.Říha KarelSatrapa Jan-69-7853234
8.Šrámek DanielPecka Zdeněk4-11-7-7 1335
9.Mach JakubHájek Karel945  3045
10.Němický JiříLukáč Michal6-975 3155
11.Šrámek DanielSatrapa Jan7-7-8-9 1356
12.Mach JakubPecka Zdeněk6108  3066
13.Němický JiříHájek Karel-67-9-4 1367
14.Říha KarelLukáč Michal12-548 3177
15.Mach JakubSatrapa Jan-11878 3187
16.Němický JiříPecka Zdeněk88-87 3197
17.Říha KarelHájek Karel-8-5-7  0398
18.Šrámek DanielLukáč Michal89-8-91032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němický Jiří22Satrapa Jan22
Říha Karel22Pecka Zdeněk22
Šrámek Daniel13Hájek Karel31
Mach Jakub40Lukáč Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:356AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Kroupa Rudolf
 
 
Hložek Vojtěch
Kotek Miloš
 
 
445  3010
2.Kantor Jan
Dunder Jiří
 
 
Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
-710104 3120
3.Hubač MartinNosál Martin10-57-8-82321
4.Skopec DanielZimmel Václav10-788 3131
5.Dunder JiříHložek Vojtěch856  3041
6.Kantor JanPetira Martin879  3051
7.Skopec DanielNosál Martin718-85 3161
8.Dunder JiříZimmel Václav875  3071
9.Kantor JanHložek Vojtěch645  3081
10.Hubač MartinPetira Martin-7-56843291
11.Dunder JiříNosál Martin-8-7-9  0392
12.Kantor JanZimmel Václav7-856 31102
13.Hubač MartinHložek Vojtěch782  30  
14.Skopec DanielPetira Martin         
15.Kantor JanNosál Martin         
16.Hubač MartinZimmel Václav         
17.Skopec DanielHložek Vojtěch         
18.Dunder JiříPetira Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubač Martin11Nosál Martin21
Skopec Daniel20Zimmel Václav03
Dunder Jiří21Hložek Vojtěch02
Kantor Jan30Petira Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32633:594TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Chmelík David
 
 
Dufek Stanislav
Tichý Pavel
 
 
572  3010
2.Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
-7-1-4  0311
3.Brůčková MarieRybenský Marek-4-5-3  0312
4.Sejpka LadislavHanšpach Daniel-89-8-7 1313
5.Dvořák PetrDufek Stanislav76-65 3123
6.Chmelík DavidTichý Pavel749  3033
7.Sejpka LadislavRybenský Marek-7-64-5 1334
8.Dvořák PetrHanšpach Daniel-98-86-82335
9.Chmelík DavidDufek Stanislav14-8-983245
10.Brůčková MarieTichý Pavel676  3055
11.Dvořák PetrRybenský Marek-6-10-10  0356
12.Chmelík DavidHanšpach Daniel-810-5-10 1357
13.Brůčková MarieDufek Stanislav-118-8443267
14.Sejpka LadislavTichý Pavel5-8-710123277
15.Chmelík DavidRybenský Marek10-9-12-6 1378
16.Brůčková MarieHanšpach Daniel876  3088
17.Sejpka LadislavDufek Stanislav578  3098
18.Dvořák PetrTichý Pavel77-85 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůčková Marie31Rybenský Marek40
Sejpka Ladislav22Hanšpach Daniel31
Dvořák Petr22Dufek Stanislav04
Chmelík David22Tichý Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy