Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26609:561SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
Hadrava Miloslav
Fronk Václav
 
 
187  3010
2.Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
128-87 3120
3.Čapek KarelŽambokréthyová Milena-59-9-9 1321
4.Fabian JiříHadrava Miloslav6-67-7-92322
5.Stočes PetrNavrátil Ladislav6146  3032
6.Ulrych JiříFronk Václav552  3042
7.Fabian JiříŽambokréthyová Milena-6-4-3  0343
8.Stočes PetrHadrava Miloslav12-8-7-3 1344
9.Ulrych JiříNavrátil Ladislav-68710 3154
10.Čapek KarelFronk Václav-4958 3164
11.Stočes PetrŽambokréthyová Milena8-4-10-7 1365
12.Ulrych JiříHadrava Miloslav1087  3075
13.Čapek KarelNavrátil Ladislav-87-12343285
14.Fabian JiříFronk Václav-6785 3195
15.Ulrych JiříŽambokréthyová Milena6-67-8-82396
16.Čapek KarelHadrava Miloslav-124-148932106
17.Fabian JiříNavrátil Ladislav         
18.Stočes PetrFronk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Karel31Žambokréthyová Milena40
Fabian Jiří12Hadrava Miloslav22
Stočes Petr12Navrátil Ladislav03
Ulrych Jiří31Fronk Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37622:612TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Průša Ondřej
Hoke Daniel
 
 
-5-7-8  0301
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Rochowanski Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
478  3011
3.Vytisk VáclavPrůša Ondřej8-9-66-92312
4.Kobras LudvíkHoke Daniel8-9-97-82313
5.Kartaš ZdeněkRochowanski Jan-67-48-122314
6.Kalíšek JiříKotlorz Lukáš-9-84-5 1315
7.Kobras LudvíkPrůša Ondřej9-99-9153225
8.Kartaš ZdeněkHoke Daniel-98-5-8 1326
9.Kalíšek JiříRochowanski Jan5-1034 3136
10.Vytisk VáclavKotlorz Lukáš65-77 3146
11.Kartaš ZdeněkPrůša Ondřej7-873 3156
12.Kalíšek JiříHoke Daniel-8-74443266
13.Vytisk VáclavRochowanski Jan59-9-8-52367
14.Kobras LudvíkKotlorz Lukáš-99-7-7 1368
15.Kalíšek JiříPrůša Ondřej-656-7-62369
16.Vytisk VáclavHoke Daniel-6-7-4  03610
17.Kobras LudvíkRochowanski Jan         
18.Kartaš ZdeněkKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav13Průša Ondřej22
Kobras Ludvík12Hoke Daniel31
Kartaš Zdeněk12Rochowanski Jan21
Kalíšek Jiří22Kotlorz Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32372:472TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
5-9-8-2 1301
2.Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
775  3011
3.Dvořák Jiří st.Zajíček Luděk-5-5-6  0312
4.Jantačová ZuzanaHájek Karel8-7-56-62313
5.Jantač PetrPecka Zdeněk8-579 3123
6.Dvořák Jiří ml.Satrapa Jan-7-6-8  0324
7.Jantačová ZuzanaZajíček Luděk-7-4-3  0325
8.Jantač PetrHájek Karel10-8119 3135
9.Dvořák Jiří ml.Pecka Zdeněk-1198-5-72336
10.Dvořák Jiří st.Satrapa Jan-8-2-8  0337
11.Jantač PetrZajíček Luděk-9-4-6  0338
12.Dvořák Jiří ml.Hájek Karel7-3-6-10 1339
13.Dvořák Jiří st.Pecka Zdeněk-8-10-6  03310
14.Jantačová ZuzanaSatrapa Jan         
15.Dvořák Jiří ml.Zajíček Luděk         
16.Dvořák Jiří st.Hájek Karel         
17.Jantačová ZuzanaPecka Zdeněk         
18.Jantač PetrSatrapa Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.03Zajíček Luděk30
Jantačová Zuzana02Hájek Karel21
Jantač Petr21Pecka Zdeněk21
Dvořák Jiří ml.03Satrapa Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34670:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Čihák Josef ml.
Nosál Martin
 
 
7-5-106-112301
2.Bratka Arnošt
Šimánek Lubomír
 
 
Petira Martin
Zimmel Václav
 
 
7812  3011
3.Arsenjev PetrNosál Martin6-6-9-4 1312
4.Bratka ArnoštPetira Martin676  3022
5.Šimánek LubomírČihák Josef ml.-11-8-9  0323
6.Flídr JosefZimmel Václav359  3033
7.Bratka ArnoštNosál Martin9-12-1010103243
8.Šimánek LubomírPetira Martin-36105 3153
9.Flídr JosefČihák Josef ml.398  3063
10.Arsenjev PetrZimmel Václav5-4712 3173
11.Šimánek LubomírNosál Martin-6-8-7  0374
12.Flídr JosefPetira Martin5-7711 3184
13.Arsenjev PetrČihák Josef ml.-9-6-5  0385
14.Bratka ArnoštZimmel Václav6-10-12-9 1386
15.Flídr JosefNosál Martin-104-12993296
16.Arsenjev PetrPetira Martin-6-537-102397
17.Bratka ArnoštČihák Josef ml.-8-8-13  0398
18.Šimánek LubomírZimmel Václav-11-116-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Arsenjev Petr13Nosál Martin22
Bratka Arnošt22Petira Martin13
Šimánek Lubomír13Čihák Josef ml.31
Flídr Josef40Zimmel Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18524:449Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Šrámek Daniel
 
 
Zseller Jiří
Vanka Petr
 
 
5-1077 3110
2.Němický Jiří
Říha Karel
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
9-88-783220
3.Šrámek DanielHanšpach Daniel-12-9-9  0321
4.Němický JiříZseller Jiří8-7-89-72322
5.Říha KarelDufek Stanislav10-2027 3132
6.Mach JakubVanka Petr57-114 3142
7.Němický JiříHanšpach Daniel7-11-7953252
8.Říha KarelZseller Jiří117-119 3162
9.Mach JakubDufek Stanislav878  3072
10.Šrámek DanielVanka Petr8-947 3182
11.Říha KarelHanšpach Daniel128-7-663292
12.Mach JakubZseller Jiří47-77 31102
13.Šrámek DanielDufek Stanislav         
14.Němický JiříVanka Petr         
15.Mach JakubHanšpach Daniel         
16.Šrámek DanielZseller Jiří         
17.Němický JiříDufek Stanislav         
18.Říha KarelVanka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrámek Daniel11Hanšpach Daniel12
Němický Jiří11Zseller Jiří12
Říha Karel30Dufek Stanislav02
Mach Jakub30Vanka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35502:556TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Šusta Petr
 
 
Vítek Milan
Procházka Ivan st.
 
 
WO    0301
2.Dunder Jiří
Bartoň Tomáš
 
 
Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
997  3011
3.Melíšek OndřejVítek Milan-10-7-9  0312
4.Bartoň TomášProcházka Ivan st.99-7-723222
5.Šusta PetrBrůčková Marie-510-7-9 1323
6.Dunder JiříDvořák Petr5-94-9-62324
7.Bartoň TomášVítek Milan966  3034
8.Šusta PetrProcházka Ivan st.-107-9-7 1335
9.Dunder JiříBrůčková Marie9-798 3145
10.Melíšek OndřejDvořák Petr-4-2-9  0346
11.Šusta PetrVítek Milan-9-78-8 1347
12.Dunder JiříProcházka Ivan st.543  3057
13.Melíšek OndřejBrůčková Marie-6-5-6  0358
14.Bartoň TomášDvořák Petr-9-611853268
15.Dunder JiříVítek Milan-7-8-9  0369
16.Melíšek OndřejProcházka Ivan st.7-8-9-5 13610
17.Bartoň TomášBrůčková Marie         
18.Šusta PetrDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Melíšek Ondřej04Vítek Milan31
Bartoň Tomáš30Procházka Ivan st.22
Šusta Petr03Brůčková Marie21
Dunder Jiří22Dvořák Petr21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy